Polowanie na czarownice w Kambodży: dwie osoby zabite w związku z podejrzeniem czarnej magii

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W Kambodży aresztowano pięcioro mężczyzn oskarżonych o morderstwo "czarownika". Trzej bracia stwierdzili, że 35-letni mężczyzna jest odpowiedzialny za śmierć ich matki. Jak donosi Kambodża Daily, rzekomy czarownik został zabity maczetą przed swoim domem.

 

Okazało się, że mordu dokonali między innymi bracia w wieku 23, 29 i 34 lata. Podejrzewali oni swoją ofiarę o uprawianie czarnej magii. Według nich jego magiczne praktyki doprowadziły do ​​śmierci ich matki. Bracia postanowili wraz z trzema kolegami, że wymierzą "sprawiedliwość".

 

Ich matka zachorowała trzy tygodnie wcześniej. Lekarze twierdzili, że wszystko jest wszystko w porządku. Kobieta zwróciła się też do uzdrowiciela, a on powiedział jej, że ktoś rzucił na nią zły czar. Po jej śmierci, dzieci postanowiły zatem zemścić się na tym, kogo uważały za "czarownika". Morderstwo popełnione zostało w siódmym dniu po śmierci matki.

 

Drugi przypadek to zbrodnia, która miała miejsce kilka dni po tym incydencie. Trzy osoby oskarżone zostały o zabójstwo 32-letniej kobiety. Mieszkańcy uznali, że jest ona wiedźmą, czarownicą i odpowiada za wiele tajemniczych zgonów. Mężczyźni porwali ją z domu, a następnie przeciągnęli ją za samochodem kilka kilometrów w drogi. Kobieta zmarła ponieważ złamała kark, sprawcy następnie wyrzucili ciało na poboczu drogi.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek :)

  Kiedyś, ludzie honoru, jak

 
Kiedyś, ludzie honoru, jak mieli ze sobą problem to stawali na "górce" pookładać się mieczami. Do tego potrzebna była odwaga, że i samemu się może w takiej walce polec.
 
Tchórze, zwłaszcza ci co się ślinią do bogactw czy ziem obiecanych użytkowanych przez inne narody byli zbyt fajpowaci by stawać do walki na śmierć czy życie. Ale chciwość dręcząca ich serca ze świńskiej kupy paliła ich wiecznym piekielnym ogniem więc pomysleli sobie - czemu sami mamy walczyć, możemy do tego uzywać przygłupich zjudaizowanych gojów. Możemy także wynaleźć SKRYTOBÓJSTWO jakim jest zarówno i dolewanie trucizn do leków, pokarmów, napojów jak i
 
ZŁOŻECZENIE
 
czyli przeklinanie, obsypywanie klątwami, używanie jako celu w rytuałach żydowskiej kabały znanej też jako voodoo etc....
 
To wszystko są techniki jakimi mięczaki i tchórze mordują tych jakich się boją otwarcie wyzwać do walki. Mordowanie podstępne ufających im celów.
 
I można rozwazać moralnie co jest bardziej podłe? Systematyczne uporczywe dodawanie trucizn do leków, jadła i napojów jak to ma miejsce w przypadku globalistycznych koncernów (rtęć, fluor, chemtrals etc) czy odwzajemnienie takiemu gównu tego co sam czyni nadziewając go na pal by w męczarniach konając mógł sobie uzmysłowic podłości jakie za sprawą wyznawanej religi czczącej yahwe czynił innym?
 
To co uczynili w Afryce "czarownikom" nam wydaje się podłe ale czy ktoś pomyslał, iż może inny czarownik powstrzyma się przed wielbieniem yahwe używając do tego cudzego życia wiedząc iż jak go dopadną to skończy jak te jego bracia i siostry z artykułu? Może to jest podstawa takich zachowań - odstraszanie "rasy panów" przed czynieniem 'religijnej miłości do judaizmu na trupach innych"?
 
W Europie też takie zachowania były popularne - znane są jako pogromy satanistów (pogromy żydów). I zawsze po takim pogromie nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki w danym regionie i spadała przestępczość i kościoły nie były profanowane i dzieci po wsiach nie gineły masami jak teraz.... CUD a może prawo lokalnej społeczności do SAMOOBRONY przez zwyrodnialcami udającymi baranka dziś ustalającymi prawa pod masowe czczenie swoich wynaturzeń ....  Prawa Sodomy i Gomory zwanej judaizm.
 
 

Portret użytkownika b@ron

MaranaTha...napisz o co ci

MaranaTha...napisz o co ci chodzi, bo nie chce mi się czytać połowy bibli...
i znowuż..."charakterystyka ludzi w czasach końca" ...czyli wszystko było zaplanowane przez boga???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika John Moll

Zazwyczaj tego nie robię (bo

Zazwyczaj tego nie robię (bo potem ludzie się czepiają ;)) ale tym razem skomentuję co napisałeś:
 
""charakterystyka ludzi w czasach końca" ...czyli wszystko było zaplanowane przez boga???"
 
Bardzo podoba mi się to że zadajesz tyle pytań, ja też często je sobie zadaję. Skoro Bóg jest wszechwiedzący i wszechmocny (inaczej nie byłby Bogiem) to dlaczego stworzył ludzi, skoro i tak wiedział jaki będzie człowiek w czasach obecnyh i jaki będzie finał tego wszystkiego? Jeśli chciał wystawić nas na próbę to nie jest wszechwiedzący, a jeśli nie jest w stanie pozbyć się zła na Ziemi to nie jest wszechmocny. No chyba że Bóg niekoniecznie jest dobry? Tylko o jakim Bogu mówimy - każdy ma swojego i widocznie nastąpił konflikt interesów Smile

[ibimage==21166==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Radeu

Bóg jest sprawiedliwy, to

Bóg jest sprawiedliwy, to ogranicza dobroć.

Wiedział, jaki będzie finał, ale pozwolił ludziom czynić, jak im się podoba, aby sami się doprowadzili do stanu jaki wybiorą. Wolna wola jest czymś doskonałym i nie jest zależna.

Portret użytkownika b@ron

John Moll...no właśnie, tyle

John Moll...no właśnie, tyle że "dobroć Boga" poznajemy z ksiąg na których opierają się poszczególne religie...pomijając wszelkie religie i obserwując samemu, bardzo trudno jest znależć dowody na dobroć Boga...więc on wcale nie musi być taki jakim go sobie na siłę wyobrażają miliony...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika John Moll

Bóg, który wszystko stworzył

Bóg, który wszystko stworzył (jeśli tak rzeczywiście było), zrobił co do niego należało i odleciał Smile Problem jest właśnie taki, że ludzie nadają mu cechy ludzkie. Sumerowie za swoich czasów wszystko, czego nie rozumieli, tłumaczyli Bogiem. My dziś robimy podobnie - nie wiemy po co żyjemy i jak to wszystko powstało Smile

[ibimage==21166==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika marko5

Nadają mu cechy ludzkie,

Nadają mu cechy ludzkie, bo....każdy mierzy swoją miarką , bo innej nie ma.Im wyżej myślisz i im więcej rozumiesz, tym wyżej się wznosisz i przypisujesz domyślnie te wartosci innym.Nistety czasami rzucamy perły przed wieprze...Pyta sie garnek garncarza ...dlaczegos mnie ulepił?Dobre pytanie , co nie?

Strony

Skomentuj