Z pokładu ISS zaobserwowano dziwną czerwoną anomalię w przestrzeni kosmicznej

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do niezwykłego zdarzenia w przestrzeni kosmicznej, doszło 5 grudnia bieżącego roku. Mniej więcej około 9:20 czasu uniwersalnego w zasięgu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej znalazł się obiekt, który wyglądał w kamerach na dużą czerwoną sferę. Po chwili pojawiła się jeszcze wiązka laserowa.

 

Dziwny obiekt pojawił się w okolicy ISS tylko na chwilę, a potem zniknął. Wystarczyło to jednak do zarejestrowana jego obecności. Wielu badaczy UFO analizuje teraz te ujęcia dociekając z czym mamy tu do czynienia.

 

Według jednej z wersji, obcy pojazd wysyłał wiązkę laserową w stronę Ziemi, jednak równie dobrze mogło być odwrotnie i sygnał na orbitę wysyłała jakaś ziemska stacja.

Jest też oczywiście trzecia opcja, którą wybierze większość sceptyków, to nie żadne UFO, ani wiązka laserowa, tylko zwyczajowy „błąd matrycy”. Możnaby tak przyjąć, ponieważ  jest to tylko jedna z wieu takich obserwacji w ostatnich miesiącach.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika debet

sceptycy buahhahhaa

sceptycy buahhahhaa sprawdziłbym z wielką chęcią czy mają jakieś powiązania z rządem USA nie zdziwiłbym się przy amerykańskich dochodach mimo że prawie ameryka jest bankrutem że zatrudniliby armie klaunów za sowite pieniądze wynagradzanych w zamian za to tzw. "sceptycy" występowaliby w telewizji lub robili książki o tematyce sceptycznej

Skomentuj