Polska cywilizacja człowiecza

Kategorie: 

www.popotopie.blogspot.com

Dokąd zmierza Polska i jej obywatele ? Do jakiej cywilizacji zostaliśmy doklejeni po roku 1989 ? Jakie będą nasze dalsze losy w obrębie coraz bardziej widocznego planu struktur NWO ? Czy można opisać naszą dziwną, a czasami straszną rzeczywistość w sposób, który jest przystępny i prowadzi do wyzwolenia z kłamstwa UFO cywilizacji ?

 

Artykuł jest w jakiś sposób związany z pracami amerykańskiego ufologa Joe Jordana, który nie bał się przełamać zmowy milczenia UFO środowiska i UFO układu ! Wiadomo wam, że to nie byle kto, bo jeden z dyrektorów okręgowych MUFON-u.

IB Image

Niewątpliwie chrześcijaństwo z jego silną i prawdziwą duchowością jest przeszkodą dla państwowych urzędników będących często pod wpływem niewidocznych sił ufonautów. Jeżeli ludzie pracujący w strukturach rządów nie opowiadają się za mocami chrześcijańskimi, za Zbawicielem Jezusem, to taka władza staje się w mojej opinii wykonawcą pośrednim, lub bezpośrednim planu istot ufonautycznych.

 

Nie dziwi w związku z tym, powszechnie stosowana zasada wprowadzania tzw. laickości urzędów. Tajne stowarzyszenia nie znoszą symboli duchowych chrześcijan, jest to w opozycji do planu istot innowymiarowych, starających się doprowadzić ludzkość do UFO asymilacji, najwyrazniej podobnej do tej z czasów Noego.

Każdy interesujący się zagadką UFO, zdaje sobie sprawę, że cywilizacja Ziemian jest sterowana przez duchowe istoty. Najbardziej doniosłym urywkiem Biblii wskazującym na taki pogląd, jest ten z Księgi Daniela 10:2 Jest to jeden z ważniejszych opisów Istot Wyższych, mających nad nami pieczę. Wspomniana biblijna sytuacja eksponuje niewidoczną kontrolę Ziemi, to że jesteśmy pod kuratelą potężnych Istot duchowych, jesteśmy elementem większej rozgrywki sił kosmicznych-innowymiarowych !
" ...Lecz książę anielski królestwa perskiego sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni, lecz oto Michał, jeden z pierwszych książąt anielskich, przyszedł mi na pomoc, dlatego ja zostawiłem go tam przy księciu anielskim królestwa perskiego" Ks. Daniela 10:2
Blokada, zmagania trwały dwadzieścia jeden dni ! Dopiero anioł Michał utorował drogę do strefy Ziemi !
IB Image
Istoty o których pisze prorok nie zniknęły razem z czasem, który minął, one ciągle gdzieś tam/tu są, i ciągle mają nad nami władzę ! Jak państwo pamiętają z filmu "Na ścieżce nieśmiertelnych" nie należą do gatunku śmiertelników. Gdyby ująć to w kilku zdaniach, to dana grupa urzędników państwowych, tak jak i inni ludzie, wierzy w określone zjawiska (część w inteligencje materii-ewolucjoniści), uczęszcza na spotkania ludzi wierzących, religijne, a część wykonuje plany cyrkla i kielni. Mają nad sobą władzę niewidzialną. Niewidoczne siły sterują życiem planety.
 
Nie ma w takim spojrzeniu niczego dziwnego, już starożytni królowie i władcy byli odpowiedzialni przed narodami za duchowy kontakt z istotami nadnaturalnymi. Innymi słowy jeśli władza jest duchowo skierowana na istoty demonicznie, to i społeczeństwo może doznawać takiego rodzaju bytów. Jeżeli władza jest porządna i wierzy w dobro, kieruje się ku wzniosłym ideom, ku prawdziwemu Stwórcy (nie mylić z masońskim demiurgiem !) to i społeczeństwo doznaje łaski oraz dobrobytu ! Te sprawy są oczywiste jeżeli spojrzymy z perspektywy starożytności. Obecnie jest tak samo, nic się nie zmieniło pod względem duchowych kontaktów elit, czy to światowych, czy danego kraju. Dzisiejsi władcy ukrywają się jedynie za nowym słownictwem, za nowymi znaczeniami tych samych starożytnych procesów rytuału, są przecież w wielu przypadkach ludzmi poszukującymi duchowości, ucieczki od systemu śmierci, który sami budują.
 
 
Starożytne spojrzenie na obecny system.
 
W ujęciu starożytnych procesów rytualnych, społeczno polityczne zachowania UFO istot mogą być także oznaką odbierania ofiar kultu członków władzy (masonerii). Do charakterystycznych dla kultu religijnego czynności należą ofiara, modlitwa. Jako typowy element kultu religijnego (pradawnego i para państwowego) ofiara występuje we wszystkich religiach. Jej celem jest uzyskanie przychylności bóstwa poprzez oddanie mu najwłaściwszego według ofiarodawcy daru.
 
W najdawniejszych czasach najcenniejszym darem była ofiara krwawa, składana z ludzi bądź zwierzą, dlatego wydaje się całkiem możliwe, że część "istot UFO" odbiera swoją porcję ofiar, w tym przypadku są nimi porywani ludzie (liczne przypadki mówią, że od uprowadzonych pobierana jest krew !). Wielu badaczy wskazuje, że obecne elity skrycie oddają się starożytnym procedurom kultycznym, możemy więc podejrzewać, że i "UFO istoty" pojawiające się w danym kraju pochodzą lub mają z nimi związek, może z tego wynikać, iż odpowiedni typ istot odbiera swoją daninę.
 
IB Image
 
Jeżeli władza rządów i mocarstw przejdzie w ręce (umysły) ludzi podmienionych (lub zaprogramowanych przez UFO) nastąpi ostry zwrot cywilizacyjny, który obecnie obserwujemy głównie w USA. Celem ofiarodawcy jest: pokuta lub przebłaganie bóstwa, oddanie mu hołdu, poddanie się jego woli, prośba o jego przychylność, handel (na zasadzie „ja Tobie, Ty mnie", „daję abyś dał"), wreszcie ofiara bywa elementem magicznym ! Jak wspomniałem za najbardziej cenny dar dla bóstwa uważano krwawe ofiary z ludzi (osób dorosłych, ale także z dzieci lub władców[Smoleńsk 2010 ?]) i zwierząt. Dalatego pozwólcie, że zacytuję urywek opracowania w tym temacie:
 
[...]Przypadek okaleczenia i morderstw osób związanych z UFO nie jest odosobniony. Cliff Stone zauważa, że: "są relacje mówiące o obcych statkach, które porywają dusze (...). Z kilku rozwijających się krajów nadeszły raporty mówiące o grasujących tam wampirach. Nie znaczy to oczywiście, że są to ożywieni nieboszczycy, ale obce istoty maskujące się pod tą postacią. (Wystarczy obliczyć ile krwi mogą ściągnąc z tysięcy porwanych ludzi, jeżeli z każdej osoby wezmą tylko pół litra, a szacuje się że w samych tylko Stanach Zjednoczonych rocznie porywanych jest miliony ludzi ! Więc mogą mieć na stanie miliony litrów krwi ! Relacji o pobieraniu krwi od porwanych ludzi jest co niemiara [nie wpominając o mutylacji krów] drugi obrazek poniżej)[...])
 

Dodatkowo mała część regresji hipnotycznej porwanego, jednej z wielu podobnych do siebie pod względem pobierania czegoś od ofiary UFO "spotkania":

 

"[Pauza] Nie chciałem, aby wkładali to we mnie [niemal płaczliwym głosem].

Rovatti: Wstrzykują coś do ciebie, czy odciągają?

X a v i e r : Wydaje mi się, że pobierają coś ode mnie.

Rovatti: Tkankę czy płyn?

X a v i e r : To jest ciecz i napełniają nią... to, co trzymają przede mną... Nie wiem, co to... [Długa pauza. Hipnotyzer pyta w tym miejscu o coś, ale nie słychać tego wyraźnie z powodu głośnych oddechów Xaviera.] Nie podobają mi się. Pod żadnym względem nie przypominają tych, których widuję. Ci są tylko nieco niżsi ode mnie, a ich twarze przerażające."

 

W związku z tym znana ufolog Karla Turner zasugerowała takie rozwiązanie, kilka jej zdań:

[...]Tak. Właśnie dotknął pan czegoś, co może kryć się za ich „żniwami”. Przypuszczalnie oni potrzebują nie tylko naszej energii emocjonalnej, ale także co najmniej jedna z ich grup – aż kusi mnie, aby powiedzieć, jeśli mam już zgadywać, że chodzi tu o tak zwane „gady” – używa obecnie tych ciał. Usilnie starają się, abyśmy pozbyli się swoich ciał, mówiąc nam, że to jedynie „pojemniki”. Dlaczego? Ponieważ je jedzą. Gdyby krowa wiedziała, że będzie zjedzona, należałoby wmówić jej, że: „Twoje ciało nie jest ważne. Ono nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko dusza. Nie przywiązuj się do niego, ponieważ i tak je zjemy. Nie przywiązuj do niego zbyt dużej wagi”. Niewykluczone że istnieje jakaś grupa, która używa tych fizycznych ciał do jakichś celów… zjada je, przetwarza lub robi z nimi jeszcze coś innego. Sądzę, że mogą być one wykorzystywane jako pokarm. Jeśli tak właśnie jest, to dlaczego nie wyhodują po prostu odpowiedniej ilości klonowanych ciał? Nie musieliby nikogo zabijać. Mogliby pobrać kilka komórek z włosa Leah i wyhodować dwadzieścia lub trzydzieści jej ciał, a następnie je zjeść. Jak wiadomo – przytaczam tu rozumowanie Teda, jako że w tej chwili wszyscy snujemy różne hipotezy – jest różnica między zwykłą wodą i wodą sodową. Analogicznie można stwierdzić, że ciało, które posiadało duchową energię, które zaabsorbowało pewne rodzaje energii emocjonalnej, jest apetyczniejsze od ciała, które nie przeszło przez proces życiowy. Ośmio- lub dziewięcioletni człowiek ma już za sobą pewien etap życia i ma już zmagazynowaną w sobie pewną ilość energii emocjonalnej. Zabijając jego smakowite ciało z przeznaczeniem na pokarm i przenosząc jego duszę do pozbawionego życiowych przeżyć klonu, umożliwiają jego nowemu ciału gromadzić przez następne lata kolejną porcję emocjonalnej energii. Gdy będzie gotowe do zjedzenia, jego dusza zostanie ponownie przeniesiona do nowego ciała i tak w nieskończoność. Wykorzystując tę samą duszę mogą w ten sposób produkować nieustannie dowolną ilość smakowitych ciał. Oczywiście to wszystko, co mówię należy rozumieć jako swego rodzaju metaforę. W żadnym przypadku nie należy tego brać dosłownie. Ogólnie mówiąc hodowane ciało nie jest zbyt pożywne, podobnie jak sztuczne witaminy nie są tak pożyteczne, jak naturalne.[...]

Bardzo ciekawą wzmiankę o krwi mamy w Biblii:

"Bo życie ciała jest we krwi, a Ja dopuściłem ją dla was [tylko] na ołtarzu, aby dokonywała przebłagania za wasze życie, ponieważ krew jest przebłaganiem za życie. Dlatego dałem nakaz Izraelitom: Nikt z was nie będzie spożywał krwi. Także i przybysz, który się osiedlił wśród was nie będzie spożywał krwi.  Jeżeli kto z Izraelitów albo z przybyszów, którzy się osiedlili między wami, upoluje zwierzynę jadalną, zwierzę lub ptaka, wypuści jego krew i przykryje ją ziemią.  Bo życie wszelkiego ciała jest we krwi jego - dlatego dałem nakaz synom Izraela: nie będziecie spożywać krwi żadnego ciała, bo życie wszelkiego ciała jest w jego krwi. Ktokolwiek by ją spożywał, zostanie wyłączony." Księga Kapłańska 17:11
Jeżeli choć trochę orientują się państwo w systemie religijnych kultów ofiarniczych, tych oficjalnych, jak i tych ciemnych, to wiedzą że ofiara ma za zadanie przebłaganie bóstwa, ale i w jej wyniku mają ofiarodawcy otrzymać określone dobra ! W przypadku na przykład polskich polityków, były by to olbrzymie materialne bogactwa jakimi zaczęli dysponować.
 
W hinduizmie od czasów upaniszad popularyzowano interioryzację ofiary w procesie indywidualnej sadhany. W wierzeniach Słowian zwana jest obiatą, trzebą lub żertwą. W religii chrześcijańskiej składanie starotestamentowe ofiar zostało zastąpione przez jednorazową doskonałą ofiarę Jezusa Chrystusa, który umarł na krzyżu za grzechy ludzkości i jako taka, jak to ujawnił wspomniany ufolog Joe Jordan, ma zdolność oswobodzić poszczególne jednostki z ataków istot ufonautycznych, chcących zaspokajać swoje mało rozpoznane potrzeby (ofiarnicze ?) !
 
W spojrzeniu prehistorycznym, na przykładzie USA, można zaryzykować twierdzenie, że mamy tam największe odbieranie ofiar ludzkich przez istoty duchowe, zwane potocznie ufonautami, oczywiście wszystko to w ramach zachowań kultycznych skrytych władców tego państwa.
 
Ktoś może zarzucić takiemu spojrzeniu brak racjonalności, jednak jak zaznaczyłem wcześniej, jest to ujęcie kultyczne, w oparciu o systemy religine. Badacze fenomenu ufo twierdzą, że UFO prowadzi szeroko zakrojoną działalność, jest to bliżej nierozpoznany proceder: " z jakiegoś powodu nie chcą, aby ludzie pamiętali, co im się wydarzyło" podczas pobytu na pokładzie spodka. Należy zacytować kolejny urywek opracowania, które stara się określić o jaki typ zachowań może chodzić:
 
(...)Głównym problemem związanym ze zjawiskiem UFO są nasilające się przypadki wzięć, które są dowodem na to, że ufonauci próbują w sposób bezpośredni wpływać na ludzką świadomość. Te bliskie spotkania trzeciego stopnia typu G mają często bardzo podobny przebieg. Początkowo świadek zostaje zniewolony (zwykle wiązką światła) i zabrany na pokład UFO. Następnie ufonauci poddają go bolesnym badaniom psychofizycznym. Często dochodzi nawet do stosunku sexualnego (gwałtu) między wziętym a kosmitką (kosmitą).
 
Niektórzy odbywają podróż do innego świata oraz otrzymują przesłanie od jakiejś wyższej istoty. Wzięcie kończy się powrotem świadka na Ziemię i opuszczeniem statku. Wzięci po uprowadzeniu pamiętają tylko początkową i końcową fazę porwania. Wielu czuje, że wszczepiono im do głowy jakieś urządzenia przekaźnikowe i znajdują się pod kontrolą ufonautów. Ufolog Clifford E. Stone powiedział na temat wzięć: 'Bóg stworzył człowieka i wszystkie inne inteligentne formy życia, dając im wolną wolę, aby same mogły dokonywać wyboru. Wzięcia są rzeczywistością. Mają miejsce. Ludzie są zmuszani do uczestniczenia w różnych eksperymentach przeprowadzanych w celach znanych tylko naszym pozaziemskim gościom.(...)-koniec cytatu
 
Większość, jeśli nie wszystkie religie, opisują kontakty bytów z innego wymiaru, (genetyczne) z rasą ludzką, i choćby z tego względu hybrydyzacja prowadzona przez UFO na ludziach, podczas badań nad tym zjawiskiem, powinna być brana poważnie. Gdy dodamy do tego transhumanizm, a wielu określa ten ruch jako rodzaj duchowego opętania, czy wręcz opętanie, to można łatwiej zrozumieć nadchodzącą sytuację przyszłej ludzkości. Obraz jaki zaczyna się wyłaniać, w oparciu o cele UFO elit, jak je nazywam, może przypominać sytuację z filmu Star Trek, gdzie pewne kosmiczne osady ludzkie zostają zasymilowane, podłączone do inżynierii borgów. O tym właśnie marzą członkowie tajnych stowarzyszeń, i wcale się z tym nie kryją !
 
Oto urywek notatki prasowej w temacie transhumanistów:
(...)W ostatnią sobotę maja 2015 roku francuska masoneria spotka się w ratuszu miasta Lyon, by debatować o transhumanizmie.  Z inicjatywą zorganizowania sympozjum wystąpił Wielki Wschód Francji.  W spotkaniu wezmą udział loże należące do obediencji Wielkiego Wschodu. Wolnomularze chcą rozmawiać o transhumanizmie. Wśród zaproszonych gości odnajdujemy m. in. profesora medycyny, masona Jean-Louis Tourain deputowanego UMP. Naukowiec przedstawi wizją rozwoju sięgającą aż po 2050 rok. (czyli blisko magicznego roku 2045-dopisek mój)
Transhumanizm, czyli przekonanie o możliwości przejścia ludzkości na wyższy stopień ewolucji dzięki nauce i technologii jest obecnie coraz bardziej popularny w pewnych kręgach. Jest to efekt zachłyśnięcia się bezkrytyczną wiarą w postęp. (bez duchowości, bez Boga, a raczej bez Boga chrześcijan, bo część masonerii wierzy w istoty nadprzyrodzone-dopisek mój)
- Transhumanizm popiera radykalną wizję praw człowieka. Dla niego, obywatel to człowiek autonomiczny, który nie należy do nikogo oprócz siebie, i który sam decyduje o modyfikacjach, których chciałby dokonać w swoim mózgu, w swoim DNA i  ciele, wraz z postępem nauki - pisze prof. Alexandre. Teoria ta twierdzi, że „ludzkość nie powinna mieć żadnych skrupułów w używaniu wszelkich możliwości transformacji oferowanych przez wiedzę” - podkreśla naukowiec.
- Chodzi o uczynienie człowieka terenem eksperymentu przez technologie NBIC; człowieka w permanentnej ewolucji, udoskonalanego i modyfikowanego dzień po dniu przez niego samego - deklaruje prof.Laurent Alexandre." (Chodzi o szaleńczą i demoniczną chęć zmian własnych organizmów-ciał ludzkich - dopisek mój)(...)-koniec cytatu
Kolejny urywek z prasy dotyczy zmian światopoglądowych, w zbiorowym i celowo programowanych umyśle społeczeństw, w tym przypadku najbardziej masońsko sterowanej ludności USA (multi kulti):
"Coraz większa liczba Amerykanów jest w stanie uznać za „moralnie dopuszczalne” samobójstwa, poligamię czy klonowanie ludzi. Równocześnie zdecydowana większość uważa zdradę małżeńską za największe zło moralne – tak wynika z sondażu Gallupa przeprowadzonego w dniach od 6 do 10 maja br. na grupie ponad tysiąca Amerykanów w 50 stanach. ...odsetek osób akceptujących klonowanie ludzi zwiększył się od 2001 roku aż o osiem punktów..."-koniec cytatu
Oto przytoczenie opisujące sytuację z porwania do UFO, bardzo dobrze przebadany przypadek pokazujący pewną regularność, a o której wspomina w swoich opracowaniach znany wam profesor David M. Jacobs. Dodatkowo tego typu doniesienia wskazują na biblijny cytat z Księgi Daniela 2:43, że istoty powstałe ze zmieszania "UFO żelaza" z "ludzką gliną" nie oznaczają się "spoistością" !
Doszliśmy do sedna zagadnienia asymilacji obecnej, jeszcze człowieczej cywilizacji ludzkiej do przyszłej UFO "ludzkości" hybrydalnej. Aby to dokładniej zobrazować muszę przedstawić mały fragment standardowego opisu UFO porwanej, która stała się UFO SUROGATKĄ ! Proceder ten jest bardzo częstym, a właściwie nagminnym u porywanych kobiet, więcej w opracowaniach prof. Jacobsa. (Tzw. 'matka zastępcza (surogatka)' – to kobieta, która przyjmuje do swojej macicy zapłodnioną in vitro komórkę jajową innej kobiety, w przypadku UFO istot - hybrydę.)
[...]Kilka miesięcy później, będąc w ciąży, wyjechała na Florydę. Pamięta, jak przekonywała męża, że dziecko będzie chłopcem, ale niezdolnym do życia.
- Urodzę to dziecko, ale go nie zatrzymam - tłumaczyła, nie potrafiąc przy tym wyjaśnić, skąd to wiedziała.
 Upłynęło kilka miesięcy. Którejś nocy przyłapała się na tym, jak wchodzi do mieszkania, tak jakby przebywała na zewnątrz, ale nie mogła sobie przypomnieć, jak się tam znalazła. Odczuwała też dziwne, przyjemne wibracje, a w głowie kołatała jej myśl: "Przyszli po mnie".

Wygląda na to, że nie wydarzyło się wówczas nic więcej. Pat regularnie poddawała się badaniom lekarskim, które potwierdzały, że dziecko rozwija się prawidłowo. Dopiero w czasie badań w ósmym miesiącu ciąży lekarz stwierdził nieprawidłowość nie mogąc wyczuć tętna płodu. Gdy w maju nadszedł termin porodu, powiła martwego chłopca. Przeczucia okazały się prawdziwe.

 

Następne wspomnienia pochodzą z późniejszego okresu tego samego roku. Znajdowała się w tym czasie w jakimś cichym pomieszczeniu otoczona przez Szaraki i na coś czekała. W pewnej chwili na progu stanął Szarak, którego uważała za swojego "przyjaciela". Na rękach trzymał jakieś dziecko i powiedział jej, że może się nim zaopiekować.
- Nie - odrzekła - tak jest dobrze, jest bardzo dobrze. Zaopiekujecie się nim lepiej ode mnie. - W tej krótkiej chwili zdołała zobaczyć, że dziecko było drobne i chude[...]-koniec cytatu
Ofiary UFO porwań w badaniach profesora Jacobsa zgłaszają bardzo często opisy dzieci z "UFO probówek" jako bardzo słabe, lub wręcz ledwie żywe ! Jak się okazuje wyniki obserwacji medycznych jakie są udostępniane zainteresowanym procederem obecnego już w naszym społeczeństwie UFO rozrodu, zwanym "in vitro", wskazują podobne cechy do tych z porwań bytów ufonautycznych:
 
"W 2003 roku w tygodniku naukowym „Nature” podano dane z jednego tylko rejestru takich dzieci: z Western Australia Reproductive Technology Registry. Dzieci „z probówki” miały, jako roczne niemowlęta, dwukrotnie większą liczbę defektów wrodzonych (9% wobec 4,2%). Dotyczy to wad serca i układu krążenia, wad układu pokarmowego i powłok jamy brzusznej, wad centralnego układu nerwowego i układu moczowo-płciowego.
 
Niektóre bardzo rzadkie zespoły chorobowe, np. uwarunkowane rodzicielskim piętnem genomowym („genomic imprinting”), zespół Beckwitha-Wiedemanna charakteryzujący się makrosomią (dużymi rozmiarami dziecka) oraz licznymi wadami rozwojowymi prowadzącymi do rozwoju hipoglikemii oraz guzów nowotworowych, sześciokrotnie częściej występują u dzieci poczętych in vitro niż u dzieci poczętych w sposób naturalny. U dzieci dotkniętych syndromem Beckwitha-Wiedemanna dochodzi najczęściej do rozwoju tzw. guza Wilmsa (nerczak zarodkowy), wątrobiaka zarodkowego, nerwiaka niedojrzałego i innych nowotworów. Prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń jest wprost proporcjonalne do czasu przechowywania embrionów w sztucznym środowisku przed przeniesieniem do organizmu matki.
 
Dzieci te miały dwa i pół raza częściej zbyt niską wagę przy urodzeniu, zapadały częściej na infekcje w ciągu pierwszego roku życia i wiele z nich miało problemy z oddychaniem. Mają zwiększoną podatność na infekcje, częściej występuje u nich astma, zaburzenia immunologiczne, zapalenia reumatoidalne stawów...."
Jest tego znacznie więcej to tylko wycinek spisu. W tym kontekście należy wspomnieć, że UFO porywacze bardzo często pobierają z porwanych ludzi "próbki" skóry ! Mało kto zastanawiał się nad tym dlaczego tak się dzieje ? Myślę, że kolejny cytat prasowy wyjaśni powód takiego działania:
"Ringler obwieszcza, że być może już wkrótce będzie to możliwe. Przypomina, że zawsze przeciwnicy tzw. małżeństw homoseksualnych podkreślali, iż pary jednopłciowe nie mogą zawrzeć małżeństwa, ponieważ nie są w stanie samodzielnie – bez udziału komórek rozrodczych przeciwnej płci – spłodzić dziecka. „Ani dwóch mężczyzn, ani dwie kobiety nie mogą mieć biologicznego dziecka” – pisze. I dalej: „Niektórym przeciwnikom homoseksualistów wydaje się, że z relacją par homoseksualnych jest coś nie tak, ponieważ nie są one w stanie spłodzić dziecka i w związku z tym tego typu relacje powinny być w jakiś sposób zabronione. Uznają to za nienaturalne w oczach Boga.
 
Jednak nauka postępuje i ostatecznie może wszystko zmienić”. Badacz przypomina, że badania nad komórkami macierzystymi wykazały, iż ludzkie komórki skóry i fibroblasty można przekształcić w zarodkowe komórki macierzyste. Niedawno naukowcy z Uniwersytetu Cambridge i Instytutu Naukowego Weizmanna w Izraelu donosili, iż embrionalne komórki macierzyste mogą być „zaprogramowane” w taki sposób, aby „produkować” pierwotne komórki rozrodcze, to znaczy mogą się one „przekształcić” w komórki jajowe lub plemniki. Ringler informuje, że obecnie naukowcy muszą się jedynie dowiedzieć, w jaki sposób „przeprogramować” te pierwotne komórki zarodkowe pochodzące np. ze skóry jednego mężczyzny w komórki jajowe, by mogły być zapłodnione nasieniem drugiego partnera."
Zdjęcie izraelskiego ufologa, stał się ofiarą, z którego pobrano krew ?
Polacy od wieków są złączeni z duchowością człowieczą Chrystusa. Jako naród zawsze byliśmy uduchowieni. Obecnie jesteśmy ciągle jeszcze w łączności ze starożytnym czasem Noego, Mojżesza, proroków oraz Synem Boga Wszechmogącego. Dodatkowo na terenie polski objawiała się wysłanniczka Stwórcy Maryja. Do niedawna głównym przedstawicielem cywilizacji polskiej na świat był Jan Paweł II. Według polskiego papieża pojęcie „cywilizacji śmierci” lub „kultury śmierci” odzwierciedla stosunek ludzi do życia. Kościół katolicki potępia takie (UFO) działania jak: aborcja, eutanazja, morderstwo, ludobójstwo, antykoncepcja oraz ufonautyczne metody zapłodnienia in vitro oraz coraz częstsze stosowanie ufonautycznej techniki rozrodczej, zwanej surogatkami.
IB Image
Wśród chrześcijańskich teologów często się twierdzi, że państwa Europy zachodniej, a ogólniej cywilizacja białego człowieka, porzuciły „cywilizację życia” – przez którą należy rozumieć między innymi kultywowanie wartości rodzinnych i przekonanie o świętości życia ludzkiego – jedyną drogę, która uchronić może od opisanej pokrótce w tym artykule cywilizacji śmierci (UFO cywilizacji hybrydalnej). Naruszanie klasycznych struktur rodzinnych prowadzić ma, zdaniem zwolenników chrześcijańskiej cywilizacji życia (nas Polaków, słowian !), do samozagłady społeczeństwa, które, popadając w hedonizm, zaprzestaje reprodukcji lub chce ją zastąpić rozrodem sztucznym (GMO istot humanoidalnych). Rodzina jest, zgodnie z nauczaniem Kościoła, jedynym gwarantem przetrwania społeczeństwa i jego prawidłowego rozwoju !
IB Image

Na podstawie badań wielu niezależnych ufologów, objawień Maryi, w tym i przekazów hinduizmu, można śmiało stwierdzić, że mamy do czynienia z niewidoczną wojną. Część nazywa ją światopoglądową (Ostanimi czasy kardynał Kasper oświadczył: "Nie możemy prowadzić wojny ideologicznej, bo i tak nie jesteśmy w stanie jej wygrać. Druga strona dysponuje gigantycznymi środkami ekonomicznymi i jest popierana przez massmedia" - przypadkowo siany defetyzm ? czy może zdrada niemieckiego kardynała ?) ale w gruncie rzeczy jest ona duchową ! Jako że Polska od wieków należy do strefy chrześcijańskiej duchowości, a także wpływów Maryi i jej aniołów, to pragnę państwu przedstawić urywki treści jakie wygłosiła do ludzkości, a jak sama twierdzi jest wysłanniczką Boga Wszechmogącego (YHWH), ma moc nas ochronić przed przyszłą demoniczną-hybrydalną UFO-tranhumanistyczną cywilizacją, może zgnieść głowę węża oraz przestawić zwrotnicę cywilizacyjnych torów, po których jedzie amerykańsko-europejski zdemonizowany masoński pociąg

 
Kerizinen (Bretania) we Francji, rok 1938 Matka Boska wielokrotnie ukazuje się Jeanne-Louise Ramonct (1910-1965), mieszkającej w małej wiosce bretońskiej i wypasającej tam swoje krowy. Pod koniec lata, gdy z robótką na drutach siedziała na stoku, ujrzała nagle świetlną kulę, a następnie w tym świetle – Maryję, która przekazała jej przesłania o wielkiej głębi i mistyczne doznania o niebiańskiej jasności. Kościół dotąd nie zbadał tego przypadku i nie wypowiedział się na jego temat. Jeanne-Louise Ramonet za radą swego spowiednika zaczęła od 1943 roku pisemnie utrwalać widzenia i przesłania, dzięki czemu ocalały one od zapomnienia. Oto urywki z tych przesłań:
 
„Niech moje przesłania będą źródłem radości i nadziei dla tych wszystkich, którzy dzięki swojej wierze, ufności i miłości pomagają, by dokonało się wielkie zwycięstwo – dzisiaj już bardzo bliskie(…). Wielbijcie Boga, który wysyła mnie na ziemię, abym was do Niego przywiodła i przygotowała Jego królestwo. Moje zadanie polega na tym, aby pomnożyć liczbę dzieci światła i połączyć poświęconych Bogu z wierzącymi, tak by stali się jednym sercem i duszą, podobnie jak za czasów pierwszych Zielonych Świąt, ażeby mogły nadejść czasy najpiękniejsze ze wszystkich, jakie kiedykolwiek były: czasy, kiedy Bóg będzie panował jako król miłości. ” (W tym momencie ukazuje się Święta Rodzina. Św. Józef stoi po prawej stronie Najświętszej Panny, a między nimi Dzieciątko Jezus.)
 
następnie:

 

Dzisiejsze czasy są poważne i bolesne. Potężne chmury gromadzą się na horyzoncie i wszędzie zrywają się burze, ponieważ dla ocalenia ludzie nie chcą przyjąć tych środków, które Bóg daje im przeze mnie. Jednak przede wszystkim trwa na świecie walka, o której wiele osób nic nie wie. Jest to walka duchowa, gorsza niż wszystkie inne. Rozpoczął się przerażający szturm szatana przeciwko Kościołowi i przeciwko wszystkiemu, co nosi nazwę,,chrześcijańskie”. Ogarnie on świat będący ojiarą szatańskiego opętania.
 
 
Najszlachetniejsze dążenie do wolności, sprawiedliwości i braterstwa powstające wciąż z zaczynu chrześcijaństwa – które zdaje się jak nowa wiosna przenikać w nowy, pełen nadziei świat – niszczone jest przez ducha zła, gmatwane, aby w końcu wyrodzić się w wojnę, zniewolenie i zhańbienie. Ponieważ dzisiaj na świecie istnieje także dążenie do dobra, duch zła wziął się do dzieła. Usiłuje on wpłynąć na dobro i skierować je w złym kierunku. Wobec tego niebezpieczeństwa jestem i pozostanę Królową Świętego Różańca, zwyciężczynią we wszystkich wielkich bitwach chrześcijaństwa. Nigdy nie będziecie mnie wzywać nadaremnie. Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga, by przezwyciężyć ten duchowy upadek i aby przygotować drogę dla Ducha Świętego? Duch Święty odniesie zwycięstwo nad duchem zła. „
Klagenfurt, Austria, rok 1972.  Antonia Lamberger urodziła się w roku 1905 w Feldkirchen i już jako dziecko miała mistyczne przeżycia (podczas pierwszej komunii zjawiska świetlne, wizja Jezusa, objawienia maryjne i mistyczne komunie), dzięki którym stała się duszą zadośćuczynienia, mającą działać w ukryciu. Matka Boska zjawia się Antonii Lamberger i wzywa ją do założenia „Armii Krwi Przenajświętszej”, która jest siłą działającą w ukryciu, ratującą niezliczone dusze poprzez modlitwy i ofiary. Odwraca ona też zło grożące ziemi, łagodzi je bądź tak na nie wpływa, że oddziałuje ono w planie Bożym. Oto urywek, który rzuca światło na sens naszego pobyt w tym wymiarze, w Układzie Słonecznym:
„Jesteście na świecie jedynie po to, by zasłużyć na Królestwo niebieskie, nie zaś po to, by korzystać ze światowego życia, a później rozstać się kiedyś ze światem. W takim przypadku życie i praca na tym świecie byłaby ogromną niedorzecznością. Jeśli chcecie nadać sens swojemu życiu, musicie tak działać, abyście kiedyś mogli osiągnąć życie wieczne. Jakżewinniście czuć się szczęśliwi, że możecie kochać tak wielkiego Boga, który was stworzył i że jeszcze potem możecie być wiecznie szczęśliwi.
i dalej:
…Chcę wraz z moją armią uratować świat i ludzi poprzez mój różaniec i poprzez Krew Przenajświętszą. Jezus przekazał mnie, swojej matce, uratowanie, ponieważ matka może wszystko, a zwłaszcza przy pomocy Jego krwi. Potrzebuję do tego silnego wojska, które pomoże mi wraz z moją mocą i mocą Krwi Zbawiciela, i które uczyni wszystko, czego chcę. Musi tylko robić to, co powiem, w moim imieniu, dla mnie i tak jak chcę. Inne rzeczy będę czynić sama. Armia ta musi być mi ślepo posłuszna i ufać mi. Jestem przy niej zawsze jako potężna i prawdziwa matka i nigdy jej nie opuszczę. Bez mojej woli nikt nie może jej zaszkodzić.„

Ci z państwa, którzy jak ufolog Joe Jordan uznają Jezusa za swojego Zbawiciela, powinni znać cenne zapisy Biblii, odnośnie krwi wykupu. Jeżeli przyjmiemy terminologię słynnego polskiego badacza fenomenu ufonautów, iż są oni okupantami, tak jak to bywa na wojnie ("sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni." !), to poniższy cytat nabiera wielkiego znaczenia !

 

"Wiecie bowiem, że z waszego, odziedziczonego po przodkach, złego postępowania zostaliście wykupieni nie czymś przemijającym, srebrem lub złotem, ale drogocenną krwią Chrystusa, jako baranka niepokalanego i bez zmazy." 1 List do św. Piotra 1:18

 
Dodatkowo zamieszczam newsa SkyWatchTv, w którym jest mowa o roku 2030.
 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ser hijo

Reinkarnacja nie jest

Reinkarnacja nie jest wierzeniem, nie jest religia. Inkarnujemy od poczatku stworzenia, kiedy Slowo wydobylo sie z nicosci. Bog rozdzielil swa swiadomosc na wszystkie widzialne i niewidzialne elementy skladowe Wszechswiata, ktore ewoluujac przez miliardy lat ludzkich, czy tez w ciagu kilku dni dla Boga, wreszcie wykreowaly swiat materialny i wszystko, co widzimy. Swiadomi jestesmy od samego poczatku, w roznych stopniach, w roznych formach ale dopiero ta ludzka, materialna daje nam mozliwosc powrotu do Boga, czyli udanie sie w wyzsze partie swiata niematerialnego i dalsza tam egzystencja. Jest to dlugi proces, w ktorym uczymy sie jak male dzieci a im lepszy wzor, tym latwiej jest sie nam rozwijac. Wiedza ta traktuje o Bogu, jak o Oceanie Swiadomosci, w ktorej jestesmy Jego kroplami.
Warto zapoznac sie z tekstem Genezis z Ducha wybitnego polskiego wieszcza - Juliusza Slowackiego, w ktorym to skrzetnie, na swoim przykladzie relacjonuje swe kolejne inkarnacje w wiele form energetycznych i materialnych. Tekst spisany pod koniec zycia autora, zwala z nog. Juliusz Slowacki oznajmia w nim miedzy innymi, ze jest Synem Bozym i byl z Bogiem od samego poczatku.
Caly tekst mozna przeczytac na przyklad tutaj - http://www.celtoslavica.de/slavica/genezis_ducha.html
 
 
 

Portret użytkownika Dom

Przyznam, że ja też kiedyś

Przyznam, że ja też kiedyś pisałem nawiedzone teksty. Skończyłem z tym z kilku przyczyn. Po pierwsze przestałem się interesować ufologią a po drugie zdałem sobie sprawę, że nie ma ona wpływu na moje życie. Jestem teraz spokojniejszy, skoncentrowałem się na ważnych (dla mnie) sprawach zamiast bezproduktywnie przekazywać swoją wiedzę. Ona jest ogolnie dostępna, jednak niewielu chce się z nią zapoznawać. Drogi Autorze - nie ma sensu tak się starać w przekazywaniu informacji. Niczego to nie zmieni. Jako ciekawostkę dopowiem, że Jezus mial odmienne DNA od ludzkiego. Marek nawet podawał to na swoim blogu - monitorpolski. Prawdę mówiąc - nie znam prawdy i niewiele wiem o tajemnicach, ktoś kiedyś powiedział - "nie powiem nic więcej, ponieważ nie chcę sztucznie wpływać na twój rozwój". Mimo, że Twoje teksty są poczytne i kontrowersyjne - wydaje mi się, że powyższej zasady bym się trzymał. Taki moj wnosek wyciągnięty z wiader pomyj w komentarzach. Pozdrawiam.

Portret użytkownika superduper

Niesamowite, krew Jezusa

Niesamowite, krew Jezusa miało odmienne DNA. Pewnie któryś z Apostołów Jezusa był Genetykiem i zrodił analize krwi.
Czegóż to człowiek się nie dowiaduje. Kto by pomyślał że 2 tys. lat temu, genetyka była na tak wysokim poziomie.

Portret użytkownika Dom

@superduper  źródło: https://

@superduper 
źródło:
https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/07/krew-jezusa-mesjasza-odnaleziona-i-potwierdzona/
skopiowałem najciekawsze (pewnie będzie dla Ciebie zbyt długi artykuł i niewiele obrazków):
Gdy wróciłem, zaczęli to badać pod mikroskopem i nagle jeden technik zawołał drugiego, potem zawołali szefa, rozmawiając cały czas po hebrajsku.
Potem spojrzeli na mnie i zapytali: „-  dlaczego ta krew ludzka ma tylko 24 chromosomy?!”
Każdy z nas ma 46 – 23 od matki, 23 od ojca. 22 autosomy od matki, 22 autosomy od ojca i jeden chromosom X od matki oraz 1 chromosom X lub Y od ojca (decydujące o płci).
Ta krew miała 23 chromosomy ze strony matki i tylko jeden chromosom Y. Dziecko nie mogłoby się rozwinąć gdyby nie miało autosomów od matki. Tak więc wszystkie jego cechy fizyczne były zdeterminowane z jej strony rodziny. Jego płeć męska była zdeterminowana przez ten jeden chromosom Y, który nie pochodził od ludzkiego mężczyzny.
Wtedy oni powiedzieli: „- ta krew jest żywa”.

 
Nie miej duper do mnie pretensji, ponieważ ja tego nie wymysliłem.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ci z państwa którzy wierzą w

Ci z państwa którzy wierzą w reinkarnację mogą na podstawie urywka artykułu się zastanowić co się dzieje z duszą reinkarnujacą się na Ziemi kolejne razy ? Możliwe że państwo jesteście konsumowani przez cywilizację UFO-nautów okupujacą Ziemię ! Osobiście wierzę, że Jesus ma moc nas uratować, to znaczy wykupić Jego krwią. Oto cytat do przemyślenia:
 
"Zabijając jego smakowite ciało z przeznaczeniem na pokarm i przenosząc jego duszę do pozbawionego życiowych przeżyć klonu, umożliwiają jego nowemu ciału gromadzić przez następne lata kolejną porcję emocjonalnej energii. Gdy będzie gotowe do zjedzenia, jego dusza zostanie ponownie przeniesiona do nowego ciała i tak w nieskończoność. Wykorzystując tę samą duszę mogą w ten sposób produkować nieustannie dowolną ilość smakowitych ciał."

O reinkarnacji pisałem tu:
"Jakby tego było mało, to istnieje w doktrynie inkarnacji możliwość wcielania się w byty niższe, demoniczne oraz byty wyższe niebiańskie ! Obecnie reinkarnacja jest uznawanym faktem ze względu na "potwierdzenie" jej przez regresję hipnotyczną. W książce Cannon Dolores, specjalistki w tej dziedzinie pt.: "Kosmiczni Ogrodnicy" znaleść można niezwykle ważną informację na temat reinkarnacji, strona 8 wersji elektronicznej:
 
"... D: Czy masz za sobą wiele ziemskich egzystencji?
P: To moje pierwsze życie w świecie fizycznym, moja pierwsza prawdziwa inkarnacja na tej planecie. Mam wdrukowana pamięć wielu ziemskich egzystencji. Byłem też towarzyszem wielu fizycznych istot. Ale, jak już mówiłem, to moja pierwsza prawdziwa inkarnacja na Ziemi.
Zaraz, zaraz! Cóż to miało znaczyć? Mój pacjent stwierdził, ze po raz pierwszy doświadcza ziemskiej egzystencji, że bliższe są mu wcielenia na innych planetach i w innych wymiarach! Jak to możliwe? Nie mogłam tego pojąć. Przecież w ciągu naszych początkowych sesji poznaliśmy aż cztery jego ziemskie wcielenia. Jeśli teraz mówił prawdę, to o czym rozmawialiśmy wcześniej? O co w tym wszystkim chodzi?
 
D: A więc, egzystencje, o których wcześniej rozmawialiśmy,, nie byty prawdziwe?
P: Nie. Odkrywaliśmy pamięć wdrukowaną albo pamięć o istnieniu jako byt towarzyszący. To nie były prawdziwe, fizyczne wcielenia.
D: Czy to znaczy, ze kiedy niektóre dusze zaczynają życie, ta wspomnienia doświadczeń wcześniejszych wcieleń biorą z...
P: Czerpią je z Kroniki Akaszy. Zawarte tam informacje zostają przyswojone przez duszę, wdrukowane, i stanowią już jej własne doświadczenia.
Inni specjaliści w dziedzinie regresji hipnotycznej twierdzą, iż Kronika Akaszy nie zawiera informacji o czasie, lecz zapisy zdarzeń, emocji oraz wiedzy.
D: Cóż... Czy powiesz mi, w jaki sposób mogę poznać taką duszę podczas mojej pracy?
 
P: Nie, ponieważ nawet ja nie mógłbym wskazać takiej duszy, nie rozpoznałbym jej.Wdrukowane wspomnienia są równie prawdziwe, realne, jak zdarzenia doświadczane na co dzień. Dotyczą emocji, uczuć, wydarzeń. Wdrukowane doświadczenia stają się własnymi, prawdziwymi. Dzięki temu, można żyć na planecie tysiące, setki tysięcy lat, a tak naprawdę – nigdy na niej nie być.
D: Z jakiego powodu dokonuje się wdrukowania pamięci o wcześniejszych wcieleniach?..."
więcej pod tym adresem:
 
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/co-jest-grane.html

Jeżeli przyjmiemy tak jak spora część ufologów, że UFO byty, że ich mieszkaniem są to bioroboty jakiegoś rodzaju stworzone hybrydy wszelkich mieszanek genetycznych i technologicznych to mieszkające w nich duchy są w niezbyt dobrym stanie, na co może nam dawać odpowiedz Biblia, gdzie opisuje się "bezwodne miejsca" takie jak bioroboty ?
"Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni»." Ewangelia  Łukasza 11:24 Zgodnie z urywkiem z sesji hipnotycznej: "pierwszym odruchem była „chęć wyrżnięcia tego czegoś, ale nie mogłem się poruszyć..."
Może to dotyczyć  również ludzi, którzy chcą się odrodzić jako ufo istoty, lecz była by to kara raczej niż naturalne boskie wcielenie w ludzkie ciało ! Naturalnie dotyczy to ludzi wierzących w fenomen reinkarnacji, który jest zwiedzeniem ufonautów ! O tej podejrzanej teorii prawdopodobnie wymyślonej i zaimplementowanej u hindusów przez istoty UFO wspominam w artykule, do którego podałem link. Przy wszelkich problemach duchowych jak wiara w reinkarnację polecam wołać o pomoć Ducha Świętego chrzecijan !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika lipka

Może to być prawda bo ok.150

Może to być prawda bo ok.150 milionów lat temu na obszarze Polski rozciągało się morze a możliwe, że zmiany następowały cyklicznie wiele wcześniej to warstwy bogactw naturalnych są realne i warte zbadania co przy dzisiejszych możliwościach technicznych jest niczym nie ograniczone, chyba tylko politycznymi wpływami określonych grup. Materiał ciekawy do poczytania a także inne wiadomości, o których ogólnie się milczy.

Portret użytkownika Homo sapiens

Cywilizacja UFO hybrydalna

Cywilizacja UFO hybrydalna się zbliża, jest to bardzo widoczne w społeczeństwach multi kult, gdzie tajne stowarzyszenia duchowe (cyrkla i kielni) narzucają i programują ludność określoną psychomanipulacją dopasowaną do UFO genderyzmu ! Oto najnowsze doniesienie prób przekształcenia cywilizacji chrześcijańskiej człowieczej w hybrydalną, która będzie rozmnażała się za pomocą probówek i in vitro !

[...]Parlament Europejski przyjął znaczną większością głosów raport nt. równości płci. Biorąc pod uwagę „ewolucję definicji rodziny”, po raz pierwszy otwarcie mówi o „rodzinach jednopłciowych”. Raport wykorzystuje znaną prawu traktatowemu zasadę równości kobiet i mężczyzn do forsowania, obcej europejskiemu prawu pierwotnemu, ideologicznej koncepcji „równości genderowej”. Wzywa też państwa członkowskie w szczególności do promowania aborcji na życzenie, jako jednego z praw reprodukcyjnych i seksualnych Zwraca też uwagę, że raport nawołuje do upowszechniania procedury in vitro „bez dyskryminacji”, co w praktyce oznacza presję, by dzieci sztucznie powoływane do życia mogły być oddawane parom homoseksualnym. Wniosek ten znajduje dodatkowe potwierdzenie w pkt. 31 rezolucji, który wzywa do prawnego uznania „rodzicielstwa osób LGBT”. Poniżej zdjęcie stwora GENDER ! Jest to gender rodzaju ! Czyli bez gatunkowość i bezpłciowość ! Stwór GMO !

Raport Noichl wzywa jednocześnie do podporządkowania wszystkich szczebli edukacji w państwach członkowskich ideologicznej „perspektywie gender” i do zwalczania obecnych w kulturze różnic w sposobie funkcjonowania kobiet i mężczyzn. W myśl tego ideologicznego podejścia, naturalne zróżnicowania między kobietami i mężczyznami są określane stygmatyzującym mianem „stereotypów”[...] Tekst z dnia 09/06/2015


 
"Oprócz wiele innych mniej lub więcej wiarogodnych przepowiedni o tym błogosławionym okresie, możnaby jeszcze przytoczyć to, co objawiła Najświętsza Maria Panna
w La Salette: „Potem, to jest po poprzedzających kataklizmach, nastąpi upragniony pokój pomiędzy Bogiem a ludźmi i lud będzie Chrystusowi Panu służył, do Niego się modlił i Go uwielbiał. Miłość bliźniego na nowo wszędzie zakwitnie. Nowi monarchowie będą stać przy boku Kościoła św. który się wzmocni i przez pobożność, pokorę, ubóstwo i gorliwość stanie się naśladowcą cnót Jezusa Chrystusa. Ewangelia św. będzie wszędzie głoszona i ludzie będą postępować we wierze, gdyż panować będzie jedność pomiędzy robotnikami Jezusa Chrystusa, i wszyscy żyć będą w bojaźni Bożej."
 
Może po piekle hybrydalnym nastani cywilizacja ludzka-człowiecza ?

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika lipka

Drogi Homo Sapiens, gdyby

Drogi Homo Sapiens, gdyby ludzie od początków ludzkości byli wychowywani w zgodzie z naturą to dziś nie byłoby problemu z homoseksualizmem, zoofilią, pedofilią i innymi zboczeniami, ze złem zagnieżdżonym od góry do dołu. Kryzys nastąpił dużo wcześniej i żadna, póki co, religia tego nie zmieni bo one same ugrzęzły w tym bagnie zboczeń po same uszy. Podpieranie się prawdami tylko religii i ich nawiedzonych świętych kojarzy mi się z sytuacją bandyty, który w więzieniu doznaje olśnienia i już wie jak źle postąpił i staje się innym człowiekiem czyli dobrym, nauczającym czym jest zło i jak ono jest samo w sobie złe, namawiającym do pokuty i ciągłych modlitw. Nie, nie o to chodzi by najpierw trafić do więzienia by zdać sobie sprawę z tego co jest złem a tego niestety doświadczamy przychodząc na ten świat. Wolność jest jak polny kwiat pięknie wygląda w naturze, po zerwaniu ginie szybko bez żadnego pożytku, taki los zgotowały nam tysiące lat religijnych doktryn. Rodzina musi być zaczątkiem dobra, prawd i sprawiedliwości, kto ma nauczyć rodzinę życia z prawami ludzkimi? To jest pytanie, na które odpowiedzieć może każdy, czy przedszkolaki mogą siebie nawzajem nauczać o mądrościach świata same będąc siusiumajtkami? Wyrastającym silnym jednostkom przychodzą do głowy różne głupoty i narzucają reszcie swoje prawo do zabawy tylko na ich zasadach, tak wyrastają w swej potędze, że już nikt nie wie o wszystkim lepiej od nich. Potęgą jest umysł, który się uczy gdy ma od kogo, dlatego tak ważne jest by otaczać się ludźmi podzielającymi nasze poglądy bo według przysłów kto z kim przystaje... lub jeśli wpadłeś między wrony... Wiedza to jedyna wartość, której warto poszukiwać i ją przyswajać ale jak być niewolnikiem i mieć czas dla siebie? Coś trzeba poświęcić, od niewolnictwa nie można się uwolnić więc poświęca się rodzinę i tak to się wszystko toczy po równi pochyłej.

Portret użytkownika H.R.

Ludzie byli wychowywanie w

Ludzie byli wychowywanie w zgodzie z naturą. Tak żyli przez tysiące lat, aż do wciśnięcia im na siłę wiary żydo-chrześcijaństwa. To wypaczyło wszystko. Dosłownie, wszystko i doprowadziło do tego karykaturalnego obrazu świata, jaki dziś mamy. Ten totalny nonsens zawdzięczamy właśnie tej semickiej, podstępnej zarazie.

Portret użytkownika laxim

Europa powinna się już teraz

Europa powinna się już teraz bać, USA, ROsja, bliski wschód przestanie istnieć, Watykan i wiele innych religijnych i duchowych przestanie istnieć,
Wasi bogowie powracają - a te tematy tylko zasłona dymna, False Flag już się wypełniło, teraz Blue Beam i triumfalny powrót bogów. Miłęj projekcji w iluzji... nie będzie za ciekawo - Jackowski oraz inni jasnowidzowie są strwożeni, ich obrazy nie są spójne a dotyczą tego co się wydarzy. To nie będzie 3 dni ciemności, bo od 30 lat świat żyje w ciemności, to nie będzie armagedon - lecz totalna eksterminacja populacji ludzkiej,
Bogowie nie lubią przegranych, nie sądzcie, że Ci którzy tworzą coś otrzymają za swe służenie - to nędzne robaki , którymi owi bogowie się brzydzą, oni będą rozmawiać z tymi, którzy w sercach mają Wiare i to nie taką jaką przedstawiają religie - nie to nie jest wiara, bogowie nie lubią pokory, bogowie nie lubią słabeuszy, bogowie nie lubią wyzyskiwaczy i tchórzy, - To będzie dzień prawdziwej Wolności - Eter przestanie istnieć.
Żadna religia nie mówi, że bóg jest dobry, w żadnej religii i pismach najstarszych nie ma, że bóg jest litościwy, w żadnej religii bóg nie jest miłościwy - ten którego wyznajecie jako swego nauczyciela - powróci niedługo lecz nie jako człowiek ale jako sędzia. Oto co z Waszych mózgów zrobiła największa korporacja finansowa świata.
Czekamy i obserwujemy - czy wy Polacy wreszcie obudzicie ducha Wolności, czekamy kiedy przegonicie ze swego życia publicznego szuje i mącicieli, jeszcze czekamy - moc dana nam to Wiara - a ona potrafi przenosić góry i zmieniać biegi rzek, wywyższając dna oceanów i powodować upadek szczytów. Jeszcze czekamy....
Już niedługo przywódca religijny KR coś ogłosi, będzie to szok dla Was wszystkich, będzie wzywał Was do nie stawiania oporu i bezwarunkowego poddania się, już nie długo a gdy on to uczyni a za nim stać będą wszystkie rządy i religie, My wzbudzimy obrońców - NWO - plan piekielny - i upadek ludzkości nie będzie miał stanu Racji.
Wszystko w co wierzyliście będzie ułudą, nicościa i prochiem, Ta wojna nie będzie dziełem ludzi, lecz to ludzkość po raz kolejny ucierpi najbardziej, to kolejne humanoidlane istoty staną się ofiarą Wojny Milionów Gwiazd, Wasza rzeczywistość się zawali jeżeli nie będziecie Wierzyć, to będzie koniec Waszego Świata, koniec projekcji Swiata bogów, nikt Was nie będzie miał w opiece jezeli nie zadbacie sami o siebie.
Możecie to uznać za stek bzdur, wariactwo, szaleństwo, że ktoś ma nieźle narąbane pod sufitem, możecie obrażać, minusować - zgrzewa mnie to. Ja o swoje życie i życie mojej rodziny zadbałem. Wiem jak postapić, ja tylko mówie co będzie się działo. Świat przyspieszył - nadciagają legiony, a rycerze Światła Światów czekają w gotowości - To ostatni chwile spokoju. Tylko Wiara , Walka i Krew pozwoli przeżyć Waszym Rodzinom. Tylko tym którzy uwierzą sobie." Baca idziemy na piwo, Homo Tobie też życzę abyś po raz ostatni poznał smak chmielu - bo potem może różnie być

Portret użytkownika H.R.

Nie polecam liczyć na to, że

Nie polecam liczyć na to, że "polska cywilizacja" gdzieś dalej zajdzie. To raczej płonne nadzieje. Dla czego? Ano dla tego, że Polska zachodziła cywilizacyjnie do przodu jedynie pod obcymi rządami. Gdy brała się za niepodległość, to zaczynała się powolna, ale nieuchronna katastrofa, poprzedzona rozwijającym się od początku każdej niepodległości, regresem cywilizacyjnym. Obecnie ten regres jest w bardzo zaawansowanym stadium, co mogą potwierdzić ci, którzy mają do czynienia zawodowo z krajami zach. Europy, lub ci którzy mają oczy w głowie wraz z rozumem (i potrafią z owego rozumu robić użytek). Polska, to niestety, kraj analfabetów i półanalfabetów, którzy nie potrafią sklecić stu zdań na temat, połączonych w ciąg logiczny; vide polskie ustawy i prawodawstwo, które jest jedynie niespójnym bełkotem bez związku logicznego, na dodatek z użyciem wyrazów, których znaczenie w jęz. polskim ma się nieraz, jak pięść do nosa w odniesieniu do tematu. Przykład: niedawna panika Komorowskiego, Kozieja i prezydenckiego BBN-u i ogłoszenie "mobilizacji rezerwistów na ćwiczenia". To właśnie to, "mobilizacja"- ładne słowo, dźwięczne, takie patriotyczne, tylko że wypadałoby znać w j. polskim jego znaczenie, oraz niezbędne warunki, w jakich się to słowo stosuje i jakie uprawniają do jego urzycia. Polska to kraj analfabetów, którzy w urzędach nie potrafią przeczytać tekstu przepisu i wykonać to, co ten przepis mówi, bo oni potrzebują odgórną "interpretację prawną przepisu". Równie dobrze, w polskich urzędach możnaby zatrudniać małpy, bo one też same niczego nie zrobią bez wydania im polecenia, a i byłoby dużo taniej, bo będą arbeitały za banana, a nie za pensję. Polska, to można śmiało powiedzieć taki nałogowy pijus, który wyniósł z domu i sprzedał cały swój przemysł i dobytek, aby mieć na bieżąco kasę na swoje hulanki, a teraz z braku laku zaczyna wyprzedawać ziemię i bierze się za sprzedaż lasów. To pijak, który sprzedał nawet to, co w skali świata było unikalne - markę "Żubrówka", która smak zawdzięczała endemicznej odmianie "żubrowej trawy" rosnącej w Polsce. Teraz na butelce "Żubrówki" widnieje napis "Gibson grass". Teraz to jest trawa jakiegoś pajaca. No i taki to kraj i jego tubylcy. Do samodzielnej egzystencji toto się nie nadaje. Nie radzę mieć jakichś nadziei co do tego, że Polska stanie się jakimś cudem współczesnego świata, bo do tego współczesnego świata to ma jeszcze przysłowiowe 40 lat. O ile nie więcej. Smutno pozdrawiam tubylców. Smutne, ale prawdziwe. Niestety.

Portret użytkownika H.R.

Homo, przeczytałem początek

Homo, przeczytałem początek na pierwszej stronie i widzę, że dalej czytać nie warto. Tajne stowarzyszenia nie znoszą symboli duchowych chrzścijan !? Zarówno tajne stowarzyszenia, jak i żydo-chrześcijaństwo posługują się tymi samymi symbolami i współpracują ręka w rękę ze sobą, dążąc do wspólnego celu. Zejdź z kosmosu swoich nawiedzonych wizji na Ziemię i rozejrzyj się wkoło na trzeźwo. Szczerze radzę i pozdrawiam.

Portret użytkownika Homo sapiens

[...]KILKA KONKRETNYCH FAKTÓW

[...]KILKA KONKRETNYCH FAKTÓW POKAZUJĄCYCH, ŻE HOMOSEKSUALIZM JEST NIENATURALNY/nienormalny:
# Nie mogą mieć dzieci ani dwie lesbijki, ani dwóch gejów - jest to niemożliwe.
# Akty gejowskie są nienaturalne, ponieważ odbyt powstał tylko do jednego celu.
# Męskie nasienie zostało stworzone po to, aby trafić do odpowiedniego miejsca w ciele kobiety, a nie do zakończenia układu pokarmowego drugiego mężczyzny.
# W związku kobieta i mężczyzna nawzajem się uzupełniają.
Przykłady: kobieta lepiej nadaje się do opieki nad małym dzieckiem, które nosiła w sobie 9 miesięcy; kobieta jako żona i matka dba o tzw. ognisko domowe; mężczyzna jest niezbędny do wychowania dorastających dzieci, ponieważ w tym okresie życia patrzą one przede wszystkim na swojego ojca[...]

Walka trwa każdego dnia i jest ciężka, dlatego chrześcijaństwo nie cieszy się popularnością. Zapewniam że ciężka praca nad rozwiązaniem problemów duchowych przynosi dobrre rezultaty, praca nad sobą i staranie się by zrozumieć Biblię to jest droga ku Niebu.

Poniżej cytat z sesji hipnotycznej porwanej przez UFO:
[...]Opowiedzieli mi pewne rzeczy z historii mojej rodziny, a także z mojego dzieciństwa.
Jeden z nich powiedział mi coś, co mnie uderzyło, ponieważ zawsze sądziłam, że kiedy jest się zahipnotyzowanym, można powiedzieć o wszystkim, co się wie. Powiedziałam do siebie: "Po tym wszystkim poddam się hipnozie, aby opowiedzieć o tym, co mi się przytrafiło, żeby nikt nie myślał, że jest stuknięta". Słysząc tę myśl, odrzekł: "Możemy kontrolować nawet to". Odparłam: "W jaki sposób? Nie możecie kontrolować mojej świadomości tam, gdzie jest ona przechowywana". W odpowiedzi usłyszałam: "Możemy pozwolić ludziom pamiętać pewne rzeczy i blokować to, czego nie chcemy, aby pamiętali". Zapytałam zaskoczona: "Nawet pod wpływem hipnozy?" Odrzekł: "O, tak. Zaprogramowaliśmy w tym celu lekarzy, prawników, psychiatrów i programujemy ich na nowe rzeczy". Śledzą każdy nasz krok, co widać było po scenach z mojego dzieciństwa, które mi pokazali – samych najgorszych, nigdy przyjemnych. Na przykład tej, kiedy odcięłam sobie palec. Wiedzieli o tym, że stało się to w czasie jazdy rowerem. Kiedy byłam małą dziewczynką, jechałam na rowerze za moją siostrą i w pewnym momencie palec u nogi wkręcił mi się w szprychy, i został odcięty.[...]

Nasienie Węża ma ogromne możliwości, pochodzą one od tego który zwiódł Ewę. Ufo nie chce i nie lubi chrześcijan, powody są oczywiste, kiedy zaczniecie się STAWAĆ nasieniem JEJ (człowieczym, dzięki Biblijnej alchemii) zobaczycie to czego nie widać podczas "okablowania" błędnym sofwarem.

"...Śledzą każdy nasz krok,..."

Wielu z państwa zapewne nie jest poinformowanych o tym wszystkim, i jeszcze długo takimi pozostanie w obliczu określeń prawdziwego świata duchowego takich jak: "zwierzchności", "Władze", "rządcy świata ciemności", "pierwiastki duchowe zła na wyżynach niebieskich" ! A nie są to określenia wzięte z "Władcy pierścieni" ! To pochodzi z międzywymiarowej, duchowej Księgi Biblii:

"...Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich..." Efezjan 6:12

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika H.R.

Przedstawiasz się jako homo

Przedstawiasz się jako homo sapiens, ale z tym "sapiens", to masz raczej niewiele wspólnego, pozostaje jedynie "homo", co zresztą widać z twojego zaciętego tępienia przedstawicieli homo w dziedzinie seksu. Od dawna wiadomo, że te inklinacje są objawem czegoś, co może niezbyt udolnie, ale można nazwać chorobą. Dla tego uważam tych ludzi za dotkniętych chorobą. Jesteśmy ludźmi, cywilizowanymi ludźmi, przynajmniej ci, niezindoktrynowani i nie zepsuci doktryną Kościoła, więc obowiązuje nas humanitaryzm. Humanitaryzm polega w praktyce również na tym, że nie wolno prześladować człowieka z powodu jego schorzenia, którym jest dotknięty. Przeciwne zachowanie jest nieludzkie. Czy z równym przekonaniem powiesz o człowieku mającym jedną nogę, że jest wypaczeniem, że jest wbrew naturze bo jest inny i inaczej chodzi, a święte pisma żydowskie mówią jedynie o ludziach z obiema nogami? Jestem osobiście przeciwnikiem tego natrętnego propagowania homoseksualizmu, bo to po prostu brak kultury, brak smaku i pospolita wiocha, ale wcale się tego nie obawiam, bo w żaden sposób mi to nie zagraża. To ostentacyjne afiszowanie się części homoseksualistów jest w rzeczywistości spowodowane przez neofitów w tym procederze, którzy jak przystało na neofitów zachłysnęli się tym co robią i muszą być bardziej papiescy od papieża.

Portret użytkownika ser hijo

Popularyzacja homoseksualizmu

Popularyzacja homoseksualizmu to oczywiscie srodek depopulacji. W prostej drodze prowadzi do zmniejszenia liczebnosci, poniewaz w rozmnazaniu sie nie pomagaja zadne prawa i metody - rozmnaza sie to, co jest naturalnie do tego przystosowane, nieliczne przypadki oszukiwania natury nie pomoga w niczym, poniewaz Natury nie mozna zmienic. Czasy, kiedy to, co nienormalne w jednym pokoleniu, przeradza sie w to, co normalne w nastepnym - sa znakiem, ze czlowiek zbladzil. Powiedziano, ze jesli slepiec prowadzi slepego, zazwyczaj obaj wpadaja do dolu, a prawda jest taka, ze obaj w dole sie poznali. 
Faraon sie cieszy, bo wszystko idzie po jego mysli. Niewolnicy mysla, ze sa wolni - tak ciesza sie z rozporzadzen, nie wiedzac, ze beda przyczyna ich wlasnej zguby. 
Interwencje zamiast uczyc, staja sie powodem podzialu - obok tolerancji szerzy sie nienawisc. Jedni czuja nienawisc, bo chcieliby kochac. Drudzy sa kochani, choc nienawidza. 
Skutek zawsze ten sam - walka a wreszcie wojna - manifestacja zla i glupoty na planie fizycznym.
 

Portret użytkownika Lord_J

Kiedyś dawno dawno temu do

Kiedyś dawno dawno temu do głowy przyszła mi myś, że należy przenieśc stolicę Polski w jakieś inne miejsce. Później o tym zapomniałem, ale czytając arta Homo, ta myśl powróciła. Może to być na powrót Kraków i otworzyć na nowo czakram wawelski. Warszawa - miasto regularnie rujnowane, palone z setkami tysięcy zamordowanych ludzi nie ma chyba najlepszej energetyki, a wręcz powiedziałbym, że królują tam niskie wibracje. Myślę, że nasz kraj nie powstanie z kolan dopóki jego stolica będzie usytuowana na masowym grobie pomordowanych. To miejsce wręcz ściąga jak magnes gwoździe nieciekawe indywidua, a najwięcej na Wiejską. Zaznaczam, że to jest tylko taka moja teoria.
Pozdrawiam i dziękuję za uwagę.

Portret użytkownika Jarek

Kolejny artykuł watykanu

Kolejny artykuł watykanu pełen kłamstw i oszcerst i nakłaniający Polaków do falalnego w skutkach kultu istoty zwanej Królową Niebios ( sprawdź w google - Krolowa Niebios)Polacy mają już artykułów propagantowych watykanu  pełnych fałszu i obłudy i kłamstwa. Precz z okupantami Polski i Polsków.

Portret użytkownika Homo sapiens

Homoseksualizacja Stanów

Homoseksualizacja Stanów Zjednoczonych
O początkach rewolucji seksualnej w Stanach Zjednoczonych, naciskach na naukowców i usunięciu homoseksualizmu z listy zaburzeń seksualnych mówi w rozmowie z portalem PCh24.pl psycholog - doktor Paul Cameron.
https://www.youtube.com/watch?v=JsibfQ4axC8
Kościół we Włoszech ostrzega przed ofensywą ideologii gender, która zaczyna przybierać już formy przymusowych eksperymentów na dzieciach. Wiele kontrowersji wzbudziło rozpowszechnienie w przedszkolach Triestu materiałów do praktycznych ćwiczeń, które mają zmienić u najmłodszych sposób myślenia o płci. Nie był to zresztą jedyny przypadek nachalnej propagandy seksualnej serwowanej dzieciom w publicznych placówkach oświaty, choć na razie ma to charakter lokalny bądź regionalny.
 
Do sprawy tej nawiązał kard. Carlo Caffarra – znany specjalista od kwestii dotyczących małżeństwa i rodziny. Podczas spotkania z rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania arcybiskup Bolonii uznał teorię gender za „indoktrynacyjne niszczenie alfabetu ludzkiej komunikacji”, tym groźniejsze, że stosowane obowiązkowo w oświacie.

Znany ufolog Arkadiusz miazga, w swoich niektórych komentarzach zdaje się potwierdzać to wszystko, co wydaje się wyłaniać z całokształtu dziedziny badającej pojawianie się w tym wymiarze bytów UFO. Jakieś siły starają się ukrywać za tym zjawiskiem. Ktoś potężny stoi za ich poczynaniami. Chrześcijaństwo ma w tym wszystkim ogromną rolę do odegrania.

Oto kilka cytatów wcześniej wspomnianego, znanego i poważanego ufologa:
 
"...Zapewne to Pana zaskoczy, ale są takie opisy osobiście dokumentowałem w Gliniku pewne zdarzenie w czasie, którego pojawiła się dziwna postać nie wiem czy modlitwa pomogła, ale jak zaczęła się modlić istota się oddaliła szybko. Słyszałem też o innym zdarzeniu z Wietnamu, nawet szukam materiałów aby taki artykuł napisać, ale brakuje mi ostatnio czasu. Jak wiadomo złe duchy nie lubią modlitwy, więc tutaj z tym może być różnie, acz nie uważam aby za zjawiskiem UFO stał szatan, choć i takie czasami mogą być opinie..."
"...Zatem proszę oczekiwać wizyty E.T z głębokiego kosmosu i bratnich uścisków. To, że wszechświat kipi życiem to nic odkrywczego z Pana strony, na pewno istnieje tam jakieś życie, ale jak na razie nie mamy żadnych na to dowodów a tym bardziej jak Pan sugeruje wizyt E.T.
Mam wrażenie, że nie do końca Pan rozumie ponieważ to co Pan pisze dobre jest do filmów sf, czyli wiara w ''braci kosmitów'', niestety fakty na temat tego zjawiska są zgoła inne i ciężkie do zaakceptowania dla wielu osób, ponieważ jak wcześniej pisałem burzy im to wykreowany obraz tego zjawiska jak choćby Panu. Ale oczywiście każdy ma prawo do swoich opinii w tej sprawie..."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Wojtek

Witam Panie Janku ciszę się ,

Witam Panie Janku ciszę się , że Pan prowdzi ten portal, bardzo dobry artykuł. Pomimo, że dotarłem do wielu tajemnic submikronowego prądu magnetycznego którego nazywam eterem który jest wieczną rzeką energii w kosmosie i sprawcą wszystkiego bo to jest promieniowanie Vishnu po chrześcijańsku Ducha Świętego też ostatecznie zapisuję się do tej armii św.Matki Marii. Innej drogi już nie ma !!! Pozdrawiam Serdecznie i dziekuję za prowadzenie przez te ostatnie może 25 lat wspólnego aczkolwiek bardzo rzadkiego w spotkanich przeżywania tajemnic naszej ludzkiej cywilizacji. Wojciech Wacura    

Portret użytkownika posterunkowy

Niestety ale ten artykuł to

Niestety ale ten artykuł to nie na moje nerwy. Powiem tak - nie ma szaraków, kosmitów typu hybrydalnego, świętych tureckich i żydowskich, zapładnianych kobiet i ufonautów tworzących hybrydy. To wszystko to jest całkiem ziemski wynalazek ludzi tak pragnących dominacji i władzy, że jest większą tajemnicą niż wszystkie cuda niewidy Marysi, Jezusowe zmartwychwstanie czy nawet święta rodzina z Betlejem a może i przekazy na świętej górze od samego podobno Boga. Radzę wszystkim poczytać, posłuchać narkomanów po pewnych ziołach, też mają widzenia i wizje a że chemicy gruszek w popiele nie zasypują, czego dowiódł słynny doktor w czasie drugiej wojny światowej, to i halucynacje są bardziej ukierunkowane. Z kosmicznym pozdrowieniem.

Portret użytkownika laxim

Drodzy forumowicze - kazdy w

Drodzy forumowicze - kazdy w którym płynie Polska (hyljańska) krew, bierzcie w ręce smartfony, laptopoy i inne narzedzia komunikacji i zbierzmy siłe zjednoczenia aby upamiętnić ludobójstwo banderowskiej słowyczy, zwykłych kaduków i syjonistycznej bestialskiego barachła, w 21 czerwca 2015r. zapalmy znicze, pod krzyżami, pod samotnymi drzewami, w sercach - zapalmy znicze pamięci i czci pomordowanych przez UPA - Polaków, którzy w 43r. doznali swego armagedonu - upamiętnijmy kaźń wspólnie, zatrzymajmy ruch, przystańmy na chwile - skoro nie rząd polski nie jest w stanie powiedzieć jak jest - to My Polacy pokażmy Światu, że na Polsce dokonano największej zbrodni ludobójstwa- zamknijmy antypolakom "ryje". Pokażmy że nie będą pluć nam w twarz - to jest czesć i honor dla ofiar tego bestialstwa. Wystawmy flagi narodowe, niech kościoły się przyłączą - to nic nie kosztuje a dusze małych dzieci przybijane żywcem do drzew, rozrywane i ćwirtowane znajdą w końcu swoje ukojenie. Pozwólmy im na powrót. Pomyślcie o nich w tym jednym, najważniejszym dniu dla Polski. Pokażmy siłe. i Wiare 21 czerwca 2015 (7524yar). Droga młodzieży w Was tkwi potencjał, nie wierzcie tej skundlonej historii, rozpropagujcie tę idee, gdzie się da- na twiterze, facebooku, portalach. Pamietajcie o tych którym anty człowiek zgotował kaźń małemu człowiekowi. Gorąca prośba - to kosztuje tylko chwile zadumy i zapalania zapałki aby płomień (żar) naszej miłości pomógł tym, którym nie dano dożyć swojego życia bo ich niewinne życie zostało zniszczone, zdeptane. Spójrzcie na swoje dzieci i pomyślcie o tych które były zabijane z zimną krwią.

Portret użytkownika H.R.

To w końcu, znaczy, jak?

To w końcu, znaczy, jak? Dobra ta Ukraina i Ukraińcy, czy nie? Niby jacyś banderowcy, zbrodniarze, mordercy, bandyci, co tylko patrzą żeby bogu ducha winnych Polaków pozażynać, a wrzeczywistości nasi bracia w demokracji, wspaniali sąsiedzi, za wolność których i całość ich ukraińskiego państwa Polacy zadarli z Rosją, płacą jej najwyższe ceny za gaz w EU, a będą płacić jeszcze więcej i ponoszą ponoć gigantyczne straty finansowe z powodu rosyjskiego embarga na polskie towary. To w końcu do k...y nędzy jak??? Bandyci i zwyrodnialcy, czy bracia, dla których wielu ludziom w polsce ściąga się ostatnie gacie z dupy z powodu ruskich szykan ??? A może w grę wchodzi trzecia możliwość? Czyli polska, wrodzona, genetyczna schizofrenia, niedorozwój i niezrównoważenie psychiczne??? Ta trzecia możliwość w doskonały sposób tłumaczy wszystko, nie tylko w tej sprawie.

Portret użytkownika El Koto

+ Tak zrobię, przyłanczam

+
Tak zrobię, przyłanczam się.
""
Udało się ustalić, że w czerwcu 1943r. na Wołyniu nacjonaliści ukraińscy zabili 2251 osób, w tym 1103 znane z nazwiska (bez podlegającej szacowaniu „ciemnej liczby"). Łącznie zapamiętano ok. 140 aktów przemocy, w których z ich rąk ginęli ludzie. W porównaniu z poprzednimi miesiącami zwraca uwagę przeniesienie punktu ciężkości antypolskich akcji na powiaty łucki i zdołbunowski. Z największych antypolskich akcji należy wymienić:
2.06 - zniszczenie wsi Hurby(pow. Zdołbunów) - 250 zabitych
3.06 - napad na Chiniówkę (pow. Zdołbunów) - 100 zabitych
12.06 - zabicie ok. 150 osób w napadach na kolonie wokół Kiwerc (pow. Łuck)
14.06 - Polacy ze Schutzmannschaftsbataillon 202 wraz z oddziałem Niemców odparli atak bojówek banderowskich na majątek Bystrzyce (Kostopolskie), gdzie schroniło się wielu uchodźców.
16.06 - napad na Dermankę (pow .Kostopol) - 100 zabitych.
23.06 - po całonocnym boju samoobronie w Pańskiej Dolinie (Dubieńskie) udało się odeprzeć atak UPA.
29.06.1943 - wymordowanie kolonii Zastawie (pow. Kostopol) - 83 zabitych. W tym samym dniu wybito także Polaków we wsi Sadów (ok. 50 osób).
W czerwcu dowódca UPA na Wołyniu Dmytro Klaczkiwśkyj „Kłym Sawur" wydał rozkaz eksterminacji wszystkich tamtejszych Polaków.
""

Portret użytkownika ser hijo

¨Polska cywilizacja

¨Polska cywilizacja chrzescijanska¨ wyrosla na innej, ktorej historia siega czasow na tysiace lat przed Jezusem.To nie jest przypadek, ze mamy duze panstwo w srodku Europy. Ono nie powstalo w momencie przyjecia chrztu przez Mieszka I, a jedynie zmienilo swoja forme. Tamci ludzie wierzyli, ze Kosmos jest Bogiem oraz znali kilka sil, ktore czczono jako bostwa pomniejsze. Wystarczajaco duzo, by wymazac ich z historii, a wlozyc miedzy bajki, basnie i legendy ich dokonania. Te sa tak spektakularne, ze lepiej uzywac kroniki anonimowej pewnego Galla, a nie kronik ludzi piszacych nieanonimowo, a tych bylo wielu. Joachimy przeprowadzily zabieg, sluzacy germanzacji, ktory obowiazuje do dzis. Kosciol w polityke zawsze byl wmieszany, a w momencie kiedy stracilimy suwerennosc, nie majac wyboru, bedac jak choragiewka na wietrze, godzil sie na wiele - instytucja musiala zachowac plynnosc. Takie czasy. Okrutny ucisk.
Zamietlismy pod dywan tysiace lat historii, ktora mozna dostrzec w innych kulturach, swiadomych wielkosci naszych ziem i madrosci naszych wladcow sprzed 966r. Wszystko, co zatajone jednak wylazi jak oliwa na naszych oczach i warto poswiecic chwile na ¨poganskie plemiona¨, ktore wybawil od zlego KK. 
Oczywiscie, nie jestem przeciwko zadnemu czlowiekowi glebokiej wiary w Boga. Celuje w tych, ktorzy plugawia dobre imie Chrzescijan i innych religii - winnych upadkowi naszego kraju teraz jak i kiedys, stojacych za zaslona falszywej wiary. Wladza - to nie zawsze dobrzy ludzie na odpowiednich stanowiskach. 

Portret użytkownika ser hijo

Homo sapiens. Piszesz o

Homo sapiens. Piszesz o przezyciach mistycznych, podejrzewam, ze rowniez ich doswiadczasz. Wiaze sie to z szukaniem prawdy, jest wynikiem pytan, ktore zadajesz Stworcy. Pytania, na ktore poszukujesz odpowiedzi wymagaja zachowania zdrowego rozsadku i kontroli emocji. Twoje teksty coraz czesciej traktuja o kategoryzowaniu bytow swiata niematerialnego, byc moze nieswiadomie, aczkolwiek sam zaglebiasz sie w okultyzm pewnego rodzaju, demonologie i angelologie, sciagajac na siebie zainteresowanie roznych energii swiata niematerialnego. Jesli jestes atakowany, tak jak mowisz, to znak dla Ciebie, ze gdzies cos nie funkcjonuje, tak jak powinno. Powinienes tryskac szczesciem i zdrowiem a czytamy o wielkiej bojazni, ktora wynika bezposrednio z tego, co odkryles. Wielu juz bylo takich, ktorzy dochodza do pewnego punktu swoich poszukiwan, gdzie poleganie tylko na sobie jest powodem zlych interpretacji a te z kolei sa przyczyna natezenia atakow ze strony swiata materialnego oraz inteligentnych bytow, niezawsze przyjaznych, swiata niematerialnego. To prowadzi prosta droga do sytuacji, w ktorej swiat zewnetrzny zauwaza, ze cos jest nie tak z czlowiekiem, wmawiajac mu schizofrenie, nie zdajac sobie sprawy z tego, ze po prostu gdzies zbladzil, a teraz duszki nie daja mu spokoju. Mam nadzieje, ze Tobie to jeszcze nie grozi. Polecam odswiezyc info o tym, co mistyczne wlasnie. Te tematy wymagaja wielkiej otwartosci do samego konca, Ty juz sie zidentyfikowales, co w pewnym stopniu ograniczylo pole manewru. Wydaje sie, ze zakonczyles poszukiwania swojej perly. Cenie Cie bardzo, bo dzieki Twojej pracy, zrozumialem bardzo wiele rzeczy. Byc moze uda mi sie kiedys zrewanzowac tym samym. 

Portret użytkownika Polsky

Popieram. Ja też

Popieram. Ja też dzięki artykułom i postom Homo sapiensa zrozumiałem i zauważyłem dużo więcej niż gdyby go nie było. Jednak obecnie jestem przerażony. Sam też miałem bolączkę z samym sobą i nie powiem, że nie było mi ciężko bo było. Zagłębiłem się za daleko przez co złe moce spowodowały mój szybki upadek. Proponuję ci Homoś odpocząć. Nabierzesz świerzości a Twoje ego nie będzie aż tak zatroskane rzeczywistością w której zła energia robi spustoszenie. To dobrze że się przejmujesz ale sam świata nie zbawisz. Co jedynie możesz jak my wsyzscy patrzeć na jego upadek. Ciekawią mnie Twoje prace ale te stare i często do nich wracam w tych nowych czuje się znowu osamotniony przez co zaczynam się bać żeby mój emocjonalnie zły stan nie wrócił (poprostu żeby nie zwariować). Odpocznij proszę i wróć do prac w których mówiłeś o przeszłości a nie hybrydacji współczesnej i religii. Proszę. Lepjej z uśmiechem czytać jak się zniszczyliśmy jako cywilizacja kiedyś niż wszędzie widzieć ufo, hybrydy i Boga dziś. Powodzenia!

Portret użytkownika eKolo

Faktycznie u Słowian istniało

Faktycznie u Słowian istniało niewolnictwo ale głównie niewolnikami byli jeńcy wojenni, którzy zresztą byli "wchłaniani" przez społeczeństwo przez to, że za zasługi np w bitwie żeniło ich się z jakąś białogłową (której np. nikt nie chciał :-). Zreszą w dawnych dziejach nie było chyba nacji która by nie posługiwała się niewolnikami.

Portret użytkownika eKolo

Lubię Twoje artykuły Homo

Lubię Twoje artykuły Homo Sapiens ale tym razem przesadziłeś i to ostro. Od kiedy my jesteśmy cywilizacją chrześcijańską? Zostaliśmy chrześcijanami tylko po to aby zachodnie tałatajstwo nie wyrżnęło naszych przodków ok 1000roku. Wcześniej byliśmy Słowianami którzy przede wszystkim cenili wolność swoją i innych. A teraz co? Tłuczenie się w pierś i mantrowanie "Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina" i czekanie aż inni nasrają nam na głowy. Przeczytaj jeszcze raz Twój ostatni cytat. Czy to jest poparcie dla wolności istoty żywej? Zdecydowanie nie. To jest wezwanie do kolejnych krucjat aby pewne ścierwa mogły urządzić sobie bloodbath...

Portret użytkownika pasjonat

ps a dokąd zmierza tytułowa

ps a dokąd zmierza tytułowa polska cywilizacja człowiecza, bo jakoś tak w ferworze walki z obrazkami zapomniałeś o tym co chciałeś nam opowiedzieć?
 
bez kitu Homo chyba zapomniał co miał napisać.. kiedys czaszki i geje teraz ufo, gmo, hybrydy.
Wykończysz się człowieku...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika eat

Cóż, konwersuje czasem z Bacą

Cóż, konwersuje czasem z Bacą którego obnażam czasami za odchylenie słowiańsko-żydożerskie hehehe aleś ty tu dowalił. Zgadzam sie z Bacą to wygląda na porażenie i to wielokrotne. Odpuść sobie nerwów, wypij małe piwo ( zimne bo ciepłe znowu doprowadzi do wstrząsu ) i czytaj. Czytaj cokolwiek aby bańka zwana łbem nasiąkła czymkolwiek, bo teraz chla tam ino wiatr głupizny.

Portret użytkownika baca

Homoś twój stan się bardzo

Homoś twój stan się bardzo pogorszył... to chyba efekt ataków ufosonicznych, którymi hybrydy i ufosoni tobie dokuczają...
gdyby nie to że masz klasyczne porażenie mózgowe można by sie z tego bełkotu zdrowo ponabijać... a tak niestety ale pozostaje tylko opuścić nic nie wnoszacy bełkot i zając się stroną graficzną... hmmm nadciąga konstruktywna szydera... recenzja znaczy Smile
i tak... strony od jeden do dziewięć można jak już wspomniałem spokojnie sobie odpuścić... tam naprawdę nic poza bełkotem nie ma...
natomiast ilustracje to co innego - mój ranking otwierają porażone prądem anioły (dziś to jest mój ulubiony obrazek) następna pozycja to twarz "znanego" ufologa Dżoego Dżordana - Dżoe wygląda jakby go fotograł zaskoczył na izbie wytrzeźwień... masakra
na stronie drugiej jest też niezły kolo - jakiś niebieski żyd w minispódniczce wielki jak Mechagodzilla...
no i stało się... teraz nie mogę już pisać dalej bo po tym zdjeciu dupa mi sie zatrzęsła ze śmiechu i jakoś się trząść nie przestaje...
skąd ty Homoś bierzesz te ilustracje?
masz jakiś psychopatyczny ołtarzyk z poronionymi modlitewnikami?
pamiętam twoją matkę boską z gwadelupy - to była ilustracja - matka stała sobie na głowie dziecka i dociskała mu do karku nóż do pizzy - to dzieło miało klimat i robiło wrażenie... nie widzisz Homoś że gdzieś straciłeś tamte wyczucie wybornego smaku?
porażenie mózgowe porażeniem no ale że się stoczyłeś na jakieś niebieskie żydocyklopy to już jest przegięcie...
ps a dokąd zmierza tytułowa polska cywilizacja człowiecza, bo jakoś tak w ferworze walki z obrazkami zapomniałeś o tym co chciałeś nam opowiedzieć?

Skomentuj