Polski ksiądz miał kontakt z UFO? Niezwykła relacja!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Polski Kościół Katolicki megalityczny i kosmiczny jest dla wielu chrześcijan ostoją normalności, pomijamy tu oczywiście ostatnie lata rewolucji, jaka ma miejsce we wnętrzu tej organizacji, a którą przepowiedziała Maryja Dziewica. Dotyka ona nie tylko katolików, jest prowadzona na wszystkich frontach.

 

Chodzi o ludzkie dusze, a także, co należy podkreślić, i co jest zaznaczone w programie, o wolność decyzji ! Ta duchowa i niezwykle tajemnicza zawierucha Kościoła pod dowództwem Watykanu została znakomicie opisana w bestselerowej książce pt.: "Czwarta Tajemnica Fatimska" Antonio Socciego.

Wśród grona żyjących katolickich kapłanów znajdują się wybitni Polacy. Jednym z nich jest bohater proponowanej tu prelekcji. Nasz rodak w młodości doświadczył kontaktu z istotą innowymiarową, co odcisnęło się na jego całym życiu. Wykład jest niezwykle interesujący, nawet jeśli zawiera jakieś niepewne materiały, to i tak wspaniale tłumaczy to co się wydarzyło przed potopem, po potopie, ale również w Niebie, kiedy miała miejsce anielska próba, na czym polegała, Kto był przyczyną wielkiej kosmicznej bitwy ? Jaką rolę odgrywamy na gwiezdnej arenie ? Tego dowiecie się państwo z tego filmu, zapraszamy !

Katolicki polski ksiądz miał kontakt z UFO, niezwykły wykład w sprawie kosmitów

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika jezusżrekałdiabłówzmaryjąiświętymi

mnie wojewódzki ładuje do

mnie wojewódzki ładuje do piekła w studiu tvnu mówiąc "ponieważ zwycięzca bierze wszystko i decyduje co będzie robił z ciałem pokonanego"....niewiele wiecej pamietam. Mam prośbe, jeśli ktos kto to czyta co napisałem jest zwykłym człowiekiem, nie systemem, diabłem itd i nie zna mnie, to niech mi cos napisze w odpowiedzi moze to byc cokolwiek np, ze jestem psychiczny, zebym sie leczył, nie ważne czy mi wierzysz czy nie ale we wpisie zapewnij mnie, ze jestes zwykłym człowiekiem nie nimi, bo oni są wszedzie , np moi sasiedzi sa "nimi" czymkolwiek "oni są", wg mnie tworza tv i wiekszosc rzeczywistosci. Ten wpis to nie marna prowokacja, umieram na raka i ide do piekła w ufie tvnu i próbuje cokolwiek zrozumiec resztka sił. Nie chce mi sie pisac sensowniej i wiecej.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

usuneli mi dzisiaj konto na

usuneli mi dzisiaj konto na FB ka ka ka ka, resztki scatognozy jeszcze moze sa gdzies na kafeterii, ale co sensowniejsze zapisy mojej histori przepadły. Chociaz nic nielegalnego tam nie było, za to legalne jest scat po.rno, ogladac jak urwy żrą kał można w systemie,  ale pisac ze bozia zre kał diabłów juz nie można nie mówiac juz o dowodach na spisek celebrytów itp, moze głownie dlatego usuneli, wiec system usuwa, oni pisza historie, historie przegranych sa usuwane, wszedzie zostaje sciek kłamstw. Ciekawe kiedy stad moje komentarze znikną.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

trudno mówic o dowodach na

trudno mówic o dowodach na moje szalone wywody, bo wszystko co mnie spotkało było bardzo osobistym doswiadczeniem i wieloznacznym, trudnym do udowodnienia komuś postronnemu, ale mam takie cos dla zainteresowanych......kiedy przegrałem i stałem sie psem tortur śpiewał mi wtedy o tym Lemon - Napraw, na YT trzeba znaleźć backmasking tego utworu użytkownika kasia111234......tam wyraźnie puszczony od tyłu słychać "spsujmy mu węch"....to śpiewało o mnie żeby mi psu węszącemu im w systemie popsuć węch, żeby już nic nie wywęszył.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

troche moich skowytów i tak

troche moich skowytów i tak niezrozumiałych dla nikogo poza mną mozna jeszcze znaleźć na wciaz nie usunietym moim dawnym koncie treborshow na fb, ale nie mam do niego hasła i bez logowania i tak juz powinni usunac. W zasadzie to jest dziwne, ze tego nie usuneli, moze patrza po ip, do którego konta sie loguje to zaraz usuwają, nawet jesli nie ma na nim scatognozy, a ze do tamtego nie moge sie logowac to sie ostało? albo zaraz tez je usuną......chociaz moze dlatego sie ostało, ze tam jeszcze nie było scatognozy, na ka ka ka ka było jej sporo, za czasów pisania na treborshow jeszcze chyba godzinami odmawiałem rozaniec oszukujac sie ,ze jednak bóg mi tego nie zrobi i nie usunie do piekła, ale sie myliłem, bog żre kał diabłów, spedze wiecznosc w miazdze piekła otchłani,niech bedzie przeklety moim skowytem. 

Portret użytkownika kris40

Najlepiej postawić diabła i

Najlepiej postawić diabła i będzie sie miało świety spokój , to od diabła nie ruszaj, tego nie poznawaj bo od diabła , aniołom nie potrzebne ufo do przemieszczania to byty duchowe. A ile inkwizycja spaliła ludzi na stosie. Diabeł też może się podszyć pod człowieka i pod inną istotę.Tylko Kosmitą się oberwie przywitają ich jak przylecą na ziemie księdzem, ogniem, stosem, siekierami i widłami.

Portret użytkownika Estia

Alojzy wierz sobie w co

Alojzy wierz sobie w co chcesz, ktoregos dnia gdy zrzucisz swoj ziemski skafanderek twoj  materialny rozumek zostanie rostrzaskany z calym impetem o glebe i przyjdzie Ci sie zmierzyc z otaczajacym Cie swiatem duchowym,powodzenia chlopie! Tkz. ufo to zwykle demony, mialam z tym do czynienia przez wiele lat, z czym to sie wiaze wiedza tylko Ci ktorzy tego doswiadczyli i z nimi mozna dyskutowac, natomiast ignoranci niech pozostana w swojej slodkiej naiwnej niewiedzy, ktoregos dnia klapki im z oczu spadna oby nie za pozno!

Portret użytkownika Alojzy

Czasem mam wrażenie, że

Czasem mam wrażenie, że religie czy wierzenia są po to, żeby ludzie z nieprzemożoną chęcią rządzenia innymi mieli się gdzie zrealizować. Zinstytucjalizowany bogu jest potrzebny tylko dlatego, żeby mieć tą namiastkę władzy nad innymi, bo jak zabrzmi "zobaczysz! Królowa śniegu dojedzie cię jak tylko umrzesz", gdy nie ma poważnej instytucji wiary w królową śniegu wraz z tymi wszystkimi zwyczajami, mszami i ceremoniami.
Co innego, gdy to samo powie wielowiekowa instytucja, budząca grozę swoimi wyczynami jak palenie czarownic i mająca wpływ na władzę... tu już sprawa jest gruba: powiesz "zobaczysz - umrzesz i dopiero będziesz miał przekichane bo mnie nie słuchałeś" - to zazwyczaj wzbudza w innych taki miły strach, a mówiącemu to dodaje takiej powagi i autorytetu .... który kończy się momentalnie gdy uświadomi się, że ta cała otoczka to tylko wynik wielkiej a niespełnionej chęci rządzenia innymi, posiadania wpływu na ich wolę poprzez sprawienia złudzenia, że wie się więcej niż inni.

Portret użytkownika tomas67

Wydarzenia z młodości?

Wydarzenia z młodości? Całkiem możliwie, jeśli tak było na dobre mu wyszło. Mądrze mówi o tajemnicach Świata. Prześwietlił wzorcowo jak działa diabeł - wszystko wyśpiewał o nim. Z większąścią się można zgodzić, nawet obnażył UFO. Przybysze z kosmosu wcale nie muszą być dla nas dobrymi duszkami. Obcy to kolejna władza z własnym systemem, która zniszczy w nas radość z życia wkładając kajdany "oczipowanie". Ksiądz też, zbyt mocno zawierzył Kościołowi. To kolejny system, który upodla życie na Ziemi. I tu jest odpowiedź na jego pogląd o poznaniu szatana na własnej skórze - włożenie sutanny.

Portret użytkownika kolo21

Dlaczego jak klikne będąc

Dlaczego jak klikne będąc zalogowany, na tło z logo Inne medium, to zmiejsca mnie wylogowuję. I jeżeli napiszę byle jak artykuł, to nie będę juz miał tego napisu Nowy. Bo jak moge być nowy, skoro konto mam od 6 lat. Zresztą I.N źle liczy, założyłem konto w marcu 6 lat temu, dwa tygodnie po założeniu konta na Z.N.Z

kolo21

Portret użytkownika baca

ciekawe jaki artykuł napisał

ciekawe jaki artykuł napisał kosmita który mial spoktanie bliskiego stopnia z księdzem... pewnie coś takiego:

samiec, był czarny, miał sukienkę, gadał jak potłuczony o gadających wężach, odczuwa silny popęd do zmarłej kobiety i jej zmarłego syna, pił sam do obrazu, potem klęczał i mówił do sufitu... konkluzja końcowa: nie wolno go rozmnażać bo nawet do zoo się nia nadaje....

Portret użytkownika Zag83

Jak slysze,ze ,,nie moglem

Jak slysze,ze ,,nie moglem sie ruszyć ani mowić,, to kojarzy mi sie tylko z jednym,paraliż przysenny:)nie raz tak człowiek miał ze czuł obecnosc kogos lęk itd to jest normale i dzieje sie w naszych mozgach podczas zasypiania itd.:)

Portret użytkownika Vamos

Drogie dziecko, to nie jest

Drogie dziecko, to nie jest normalne...Jeśli rzeczywiście Tobie się to zdarza, nie wyrażaj na to zgody a mianowicie spróbuj się obudzić za wszelką cenę i powiedz że tego więcej nie chcesz! A za następnym razem jeśli tylko poczujesz coś takiego natychmiast się budź...Jeśli pozwolisz się temu ogarniać, w końcu Cię "zasiedli "... Wiem jak to brzmi, i jaką kupę śmichu bedą mieć bace i reksy ale rzeczywistość nie jest taka śmieszna... Życzę powodzenia...

Portret użytkownika Goch

Kościół mówi, że w Niebie nie

Kościół mówi, że w Niebie nie ma zła. Jest tylko samo dobro i miłość. Skoro tak, to skąd się wziął bunt Aniołów? Bunt jest złem. W Niebie dokonała się walka pomiędzy dobrymi Aniołami a złymi. Coś mi tu nie gra! Niebo i wewnętrzna walka? Coś jak wojna domowa? To znaczy, że samo pojęcie zła nie pochodzi z czasów ziemskich. Ono było już wcześniej.  

Portret użytkownika moja opinia

To co opowiada ksiądz nie

To co opowiada ksiądz nie jest w niczym sprzeczne z tym co Kościół mówi o ufo.Niepodważalnym faktem jest,że szatan istnieje (choć wielu na swoje nieszczęście w niego nie wierzy) i jest w stanie się zmaterializować ,aby stoczyć walkę ,o której mówi Biblia . Każdy człowiek na ziemi ma swoje zadanie do spełnienia,być może misją księdza jest opowiadać oswoich przerzyciach , aby ludziom obrazowo uświadomić istnienie szatana.

Portret użytkownika użytkownik8888

To co opowiada ksiądz, nie

To co opowiada ksiądz, nie jest w niczym sprzeczne z tym co Kościół mówi o ufo. Niepodważalnym faktem jest ,że szatan istnieje,choć wielu(na swoje nieszczęście) w niego nie wierzy.Szatan zrobi wszystko ,nawet zmaterializuje się,żeby wygrać swoją walkę. Każdy człowiek na ziemi ma swoje zadanie do wykonania,być może misją księdza jest opowiadać o tym co przeżył ,aby przybliżyć ludziom prawdę.

Portret użytkownika użytkownik8888

To co opowiada ksiądz, nie

To co opowiada ksiądz, nie jest w niczym sprzeczne z tym co Kościół mówi o ufo. Niepodważalnym faktem jest ,że szatan istnieje,choć wielu(na swoje nieszczęście) w niego nie wierzy.Szatan zrobi wszystko ,nawet zmaterializuje się,żeby wygrać swoją walkę. To,że ktoś nie wierzy w istnienie Boga i szatana nie znaczy że ich nie ma. Aż prosi się o współczucie dla tych biednych ludzi,bo nie wiedzą co ich czeka.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeśli chodzi o wspomnianą

Jeśli chodzi o wspomnianą normalność, która jest obecnie niszczona, o ostoję normalności, to własnie Kościół Katolicki jest jej obrońcą ! To znaczy obrońcą zdrowego rozsądku ! Dbajmy o zdrowie, o nasz chrześcijański, słowiański i polski zdrowy rozsądek ! Właśnie o tym jest dodatkowy filmik, polecam !

Nadchodzi rewolucja ufonautyczna

https://www.youtube.com/watch?v=_hL3eUln5Mk

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika mordulec

,,Dbajmy o zdrowie, o nasz

,,Dbajmy o zdrowie, o nasz chrześcijański, słowiański i polski zdrowy rozsądek !"

Albo słowiański, albo chrześcijański, te dwa zagadnienia wykluczają się wzajemnie. Słowianin nie jest chrześcijaninem.

Portret użytkownika Vamos

Panie HomoSapiens, bardzo

Panie HomoSapiens, bardzo wielkie, serdeczne dzięki za Toją piękną pracę. Moje przeżycie związane z pewnym bytem potwierdza demonizm ufo. Nie mam wątpliwości. W najbliższym czasie postaram się z Panem tym podzielić.

Portret użytkownika Alojzy

To już księżulkowie tak

To już księżulkowie tak poszli z duchem czasu i skoro opętania i diabeł z garnkiem smoły się zużyły, to teraz kosmici czychają na duszyczki? I pewnie kosmici niczego się nie boją tylko egzorcyzmy wywołują w nich panikę?
Z daleka śmierdzi religijnym, ordynarnym praniem mózgu i technikami manipulacji rodem z najobrzydliwszych korporacji.
Nie wiem po co ale przypomnę: to jest świat materialny i możesz iść ciemną doliną pełną strzyg, duchów, diabłów, wampirów, upiorów i ufoków i ni cholery nic nie zobaczysz ani nic ci nie grozi. Więc bój się ludzi a nie duchów z ufo.

Skomentuj