Pomarańczowa chmura w kształcie UFO zawisła nad Szwecją

Kategorie: 

Źródło: http://actualnews.org

Niezwykła pomarańczowa chmura w kształcie UFO na niebie zawisła nad Szwecją. Widok tego dziwnego obiektu mogli podziwiać mieszkańcy miasta Duved w centralnej części Półwyspu Skandynawskiego.

 

 

Jasna pomarańczowa chmura  pojawiła się na niebie nad ośrodkiem narciarskim. Ogromny gazowy klaster przyciągał uwagę nietypowym kolorem i dziwnym kształtem, przypominającym obiekt UFO.

 

Chmura w kształcie latającego spodka unosiła się nad górzystym terenem przez kilka godzin i znikła dopiero wieczorem. Być może jest to normalne zjawisko  atmosferyczne, ale wydarzenie określono mianem „wizyty UFO nad Skandynawią”.

Ufolodzy sugerują, że na zdjęciach widać latający spodek obcych i ta wersja przebija tłumaczenia klimatologów. Meteorolodzy wyjaśniają, że pomarańczowy obłok nad Szwecją, to nic innego, jak zwykła chmura soczewkowa. Chmury takie pojawiają się zazwyczaj nad pasmami górskimi i posiadają oryginalne kolory w wyniku załamania światła słonecznego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Leon

Nadejszła Wiekopomna Chwila

Nadejszła Wiekopomna Chwila UJAWNIENIE !!
William Topkins w wywiadzie Projekt Camelot ujawnił współpracę USA i Niemiec Nazistowskich z obcą rasą.Ujawnił projekt Apollo,którego jest autorem jest to szokujące że mamy info. z pierwszej ręki.Wydaje się że po tym wywiadzie świat powinien być inny.
ps.Wywiad jest na stronie Porozmawiajmy.tv

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj