Portal i dwa UFO widziane w okolicach wyspy Lanzarote

Kategorie: 

Źródlo: Bernardo Campillo/Paranormal Crucible kadr z YouTube

Dzięki materiałowi opublikowanemu przez kanał Paranormal Crucible mogliśmy zobaczyć ciekawe zdjęcia przedstawiające obiekt wyglądający na UFO, który rzekomo wyleciał wprost z chmury. Obserwacji dokonano na jednej z Wysp Kanaryjskich. Lanzarote.

 

Miejsce obserwacji to konkretnie okolice Klasztoru Świętego Franciszka w miejscowości Teguise. Autorem kilku zdjęć dokumentujących to niezwykłe zjawisko jest Bernardo Campillo, który podzielił się nimi z redakcją Paranormal Crucible.

[ibimage==25310==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródlo: Bernardo Campillo/Paranormal Crucible kadr z YouTube

Na pierwszym zdjęciu widzimy obiekt o wyraźnie nietypowym kształcie. Autor zdjęć twierdzi, że pojazd pojawił się nagle, wylatując przez coś w rodzaju "portalu", którego pozostałość widać jeszcze na zdjęciu za obiektem. Po chwili wyleciało z niego coś mniejszego i zaczęło odlatywać.

[ibimage==25311==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródlo: Bernardo Campillo/Paranormal Crucible kadr z YouTube

Kolejne zdjęcie przedstawia już sam ten obiekt uchwycony nad zabudowaniami klasztoru. Gdy świadek powrócił z obiektywem w miejsce gdzie znajdowało się UFO, nie zobaczył tam już nic poza chmurami. Obiekt prawdopodobnie powrócić przez portal.

[ibimage==25312==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródlo: Bernardo Campillo/Paranormal Crucible kadr z YouTube

Komentarz do tych zdjęć może być następujący. Jakiś obiekt przyleciał, być może nawet z innego wszechświata i wypuścił coś, co w naszej nomenklaturze nazywa się sondą kosmiczną. Prawdopodobnie ma ona za zadanie zbieranie informacji o nas w ramach jakiejś obserwacji gatunków.

[ibimage==25313==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródlo: Bernardo Campillo/Paranormal Crucible kadr z YouTube

Obserwacja zostałą też zgłoszona amerykańskiej organizacji zajmującej się badaniami niezidentyfikowanych obiektów latających - MUFON.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo ważny zwiastun filmu,

Bardzo ważny zwiastun filmu, który będzie chyba jednym z najwazniejszych produkcji dokumentalnych w temacie trucicielstwa GMO ! Genetyczny armagedon szykują nam elity NWO !
Special Investigative Report To Expose Genetic Armageddon
https://www.youtube.com/watch?v=00YqsV6tnwA

Rycina przedstawia obraz naszkicowany przez porwaną do UFO, widać na niej to co zobaczyła ofiara UFO "spotkania", rząd humanoidów "pływających" prawdopodobnie w roztworze utrzymującym genetycznie modyfikowane ciała w stanie biologicznej 'hibernacji':"Wanna Lawson: “We walked through the ship. And we ended up in this humongous room with tubes. The walls were lined with these tubes. They appeared to be glass, but they weren't glass. The tubes were about 2-feet-wide and about 8 feet high. Cylinder tubes. Round. Wide enough to hold the tall, grey-white (other) bodies."

(Teoria pozaziemskiego pochodzenia NOL -i budzi pewne wątpliwości. Chodzi tu konkretnie o to, że widujemy ich za dużo. Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani i to skrycie ?! )

W innym przypadku, inna porwana do UFO Linda Porter widziała "zamrożone" ciała w przezroczystych pojemnikach z gazem: "I don't think they were dead because their color was too good. They were floating in what appeared to be a purple gas. It was very thick and hard to see through, but it swirled around so much that you could see the people as it moved.”

więcej tutaj
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zielonawyspa

Czy wiesz że na naszej

Czy wiesz że na naszej planecie sekretnie działają stworzenia, obecnie nazywane "UFOnautami", zaś dawniej "diabłami", których nie byłbyś w stanie odróżnić wyglądem od typowych ludzi, a którzy zajmują się skrytym mordowaniem wybranych ludzi:Problem ze sytuacją opisaną we wstępie jest taki, że śmiercią zagrożony jest każdy z nas. Jak to bowiem udowadnia implant widoczny na nodze każdego mieszkańca Ziemi, zdjęcie którego to implantu pokazane jest na pierwszej fotografii ze strony UFOnauci, dosłownie każdy z nas jest nieustannie rabowany, eksploatowany, oraz analizowany jako kandydat do odstrzału. (Owe powtarzalne oszacowania naszego zakwalifikowania do eksploatacji lub do odstrzału dokonywane są poprzez analizy naszego zachowania oraz naszej przydatności dla eksploatowania przez kosmicznych krewniaków ludzkości obecnie zwanych "UFOnautami", zaś kiedyś zwanych "diabłami".) Jeśli zaś ktoś nie wypełnia jakichś tam wymogów owych UFOnautów, albo im w czymś podpadnie, wówczas po prostu jest skrycie mordowany. Niniejsza strona internetowa wyjaśnia najważniejsze ze sposóbów, na jakie owo skryte mordowanie ludzi jest dokonywane przez naszych bandyckich krewniaków z kosmosu.
       Szokującym następstwem analiz tego systematycznego mordowania ludzi, a także innych niecności popełnianych na Ziemi przez UFOnautów, jest uświadomienie sobie, że faktycznie w twierdzeniach średniowiecznych ludzi zawarta jest głęboka prawda. Jak bowiem nam wiadomo, w średniowieczu praktycznie każde nieszczęście ludzie przypisywali skrytej działalności "diabłów". Totalizm zaś udowodnił już formalnie, że owe dawne "diabły" to faktycznie dzisiejsi "UFOnauci". (Ów formalny dowód naukowy na fakt, że "religijne diabły to dzisiejsi UFOnauci", opublikowany został w podrozdziale V9.1 z tomu 16 monografii [1/4]. Bezpłatne egzemplarze monografii [1/4] dostępne są m.in. za pośrednictwem menu z niniejszej strony.) Czyli jeśli te średniowieczne twierdzenia ludzi przetłumaczy się na dzisiejszy język, oznaczają one po prostu że "praktycznie za każdym nieszczęściem dotykającym ludzi, stoją skryte działania niewidzialnych dla nas UFOnautów".
       Jak się okazuje, istnieją racjonalne powody dla których UFOnauci tak zawzięcie, chociaż w sposób skryty, wyniszczają ludzkość. Powody te wyjaśniłem wyczerpująco w podrozdziale A3 z tomu 1 monografii [1/4]. Podsumowałem je także skrótowo na odrębnej stronie internetowej o nazwie "zło", która jest łatwo dostępna za pośrednictwem "Menu 2" lub "Menu 4". Gdyby zaś powody te w ogromnym skrócie podsumować tutaj, to sprowadzają się one do faktu, że rozwój techniczny ludzkości zagraża urwaniem się dla UFOnautów niezliczonych korzyści które ich cywilizacje wyciągają ze skrytej eksploatacji ludzkości. (Tj. z eksploatacji ludzi uprowadzanych nocami przez UFOnautów do wehikułów UFO, gdzie ludzi tych pod hipnozą UFOnauci rabują z ich surowców biologicznych, np. ze spermy, ovule, energii moralnej, itp.) Aby więc nie dopuścić do takiego rozwinięcia się nauki i techniki na Ziemi, że ludzie byliby w stanie odkryć niewidzialną dla gołych oczu okupację i eksploatację ludzkości przez UFOnautów, UFOnauci zdecydowali się zniszczyć obecną cywilizację techniczną na Ziemi. Dlatego atakują tą cywilizację na wszelkie możliwe sposoby, zaledwie mała część z których jest opisana na tej stronie internetowej. Warto przy tym dodać, że takiego dokumentnego zniszczenia cywilizacji ziemskiej UFOnauci już raz dokonali około 12.5 tysięcy lat temu.Spowodowali oni wówczas, że ludzkość powróciła na drzewa i do jaskiń, oraz zmuszona była do zaczynania wszystkiego od samego początka. A w czasach tamtego zniszczenia ludzkość była nawet znacznie bardziej rozwinięta technicznie niż jest obecnie.
http://www.totalizm.pl/bandits_pl.htm

Portret użytkownika lipka

Świetnie, że masz tak dużą

Świetnie, że masz tak dużą wiedzę ale wiedza to nie zawsze wiedzieć o tym co prawdziwe ale ukryte lub tak przeinaczone by nie dojść sedna sprawy. W tych kwestiach potrzebne jest specjalne sito odsiewające 'wzory' od kopii, 'wzór' jest stały i nie można go zmienić ale na pdstawie wykonanej kopii można wykonać kopię 'wzoru' i zmienić każdą kopię kopii, którą przedstawia się jako oryginał ale tak naprawdę oryginał czego? W tym tkwi problem fałszerzy, że nie wiedzą kto rozróżnia ich kopie od pierwowzoru-oryginału.

Portret użytkownika Cabaj

Czyli co....zostałeś

Czyli co....zostałeś oszacowany i zakwalifikowany do eksploatacji?...dziwne.Nie znalazłem implantu na girach ale flet odchyla mi sie troche w prawo,to może tam jest ten implant.Oświeć mnie...co mam zrobić że ufnole nie z@jeb@wszy mi ejakulatu he he.A co będzie jak mojemu "materacowi"wysuszą kroka?kupić towotnice?

Portret użytkownika alienprzybysz

Wy się śmiać możecie ja

Wy się śmiać możecie ja widziałem wczoraj pod wieczór jak samoloty pryskały niby tymi chemitralsami i po pewnym czasie zaczeło się tam błyskać jak by ktoś z flesza walił tylko że bez żadnego dzwieku, po jakimś czasie spojżałem jeszcze raz i nagle świetlista mgiełka w postaci jakiegoś ,,ptaka- gołebia" wleciała w to i nagle pojawiły się dwa obiekty podobne do tego pierwszego  lecąc w tym kierunku z którego ten świetlisty obłok wleciał.

Strony

Skomentuj