Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Temat istot UFO to temat rzeka. Głównym lub podstawowym problemem związanym z tymi bytami jest ustalenie czy mówimy o istotach anielskich typu biblijnego, czy może jakiejś rasie wysokorozwiniętych kosmitów, którzy zostali na przykład asymilowani przez jakąś kosmiczną siłę i stali się w wyniku „darmowego transferu wiedzy” cywilizacją UFO (demoniczną) ?

 

Wielu ufologów na podstawie relacji świadków, porwanych lub co najbardziej właściwe ofiar kontaktów z UFO, stwierdza że siły te dostosowują się do świadomości ludzi bądz cywilizacji. Dostosowują się do naszych poglądów o rzeczywistości i tego jak powinna cywilizacja kosmitów wyglądać, przez co kształtują świadomość ludzkości. (Patrz okładka książki Jacques Valle, pt.: „Posłańcy Oszustwa„)

IB Image

Ich możliwości kamuflażu są tak ogromne, że ciężko jest się połapać z jakim typem stworzeń mamy do czynienia. Standardowe teorie zawodzą. Spora część środowiska ufologów z powodu braku wiedzy chrześcijańskiej zostaje przy pojęciach materialistycznych, opartych o jakąś niewyobrażalnie zaawansowaną technologię, co pociąga za sobą chmarę myśli, skierowanych na określony sposób postrzegania i rozumienia cywilizacji UFO, krąg się zamyka.

 

Chciałbym państwu przedstawić kilka zdań, jakie nasuwają mi się po analizie zjawisk duchowych związanych z UFO, a w odniesieniu do chrześcijańskiej duchowości. Nie jest to atak na żadną publiczną osobę lub organizację, ale jakiś rodzaj podsumowania. Jest to zaledwie mały urywek własnego prywatnego dochodzenia w tej sprawie. Oczywiście jest on w pewnym sensie subiektywny. W pewnym sensie, bo wiele rzeczy przemawia obiektywnie za postawionymi tu tezami. Film jaki przetłumaczono jest znakomitym opisem, bądz odzwierciedleniem duchowości elit ufologicznych, tych ogólnoświatowych jak i tych naszych, polskich. (Poniżej cyctat z duchowego przesłania tzw. Plejadan)

IB Image

W prezentowanym materiale wideo jest kilka ufologicznych elementów, które będą mieć bardzo wielkie znaczenie w nadchodzącym Nowym Porządku Światowym, do którego jak się okazuje istoty z „dyskoidalnych pojazdów” nas przygotowują ! Zawarte tam dodatkowe informacje mogą okazać się dla wielu szokiem, bo potwierdzają, że na Ziemi, w tym wymiarze nastąpi tajemnicze zjawisko pochwycenia kościoła, o którym pisałem w artykule pt.: „Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie„

 

 

W Polsce do tej pory nie było jasne jaki stosunek mają ufonauci do chrześcijan i chrześcijaństwa ! W polskiej przestrzeni ufologicznej brakowało jasnych odpowiedzi na podstawowe pytania: komu służą UFO istoty i jaką duchowość propagują poprzez UFO kontakterów. O tym opowiada właśnie zamieszczony na końcu artykułu wideo wykład. Z pewnością znani żyjacy jeszcze przedstawiciele polskich elit ufologicznych jak panowie Zagórski, Bernatowicz, Mizera, i inni, są prywatnie wspaniałymi ludzmi, jednak w tym zakresie nie proponowali zbyt wielu rozwiązań i informacji, a niektórych wcale nie głoszono.

 

Słynni, medialni ufolodzy, jak sami to opisują, doświadczają fenomenu kosmitów jako tego, które daje im życiową radość, ucieczkę od systemu, jest to silne uczucie pozytywnego spojrzenia na kosmos, że istnieją tam gdzieś kosmici, jakaś forma inteligencji, a ta ma przylatywać tu z różnych powodów, i nie są ważne na tym etapie negatywne doświadczenia porwanych, a nawet jeśli gdzieś się przewijają i te bardzo nieprzyjemne, to głosi się, że to tylko przypadek, że to tak niechcący ! (Pogląd Fundacji N.), albo że przecież musi tam gdzieś na pewno istnieć dobra forma kosmity, takiego który przyleci(tuje) w końcu na ziemię i zmieni obecne elity, tak by pasowały do naszych oczekiwań. (Zdjęcie: Istotu starożytnego Sumeru)

IB Image

W tym momencie wkracza chrześcijaństwo, ze starożytnym przekazem, iż sprawy mogą się mieć zupełnie inaczej niż UFO New Age to pokazuje, że owszem gdzieś tam istnieje „gwiezdna” siła, a nawet jeden z członków kosmicznej lub inno wymiarowej rady Bogów (Psalm 82:1) „przybył” na Ziemię w przeszłości i skusił Ewę by ta zjadała niedozwolony owoc ! Że istniały wielko cielesne hybrydy zwane gigantami, jak i hybrydy „gigantów” umysłu, który prawdopodobnie objawił się w wielkich czaszkach istot z Paracas. Że istniała w zamierzchłej przeszłości na Ziemi jedna globalna cywilizacja, że ktoś był zdolny wybudować urządzenie Piramid z Giza, że istniały Vimany, i wiele innych.

 

To wszystko jak się okazuje nie wystarcza wielbicielom idei „dobrych kosmitów”, którzy mają tu ponoć lądować by nas ratować przed nami samymi, jak to głoszą często same UFO istoty. Wszystko opiera się na channelingu oraz przekazie pochodzącym od zmiennokształtnych, którego nie można potwierdzić, a który jest często sprzeczny sam ze sobą ! Jak wiemy UFO kosmici nie mogą zrobić jednej prostej rzeczy, a mianowicie „wylądować” na stadionie piłkarskim gdzie jest obecnych kilkadziesiąt tysięcy ludzi ! Z jakiego powodu ? Nie będę ich wszystkich wyliczał, jest ich wiele, wszyscy się ich domyślamy, ale podam dwa, które uważam w mojej ocenie za najbardziej prawdopodobne.

IB Image

Po pierwsze nie jest to ich zamiarem ani celem ! Następnie nie mogą się zamanifestować w taki sposób, bo prawdopodobnie nie mają na to pozwolenia. Taka akcja zmieniła by układ sił, i nie chodzi tu o siły ludzkie ! Biblia dostarcza nam cennych informacji o specyficznie nazwanych kosmicznych lub inno wymiarowych ośrodkach decyzyjnych: Władzach, Panowaniach i Tronach, obecnych w jakiejś nieznanej przestrzeni, a ta zahacza o Ziemię i naszą realność. Osobiście dodał bym do tego niedoceniany tajemniczy element LUDZKIEJ DUCHOWOŚCI, obecny bardziej lub mniej w każdym człowieku.

 

Wielu słysząc o UFO boi się tego zjawiska, wiedzą podświadomie, że nie jest dobrze by się nimi interesować, że te istoty zmieniają świadomość, a ludzie mają za zadanie mieć ludzką świadomość, czuć normalność, czuć życie i być żywymi w oparciu o Stwórcę ! Gdy ktoś opowiada o UFO bytach tym, którzy nic nie wiedzą, lub słyszeli o UFO ze słyszenia to odwracają się lub machają ręką, taka zdrowa reakcja jest w mojej ocenie oznaką podświadomej duchowej wiedzy, jaką ma część Ziemian.

 

Nie musimy się interesować UFO i ich przekazami by być szczęśliwymi ! Mamy słońce, przyrodę, Stwórcę i Jego specjalnych wysłanników aniołów, którzy nie potrzebują pojazdów UFO ! Środowisko ufologiczne jest często środowiskiem sprzeczności, z jednej strony razem z protestantami oskarżają chrześcijan, którzy wierzą w nadprzyrodzony charakter objawień maryjnych jako tych, którzy tak naprawdę w ich mniemaniu są wyznawcami UFO istot, że w rzeczywistości to nie Maryja się objawia tylko kosmici, skoro tak to dlaczego nie mamy całych zastępów New Age idących za maryjnymi katolikami ?! Dlaczego na tysiącach stron o ufo, wszelkich organizacji Nowej Ery nie propaguje się tzw. UFO objawień Maryi ?

IB Image

Dla ludzi silnych duchem, posiadających dobrą wolę, sprawa jest bardzo prosta. Dla ufologów, zagłębionych w pragnienia dociekania czy przybyli oni z Zeta Retikuli, czy może z Andromedy, albo czy ich rzekomo „materialne”, lub zmaterializowane statki są napędzane nieznanym magicznym pierwiastkiem, i wielu innymi problemami nurtującymi standardowych badaczy, nastawionych technologicznie a nie duchowo, takie rozstrzygnięcia są zbyt trudne, lepiej przecież polegać na protestanckich, a często i masońskich oskarżeniach, i powrócić do standardowej ufologii.

 

Dlatego że Maryja lub jak to chcą widzieć protestanci, UFO istoty podszywające się pod biblijną Maryję, propagują zadziwiająco poprawne przesłania o Chrystusie, Biblii, teologii i wierze chrześcijańskiej ! Słynny chrześcijański ufolog Joe Jordan wraz z jego współpracownikami bardzo mocno wierzą, że UFO to upadłe anioły, i tak jak istoty humanoidalne Ziemianie, czyli upadli ludzie – upadła ludzkość, mają swoje specyficzne zachowania. Efektem działania UFO są czasami podobne zjawiska. Są one wspólne dla istot biblijnych jak i UFO fenomenu, proszę pamiętać, że zastosowałem słowo „PODOBNE” Jeżeli UFO są upadłymi aniołami, i jeżeli ogólnie biorąc posługują się technologią anielską, to Maryja mogła by w takim razie posługiwać się i nimi, jako że w opinii chrześcijan jest Królową aniołów. Jak wiemy ufo kulty jak i organizacje ufologiczne nie są wcale zainteresowani tym typem manifestacji.

 

Są one zbyt chrześcijańskie nawet dla wielu uznających się za wierzących, a co dopiero dla ludzi uwikłanych w hybrydyzacje i całą tą resztę związaną z porwaniami ! Dlaczego treść setek anielskich objawień Maryi nie jest na ustach wielbicieli UFO ? W mojej ocenie dlatego, że są w większości przypadków prawdziwymi przekazami od Maryi (pomijając te uznane za przekaz demoniczny !), która została wzięta z ciałem do Nieba ! Przecież protestanci wierzą w pochwycenie kościoła, gdzie mamy być zabrani z Ziemi do innego wymiaru, a w czasie tego zjawiska nasze ciała mają być cudownie PRZEMIENIONE „…Bo gdy powstaną z martwych, nie będą się żenić ani za mąż wychodzić, lecz będą jak aniołowie w niebiosach….” Ew. Marka 12:25, zresztą wielu z ruchu New Age również wierzy, że zostaną zabrani, a raczej teleportowani do UFO i udadzą się gdzieś indziej.

 

W wielkim skrócie, protestanci nie uznają objawień Maryi, negują je wszystkie, uważając że pochodzą od szatana lub demonicznego UFO (Co chętnie popiera znaczna część elit ufologicznych !). Natomiast Kościół Katolicki, zgodnie z powyższym zdaniem Ewangeli Marka, uważa, że Maryja jako JEDYNA, przed przyszłym ogólno ziemskim pochwyceniem chrześcijan (Sądem Ostatecznym) została wzięta do Nieba ze swoim fizycznym ciałem, i przemieniona stając się „… jak aniołowie w niebiosach….” I ona JEDYNA może się manifestować, posiadając anielskie ciało, co jak wiemy jest przyczyną wielkiej wściekłości fanów Niemca Lutra.

Z moich spostrzeżeń ufolodzy prawdopodobnie nie dają rady, nie chcą, a zapewne i nie interesuje ich literatura dotyczącą ukazywania się Maryi oraz jej przesłań, oczywiście są to treści teologiczne i nie ma tam nic ze standardowej ufologii jaką znamy ! Występuje zaledwie kilka cech wspólnych, takich efektów jak pojawianie się w świetlistej kuli, lub Maryi na obłoku – chmurce (co ma miejsce, jest opisane także w Biblii !) i innych efektach świetlnych, które mogą pasować do poglądów Joe Jordana o tym, że UFO to sprawa anielska. Są to jak wspomniałem głównie efekty specjalne, pisałem o tym na przykład w artykule pt.: "Wizja Ezechiela czy statek kosmiczny - część I"

 

Ludzie krytykujący fenomen objawień Maryi z reguły nie znają dokładnie literatury maryjnej, a często powielają zasłyszane teorie na ten temat, propagowane przez masonerię obecną również w środowisku Nowej Ery ! Sama treść przekazywana przez Maryję ludzkości jest często zbyt trudna duchowo dla tych, mieniących się być ufologami, ale co ciekawe i dla protestantów ! Przesłania Maryi są często kopią tego w co wierzą sami protestanci, a ci raczej nie walczą z samą anielską Maryją, ale z Kościołem Katolickim i doktryną tej organizacji.

Nie będę się tu rozpisywał o prowadzonej wojnie protestancko katolickiej. Osobiście podoba mi się opis genezy tego ruchu zawarty w książce Gabriela Maciejewskiego, opowiadam się w tym względzie za twierdzeniami tego słynnego polskiego pisarza historyka, że ruch protestancki jest specjalnie wyprodukowaną niemiecką bronią, wymyśloną przez niemieckich masonów ! Zresztą pomijam fakt, że to z czym miał walczyć, było dziełem samych Niemców ! Proszę pamiętać, że mam na myśli ruch, a nie chrześcijan protestantów, często wspaniałych ludzi ! (Więcej w tym temacie, o genezie niemieckiej walki z europejskim chrześcijaństwem w znakomitej pozycji wspomnianego autora pt.: „Baśń jak niedzwiedz, część II”).

 

Osobiście nurtuje mnie, aktualne ciągle pytanie o ufo wielbicieli, jeżeli objawienia Maryjne pochodzą faktycznie od UFO, jak zagorzale twierdzą niektórzy fani Lutra, to dlaczego setki tysięcy entuzjastów szaraków i hybrydyzacji nie przesiada się na „Maryjne UFO” ?! Dlaczego standardowi UFO kontakterzy w ogóle nie interesują się przesłaniami chrześcijańskimi, a wielu wręcz boi się anielskiej Maryi jak ognia ?! Dlaczego przy spektakularnych objawieniach maryjnych dochodzi do licznych (czasami są to setki) uzdrowień ?!

 

Podczas gdy standardowe UFO w przypadkach tzw. "cudu ufologicznego", czyli gdy jest widziane jednocześnie przez zaledwie kilku świadków, nie sprawia uzdrowień chorych (jest w historii ufologii ich tak mało, że można je pominąć), za to często podczas nocnych "spotkań" poddaje się ich bolesnym zabiegom, które w ocenie wielu ufologów są zachowaniami przerażającymi (demonicznymi). Natomiast w przypadku Maryi i anielskich pokazów, wiara setek lub tysięcy osób zostaje wzmocistnienie spawanych kosmicznych pojazdów, zdolnych przemierzać miliardy lat świetlnych.

Pamiętam dokładnie ważny moment własnego wieloletniego dochodzenia w sprawie UFO przesłań. To było wtedy gdy dotarło do mnie stwierdzenie jednego z ufologów, o tym że UFO istoty lecą miliardy lat świetlnych tylko po to, by nam zakomunikować, że Biblia się myli, ale nawet nie to jeszcze było takim przełomem. Najgłębszy nastąpił gdy sobie uświadomiłem, że UFO istoty mają negatywny stosunek tylko do chrześcijaństwa ! Dlaczego kosmici mieli by mieć zły stosunek do przesłania Jezusa ?!

 

 

 

Tylko z chrześcijaństwem nie mogą sobie poradzić ! Wszystkie inne religie i filozofie nie stanowią dla nich problemu ! Lecą niby tu taki szmat drogi po to by się użerać z chrześcijanami ?! To oznaczało dla mnie tylko jedno, chrześcijaństwo musiało być wspanialsze od ufologii ! Coś się musiało za tym kryć ! A więc co się za tym kryje ? Myślę, że poniższy, chociaż skrótowy wykład, pochodzący z konferencji ufologicznej w Roswell, da odpowiedz na to pytanie !

 

Wszystkich państwa zainteresowanych UFO istotami, zapraszam na stronę gdzie zbieram o nich informacje:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Duchowy aspekt UFO istot - doktor William Alnor 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wspomniany w artykule temat

Wspomniany w artykule temat "inno wymiarowych ośrodkach decyzyjnych: Władzach, Panowaniach i Tronach," może dotyczyć również spraw hinduskich bogów.
 
Wszyscy, którzy interesują się ufo słyszeli o projekcie "Blue Book", a kto wie z państwa jakie są konkluzje z tego raportu ? Oto wnioski:
"...Rather the government scientists, detectives, and researchers concluded that some sightings were real, but that the creatures being encountered were not beings from another planet but rather supernatural entities and most likely demonic. That's right: They concluded that UFO and aliens were demonic in origin. These conclusions didn't get a lot of press...."


I dalsze konkluzje z tego raportu:
"...We are dealing with highly intelligent beings and in their effort to subvert us, they will use whatever cover they can....
 

 
Dla tych co nie znają angielskiego, to wnioski z tego najważniejszego i jednocześnie światowej klasy raportu, wskazują na to, że ufo to istoty demoniczne !

A co na to wszystko hinduizm ? Hinduizm opiera się generalnie na idei, że bogowie i demony egzystują na Ziemi walcząc o władzę ! Także opowieści z Mahabharaty opisują bogów, którzy wzieli sobie ziemianki i spłodzili im dzieci z  nadprzyrodzonymi właściwościami ! Historia Ziemi i ludzi ją zamieszkujących jest tak szokująca, że wielu po prostu istnieje, że woli istnieć w błogim stanie zwanym "snem na jawie ewolucjonistycznej" ! Wielu woli wierzyć w ewolucję, zamiast w istoty nadprzyrodzone, i Boga Stwórcę Ziemi, który zmaterializował tą planetę, a Aniołowie krzyczeli z radości gdy się dowiedzieli o tym: "i wszyscy synowie Boży krzyczeli z radości?" (Hioba 38: 7); ! W tym wszystkim tajemnicą i zarazem zbawieniem jest człowieczeństwo, prawdziwe czlowieczeństwo w kontakcie z Bogiem Izraela.

[...]Głównym problemem związanym ze zjawiskiem UFO są nasilające się przypadki wzięć, które są dowodem na to, że ufonauci próbują w sposób bezpośredni wpływać na ludzką świadomość. Te bliskie spotkania trzeciego stopnia typu G mają często bardzo podobny przebieg. Początkowo świadek zostaje zniewolony (zwykle wiązką światła) i zabrany na pokład UFO. Następnie ufonauci poddają go bolesnym badaniom psychofizycznym. Często dochodzi nawet do stosunku sexualnego (gwałtu) między wziętym a kosmitką (kosmitą). Niektórzy odbywają podróż do innego świata oraz otrzymują przesłanie od jakiejś wyższej istoty. Wzięcie kończy się powrotem świadka na Ziemię i opuszczeniem statku. Wzięci po uprowadzeniu pamiętają tylko początkową i końcową fazę porwania. Wielu czuje, że wszczepiono im do głowy jakieś urządzenia przekaźnikowe i znajdują się pod kontrolą ufonautów.
Ufolog Clifford E. Stone powiedział na temat wzięć: 'Bóg stworzył człowieka i wszystkie inne inteligentne formy życia, dając im wolną wolę, aby same mogły dokonywać wyboru. Wzięcia są rzeczywistością. Mają miejsce. Ludzie są zmuszani do uczestniczenia w różnych eksperymentach przeprowadzanych w celach znanych tylko naszym pozaziemskim gościom. (...) z jakiegoś powodu nie chcą, aby ludzie pamiętali, co im się wydarzyło.[...]
 
Większość jeśli nie wszystkie religie opisują UFO kontakty (genetyczne) z rasą ludzką, dlatego hybrydyzacja istot innowymiarowych na ludziach powinna być poważnie brana pod uwagę podczas badań zjawiska UFO.
Biblijni Giganci - rozmawiaja Gary Stearman i L.A. Marzulli
https://www.youtube.com/watch?v=0-w6M_Du4ts
Proszę państwa jaką moralność ( lub co istotniejsze jej brak) posiadają te istoty ?! No bo czy mrówki albo modliszki LUB INNE (a co gorsza możliwe, iż jakieś połączenie obydwu lub kilku na raz) mogą mieć moralność taką jak człowiek ? Człowiek jest istotą całkiem odmienną od insektów-UFO mieszańców więc zakładanie, że mamy coś wspólnego z nimi jest zbyt daleko idące, to co może jakoś "łączyć" ludzi i insektoidy to siła (zachowanie) tych istot podczas porwań do UFO lub działania mające na celu usilne skojarzenie genetyczne ludzkiego DNA z ich genomem ! Jaką potwornością jest takie działanie tego nie muszę państwu pisać. Jeżeli plan hybrydyzacji ludzkości jest tym o co zabiegają te istoty, to należy zapytać jaki mają w tym cel. Mogą to robić aby stworzyć nowy gatunek istot zdolnych zamieszkiwać ten świat i się wcielić za pomocą ich technologii w stworzone ciała hybrydalne, aby przebywać w tej rzeczywistości lub po to by wyeliminować prawdziwą ludzkość z planety Ziemia, a w to miejsce stworzyć "ludzkość" hybrydalną, tzw Nową Erę-cywilizację UFO, co w obydwu przypadkach jest niebezpieczeństwem.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Proponuję państwu pewną

Proponuję państwu pewną wskazówkę co do tajemnicy transhumanistycznej wersji opętania oraz tego co może mieć związek z UFO GMO biorobotami i przyszłą ludzkością zamienioną w UFO cywilizację.
"Masoneria chce „ulepszać” gatunek ludzki. Wolnomularska debata o transhumanizmie.
W ostatnią sobotę maja francuska masoneria spotka się w ratuszu miasta Lyon, by debatować o transhumanizmie.  Z inicjatywą zorganizowania sympozjum wystąpił Wielki Wschód Francji.  W spotkaniu wezmą udział loże należące do obediencji Wielkiego Wschodu. Wolnomularze chcą rozmawiać o transhumanizmie. Wśród zaproszonych gości odnajdujemy m. in. profesora medycyny, masona Jean-Louis Tourain deputowanego UMP. Naukowiec przedstawi wizją rozwoju sięgającą aż po 2050 rok.
Transhumanizm, czyli przekonanie o możliwości przejścia ludzkości na wyższy stopień ewolucji dzięki nauce i technologii jest obecnie coraz bardziej popularny w pewnych kręgach. Jest to efekt zachłyśnięcia się bezkrytyczną wiarą w postęp.

Francuski chirurg i urolog, prof. Laurent Alexandre uważa, że przedłużenie ludzkiego życia przy pomocy technologii NBIC (Nanotechnologii, Biotechnologii, Informatyki i Inżynierii) pociągnie za sobą kryzysy polityczne, filozoficzne, psychologiczne, doprowadzając do powszechnego nihilizmu.
- Transhumanizm popiera radykalną wizję praw człowieka. Dla niego, obywatel to człowiek autonomiczny, który nie należy do nikogo oprócz siebie, i który sam decyduje o modyfikacjach, których chciałby dokonać w swoim mózgu, w swoim DNA i  ciele, wraz z postępem nauki - pisze prof. Alexandre. Teoria ta twierdzi, że „ludzkość nie powinna mieć żadnych skrupułów w używaniu wszelkich możliwości transformacji oferowanych przez wiedzę” - podkreśla naukowiec.
- Chodzi o uczynienie człowieka terenem eksperymentu przez technologie NBIC; człowieka w permanentnej ewolucji, udoskonalanego i modyfikowanego dzień po dniu przez niego samego - deklaruje prof.Laurent Alexandre." Chodzi o szaleńczą i demoniczną chęć zmian własnych organizmów, czyli duchowych mieszkań-ciał, co będzie dalej wyjaśnione w tym wpisie...

[...]Pozwólcie, że zacytuję kolejny raz urywek sesji hipnotycznej spotkania z cywilizacją, która mogła dojść do poziomu, o którym marzą obecne ziemskie UFO elity. Inne bardzo podobne opisy można znalezć w całej literaturze ufologicznej, o tym też opowiada ufolog Karla Turner w jej opracowaniach.
 
[…]Otóż te istoty nie szły, ale… szybowały nad ziemią… to nie był chód, ale ruch przypominający szybowanie. Kiedy zbliżyły się do samochodu, położyły na nim ręce i jak sądzę, zastanawiały się, jak otworzyć drzwi. Moody otworzył drzwi, uderzając nimi jedną z istot, a następnie obrócił się ku drugiej i z całej siły uderzył ją pięścią w twarz. Następne pamiętał jak został sparaliżowany. Kiedy odzyskał przytomność, leżał na czymś, co wyglądało jak plastykowy lub metalowy stół w kształcie prostopadłościanu. Czuł się skrępowany za pomocą jakiejś siły. Stół miał wymiary porównywalne ze zwykłym łóżkiem. Obok niego stała obca istota. Jak powiedział, jego pierwszym odruchem była „chęć wyrżnięcia tego czegoś, ale nie mogłem się poruszyć, w ogóle nie miałem kontroli nad kończynami.[…] Zwrot „tego czegoś” jest ważny bo pokazuje iż mogą to być twory sztuczne, nie-naturalne, nie stworzone przez NATURĘ ![...]

 
więcej tutaj: http://popotopie.blogspot.com/2015/03/sztuczna-inteligencja-na-wyciagniecie.html


Jeżeli przyjmiemy tak jak spora część ufologów, że UFO byty, że ich mieszkaniem są to bioroboty jakiegoś rodzaju stworzone hybrydy wszelkich mieszanek genetycznych i technologicznych to mieszkające w nich duchy są w niezbyt dobrym stanie, na co może nam dawać odpowiedz Biblia, gdzie opisuje się "bezwodne miejsca" takie jak bioroboty ?

"Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni»." Ewangelia  Łukasza 11:24 Zgodnie z urywkiem z sesji hipnotycznej: "pierwszym odruchem była „chęć wyrżnięcia tego czegoś, ale nie mogłem się poruszyć..."
Może to dotyczyć  również ludzi, którzy chcą się odrodzić jako ufo istoty, lecz była by to kara raczej niż naturalne boskie wcielenie w ludzkie ciało ! Naturalnie dotyczy to ludzi wierzących w fenomen reinkarnacji, który jest zwiedzeniem ufonautów ! O tej podejrzanej teorii prawdopodobnie wymyślonej i zaimplementowanej u hindusów przez istoty UFO pisałem tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/co-jest-grane.html
 
o specjalnym zwrocie, dotyczącym "ciał ufonautów", czyli mieszkaniach tych DUCHOWYCH stworzeń pisałem tutaj, polecam, bo jest to ukazane na przykładzie polskiego wzięcia !:
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/polskie-wziecie-z-roku-1986-jako-klasyka.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Witam państwa. Staram się jak

Witam państwa. Staram się jak wiecie pisać o archeologii, a czasem o istotach anielskich, a szczególnie lubię archeologię duchową ! Tym razem wyrażam swoje jakby przeczucie, nie wiem czy można to wiązać z przepowiednią o papieżach Malachiasza w interpretacji, że słowa chwała oliwki od dawna wiązano z ciemnym kolorem oliwki, co miałoby znaczyć, że kiedyś jakiś papież będzie czarnoskóry.
Jak czytam wypowiedzi czarnoskórych kardynałów lub innych czarnoskórych urzędników Kościoła Katolickiego to odnoszę wrażenie że czarnoskórzy są bardzo mocno wierzący w Ewangelie, w przeciwieństwie do niektórych lub sporej części z zachodniej europy, która jak wiemy jest pod wpływem tajemniczych sił z innego wymiaru ! Oczywiście wszystkie zepsucie jest za sprawą masonerii ! Otóż jak zwykle w całej tej sytuacji ataku na Kościół Katolicki największy wpływ mają tajne siły Niemiec ! Jak zwykle post hitlerowskie i masońskie Niemcy chcą destrukcji Europy i normalności, zwłaszcza polskiej, by przejąć władzę na wszystkimi !

"W latach 1974–1980, na polecenie konferencji episkopatu i zjednoczonych wielkich lóż Niemiec, miały miejsce w Niemczech oficjalne rozmowy między Kościołem a wolnomularstwem. Konferencja biskupów Niemiec zleciła grupie uczestniczących w kolokwium: po pierwsze, sprawdzić zmiany zaszłe wewnątrz masonerii; po drugie, rozpatrzyć zgodność podwójnej przynależności do Kościoła katolickiego i do wolnomularstwa."

 Biskupi niemieccy sugerują również, iż niemieckie wolnomularstwo utrzymuje instytucje braterskiej pomocy i dobroczynności, co pozwoliłoby znaleźć pewne punkty styczności z Kościołem, którego istotnym powołaniem jest miłość. „Zdarzało się zresztą – kontynuują niemieccy biskupi –
"...iż w naszych zdezorientowanych czasach niektóre osoby znajdowały w symbolach i w rytuałach wolnomularstwa jakieś spełnienie niezaspokojonych potrzeb; a ponieważ w Kościele katolickim symbole i rytuały miały zawsze swoje miejsce, mogło się przypuszczać, iż również w tym można by znaleźć punkt styczności i jakąś podstawę zrozumienia"
Wszystko to jest zrobione w tym celu, aby przypodobać się wolnomularzom i protestantom, którzy również podzielają masońskie teorie wyrażone w relatywizmie. „Relatywność każdej prawdy stanowi podstawę wolnomularstwa – kontynuują biskupi niemieccy
"– (nie ma więc prawdy obiektywnej), co z zasady pociąga za sobą odrzucenie wszystkich pozycji dogmatycznych. Podobne pojęcie prawdy nie daje się pogodzić z katolicką ideą prawdy ani z punktu widzenia teologii naturalnej, ani z punktu widzenia teologii objawionej. U wolnomularzy ujęcie religii jest relatywistyczne; wszystkie religie są konkurencyjnymi próbami wypowiedzenia w słowach boskiej prawdy.."

Ci z państwa którzy się interesują atakiem niewidocznych sił demonicznego UFO na społeczeństwo chrześcijan wiedzą, że w Europe trwa akcja niszczenia normalności, w tym podstawy normalności, czyli rodziny, więc należy podkreślić jeżeli występują osoby, które bronią naszej rzeczywistości ludzkiej, człowieczej a nie hybrydalnej ! W mojej ocenie jest to obrona przed rzeczywistością UFO hybryd, która ma zostać wprowadzona na Ziemi przez tajne organizacje duchowe zwalczające chrześcijan.

Czarnoskóry Ks. kard. Robert Sarah (na zdjęciu), prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, powiedział, że po październikowym Synodzie Biskupów o rodzinie nie zostaną wprowadzone żadne rewolucyjne zmiany w sprawie dopuszczania do komunii rozwodników żyjących w nowym związku. Purpurat z całą mocą zaznaczył, że żadnych zmian w tym zakresie być nie może, bo nie można zmieniać Ewangelii.
Podstawowym problemem jest tu utrata wiary. Jeśli nie wiemy, co przyjmujemy w Eucharystii, to możemy dawać komunię również tym, którzy sprzeniewierzyli się przymierzu z Chrystusem, ale wtedy oszukujemy ludzi – wyjaśnił kard. Sarah,
Pochodzący z Gwinei duchowny zauważył, że podziały wokół kwestii Komunii Świętej dla rozwodników rodzą się przede wszystkim na Zachodzie. W innych krajach tego nie widać. – W mojej Afryce na przykład jesteśmy nieugięci, bo widzieliśmy misjonarzy umierających za wiarę – podkreślił. Kard. Sarah powiedział, że w pełni szanując współczesną mentalność musimy jednak umieć iść pod prąd, świadomi, że rezygnacja z głoszenia Ewangelii będzie oznaczała koniec Kościoła. (A ja bym dodał normalnego świata z czystą informacją DNA Noego !)
 
Czy Europa obroni się przed demonicznymi istotami ?!
"Gdzie wychowanie masońskie górę wzięło, gdzie usunięto wychowanie chrześcijańskie, tam rychło upadają dobre i piękne obyczaje, tam szerzą się potworne zdania i opinie, tam występki śmiało i zuchwale głowę podnoszą. Ogólnie dziś skarżą się i narzekają na to wszyscy, a w niemałej liczbie i tacy, którzy niechętnie, ale oczywistością zniewoleni, świadectwo prawdzie dawać muszą." Leon XIII
http://popotopie.blogspot.com/2014/12/poczuem-ze-moc-wysza-ze-mnie-kosmiczny.html

Polecam poniższy film:
Wymiary wszechświata – Niebo – ciało duchowe – Chuck Missler
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Aa7k3JeEeLU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika niebieski52

Miałem wielokrotnie kontakt z

Miałem wielokrotnie kontakt z UFO-lami...i dla mnie są to biblijne upadle anioły podszywające się często pod obce cywilizacje.To upadłe anioły tworzą religie w celu poróżnienia i ogłupienia ludzkości.Taka istota,nazywana Bogiem istnieje....ale nie jest materialna.Są też bogowie materialni-pomocnicy Stwórcy ale nie mają do nas dostepu bo jesteśmy pod okupacją upadłych.Czas wyzwolenie przyjdzie,kiedy ludzie dojrzeją do życia w pokoju. Nawet żyd Jezus ostrzegał żeby nie dać się zwieść szatanowi i uprzedzał że po jego śmierci żadnych cudów nie będzie tylko manipalacja szatana.

Portret użytkownika pasjonat

Czaszki, demoniczne istoty, (

Czaszki, demoniczne istoty, ( wolnomurarze stali sie masonami) wszystkiego po troszkę ale chwilunia, chwilunia zabrakło Putina i jego ratowania swiata przed pedałkami? Chyba swoich ziółek dzis nie wypiłeś Homo_Sapiens.. Wszystko juz pisałeś tylko w stronie biernej. Ale ciągle nowe obrazki doklejasz...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika sento

Jedyny przywódzca który tępi

Jedyny przywódzca który tępi homosiów i dobrze robi, bo już mam ich dosyc, homosie z nas hetero robią gorszych, niedługo to zwyczajna tradycyjna rodzina będzie czymś anormalnym, ja tak nie chcę ja chce normalnego , zdrowomyślącego świata . 

Portret użytkownika huba

Co by było gdybyśmy całe

Co by było gdybyśmy całe zaciemnianie rozumu usunęli z rzeczywistości? Czy ludzie rozwiną się emocjonalnie, duchowo, odróżnią prawdę od fałszu, dobro od zła, obiorą właściwy kierunek? Co będzie ludzi zmuszało do rozwoju wewnętrznego, wszystko zależy od poziomu rozwoju, może to swego rodzaju test na wdrożenie kolejnej lekcji, kolejnego poziomu. Trudno się w tym wszystkim połapać bo jak wielu ludzi tak wiele szkół, w których uczy się nas siebie, widzenia otaczającego świata, w których uczy się postrzegania i czucia a to, że mamy dostęp do globalnej informacji bywa, że mąci nam w wiedzy, którą zdobyliśmy na własnych doświadczeniach, niektóre z tych informacji są równoległe do naszych poglądów ale czasem przecinają naszą rzeczywistość i zdarza się, że dajemy się wciągnąć w coś co jest odmienne, wrogie ale wydaje się ciekawe i mądre. Profesorze pókiś jeszcze blisko nas, profesorze wysłuchaj póki czas... Wszyscy jesteśmy uczeni by budować cywilizację tylko, że niektórzy są chyba na "uniwersytecie" razem z Harry Potterem.

Portret użytkownika Polsky

Wiecie co ja bardzo wierze w

Wiecie co ja bardzo wierze w UFO bo sam je widziałem nie raz. Kilkukrotnie widziałem na niebie a raz na ziemi. Może to brzmi jak bajka ale przysięgam, że widziałem i możecie się śmiać a ja swojego zdania nie zmienie. Jednak nie czuje się tak jakby to miałybyć demony. Dlaczego? Przecież mimo wszystko po uprowadzeniu ludzie zawsze wracają do swoich łóżek, samochodów itd. Dodatkowo istoty te robią wszystko żeby osoby nie odczówały bólu badań- włącznie z usówaniem informacji o porwaniu. Czyli jakie to złe zamiary? Nie sądzicie że jakby chcieli inwazji to dawno by to zrobili? Nie interesowałoby ich to czy ktoś jest chrześcijaninem, żydem czy innego wyznania. Tym bardziej nie interesowałaby ich nasza Matka Boska. Myślę że ci telepaci to są tak samo chorzy jak ci co twierdzą że ufo to demony. Jestem pewien że nikt nie ma kontaktu telepatycznego z jakimiś plejadianami. Jeżeli ci przybysze są bardziej rozwinięci od nas technologicznie (a skoro tu dotarli to znaczy że są) to mogli nas równie dobrze stworzyć. Nie ma się nimi za bardzo co denerwować. Lepjej żeby odsłonili się i egzystowali wokół nas jak starożytni kosmonauci niż mają nam zmieniać DNA i upodabniać nas do siebie. Więc Homoś i inni uważam że nie powinniście się ich tak mocno obawiać. Do tej pory nam nic złego nie zrobili to czemu mieliby zrobić coś złego w przyszłości? Bardziej obawiałbym się reptilian dlatego, że dla mnie to rasa nie obcych z kosmosu a ziemska jeszcze z czasów diznozaurów a wiadomo gady to gady i to one namawiają ludzi do złego. Szaraki, kosmiczne cyborgi i inne rasy z innych planet nie są tak niebespieczni. Słyszałem o jednej tylko rasie kosmicznej niebespiecznej dla ludzi. Podobno są oni z planety LUMIA ubrani są w czarne stroje jak ninja i widać im tylko oczy. Ci podobno porywają bez powrotu dlatego jest tyle zaginięć ale to jedyna rasa. Nie martwcie się tak mocno.

Portret użytkownika Q...

"Do tej pory nic nam złego

"Do tej pory nic nam złego nie zrobili"... słyszałeś kiedyś krzyk osoby "wziętej", która została poddana regresji  hipnotycznej?. To był skowyt. Ufoki nie podeszły do niej i nie zaprosiły jej do "darmowego" badania w pojeździe, tylko sparaliżowały ją, odebrały wolną wolę i zrobiły co chciały.
Rozumiem że według ciebie "aktem łaski i miłości" miało być wymazanie jej, jak się okazało niezbyt dokładne, pamięci.
Nie masz chyba pojęcia jak wpływają na życie ludzi utrzymywane w podświadomości, stłumione czy "wymazane", przeżycia traumatyczne?!. 
Ufoki chcą dobrze?. "Wszyscy chcą naszego dobra ale my go mamy już tak mało!" 
Też widziałem UFO ale w nie nie "wierzę", tylko akceptuję zjawisko jako fakt co do natury którego nie mam ostatecznej pewności. 
Zważywszy na odwieczne relacje ludzi o tym że coś dostrzegali obstawiam opcję demoniczną którą merytorycznie opisał Homo Sapiens a którą to opcję deprecjonujesz, uchybiając osobom z nią się identyfikującym.
 Inne światy/ układy gwiezdne  mogą być, potencjalnie,  zamieszkane ale niekoniecznie musimy być przez ich mieszkańców inwigilowani.
Przeszłość samej tylko Ziemi i ludzkości są tak zagmatwane i celowo zniekształcane, że równie dobrze może być prawdziwą opcja że całe to "ufo" to tak naprawdę nasi, nieznani dziś ogółowi, z racji odcięcia od wiedzy przeszłości a znani przecież od tysięcy lat "sąsiedzi".
W każdym razie z duchowego i czysto ludzkiego punktu widzenia lepiej zakładać że mamy do czynienia z demonami niż naiwnie sądzić że nawiedzają nas jacyś kosmiczni hipisi, niosący "miłość i szczęście".
Wydarzenia z tego Świata pokazują że gdy ktoś głośno deklaruje chęć niesienia "miłości i pokoju", to w istocie często ma w zanadrzu sztylecik i kielich cykuty.
Bycie człowiekiem roztropnym,  odpowiednikiem mądrego kowala z ludowej przypowieści, co to czarta przechytrzył, zawsze jest dobrym wyborem tak w relacji z ludźmi jak i, tym bardziej, z nieznanym.
Szczególnie w kontekście doniesień o nietolerowaniu przez ufoków odwołań osób "wziętych" do Jezusa!     
Problem polega na tym czy mamy dość mądrych ludzi by byli takimi współczesnymi "kowalami" czyli żeby "nie łykali, jak młode rekiny, każdego kitu jaki im się wciska", ujmując to potocznie bez wnikania w przyczyny psychologiczne tej łatwowierności. 
Tyle w temacie UFO, z mojego punktu widzenia...  tymczasem na Ceres:   http://dawn.jpl.nasa.gov/multimedia/images/
  https://i.imgur.com/tsm3wN0.gif
 

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim: *

"słyszałeś kiedyś krzyk osoby

"słyszałeś kiedyś krzyk osoby "wziętej", która została poddana regresji  hipnotycznej?. To był skowyt." - taki jak ten - youtube.  com/   watch?v=wetlIduIJco   ? A może stadionowy skowyt?
"Ufoki nie podeszły do niej i nie zaprosiły jej do "darmowego" badania w pojeździe, tylko sparaliżowały ją, odebrały wolną wolę i zrobiły co chciały." - a cóż to "homo sapiens, korona stworzenia", robią ze zwierzętami np. w zoo? Pytacie je o zdanie? Jesteście może zainteresowani tym, co one czują? Okresowe badania trzeba przeprowadzić, tyle... Problem w tym, że ludzie zachowują się jak bezrozumne zwierzęta.
"Rozumiem że według ciebie "aktem łaski i miłości" miało być wymazanie jej, jak się okazało niezbyt dokładne, pamięci." - owszem. Skoro dany człowiek nie potrafi radzić sobie z emocjami - w tym przypadku, ze strachem - to jest to rzeczywiście akt łaski.
"Ufoki chcą dobrze?" - mało tego. Uważam, że małpki zwane ludźmi dawno już by wyginęły całkowicie z tej planety, gdyby nie opieka z zewnątrz. Jeśli nie, to dzieła dokończyłby zwyczajny umysłowy regres do poziomu zwierząt. Nie trzeba chyba sięgać pamięcią zbyt daleko w przeszłość, czyż nie?
"obstawiam opcję demoniczną" - demony nie są latającymi duszkami. Demony to programy w umyśle oraz wady w ciele (genetyczne?). Dlaczego zawsze, gdy wyganiany był demon, osoba "opętana" zdrowiała? Ślepy widział, niemy mówił, paralityk chodził. Duszek epilepsji i trądu? Litości... Fobie, uzależnienia, nawet elementy własnej osobowości - to są demony. Pryskanie na nich wody i machanie drewnianymi kłodami w niczym nie pomoże...
"W każdym razie z duchowego i czysto ludzkiego punktu widzenia lepiej zakładać że mamy do czynienia z demonam" -  w takim razie ja też zakładam, że dyskutuję teraz z demonem. Ba, z samym antychrystem. Ot, taki punkt widzenia, "ludzki i logiczny"...
"co to czarta przechytrzył" - twój własny czart jest w tobie (i każdym z nas). To "ludzka", zwierzęca natura - walka, dominacja, posiadanie, rozmnażanie... Szukanie przyczyny zła wszędzie do okoła, nawet w kosmosie zamiast w nas samych, niczego nie rozwiąże.
Ameryka, Azja, Afryka - praktycznie każda kultura opisuje te istoty ("ufonautów") z szacunkiem. Na całej Ziemi dawali oni ludziom prawa (co najciekawsze - po 2 kamienne tablice - tak, sytuacja podobna do tej opisanej w 'PŚ') i instrukcje jak żyć w pokoju. Odstawcie na trochę tubę z ambony i zainteresujcie się, np. indianami ich kulturą i przeszłością.
Uważajcie, przeciwko komu nierozumnie bluźnicie.

Portret użytkownika El Koto

W sumie piszesz prawdę,

W sumie piszesz prawdę, jednak coś jest bardzo nie tak z Twoją wypowiedzią. Bardzo. Bardzo nie-tak.
1.
Małpki są małpkami bo ktoś jest zainteresowany takim stanem rzeczy, zwalanie winy na małpy za to kim są (a są wredne i przygłupiaste to fakt - ale co z tego?) jest oczywistą manipulacją. Np masz kota i będziesz go dręczył i wbijał mu szpile w zadek dlatego, że jest kotem i nie może się przed tobą obronić ? Podsumowanie. Oj bardzo źle z Tobą!
2.
Ufonautów ludzie traktowali z szacunkiem tylko tam gdzie uprzednio ci właśnie ufonałci spalili żywcem jaką wioskę i pożarli świeże trupy na oczach garstki ocalałych. Tak się składa że w każdym innym miejscu jeśli się tylko dało to ludzie polowali i zjadali tych twoich ufonautów nawet jak takowy był ich ''bogiem'' albo królem to i tak w końcu lądował jako pieczeń w ognisku. Jakieś instrukcje jak żyć w pokoju i zdrowiu to może i miał 1 na 10 ufonaltów, całą resztę to tylko wacki swędziały w temacie co by tu przerżnąć albo wrzucić na ząb. Oj bardzo źle z Tobą!
3.
Cyt: 'Uważajcie, przeciwko komu nierozumnie bluźnicie.' Jej zdanie jak wypowiedź jakiegoś dewota z Watykanału. Przeciw komu bluźnię ? Małpy w swojej głupocie mają zasrane prawo bluźnić a nawet puścić na twoją głowę mocz. Wielki mi obrońca demonów. A od Indian to Ty się odczep. Weź najpierw pomóż małpie się uczłowieczyć a dopiero potem oceniaj ją swoją ''boską'' miarą. Oj bardzo źle z Tobą!

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim: *

"Małpki są małpkami bo ktoś

"Małpki są małpkami bo ktoś jest zainteresowany takim stanem" - małpki są dalej małpkami bo nie chcą ruszyć do przodu. Znów poszukiwania winnych takiego stanu rzeczy, wszędzie, tylko nie u siebie.
"Np masz kota i będziesz go dręczył i wbijał mu szpile w zadek" - nie wiem do czego to odniesienie. Napewno nie do moich poglądów. Albo nie przeczytałeś dokładnie co napisałem, albo źle się wyraziłem.
"Ufonautów ludzie traktowali z szacunkiem tylko tam gdzie uprzednio ci właśnie ufonałci spalili żywcem jaką wioskę i pożarli świeże trupy na oczach garstki ocalałych" - jakie ma to odniesienie do dawnej historii? Gdzie można znaleźć takie informacje? W wymienionych przeze mnie kulturach czegoś takiego nie znajduję.
"ludzie polowali i zjadali tych twoich ufonautów" - już to widzę oczami wyobraźni - oszczepy i kamienie rzucane w latające pojazdy. Padłbym ze śmiechu...
"puścić na twoją głowę mocz" - żenada.
"A od Indian to Ty się odczep" - że co proszę? Co to ma niby być?
Ze mną jest niedobrze? Masakra..

Portret użytkownika mrnice

Ile razy wam trzeba

Ile razy wam trzeba powtarzać,
pierwontie to nie była wasza planeta
jesteście krzyżówka różnych ras,a bardziej gatunkiem więziennym hodowlanym po wielkiej kosmicznej wojnie... i każda rasa wrzuciła swoje geny, ale zrobiła to w ten sposób, że ich gen ma byc dominujący, wieć cały pprojekt pod kryptoninem ludzkość był zdany od początku na porażkę...

The agreement stated that a new breed of humanity would be created on Earth that would contain the DNA of all interested parties who participated in the "peace" process. A designated area on Earth would be set aside for the creation of this new species. The Earth-based Reptilians of Lemuria agreed to this under the condition that the Reptilian body be the foundation for this new being.
 
"This is why the original Bible states, "Let us make man in our own image." This is a plural statement because it was a group project.

To achieve a new species from a Reptilian androgynous body, it was necessary to separate the genetics into male and female components. This is the allegorical story in the Bible of Adam and Eve. Creating Eve out of the rib of Adam is actually the story of separating the androgynous Reptilian body into male and female. This is why all humans on this planet have Reptilian DNA with Reptilian traits. This is also why human fetuses go through Reptilian-style development in the womb before looking humanoid.

Many prototypes were developed over millennia. Under the supervision of the Hatona Council, races were created and then destroyed when it was not acceptable by all parties. This explains why ancestors of mankind appear and then suddenly disappear in layers of archaeological analysis.

Twelve humanoid, and one Reptilian, groups donated DNA for this purpose. Mankind was developed in the area now known as Iran/Iraq, as well as parts of Africa. Hybrids were also developed on Atlantis and Lemuria. Remnants of these are seen today as the Bigfoot or Yeti in North America and Asia; the aborigines of Australia; and the pygmies and Watusi in Africa.
 

The cosmic joke to this project is that all of the groups donating DNA secretly programmed sequences to cause their genetic strand to be predominant. This set the precedent for eternal conflict. Humanity was doomed to fight and be controlled. No one group would ever be in charge. The project was doomed for failure before it even began!

Such DNA programming invites tyranny and oppression. Soul-personalities attracted to such a planet have a victim mentality. Many advanced cultures call Earth a prison planet, and dump their criminals here as punishment. "

Portret użytkownika zibi1973

Ja wszystko rozumiem,jedynie

Ja wszystko rozumiem,jedynie co problem mam to z angielskim,może bym zrozumiał po rosyjsku,nie wiem w jaki sposób widzę twarze,a robi się to powoli rutyną,nie wiesz czy  jakiś ziemianin może to tak widzieć,może to być tak jakby zwierzaka nauczyć mówić lub rozumować?                                                                                                                                                                                                            http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e218118aedf8297.html

Portret użytkownika mrnice

Mogą to byc zmiany na

Mogą to byc zmiany na poziomie dna + jakies manifestacje - pamietaj nic nie dzieje sie bez przyczyny..
Może uprawiałeś jakies rytuał, mantre medytacje (dieta), coś co pobudza szyszynke również ma to zwiazek z DMT.

Pozatym ludzkie ciało to kombinezon, nie widzi całego spektrum fall tylko określone. Wszystkie inne wymiary zawiera jeszcze mniejsze wymiary, w tym włacznie materialny, ktory jest ograniczony.

Portret użytkownika mrnice

Swojego czasu miałem instykt

Swojego czasu miałem instykt dotyczacy mojej osoby cos sie ze mna stanie na poziomoe 85%, aż do pewnego wypadku czy nawet ciągu zdarzeń, puźniej nagle sam zauważyłem, że to odeszło jakby prysło....

Wrcając do tematu w tej Bibli pisze, że należy zachować post co najmniej 3 dniowy, przed zbliżaniem sie do oblicza....,
na youtubie był film o jakimś polskim kolesiu, ktory przez 11 dni nic nie jadł, i chyba nawet przebywał w ciemności (i medytował-lub nie wiem), później gadał, że nawiazał kontakt i go instruowali, powiedzieli mu, że uaktywniło się mu pole "merkabra", posłali go do zakładu/ów( nie pamietam) a on tam mu na to a tak mamy pana zamówienie, i se trzasnoł chałupe, a wszystko było opłacone...... LOL. Filmik wstawił na internet z całego zdarzenia.
 
Ja bym lekko sceptycznie podchodził, nawet jesli ktoś chce ci cos przekazać może zawsze mówić, ale czy punkt jego widzenia jest własciwy zależej będzie od ciebie. Pomyśl jaki efekt chce odnieśc ta istota.
"Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz [jeszcze] znieść nie możecie.
Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika jaa

jeżeli już to jest proste

jeżeli już to jest proste pytanie - kiedy ludzie byli ludźmi. Kiedyś czy dzisiaj są? Bo może my dzisiaj jesteśmy już jedynie takimi hybrydami już dawno przerobionymi z ludzi. A tylko myślimy, że nimi jesteśmy.

Portret użytkownika ojtamojtam

O ile o UFO nic a nic nie

O ile o UFO nic a nic nie można powiedzieć, to na 100% można coś powiedzieć o "elitach ufologocznych": ponieważ liczba stanowisk typu  "Kardynał Richelieu" jest mocno ograniczona, to potrzebę rządzenia innymi trzeba realizować inaczej. Przecież nie powiedzą, że "moje ego sprawia, że chcę, żeby rozmawiali ze mną przedstawiciele mocarstw ziemskich  - taki fajny i mądry jestem", bo to będzie śmieszne i weryfikowalne - więc rozmawiają z przedstawicielami federacji międzygalaktycznych, odwiedzają ich przedstawiciele obcych cywilizacji, studiują monarchię międzygalaktyczną, robią klasyfikację ras pozaziemskich itp. W swojej obłudzie powiedzą, że to ludzie są tacy ważni, cenni itp. - nie oni sami, ale nigdy nie zapomną zaakcentować, że to akurat oni "zostali wybrani", albo są tak oświeceni, że rozgryzają "strukturę kosmosu". Obłuda poparta arogancją która jest zamaskowana pozorami skromności i "oświecenia".
A wszystkie te rewelacje, przekazy i inne pierdoły opowoiadane przez ludzi o ufo są dość łatwe do odsiania. Takim przykładem wirtualnym pokazującym mechanizm może być np. wizja osiemnastowiecznego proroka i jasnowidza twierdzącego, że za 300-500 lat posłańcy konni będą dużo szybsi bo uprzęż konia pozwoli na szybki bieg, a paśniki z owsem będą co 10 km i same się będą napełniały.

Portret użytkownika Natenczas Wojski

Bardzo dobry artykuł, z

Bardzo dobry artykuł, z którego treścią i przesłaniem całkowicie się zgadzam. Chciałbym zauważyć jedynie, że oprócz Maryi do nieba wzięci zostali także, wraz z fizycznym ciałem, starotestamentowi prorocy: ELIASZ HENOCH, jak o tym opowiada Biblia.

Portret użytkownika jaa

tu chodzi chyba o coś innego.

tu chodzi chyba o coś innego. Mianowicie o to jak skonstruowana jest rzeczywistość. I jakie znaczenie mają zmysły oraz to, że nie jesteśmy świadomi, że mamy ich więcej niż tylko te o których wiemy. W tv był program o jakichś testach dla ludzi. Chodziło o przebywanie przez jakiś czas w warunkach całkowitej ciemności. Wyniki były takie, że po jakimś czasie taka osoba zaczynała mieć jakieś halucynacje, zwidy itp. Jeżeli brak funkcjonowania w prawidłowy sposób jednego ze znanych zmysłów prowadzi do zmian w postrzeganiu otoczenia to podobne efekty może dawać brak prawidłowego funkcjonowania tych innych zmysłów o których nic albo niewiele wiemy. Bo, że one są, to raczej jest pewne. Chodzi mi o to, że jeżeli mamy aktywne (aktywne czyli uruchomione) jakieś funkcje odbierające bodźce inne niż zapach, widok, dźwięk itp. to ważnym jest aby warunki w których one mają funkcjonować były odpowiednie bo inaczej zaczynają jakby pracować na sucho. Coś jak w opisanym przypadku.

Portret użytkownika Homo sapiens

Sprawa UFO istot to z

Sprawa UFO istot to z pewnością temat duchowy ! (...)Zniewolenie przez ufonautów nie kończy się na samym wzięciu, ale często dopiero zaczyna. Wzięty dostaje telepatyczne polecenia od ufonautów i czuje psychiczny przymus, aby się im podporządkować. Dotyczą one np. zjawienia się w miejscach kolejnego kontaktu. Niektórzy wzięci buntują się przeciwko temu zniewoleniu. Joe Turner walczył czasami na pięści z jakimiś niewidzialnymi napastnikami.

Kolejnym dowodem na poparcie tezy Fowlera jest opis seansu hipnotycznego przeprowadzonego przez Leo Sprinkle'a z wziętą Jackie Larson. Oto jego przebieg: "To, co nastąpiło potem przypominało scenę rodem ze średniowiecza. Było to coś w rodzaju zmagania się Jackie ze złowrogimi siłami, które "miały gdzieś" jej zapewnienia, że jest wierzącą chrześcijanką. Ból był tak silny, że aż łzy płynęły jej po twarzy. Sprinkle odprawił coś w rodzaju egzorcyzmów odwołując się do wyższych duchów, chcąc nakłonić te moce czy istoty do odstąpienia. Ku zaskoczeniu wszystkich Jackie obudziła się z transu wprawdzie nieco roztrzęsiona, ale w dobrym nastroju (...) Te złe duchy (...) są dość powszechnym "efektem ubocznym" bliskich spotkań i wzięć" . Niektórzy sataniści przyznają nawet, że pod wpływem zainteresowania zjawiskiem UFO stali się członkami sekt satanistycznych (patrz film "Sataniści").(...)
 
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Jak widać na załączonej grafice elity NWO nie kryją się z ich zamiarami ! Film, który bardzo polecam w tym temacie:
 UFO czasów ostatecznych
 https://www.youtube.com/watch?v=rdmvPV9GoT0
Nie dziwi więc fakt, że propaguje się dewiacje społeczne jako normalność, wszystko prowadzić ma przecież do akceptacji hybryd...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika mrnice

Było to coś w rodzaju

Było to coś w rodzaju zmagania się Jackie ze złowrogimi siłami, które "miały gdzieś" jej zapewnienia, że jest wierzącą chrześcijanką.
 
Więc bycie chrześcijaninem nie daje żadnej obrony.. haha

Portret użytkownika zibi1973

A moje przekonanie jest

A moje przekonanie jest takie,są dwie strony taka co pokazuje dobro czyli Jezus  który ma duże grono wiernych  na ziemi a druga strona co jest tak samo ustawiona wysoko i wszystkich łączą twarze,oczywiście rywalizacja trwa a zibi w środku a dalej kto to stworzył nie mam pojęcia ,myślę że to wszystko wiąże się z całą galaktyką,a czemu tak sądzę                                                           http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f7d7f0b3094051a.html                                                                                                                                      

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę państwa. Dziś

Proszę państwa. Dziś wieczorem obiegła całą Europę wiadomość, że w Irlandii demoniczne istoty zdołały przekonać zastraszonych Irlandczyków by ci zagłosowali za rewolucją seksualną, a ta jest w istocie UFO demoniczną, prowadzącą do stworzenia jednego hybrydalnego rządu światowego, który ma za zadanie wprowadzić hybrydy ludzko-zwierzęco-ufologiczne na powierzchnię Ziemi !

Będzie to powtórką z czasów Noego, tyle tylko że o wiele bardziej straszną, bo obecne elity są bardzie toporne niż tamte sprzed potopu, gdzie życie ludzi sięgało 900 lat i nie zabijano zwierząt ! Rewolucja ta skrycie propagowana do społeczeństwa przez kontakterów demonicznych pochodzących z duchowych oranizacji zwyrodnialców homoseksualnych zasiadających na czele stowarzyszeń cyrkla i kielni ma doporowadzić do tego, że normalność jaką znamy zastąpiona będzie nowym społeczeństwem podłączonym do ogólnoświatowego komputera kwantowego lub kwantowo-biologicznego zwanego bestią !

O tym przepowiada właśnie sygnalizowana w artykule wiadomość od tzw. Plejadan, którzy chcą by ludzkość normalna, również w sensie zródła informacji genetycznej, niezmienionej natury DNA Noego, przestała istnieć, w zamian mamy być ZMIENIENI i ZAMIENIENI, a następnie podłączeni do kosmicznego systemu GMO-transhumanistycznego, o którym opowiada zakazany film, który został przetłumaczony poniżej, jest to praca znanego wam genialnego Gonzo Shimury, a ten jest jak pisałem wam wcześniej już zastraszany przez NWO za to że odkrywa ich tajne zamiary specjalnego podłączenia do-połączenia się z demonicznym UFO ! W ten sposób staniemy się zasymilowaną cywilizacją Nowej Ery, czyli kolejną UFO-GMO cywilizacją...
Technologiczny orgazm - projekt z przyszłosci
https://www.youtube.com/watch?v=oKw4TCTXPRI

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika jaa

nie za bardzo lubię

nie za bardzo lubię dyskutować z ludźmi w kwestii ich przekonań bo każdy ma jakieś w danym czasie i, najczęściej, zmieniają się one z powodu różnych okoliczności. Ale weźmy na ten przykład różne przekazy zawarte w NT. Mówi się tam między innymi o tym, że ludzie mają być przemienieni i dopiero wtedy będą pochwyceni i zabrani gdzieś w inne miejsce. Wielu chrześcijan uważa, że to ma być przemienienie duchowe na lepsze. Ale czy aby na pewno o to chodzi? Może chodzi o przemianę duchową ale taką która jest jakby niezbędna do funkcjonowania w innych warunkach niż na Ziemi? Co do pewnego oddziaływania to daje się zauważyć silna tendencja do "deprawowania" dusz. To znaczy, że Osobowości o dużej etyce i silnym postanowieniu przestrzegania pewnych zasad moralnych są niemal ciągle poddawane naciskom mającym na celu ich zdemoraliozwanie. Nie ma co sugerować, że jest inaczej bo nie jest. Pytanie tylko dlaczego nie dostają jakiejś ochrony od wyższych bytów wyznających takie wartości. A może dostają tylko się o tym nie mówi?

Portret użytkownika drako_tr.

"...Osobowości o dużej etyce

"...Osobowości o dużej etyce i silnym postanowieniu przestrzegania pewnych zasad moralnych są niemal ciągle poddawane naciskom mającym na celu ich zdemoraliozwanie." - ująłeś to wręcz doskonale…teraz są naciski, a niebawem zaczną szykany, prześladowania…ale My to mamy TOLEROWAĆ!!! i koniec, bez słowa sprzeciwu, ze spuszczoną głową…

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika drako_tr.

AAAAAA… i co, a nie

AAAAAA… i co, a nie mówiłem…wszystko przez tego …Arona jednego, no…przecinki zachciało Mu się w odpowiednich miejscach wstawiać…
Nie chcę Państwa straszyć, ale odkryłem też w jego tekście, kilka kropek, które… też są tam gdzie trzeba…już nie wspomnę o, - ś, ć…
Drodzy Państwo, tym razem jasnowidz dał nam „jasny” przekaz, teraz udajmy się na spoczynek, bo jutro, trzeba będzie się przygotować…

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika aron jasnowidz

Dobry artykuł ,pokazuje on to

Dobry artykuł ,pokazuje on to co pisze od początku że wiedza o ufo nie powinna pochodzic od ludzi którym sie coś wydaje albo którzy cos usłyszeli ale od tych którzy faktycznie mają kontakt z pozaziemską cywilizacją .Kazdy który dotknał tego tematu uwaza zę wie wszystko na temat danej rasy ,na temat ich technologi itd .Szuka ,ciagle nowych sensacji i gdy mu  starcza juz wiedzy i znalezisk aby coś nowego powiedziec ,zabłysnąć, wtedy jego chciejstwo zostaje wysłuchane przez złe istoty i te mając na celu kompleny fałsz i tworzenie chaosu na ziemi  wśród ludzi ,podaja mu do głowy bzdury i ciekawostki .Wtedy taka wiedza jest jak wirus i ci którzy w nia uwierzą stają sie nosicielami tego wirusa i gdy dochodzi do dyskusji i wkrada sie agresja i irytacja wirus zamienia sie w zaraze i ludzie zamiast odejśc od tematu bo ich niszczy od środka zaczynają sie wyzwyać ,obrażać, karmić dokładnie tego, który ten wirus wszczepił w rozum chciwego człowiekia .Psiałem o tym na blogu czym jest taka wiedza  http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/04/niewolnicy-swojej-wiedzy-odciecie-serca.html
wiec nie bede sie powtarzał ale dokładnie pokazuje to o czym Homo Sapiens napisał ,jak ustrzec się przed taką wiedza i przed kłamstwem i wirusem który nas zżera ? odpowiedź na to pytanie jest prosta ,pokazuje ja film nasz dom a także to czym naprawe jesteśmy ,Rozum potrzebuje energi do sitnienia ,potrzebuje kalkulacji, to go napedza ,przyjmuje każdą bzdurę ,każda inforamcje ale czy umie odseparować prawdę od fałszu ? niestety nie ,to potrafi serce ,potrafi dusza ,to ona ma w sobie wiedze która karmi się rozum ,ale czy duszy potrzebna jest wiedza o ufo ?  dusza korzysta z doskonałości jaką jest stwórca z jego madrości ,jest połączona z nim cały czas ,tylko że czasami śwaidomośc która jest w rozumie przeszkadza jej w podróży w danym wcieleniu .zabawa dusz polega na tym ze ubierają sie w materie aby przepracowac doswidczenia których nie ma po drugiej stronie ,ale te doswiadczenia sa utrudnione przez ułomność rozumu i materii ,przez system w którym przyjdzie im zyc ,dlatego wiedzą , że od zainfekowanej wiedzy nalezy sie trzymac z daleka ,wiedzą ze religie to tez zaraza która karmi zło i narzuca dogmaty .odbiera im wolności, wolna wole .dlatego nie ma wybranej religi ale jest cos co każda religia ,daje czyli ochronę naszą przed złem -tym czyms jest wiara w zródlo ,w boga ,który nas stworzyl i pomalowal wiele swaitów ,ktory sie rozpadł na wiele dusz i uczy sie za ich pośrednictwem .Ufo to istoty które tak samo stanowią podróz i ponosza konsekwencje swoich wyborów ,to ze jedni sa dobrz a inni zli to normalne bo oni przeszli przez podobny wymiar jak nasz i sie okreslili ,natomiast my mamy szanse okreslenia sie po któres ze stron ,stanie pomiedzy dobrem i złem powoduje reinkarnacje jaka znamy .dopiero okręslenie pokazuje dalsza droge .Do wiary nie potrzebny jest zaden posrednik ,żaden ksiadz ,mnich rabin ,miedzy bogiem i wami nie ma nic opórcz doskonalosci która przepływa i która daje wam sile ,odwage ,mądrośc ,ci którzy się odcinają od tej doskonałosci i wybieraja rozum ,religie ,nauke sami stanowia wybór i sami ponosza konsekwencje tego wyboru ,Ilu ma wiedze a ws srodku są pusci ,wypaleni ?ilu jest pogubionych bo im dalej siegają tym wiedza ju nic nie daje oprócz chaosu w nich samych ? te nowe czasy naucza was jednego -powrotu do doskonałosci która jest w kazdym z was ,zmusząwas abyscie sie opowiedzeiili po któres ze stron ,kazdy kto bedzie stal w rozkroku otyrzma szanse na wybór a potem nastąpi kolejny zank taki ja w nepalu itd .Az wszyscy zrozumieja ze miedzy dusza ,ciałem rozumem i Stwórcą ma powstac jedność ,doskonałośc która zbuduje nowy śwait oparty na milosci i doskonałosc ,bez religi ,dogmatów ,prawa ,rządów banków ,pieniadza systemu itd .A istoty pozaziemskie które pomagają lub przeszkadzają w tej transformacji śa tylko uzupelnieniem zmian ,same sie nam przedstawią i same opowiedza o sobie ,Niektore juz to robią ale poniewaz w ludziach jeszcze nie ma otwartego wykrywacza kłamstw jakim jest serce to ta wiedza zostaje zatrzymama i podawana stopniowo adekwatnie do czasu i miejsca .Ci którzy sie o nia zabijąją ,kłócą ,pokazują tylko ułomnośc rozumu i tego że nie rozumieja co sie dzieje i w jakim wymiarze i czasie sie znajdują ,ale czas pokazuje że zmiany idą nieubłaganie i znaków będzie coraz więcej a wiedzy prawdziwej spłynie również coraz wiecej i to co teraz wydaje sie nam prawda absolutna stanie się zapomnieniem .Nie zmienne bedzie tylko jedno, że wraz z odzyskiwaniem wolności przez rase ludzką upadnie wszystko co ją tej wolności pozbawiło a jednym z takich rzeczy były religie .zostanie tylko to co dobrego dały a upadnie całe plugastwo które do nich przyległo .I stanie sie jednośc ,jedna wiara i jedna droga -droga ku światłu .

Portret użytkownika sio

Wierzący w religie i

Wierzący w religie i ofuwierzyciele mają ten sam syndrom:
"JEŚMY NIKIM a Jezus albo
ufo są kimś"
Kiedy Jezus się wypowiadał część ludzi się upajała a część umierała z nudów.
Potem zrobino z nich wierzących i ateistycznych diabłów.
Podobnie z ufo. Obudzeni i śpiący.
A tak naprawdę chodzi o to aby ktoś zarobił fortunę na idiotach posługując się głupimi filozofiami o tym że ktoś był kimś a ty nikim.
Jezus chodził w łapciach i żadnym królem ani tu ani tam nie będzie. Tzn był jednym z cesarzy i papieżem wwe wcieleniach a potem biedak zchodził w dół.
A całe masy się ekstatują bo inne historyjki były zabronione
kontakty z ufo zależą od stanu świadomości podobnie jak w przedszkolu. Jedni wierzą w berka a drudzy wolą cukierka
 
 

Portret użytkownika Homo sapiens

(...)Znany polski ufolog -

(...)Znany polski ufolog - Ryszard Fiejtek - uważa, że: "koszmary i sny obrazujące wzięcie należą do najliczniejszych następstw o zapoczątkowują zazwyczaj odkrycie zapomnianego przeżycia. W części przypadków świadek przypomina sobie samoczynnie po pewnym czasie całe przeżycie. Świadka mogą nawiedzać dziwne zdarzenia nawet po upływie długiego okresu od wzięcia (nadnaturalne zapachy!), jak gdyby świadek został naznaczony jakimś piętnem wabiącym różnego rodzaju zjawiska paranormalne. Świadka mogą nawiedzać MIB-y ("ludzie w czerni"), a także pojawiać się w jego obecności zjawy i występować zjawiska typu poltergeist [hałasujący duch]. Czasami wzięci zaczynają objawiać zdolności paranormalne. Mogą także wystąpić u nich zmiany osobowości". Niektóre osoby po wzięciu dostają się nawet do szpitali psychiatrycznych. Whitley Strieber stwierdził: "To, co robili zmieniło całkowicie mój stosunek do rzeczywistości. Nie traktuję już jej tak, jak przedtem. Nie wiem, czym ona jest. Ani tego, kim ja jestem; nie wiem także, kim oni są. Nie wiem, czym jest świat. Żyję w stanie całkowitej niepewności"(...)
 

[...]Pamiętają państwo cytat uznanego badacza UFO, który zamieściłem poniżej ?

"...Najdziwniejsze było to, że ci ludzie nie twierdzili, że te obiekty przylatywały z innej planety, tylko z innej płaszczyzny duchowej..."

o tym pisane było tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2014/02/swiat-materialny-kosmosu-galaktyk-jako.html

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika El Koto

Świnie żreją świnie więc im z

Świnie żreją świnie więc im z śmierdzi z komina. Pasożydy te wewnętrzne jak i te zewnętrzne jak nie mają na czym żerować to co wtedy robią ? No co panie mądralo ? Une idą sobie precz koczować gdzieś w inne miejsce.

Portret użytkownika Galimatias

   W zamierzchłej przeszłości

   W zamierzchłej przeszłości doszło do potężnego konfliktu ówczesnych cywilizacji kosmicznych podczas której siły zła chciały podstępnie zaatakować i zniszczyć miejsca w kosmosie gdzie istniały bardzo inteligentne i pozytywnie nastawione rasy istot. W wyniku tego konfliktu siły zła zostały prawie doszczętnie zniszczone na rozległych obszarach Galaktyki i wielu planetach, jednak części tych istot dzięki posiadanej technologii i olbrzymiej wiedzy udało się zbiec na obrzeża Kosmosu, po czym ukryć głęboko we wnętrzu różnych obiektów kosmicznych takich jak Mars, Księżyc i Ziemia. Następnie od milionów lat ingerowali oni w świat istot pozytywnych które akurat zamieszkiwały te planety, dzięki technologii, sugestii i hipnozie informowali te istoty że sami przybyli z gwiazd i chcą pomóc tym istotom. Prawda była jednak odwrotna ponieważ poddawali te istoty szeregom eksperymentów genetychnych na poziomie molekularnym. Cel mieli tylko jeden, powiązanie DNA istot pół-materialnych sił zła z DNA istot mieszkających na powierzchni tych planet. Dlaczego było dla nich to takie ważne, ponieważ nasze DNA powoduje że śmierci naszego ciała fizycznego możemy żyć wiecznie, gdzie nasza dusza, umysł jest energią i ma szanse żyć wiecznie wśród całkiem innych gwiazd. Natomiast siły zła nie mają wogóle tej szansy, jedyną ich szansą jest przedłużanie swojego istnienia w jednym życiu. Dlatego też co ciekawe od zawsze starają się wywoływać wojny, niszyć cwilizacje, po czym na zgliszczach budują się nowe cywilizacje, gdzie od razu przejmują rządy krajów, oferując rządzącym życie wieczne w aktualnym ciele, natomiast rządzący nie wiedzą że jest to pułapka, ponieważ nie jest to prawdziwe życie wieczne, lecz sztuczne przedłużanie aktualnego istnienia poprzez medycynę i technologię, gdzie tacy ludzie staną się więźniami jednego ciała, jednego świata, i jednego wymiaru. Przy czy ich szanse na zbawienie i prawdziwe życie wieczne praktycznie nie istnieją. Owszem będą żyć wiecznie ale w miejscu w które 95 % współczesnych ludzi nie wierzy, a które jednak istnieje, jest to piekło, i tam czas na przemyślenia będzie nieograniczony, bo tam czas nigdy się nie skończy. Warto też wiedzieć że z samej tylko Polski znika/jest porywane około 15 tysięcy osób rocznie. Tyle co małe miasteczko. W skali świata jest tego dużo więcej. Część to po prostu ucieczki z domu, z kraju, zmiana życia i otoczenia, lecz niestety zdecydowana większość to porwania przez te istoty zła, udające postacie z gwiaz, które porywają ludzi do swoich kryjówek we wnętrzu ziemii i księżyca. Jednak po określonym czasie w którym siły zła dokonają wielu złych rzeczy nadchodzi również i ich rozliczenie, gdzie siły dobra czyli cywilizacje totalne podejmują interwencje w pewnych regionach wszechświata, karząc istoty zła zgodnie z ich uczynkami, po czym rozpoczynają w miejscach oczyszczonych nowe światy. Aktualnie kulminacja sił zła ma rozpocząć się na przełomie 2016/2017 r. i mocno narastać, natomiast w okolicy roku 2020 nastąpi największa wojna współczesnego świata gdzie siły zła zostaną pokonane i wtrącone do piekła razem z ich poplecznikami. Podczas tych lat będą dziać się wydarzenia niezwykłe i nieznane przekraczające percepcję współczesnych. Poza anomaliami klimatycznymi, przebiegunowaniem, wulkanami, tornadami, kometami i asteroidami które nawiedzą planetę, będą też zjawiska bardziej niezwykłe, takie jak naprzykład zbliżenie się do Ziemii olbrzymiej kuli gazowej. Będzie to bardzo spektakularne zjawisko. Będzie obserwowane przez wszystkich żyjących. Zbliżająca się olbrzymia kula pomimo swojego tragizmu w skutkach będzie prezentować się wizualnie rewelacyjnie, będzie świecić pięknym błękitnym światłem, jednak wpatrywanie się w nią przyniesie tragiczne konsekwencje, ponieważ w interakcji w atmosferą ziemską dojdzie do kolosalnej eksplozji jakiej nigdy nie było, od samego oglądania tego wybuchu można natychmiast stracić wzrok, po czym cały świat zostanie przysypany żarzącymi się i tlącymi dziwnymi cząstkami nieznanej materii, które będą dogasać dopiero na powierzchni ziemii.

Strony

Skomentuj