Policyjna kamera termowizyjna uchwyciła niewidzialne UFO nad Bristolem

Kategorie: 

Źródło: NPAS St.Athan

Policjanci przelatujący helikopterem nad kanałem Bristolskim niespodziewanie uchwycili na kamerze UFO. Zgodnie z zeznaniami świadków zdarzenia, pojazd był niewidoczny gołym okiem, ale mimo wszystko został uchwycony na kamerze termowizyjnej śmigłowca.

 

Nagranie zostało wykonane w dniu 16 września 2016 roku nad terenem południowej Walii. Zdarzenie to zostało upublicznione za pośrednictwem twittera a zdaniem policjanta który je opublikował trudno powiedzieć o nim cokolwiek konkretnego poza faktem, że unosił się nad wybrzeżem przez nieco ponad 7 minut.

Naturalnie oficjalne wyjaśnienie zakłada że był to poprostu chiński lampion lub balon wypełniony ciepłym powietrzem. Wyjaśnienie to wydaje się nieco mniej sensowne gdy weźmie się pod uwagę, że obiekt leci pod wiatr. Niemniej jednak, UFO nie było widoczne na radarze kontroli ruchu lotniczego, w związku z czym oficjalnie nie istniało.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Joker

Tak policyjna i fotoradar.

Tak policyjna Smile i fotoradar. Przekroczona prędkość o 10 000 km/h prawko do zabrania od razu. Nie ma się co ceregielic. Pirat jeden Smile złapią go jak będzie tankowal na stacji bo tak to nie ma szans raczej Smile

Skomentuj