Północnokoreańska rakieta mogła zostać przez coś zestrzelona

Kategorie: 

Kadr z oficjalnego filmu z wystrzelenia rakiety

Kilka źródeł podaje, że w momencie wystrzeliwania należącej do Korei Północnej rakiety mającej wynieść na orbitę ich satelitę szpiegowskiego widziano na niebie dziwne obiekty. Pojawiło się przypuszczenie, że rakieta została w jakiś sposób unieszkodliwiona.

 

Raczej trudno podejrzewać o interwencję istoty pozaziemskie i tajemniczy obiekt prawie na pewno jest wytworem jakiejś nowoczesnej techniki wojskowej.

Niepowodzenie Koreańczyków z dużym prawdopodobieństwem mogło zostać dodatkowo sprowokowane. Mówi się wręcz o zestrzeleniu rakiety w jednej z końcowych faz wynoszenia satelity.

 

Świadkowie twierdzą, że dziwny pojazd wisiał nad oceanem przynajmniej godzinę przed wystrzeleniem. Pojazd poruszał się bardzo szybko tak jakby grawitacja nie stanowiła dla niego jakiejkolwiek bariery.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika adept48

Powiedzmy inaczej ... po co

Powiedzmy inaczej ... po co te domniemania . Dostali ostrzeżenie ,że nie ma żadnych startów rakiet .zignorowali to ostrzeżenie .. Z Galaktyczną Federacja Światła się nie zadziera... Jest potwierdzenie ,że była to ingerencja ." Rzeczywiście, mieliśmy naszą rękę w rakiety premiery niedawno podejmowania wiadomości i to jest teraz jasne, że nie może być odwetem od nieuczciwych działań wojennych na naszych działań na świecie." Podaje Wędrowiec z nieba.

Portret użytkownika Andree

To był balon meteo, zacznijmy

To był balon meteo, zacznijmy się liczyć z pogodynkami. Dysponują potężną bronią, program atomowy Teheranu to pikuś przy nich. Co sie dziwicie, wtopili na całego i szukają wyjścia z twarzą. Nikt nie chce tyranów własnego społeczeństwa w kosmosie.

Skomentuj