Na pokazie lotniczym w Mołdawii pojawiło się UFO

Kategorie: 

Źródło: Internet

Podczas pokazu lotniczego, który odbywał się w stolicy Mołdawii, Kiszyniowie, doszło do obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego. Do zdarzenia doszło wczoraj, 20 września 2014 roku.

 

Obiekt w kształcie dysku został zauważony, podczas gdy jeden z myśliwców wykonywał skomplikowane ewolucje akrobatyczne. Na szczęście obyło się bez kolizji.

[ibimage==22839==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na pokazach lotniczych już w przeszłości dochodziło do dziwnych zjawisk podobnych do tych z Mołdawii. Warto wspomnieć przede wszystkim przelot kilku UFO towarzyszący pokazom lotników z Chile, do czego doszło w listopadzie 2010 roku w bazie El Bosque.

 

Do podobnej i niestety tragicznej w skutkach sytuacji doszło również w maju 2013 roku w okolicach Madrytu. Wtedy niezidentyfikowany obiekt mógł doprowadzić do katastrofy lekkiego odrzutowca. Aktywności UFO dopatrywano się też w przypadku katastrof ciężkich myśliwców SU-27 na pokazach z Kijowa w lipcu 2002 roku i z Radomia w sierpniu 2009 roku.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Młody

Laserowe spalenie policjanta

Laserowe spalenie policjanta na służbie
Broń Świetlna albo inaczej Złoty Klin, używane nawet przy budowie Piramid tysiące lat przed naszą erą to fakt. Urządzenie te może spowodować unieruchomienie obiektu, lewitację obiektu, a nawet jego unicestwienie po przez wyparowanie obiektu. Na tym filmie widzimy, jak użyta broń przez zatrzymanego powoduje spalenie doszczętnie Policjanta jaki zatrzymał samochód do kontroli drogowej.
http://paranormalni.pl/starozytnikosmici.php?30

Portret użytkownika pasjonat

LASER jest spojna wiazka,

LASER jest spojna wiazka, dziwne ze jej tu nie widac.. zadaj sobie troszke trudu znajdziesz oryginal tego filmu na liveleak. Laser i lewitacja ? Dobre sobie..poczytaj o emisji wymuszonej i wzroscie mocy swietlnej i natezenia pradu. Bajki piszesz ...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pako1205

Takich "objektów",filmując

Takich "objektów",filmując dość częściej,niż przeciętnie,mogę tu wrzucić trochę.Jasne,ciemne,w kształcie-powiedzmy,kuli,dysku...to owady,również ptaki w locie.Ktoś widzi w tym "UFO"-kto zabroni... . Wink Galaktyki mnie dzielą od zaprzeczenia ET,ale te gnioty z muchami-to przegięcie bena.

Skomentuj