Pokazano jak będzie wyglądać człowiek w 3000 roku

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Naukowcy z Toll Free Forwarding pokazali, jak ludzie mogą wyglądać ludzie w odległej przyszłości, 800 lat po naszych czasach. Model ludzki z 3000 roku został nazwany Mindy. Niestety nie jest to miły widok.

 

Twórcy projektu wyszli z tego założenia, że ludzie będą coraz bardziej zależni od gadżetów, a to będzie miało wpływ na ewolucję. Dokonali przeglądu badań naukowych i zasięgnęli opinii ekspertów, zanim zwrócili się do projektanta 3D. Na podstawie uzyskanych danych stworzono wygląd osoby, której ciało zmieniło się fizycznie ze względu na ciągłe korzystanie ze smartfonów, laptopów i innych technologii.

 

Mindy ma przygarbione plecy, szeroką szyję, zdeformowane ramię, a nawet drugą parę powiek. Naukowcy wyjaśnili, że ciągła potrzeba pochylania się w stronę ekranu komputera lub smartfona w końcu doprowadzi do skrzywienia kręgosłupa. Możliwy jest również rozwój „łokcia smartfona”. Występuje, gdy osoba często trzyma rękę pod kątem 90 stopni. Ta pozycja może rozciągnąć nerw za łokciem i wywierać na niego nacisk. Ręka zacznie przypominać pazur, aby wygodniej trzymać gadżet.

 

Naukowcy wyjaśnili również grubszą szyjkę modelu. Może wystąpić z powodu nadmiernego napięcia mięśni pleców związanego z utrzymywaniem głowy w prawidłowej pozycji do czytania ekranu. Inne cechy Mindy to grubsza czaszka i mniejszy mózg. Wydaje się, że wewnętrzna powieka chroni soczewkę przed nadmiernym światłem.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

To co pokazał admin to żart

To co pokazał admin to żart "naukowców", a nie poważna praca..., w dobie wszechogarniających rządów "Władcy Powietrza", Smoka i jego aniołów, ludzkość pozbawiona swojej tożsamości, pamięci Total Recall, uzależniona od technologii i od używek, będzie się staczać w otchłań ! Natomiast ci co będą badać starożytność, jak i świętą Naukę Zbawiciela uratuje się i nie zostanie asymilowana przez istoty z kosmicznego legionu ! W otchłani żyją jakieś straszne "potwory" które pożerają ludzi którzy tam zostali wysłani albo spadli z tej rzeczywistości !

sięgnijmy do specjalistów, czyli do rabinów. Żydowscy rabinaccy mędrcy, oprócz Cylkowa, tłumaczą to następująco: „I stworzył Bóg wielkie potwory morskie…„, tekst angielski: „And God created the great sea monsters, and every living creature that crawls, with which the waters swarmed, according to their kind, and every winged fowl, according to its kind, and God saw that it was good.” – rycina poniżej:

Nawet demony boją się tych potworów !!!!

"I pozwolił im. Po wyjściu zatem duchy nieczyste weszły w świnie; i puściła się trzoda — około dwutysięczna — w dół po stromym zboczu do morza i zaczęła tonąć w morzu."

Demony w świniach zaczęły tonąć w "morzu", czyli w otchłani gdzie żyją te potwory !!!

Somatyczne-cielesne pojmowanie Pisma przez ludzi mniej doskonałych odpowiada przyjściu Chrystusa w ciele, natomiast pojmowanie duchowe odpowiada przyjściu duchowemu, jako Boga, i jest dostępne tylko dla doskonałych, tak twierdzą Ojcowie Kościoła, kim jesteśmy jesli pojmujemy ten cudowny kod tylko historycznie, to znaczy cieleśnie ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika moon fake

Naukowcy nie wiedzą czym jest

Naukowcy nie wiedzą czym jest ewolucja. Jedyne co może się stać w tym czasie z człowiekiem to różne deformacje i upośledzenia ...które i tak odwrócą się jeśli ta głupia cywilizacja w obecnym kształcie ulegnie wreszcie samozniszczeniu na co nalegam.

Portret użytkownika destor

Twórcy projektu zakładali, że

Twórcy projektu zakładali, że ludzie do 3000 r. będą korzystać ze smartfonów? Trochę to dziwne nie uwzględnić postępu technologicznego. Za najdalej 30 tal dostęp do internetu będzie realizowany poprzez implant mózgowy. Nikt nie będzie już nosił nieporęcznych urządzeń. Ja raczej skłaniał bym się w kierunku cyborgizacji człowieka a nie ustalania co by było gdyby ludzkość przez 800 lat korzystała ze smartfona.

Skomentuj