Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Temat istot UFO to temat rzeka. Głównym lub podstawowym problemem związanym z tymi bytami jest ustalenie czy mówimy o istotach anielskich typu biblijnego, czy może jakiejś rasie wysokorozwiniętych kosmitów, którzy zostali na przykład asymilowani przez jakąś kosmiczną siłę i stali się w wyniku „darmowego transferu wiedzy” cywilizacją UFO (demoniczną) ?

 

Wielu ufologów na podstawie relacji świadków, porwanych lub co najbardziej właściwe ofiar kontaktów z UFO, stwierdza że siły te dostosowują się do świadomości ludzi bądz cywilizacji. Dostosowują się do naszych poglądów o rzeczywistości i tego jak powinna cywilizacja kosmitów wyglądać, przez co kształtują świadomość ludzkości. (Patrz okładka książki Jacques Valle, pt.: „Posłańcy Oszustwa„)

IB Image

Ich możliwości kamuflażu są tak ogromne, że ciężko jest się połapać z jakim typem stworzeń mamy do czynienia. Standardowe teorie zawodzą. Spora część środowiska ufologów z powodu braku wiedzy chrześcijańskiej zostaje przy pojęciach materialistycznych, opartych o jakąś niewyobrażalnie zaawansowaną technologię, co pociąga za sobą chmarę myśli, skierowanych na określony sposób postrzegania i rozumienia cywilizacji UFO, krąg się zamyka.

 

Chciałbym państwu przedstawić kilka zdań, jakie nasuwają mi się po analizie zjawisk duchowych związanych z UFO, a w odniesieniu do chrześcijańskiej duchowości. Nie jest to atak na żadną publiczną osobę lub organizację, ale jakiś rodzaj podsumowania. Jest to zaledwie mały urywek własnego prywatnego dochodzenia w tej sprawie. Oczywiście jest on w pewnym sensie subiektywny. W pewnym sensie, bo wiele rzeczy przemawia obiektywnie za postawionymi tu tezami. Film jaki przetłumaczono jest znakomitym opisem, bądz odzwierciedleniem duchowości elit ufologicznych, tych ogólnoświatowych jak i tych naszych, polskich. (Poniżej cyctat z duchowego przesłania tzw. Plejadan)

IB Image

W prezentowanym materiale wideo jest kilka ufologicznych elementów, które będą mieć bardzo wielkie znaczenie w nadchodzącym Nowym Porządku Światowym, do którego jak się okazuje istoty z „dyskoidalnych pojazdów” nas przygotowują ! Zawarte tam dodatkowe informacje mogą okazać się dla wielu szokiem, bo potwierdzają, że na Ziemi, w tym wymiarze nastąpi tajemnicze zjawisko pochwycenia kościoła, o którym pisałem w artykule pt.: „Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie„

 

 

W Polsce do tej pory nie było jasne jaki stosunek mają ufonauci do chrześcijan i chrześcijaństwa ! W polskiej przestrzeni ufologicznej brakowało jasnych odpowiedzi na podstawowe pytania: komu służą UFO istoty i jaką duchowość propagują poprzez UFO kontakterów. O tym opowiada właśnie zamieszczony na końcu artykułu wideo wykład. Z pewnością znani żyjacy jeszcze przedstawiciele polskich elit ufologicznych jak panowie Zagórski, Bernatowicz, Mizera, i inni, są prywatnie wspaniałymi ludzmi, jednak w tym zakresie nie proponowali zbyt wielu rozwiązań i informacji, a niektórych wcale nie głoszono.

 

Słynni, medialni ufolodzy, jak sami to opisują, doświadczają fenomenu kosmitów jako tego, które daje im życiową radość, ucieczkę od systemu, jest to silne uczucie pozytywnego spojrzenia na kosmos, że istnieją tam gdzieś kosmici, jakaś forma inteligencji, a ta ma przylatywać tu z różnych powodów, i nie są ważne na tym etapie negatywne doświadczenia porwanych, a nawet jeśli gdzieś się przewijają i te bardzo nieprzyjemne, to głosi się, że to tylko przypadek, że to tak niechcący ! (Pogląd Fundacji N.), albo że przecież musi tam gdzieś na pewno istnieć dobra forma kosmity, takiego który przyleci(tuje) w końcu na ziemię i zmieni obecne elity, tak by pasowały do naszych oczekiwań. (Zdjęcie: Istotu starożytnego Sumeru)

IB Image

W tym momencie wkracza chrześcijaństwo, ze starożytnym przekazem, iż sprawy mogą się mieć zupełnie inaczej niż UFO New Age to pokazuje, że owszem gdzieś tam istnieje „gwiezdna” siła, a nawet jeden z członków kosmicznej lub inno wymiarowej rady Bogów (Psalm 82:1) „przybył” na Ziemię w przeszłości i skusił Ewę by ta zjadała niedozwolony owoc ! Że istniały wielko cielesne hybrydy zwane gigantami, jak i hybrydy „gigantów” umysłu, który prawdopodobnie objawił się w wielkich czaszkach istot z Paracas. Że istniała w zamierzchłej przeszłości na Ziemi jedna globalna cywilizacja, że ktoś był zdolny wybudować urządzenie Piramid z Giza, że istniały Vimany, i wiele innych.

 

To wszystko jak się okazuje nie wystarcza wielbicielom idei „dobrych kosmitów”, którzy mają tu ponoć lądować by nas ratować przed nami samymi, jak to głoszą często same UFO istoty. Wszystko opiera się na channelingu oraz przekazie pochodzącym od zmiennokształtnych, którego nie można potwierdzić, a który jest często sprzeczny sam ze sobą ! Jak wiemy UFO kosmici nie mogą zrobić jednej prostej rzeczy, a mianowicie „wylądować” na stadionie piłkarskim gdzie jest obecnych kilkadziesiąt tysięcy ludzi ! Z jakiego powodu ? Nie będę ich wszystkich wyliczał, jest ich wiele, wszyscy się ich domyślamy, ale podam dwa, które uważam w mojej ocenie za najbardziej prawdopodobne.

IB Image

Po pierwsze nie jest to ich zamiarem ani celem ! Następnie nie mogą się zamanifestować w taki sposób, bo prawdopodobnie nie mają na to pozwolenia. Taka akcja zmieniła by układ sił, i nie chodzi tu o siły ludzkie ! Biblia dostarcza nam cennych informacji o specyficznie nazwanych kosmicznych lub inno wymiarowych ośrodkach decyzyjnych: Władzach, Panowaniach i Tronach, obecnych w jakiejś nieznanej przestrzeni, a ta zahacza o Ziemię i naszą realność. Osobiście dodał bym do tego niedoceniany tajemniczy element LUDZKIEJ DUCHOWOŚCI, obecny bardziej lub mniej w każdym człowieku.

 

Wielu słysząc o UFO boi się tego zjawiska, wiedzą podświadomie, że nie jest dobrze by się nimi interesować, że te istoty zmieniają świadomość, a ludzie mają za zadanie mieć ludzką świadomość, czuć normalność, czuć życie i być żywymi w oparciu o Stwórcę ! Gdy ktoś opowiada o UFO bytach tym, którzy nic nie wiedzą, lub słyszeli o UFO ze słyszenia to odwracają się lub machają ręką, taka zdrowa reakcja jest w mojej ocenie oznaką podświadomej duchowej wiedzy, jaką ma część Ziemian.

 

Nie musimy się interesować UFO i ich przekazami by być szczęśliwymi ! Mamy słońce, przyrodę, Stwórcę i Jego specjalnych wysłanników aniołów, którzy nie potrzebują pojazdów UFO ! Środowisko ufologiczne jest często środowiskiem sprzeczności, z jednej strony razem z protestantami oskarżają chrześcijan, którzy wierzą w nadprzyrodzony charakter objawień maryjnych jako tych, którzy tak naprawdę w ich mniemaniu są wyznawcami UFO istot, że w rzeczywistości to nie Maryja się objawia tylko kosmici, skoro tak to dlaczego nie mamy całych zastępów New Age idących za maryjnymi katolikami ?! Dlaczego na tysiącach stron o ufo, wszelkich organizacji Nowej Ery nie propaguje się tzw. UFO objawień Maryi ?

IB Image

Dla ludzi silnych duchem, posiadających dobrą wolę, sprawa jest bardzo prosta. Dla ufologów, zagłębionych w pragnienia dociekania czy przybyli oni z Zeta Retikuli, czy może z Andromedy, albo czy ich rzekomo „materialne”, lub zmaterializowane statki są napędzane nieznanym magicznym pierwiastkiem, i wielu innymi problemami nurtującymi standardowych badaczy, nastawionych technologicznie a nie duchowo, takie rozstrzygnięcia są zbyt trudne, lepiej przecież polegać na protestanckich, a często i masońskich oskarżeniach, i powrócić do standardowej ufologii.

 

Dlatego że Maryja lub jak to chcą widzieć protestanci, UFO istoty podszywające się pod biblijną Maryję, propagują zadziwiająco poprawne przesłania o Chrystusie, Biblii, teologii i wierze chrześcijańskiej ! Słynny chrześcijański ufolog Joe Jordan wraz z jego współpracownikami bardzo mocno wierzą, że UFO to upadłe anioły, i tak jak istoty humanoidalne Ziemianie, czyli upadli ludzie – upadła ludzkość, mają swoje specyficzne zachowania. Efektem działania UFO są czasami podobne zjawiska. Są one wspólne dla istot biblijnych jak i UFO fenomenu, proszę pamiętać, że zastosowałem słowo „PODOBNE” Jeżeli UFO są upadłymi aniołami, i jeżeli ogólnie biorąc posługują się technologią anielską, to Maryja mogła by w takim razie posługiwać się i nimi, jako że w opinii chrześcijan jest Królową aniołów. Jak wiemy ufo kulty jak i organizacje ufologiczne nie są wcale zainteresowani tym typem manifestacji.

 

[ibimage==24654==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Są one zbyt chrześcijańskie nawet dla wielu uznających się za wierzących, a co dopiero dla ludzi uwikłanych w hybrydyzacje i całą tą resztę związaną z porwaniami ! Dlaczego treść setek anielskich objawień Maryi nie jest na ustach wielbicieli UFO ? W mojej ocenie dlatego, że są w większości przypadków prawdziwymi przekazami od Maryi (pomijając te uznane za przekaz demoniczny !), która została wzięta z ciałem do Nieba ! Przecież protestanci wierzą w pochwycenie kościoła, gdzie mamy być zabrani z Ziemi do innego wymiaru, a w czasie tego zjawiska nasze ciała mają być cudownie PRZEMIENIONE „…Bo gdy powstaną z martwych, nie będą się żenić ani za mąż wychodzić, lecz będą jak aniołowie w niebiosach….” Ew. Marka 12:25, zresztą wielu z ruchu New Age również wierzy, że zostaną zabrani, a raczej teleportowani do UFO i udadzą się gdzieś indziej.

 

W wielkim skrócie, protestanci nie uznają objawień Maryi, negują je wszystkie, uważając że pochodzą od szatana lub demonicznego UFO (Co chętnie popiera znaczna część elit ufologicznych !). Natomiast Kościół Katolicki, zgodnie z powyższym zdaniem Ewangeli Marka, uważa, że Maryja jako JEDYNA, przed przyszłym ogólno ziemskim pochwyceniem chrześcijan (Sądem Ostatecznym) została wzięta do Nieba ze swoim fizycznym ciałem, i przemieniona stając się „… jak aniołowie w niebiosach….” I ona JEDYNA może się manifestować, posiadając anielskie ciało, co jak wiemy jest przyczyną wielkiej wściekłości fanów Niemca Lutra.

[ibimage==24655==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Z moich spostrzeżeń ufolodzy prawdopodobnie nie dają rady, nie chcą, a zapewne i nie interesuje ich literatura dotyczącą ukazywania się Maryi oraz jej przesłań, oczywiście są to treści teologiczne i nie ma tam nic ze standardowej ufologii jaką znamy ! Występuje zaledwie kilka cech wspólnych, takich efektów jak pojawianie się w świetlistej kuli, lub Maryi na obłoku – chmurce (co ma miejsce, jest opisane także w Biblii !) i innych efektach świetlnych, które mogą pasować do poglądów Joe Jordana o tym, że UFO to sprawa anielska. Są to jak wspomniałem głównie efekty specjalne, pisałem o tym na przykład w artykule pt.: "Wizja Ezechiela czy statek kosmiczny - część I"

 

Ludzie krytykujący fenomen objawień Maryi z reguły nie znają dokładnie literatury maryjnej, a często powielają zasłyszane teorie na ten temat, propagowane przez masonerię obecną również w środowisku Nowej Ery ! Sama treść przekazywana przez Maryję ludzkości jest często zbyt trudna duchowo dla tych, mieniących się być ufologami, ale co ciekawe i dla protestantów ! Przesłania Maryi są często kopią tego w co wierzą sami protestanci, a ci raczej nie walczą z samą anielską Maryją, ale z Kościołem Katolickim i doktryną tej organizacji.

[ibimage==24656==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nie będę się tu rozpisywał o prowadzonej wojnie protestancko katolickiej. Osobiście podoba mi się opis genezy tego ruchu zawarty w książce Gabriela Maciejewskiego, opowiadam się w tym względzie za twierdzeniami tego słynnego polskiego pisarza historyka, że ruch protestancki jest specjalnie wyprodukowaną niemiecką bronią, wymyśloną przez niemieckich masonów ! Zresztą pomijam fakt, że to z czym miał walczyć, było dziełem samych Niemców ! Proszę pamiętać, że mam na myśli ruch, a nie chrześcijan protestantów, często wspaniałych ludzi ! (Więcej w tym temacie, o genezie niemieckiej walki z europejskim chrześcijaństwem w znakomitej pozycji wspomnianego autora pt.: „Baśń jak niedzwiedz, część II”).

[ibimage==24657==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Osobiście nurtuje mnie, aktualne ciągle pytanie o ufo wielbicieli, jeżeli objawienia Maryjne pochodzą faktycznie od UFO, jak zagorzale twierdzą niektórzy fani Lutra, to dlaczego setki tysięcy entuzjastów szaraków i hybrydyzacji nie przesiada się na „Maryjne UFO” ?! Dlaczego standardowi UFO kontakterzy w ogóle nie interesują się przesłaniami chrześcijańskimi, a wielu wręcz boi się anielskiej Maryi jak ognia ?! Dlaczego przy spektakularnych objawieniach maryjnych dochodzi do licznych (czasami są to setki) uzdrowień ?!

[ibimage==24658==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Podczas gdy standardowe UFO w przypadkach tzw. "cudu ufologicznego", czyli gdy jest widziane jednocześnie przez zaledwie kilku świadków, nie sprawia uzdrowień chorych (jest w historii ufologii ich tak mało, że można je pominąć), za to często podczas nocnych "spotkań" poddaje się ich bolesnym zabiegom, które w ocenie wielu ufologów są zachowaniami przerażającymi (demonicznymi). Natomiast w przypadku Maryi i anielskich pokazów, wiara setek lub tysięcy osób zostaje wzmocistnienie spawanych kosmicznych pojazdów, zdolnych przemierzać miliardy lat świetlnych.

[ibimage==24659==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pamiętam dokładnie ważny moment własnego wieloletniego dochodzenia w sprawie UFO przesłań. To było wtedy gdy dotarło do mnie stwierdzenie jednego z ufologów, o tym że UFO istoty lecą miliardy lat świetlnych tylko po to, by nam zakomunikować, że Biblia się myli, ale nawet nie to jeszcze było takim przełomem. Najgłębszy nastąpił gdy sobie uświadomiłem, że UFO istoty mają negatywny stosunek tylko do chrześcijaństwa ! Dlaczego kosmici mieli by mieć zły stosunek do przesłania Jezusa ?!

 

 

 

Tylko z chrześcijaństwem nie mogą sobie poradzić ! Wszystkie inne religie i filozofie nie stanowią dla nich problemu ! Lecą niby tu taki szmat drogi po to by się użerać z chrześcijanami ?! To oznaczało dla mnie tylko jedno, chrześcijaństwo musiało być wspanialsze od ufologii ! Coś się musiało za tym kryć ! A więc co się za tym kryje ? Myślę, że poniższy, chociaż skrótowy wykład, pochodzący z konferencji ufologicznej w Roswell, da odpowiedz na to pytanie !

 

Wszystkich państwa zainteresowanych UFO istotami, zapraszam na stronę gdzie zbieram o nich informacje:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Duchowy aspekt UFO istot - doktor William Alnor 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wspomniany w artykule temat

Wspomniany w artykule temat "inno wymiarowych ośrodkach decyzyjnych: Władzach, Panowaniach i Tronach," może dotyczyć również spraw hinduskich bogów.
 
Wszyscy, którzy interesują się ufo słyszeli o projekcie "Blue Book", a kto wie z państwa jakie są konkluzje z tego raportu ? Oto wnioski:
"...Rather the government scientists, detectives, and researchers concluded that some sightings were real, but that the creatures being encountered were not beings from another planet but rather supernatural entities and most likely demonic. That's right: They concluded that UFO and aliens were demonic in origin. These conclusions didn't get a lot of press...."


I dalsze konkluzje z tego raportu:
"...We are dealing with highly intelligent beings and in their effort to subvert us, they will use whatever cover they can....
 

 
Dla tych co nie znają angielskiego, to wnioski z tego najważniejszego i jednocześnie światowej klasy raportu, wskazują na to, że ufo to istoty demoniczne !
[ibimage==24679==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
A co na to wszystko hinduizm ? Hinduizm opiera się generalnie na idei, że bogowie i demony egzystują na Ziemi walcząc o władzę ! Także opowieści z Mahabharaty opisują bogów, którzy wzieli sobie ziemianki i spłodzili im dzieci z  nadprzyrodzonymi właściwościami ! Historia Ziemi i ludzi ją zamieszkujących jest tak szokująca, że wielu po prostu istnieje, że woli istnieć w błogim stanie zwanym "snem na jawie ewolucjonistycznej" ! Wielu woli wierzyć w ewolucję, zamiast w istoty nadprzyrodzone, i Boga Stwórcę Ziemi, który zmaterializował tą planetę, a Aniołowie krzyczeli z radości gdy się dowiedzieli o tym: "i wszyscy synowie Boży krzyczeli z radości?" (Hioba 38: 7); ! W tym wszystkim tajemnicą i zarazem zbawieniem jest człowieczeństwo, prawdziwe czlowieczeństwo w kontakcie z Bogiem Izraela.

[...]Głównym problemem związanym ze zjawiskiem UFO są nasilające się przypadki wzięć, które są dowodem na to, że ufonauci próbują w sposób bezpośredni wpływać na ludzką świadomość. Te bliskie spotkania trzeciego stopnia typu G mają często bardzo podobny przebieg. Początkowo świadek zostaje zniewolony (zwykle wiązką światła) i zabrany na pokład UFO. Następnie ufonauci poddają go bolesnym badaniom psychofizycznym. Często dochodzi nawet do stosunku sexualnego (gwałtu) między wziętym a kosmitką (kosmitą). Niektórzy odbywają podróż do innego świata oraz otrzymują przesłanie od jakiejś wyższej istoty. Wzięcie kończy się powrotem świadka na Ziemię i opuszczeniem statku. Wzięci po uprowadzeniu pamiętają tylko początkową i końcową fazę porwania. Wielu czuje, że wszczepiono im do głowy jakieś urządzenia przekaźnikowe i znajdują się pod kontrolą ufonautów.
Ufolog Clifford E. Stone powiedział na temat wzięć: 'Bóg stworzył człowieka i wszystkie inne inteligentne formy życia, dając im wolną wolę, aby same mogły dokonywać wyboru. Wzięcia są rzeczywistością. Mają miejsce. Ludzie są zmuszani do uczestniczenia w różnych eksperymentach przeprowadzanych w celach znanych tylko naszym pozaziemskim gościom. (...) z jakiegoś powodu nie chcą, aby ludzie pamiętali, co im się wydarzyło.[...]
 
Większość jeśli nie wszystkie religie opisują UFO kontakty (genetyczne) z rasą ludzką, dlatego hybrydyzacja istot innowymiarowych na ludziach powinna być poważnie brana pod uwagę podczas badań zjawiska UFO.
Biblijni Giganci - rozmawiaja Gary Stearman i L.A. Marzulli
https://www.youtube.com/watch?v=0-w6M_Du4ts
Proszę państwa jaką moralność ( lub co istotniejsze jej brak) posiadają te istoty ?! No bo czy mrówki albo modliszki LUB INNE (a co gorsza możliwe, iż jakieś połączenie obydwu lub kilku na raz) mogą mieć moralność taką jak człowiek ? Człowiek jest istotą całkiem odmienną od insektów-UFO mieszańców więc zakładanie, że mamy coś wspólnego z nimi jest zbyt daleko idące, to co może jakoś "łączyć" ludzi i insektoidy to siła (zachowanie) tych istot podczas porwań do UFO lub działania mające na celu usilne skojarzenie genetyczne ludzkiego DNA z ich genomem ! Jaką potwornością jest takie działanie tego nie muszę państwu pisać. Jeżeli plan hybrydyzacji ludzkości jest tym o co zabiegają te istoty, to należy zapytać jaki mają w tym cel. Mogą to robić aby stworzyć nowy gatunek istot zdolnych zamieszkiwać ten świat i się wcielić za pomocą ich technologii w stworzone ciała hybrydalne, aby przebywać w tej rzeczywistości lub po to by wyeliminować prawdziwą ludzkość z planety Ziemia, a w to miejsce stworzyć "ludzkość" hybrydalną, tzw Nową Erę-cywilizację UFO, co w obydwu przypadkach jest niebezpieczeństwem.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Proponuję państwu pewną

Proponuję państwu pewną wskazówkę co do tajemnicy transhumanistycznej wersji opętania oraz tego co może mieć związek z UFO GMO biorobotami i przyszłą ludzkością zamienioną w UFO cywilizację.
"Masoneria chce „ulepszać” gatunek ludzki. Wolnomularska debata o transhumanizmie.
W ostatnią sobotę maja francuska masoneria spotka się w ratuszu miasta Lyon, by debatować o transhumanizmie.  Z inicjatywą zorganizowania sympozjum wystąpił Wielki Wschód Francji.  W spotkaniu wezmą udział loże należące do obediencji Wielkiego Wschodu. Wolnomularze chcą rozmawiać o transhumanizmie. Wśród zaproszonych gości odnajdujemy m. in. profesora medycyny, masona Jean-Louis Tourain deputowanego UMP. Naukowiec przedstawi wizją rozwoju sięgającą aż po 2050 rok.
Transhumanizm, czyli przekonanie o możliwości przejścia ludzkości na wyższy stopień ewolucji dzięki nauce i technologii jest obecnie coraz bardziej popularny w pewnych kręgach. Jest to efekt zachłyśnięcia się bezkrytyczną wiarą w postęp.

Francuski chirurg i urolog, prof. Laurent Alexandre uważa, że przedłużenie ludzkiego życia przy pomocy technologii NBIC (Nanotechnologii, Biotechnologii, Informatyki i Inżynierii) pociągnie za sobą kryzysy polityczne, filozoficzne, psychologiczne, doprowadzając do powszechnego nihilizmu.
- Transhumanizm popiera radykalną wizję praw człowieka. Dla niego, obywatel to człowiek autonomiczny, który nie należy do nikogo oprócz siebie, i który sam decyduje o modyfikacjach, których chciałby dokonać w swoim mózgu, w swoim DNA i  ciele, wraz z postępem nauki - pisze prof. Alexandre. Teoria ta twierdzi, że „ludzkość nie powinna mieć żadnych skrupułów w używaniu wszelkich możliwości transformacji oferowanych przez wiedzę” - podkreśla naukowiec.
- Chodzi o uczynienie człowieka terenem eksperymentu przez technologie NBIC; człowieka w permanentnej ewolucji, udoskonalanego i modyfikowanego dzień po dniu przez niego samego - deklaruje prof.Laurent Alexandre." Chodzi o szaleńczą i demoniczną chęć zmian własnych organizmów, czyli duchowych mieszkań-ciał, co będzie dalej wyjaśnione w tym wpisie...

[...]Pozwólcie, że zacytuję kolejny raz urywek sesji hipnotycznej spotkania z cywilizacją, która mogła dojść do poziomu, o którym marzą obecne ziemskie UFO elity. Inne bardzo podobne opisy można znalezć w całej literaturze ufologicznej, o tym też opowiada ufolog Karla Turner w jej opracowaniach.
 
[…]Otóż te istoty nie szły, ale… szybowały nad ziemią… to nie był chód, ale ruch przypominający szybowanie. Kiedy zbliżyły się do samochodu, położyły na nim ręce i jak sądzę, zastanawiały się, jak otworzyć drzwi. Moody otworzył drzwi, uderzając nimi jedną z istot, a następnie obrócił się ku drugiej i z całej siły uderzył ją pięścią w twarz. Następne pamiętał jak został sparaliżowany. Kiedy odzyskał przytomność, leżał na czymś, co wyglądało jak plastykowy lub metalowy stół w kształcie prostopadłościanu. Czuł się skrępowany za pomocą jakiejś siły. Stół miał wymiary porównywalne ze zwykłym łóżkiem. Obok niego stała obca istota. Jak powiedział, jego pierwszym odruchem była „chęć wyrżnięcia tego czegoś, ale nie mogłem się poruszyć, w ogóle nie miałem kontroli nad kończynami.[…] Zwrot „tego czegoś” jest ważny bo pokazuje iż mogą to być twory sztuczne, nie-naturalne, nie stworzone przez NATURĘ ![...]

 
więcej tutaj: http://popotopie.blogspot.com/2015/03/sztuczna-inteligencja-na-wyciagniecie.html


Jeżeli przyjmiemy tak jak spora część ufologów, że UFO byty, że ich mieszkaniem są to bioroboty jakiegoś rodzaju stworzone hybrydy wszelkich mieszanek genetycznych i technologicznych to mieszkające w nich duchy są w niezbyt dobrym stanie, na co może nam dawać odpowiedz Biblia, gdzie opisuje się "bezwodne miejsca" takie jak bioroboty ?

"Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni»." Ewangelia  Łukasza 11:24 Zgodnie z urywkiem z sesji hipnotycznej: "pierwszym odruchem była „chęć wyrżnięcia tego czegoś, ale nie mogłem się poruszyć..."
Może to dotyczyć  również ludzi, którzy chcą się odrodzić jako ufo istoty, lecz była by to kara raczej niż naturalne boskie wcielenie w ludzkie ciało ! Naturalnie dotyczy to ludzi wierzących w fenomen reinkarnacji, który jest zwiedzeniem ufonautów ! O tej podejrzanej teorii prawdopodobnie wymyślonej i zaimplementowanej u hindusów przez istoty UFO pisałem tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/co-jest-grane.html
 
o specjalnym zwrocie, dotyczącym "ciał ufonautów", czyli mieszkaniach tych DUCHOWYCH stworzeń pisałem tutaj, polecam, bo jest to ukazane na przykładzie polskiego wzięcia !:
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/polskie-wziecie-z-roku-1986-jako-klasyka.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Witam państwa. Staram się jak

Witam państwa. Staram się jak wiecie pisać o archeologii, a czasem o istotach anielskich, a szczególnie lubię archeologię duchową ! Tym razem wyrażam swoje jakby przeczucie, nie wiem czy można to wiązać z przepowiednią o papieżach Malachiasza w interpretacji, że słowa chwała oliwki od dawna wiązano z ciemnym kolorem oliwki, co miałoby znaczyć, że kiedyś jakiś papież będzie czarnoskóry.
Jak czytam wypowiedzi czarnoskórych kardynałów lub innych czarnoskórych urzędników Kościoła Katolickiego to odnoszę wrażenie że czarnoskórzy są bardzo mocno wierzący w Ewangelie, w przeciwieństwie do niektórych lub sporej części z zachodniej europy, która jak wiemy jest pod wpływem tajemniczych sił z innego wymiaru ! Oczywiście wszystkie zepsucie jest za sprawą masonerii ! Otóż jak zwykle w całej tej sytuacji ataku na Kościół Katolicki największy wpływ mają tajne siły Niemiec ! Jak zwykle post hitlerowskie i masońskie Niemcy chcą destrukcji Europy i normalności, zwłaszcza polskiej, by przejąć władzę na wszystkimi !

"W latach 1974–1980, na polecenie konferencji episkopatu i zjednoczonych wielkich lóż Niemiec, miały miejsce w Niemczech oficjalne rozmowy między Kościołem a wolnomularstwem. Konferencja biskupów Niemiec zleciła grupie uczestniczących w kolokwium: po pierwsze, sprawdzić zmiany zaszłe wewnątrz masonerii; po drugie, rozpatrzyć zgodność podwójnej przynależności do Kościoła katolickiego i do wolnomularstwa."

 Biskupi niemieccy sugerują również, iż niemieckie wolnomularstwo utrzymuje instytucje braterskiej pomocy i dobroczynności, co pozwoliłoby znaleźć pewne punkty styczności z Kościołem, którego istotnym powołaniem jest miłość. „Zdarzało się zresztą – kontynuują niemieccy biskupi –
"...iż w naszych zdezorientowanych czasach niektóre osoby znajdowały w symbolach i w rytuałach wolnomularstwa jakieś spełnienie niezaspokojonych potrzeb; a ponieważ w Kościele katolickim symbole i rytuały miały zawsze swoje miejsce, mogło się przypuszczać, iż również w tym można by znaleźć punkt styczności i jakąś podstawę zrozumienia"
Wszystko to jest zrobione w tym celu, aby przypodobać się wolnomularzom i protestantom, którzy również podzielają masońskie teorie wyrażone w relatywizmie. „Relatywność każdej prawdy stanowi podstawę wolnomularstwa – kontynuują biskupi niemieccy
"– (nie ma więc prawdy obiektywnej), co z zasady pociąga za sobą odrzucenie wszystkich pozycji dogmatycznych. Podobne pojęcie prawdy nie daje się pogodzić z katolicką ideą prawdy ani z punktu widzenia teologii naturalnej, ani z punktu widzenia teologii objawionej. U wolnomularzy ujęcie religii jest relatywistyczne; wszystkie religie są konkurencyjnymi próbami wypowiedzenia w słowach boskiej prawdy.."

Ci z państwa którzy się interesują atakiem niewidocznych sił demonicznego UFO na społeczeństwo chrześcijan wiedzą, że w Europe trwa akcja niszczenia normalności, w tym podstawy normalności, czyli rodziny, więc należy podkreślić jeżeli występują osoby, które bronią naszej rzeczywistości ludzkiej, człowieczej a nie hybrydalnej ! W mojej ocenie jest to obrona przed rzeczywistością UFO hybryd, która ma zostać wprowadzona na Ziemi przez tajne organizacje duchowe zwalczające chrześcijan.
[ibimage==24670==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Czarnoskóry Ks. kard. Robert Sarah (na zdjęciu), prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, powiedział, że po październikowym Synodzie Biskupów o rodzinie nie zostaną wprowadzone żadne rewolucyjne zmiany w sprawie dopuszczania do komunii rozwodników żyjących w nowym związku. Purpurat z całą mocą zaznaczył, że żadnych zmian w tym zakresie być nie może, bo nie można zmieniać Ewangelii.
Podstawowym problemem jest tu utrata wiary. Jeśli nie wiemy, co przyjmujemy w Eucharystii, to możemy dawać komunię również tym, którzy sprzeniewierzyli się przymierzu z Chrystusem, ale wtedy oszukujemy ludzi – wyjaśnił kard. Sarah,
Pochodzący z Gwinei duchowny zauważył, że podziały wokół kwestii Komunii Świętej dla rozwodników rodzą się przede wszystkim na Zachodzie. W innych krajach tego nie widać. – W mojej Afryce na przykład jesteśmy nieugięci, bo widzieliśmy misjonarzy umierających za wiarę – podkreślił. Kard. Sarah powiedział, że w pełni szanując współczesną mentalność musimy jednak umieć iść pod prąd, świadomi, że rezygnacja z głoszenia Ewangelii będzie oznaczała koniec Kościoła. (A ja bym dodał normalnego świata z czystą informacją DNA Noego !)
 
Czy Europa obroni się przed demonicznymi istotami ?!
"Gdzie wychowanie masońskie górę wzięło, gdzie usunięto wychowanie chrześcijańskie, tam rychło upadają dobre i piękne obyczaje, tam szerzą się potworne zdania i opinie, tam występki śmiało i zuchwale głowę podnoszą. Ogólnie dziś skarżą się i narzekają na to wszyscy, a w niemałej liczbie i tacy, którzy niechętnie, ale oczywistością zniewoleni, świadectwo prawdzie dawać muszą." Leon XIII
http://popotopie.blogspot.com/2014/12/poczuem-ze-moc-wysza-ze-mnie-kosmiczny.html

Polecam poniższy film:
Wymiary wszechświata – Niebo – ciało duchowe – Chuck Missler
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Aa7k3JeEeLU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika niebieski52

Miałem wielokrotnie kontakt z

Miałem wielokrotnie kontakt z UFO-lami...i dla mnie są to biblijne upadle anioły podszywające się często pod obce cywilizacje.To upadłe anioły tworzą religie w celu poróżnienia i ogłupienia ludzkości.Taka istota,nazywana Bogiem istnieje....ale nie jest materialna.Są też bogowie materialni-pomocnicy Stwórcy ale nie mają do nas dostepu bo jesteśmy pod okupacją upadłych.Czas wyzwolenie przyjdzie,kiedy ludzie dojrzeją do życia w pokoju. Nawet żyd Jezus ostrzegał żeby nie dać się zwieść szatanowi i uprzedzał że po jego śmierci żadnych cudów nie będzie tylko manipalacja szatana.

Portret użytkownika pasjonat

Czaszki, demoniczne istoty, (

Czaszki, demoniczne istoty, ( wolnomurarze stali sie masonami) wszystkiego po troszkę ale chwilunia, chwilunia zabrakło Putina i jego ratowania swiata przed pedałkami? Chyba swoich ziółek dzis nie wypiłeś Homo_Sapiens.. Wszystko juz pisałeś tylko w stronie biernej. Ale ciągle nowe obrazki doklejasz...

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj