Poruszający się z zawrotną prędkością obiekt zarejestrowany przypadkiem w Chile

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Chile zarejestrowano niezwykłe nagranie przedstawiające jakiś niezidentyfikowany obiekt lecący z zawrotną prędkością nad oceanem. Autorem nagrania jest Chilijczyk Augustyn Lepe i uważa on, że sfilmował UFO.

 

Dziwny obiekt udało się sfotografować za pomocą drona, który operował około 20 km od miejscowości La Serena. Autor nagrania twierdzi, że nagranie zrealizowano 1 stycznia, ale dziwny superszybki obiekt latający zauważył dopiero podczas przeglądania nagrania na komputerze. Gdy odkrył, że nagrał coś nietypowego zgłosił się z tym do mediów.

 

Na nagraniu rzeczywiście widać sferyczny obiekt poruszający się z dużą prędkością w jednym kierunku. Pojazd zmienia też nagle trajektorię lotu na odwrotną  i szybko wychodzi z zasięgu kamery drona. Niektórzy badacze UFO klasyfikują ten przypadek jako klasyczną obserwację tak zwanych rodsów.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika low

haha to Jak kolo Lasereny to

haha to Jak kolo Lasereny to w GuanaQueros tam gdzie mieszkam , no nieźle nieźle, ale szczerze mówiąc noca jak i przez dzień idzie zaobserwować masę dziwnych anomali bądź dziwnych  zdarzeń.
Pozdrooo cebulaczki z Chile Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Jestem zdania, że to

Jestem zdania, że to autentyczny film, oczywiście gdyby mieć dostęp do oryginału to było by to potwierdzenie zdania, że istnieją zjawiska oraz inne byty a także inna rzeczywistość o której nie śnio się nawet filozofom ! Doatatkowo jest to dla mnie potwierdzenie zdania ze świętej Biblii: "lecz właśnie głosimy, jak zostało napisane, to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują." 1Koryntian 2:9 Większość ludzi wchodzących na innemedium poszukuje właśnie takich potwierdzeń, które dają nadzieję na istnienie świata nadprzyrodzonego, który jest bardziej niezwykły i zapewne cudownie ciekawszu niż cywilizacja śmierci !

Nadmiar informacji, podobnie jak nadmiar skutecznych leków i najlepszego jadła, może się okazać ujemny w skutkach. Alkoholik określiłby to jednoznacznie: "Informację w nadmiarze trzeba zwymiotować." Przy pewnym bowiem natężeniu i zbytnim urozmaiceniu poczyna ona ogłupiać. Strefa ciszy informacyjnej nie ma charakteru wyłącznie akustycznego, jak można by sądzić, lecz również elektromagnetyczny, a nawet chemiczny. Chemiczna, elektromagnetyczna i akustyczna strefa ciszy jest wizją ochrony środowiska ludzkiego wnętrza, ludzkiego umysłu i DUSZY !

http://popotopie.blogspot.com/2013/05/prawdziwy-oblivion-jest-w-nas-tu-i-teraz.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj