Z pokładu ISS zaobserwowano dziwną czerwoną anomalię w przestrzeni kosmicznej

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do niezwykłego zdarzenia w przestrzeni kosmicznej, doszło 5 grudnia bieżącego roku. Mniej więcej około 9:20 czasu uniwersalnego w zasięgu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej znalazł się obiekt, który wyglądał w kamerach na dużą czerwoną sferę. Po chwili pojawiła się jeszcze wiązka laserowa.

 

Dziwny obiekt pojawił się w okolicy ISS tylko na chwilę, a potem zniknął. Wystarczyło to jednak do zarejestrowana jego obecności. Wielu badaczy UFO analizuje teraz te ujęcia dociekając z czym mamy tu do czynienia.

 

Według jednej z wersji, obcy pojazd wysyłał wiązkę laserową w stronę Ziemi, jednak równie dobrze mogło być odwrotnie i sygnał na orbitę wysyłała jakaś ziemska stacja.

[ibimage==23489==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jest też oczywiście trzecia opcja, którą wybierze większość sceptyków, to nie żadne UFO, ani wiązka laserowa, tylko zwyczajowy „błąd matrycy”. Możnaby tak przyjąć, ponieważ  jest to tylko jedna z wieu takich obserwacji w ostatnich miesiącach.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika debet

sceptycy buahhahhaa

sceptycy buahhahhaa sprawdziłbym z wielką chęcią czy mają jakieś powiązania z rządem USA nie zdziwiłbym się przy amerykańskich dochodach mimo że prawie ameryka jest bankrutem że zatrudniliby armie klaunów za sowite pieniądze wynagradzanych w zamian za to tzw. "sceptycy" występowaliby w telewizji lub robili książki o tematyce sceptycznej

Skomentuj