Południowoafrykański pastor leczy choroby kobiecych narządów płciowych przy pomocy buta

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pastor Zendayl Andries November z Republiki Południowej Afryki twierdzi, że może leczyć choroby kobiecych narządów płciowych przy pomocy buta, natomiast AIDS poprzez modlitwę, informuje portal SDE.

 

 

Opublikowany w sieci film przedstawia kobietę wyleczoną rzekomo z choroby po tym, jak trzymała buta duchownego między nogami. November kazał ściągnąć sobie mokasynkę i podać ją niewieście, cierpiącej na opryszczkę narządów płciowych. Mieszkanka RPA uciska but pastora między nogami, a następnie traci przytomność. Pacjentkę wynoszą z sali, gdzie odbywają się mityczne seanse. Po powrocie na halę dziewczyna stwierdza, że została całkowicie wyleczona.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Terenia z Torunia

To mi przypomina niejakiego

To mi przypomina niejakiego Toda Bentleya z tzw. lakewoodzkiego przebudzenia, który też "uzrawiał" ludzi - tylko w przeciwieństwie do odmiany murzyńskiej ten uzdrawiał dając chętnym niezłego kopa z takiego buta

Portret użytkownika eee

niezbadane są wyroki

niezbadane są wyroki podświadomości, naszej własnej podświadomości . Są tysiące różnych uzdrowicieli, religijnych też. Wszyscy oni , nieraz w bardzo dziwny sposób, ale w dużym stopniu skutecznie leczą. Jedyne co łączy wszystkie te przypadki uzdrowień to działanie na podświadomość leczonego. Leczymy się sami, tylko czasem potrzebujemy jakiegoś autorytetu, żeby nasza podświadomość mogła się "skrystalizować" na dręczącym nas problemie.

Skomentuj