Porwanie Mabel White - Czy istoty z kosmosu tworzą rasę hybrydową?

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Od dawna człowiek z zaciekawieniem spogląda w kosmos, zastanawiając się, czy jesteśmy sami we wszechświecie. Opowieści o bliskich spotkaniach z UFO i porwaniach przez istoty pozaziemskie przewijają się w kulturze i literaturze od lat, zawsze budząc kontrowersje. Jednym z najbardziej zaskakujących i tajemniczych przypadków jest historia Mabel White, która twierdzi, że została porwana przez kosmitów w 1954 roku.

 

Zgodnie z relacją White, kosmici zabrali ją na pokład swojego statku i dokładnie zbadali jej ciało. Co ciekawe, zapewniła, że byli delikatni, troskliwi i nie wyrządzili jej krzywdy, podając jej nawet środki przeciwbólowe po procedurach. Ale najbardziej niepokojącym elementem jej historii są ukryte motywy kosmitów.

 

White twierdzi, że istoty pozaziemskie pracowały nad stworzeniem rasy hybrydowej, choć cel tego przedsięwzięcia pozostaje niejasny. Zapytana o powód takich działań, kosmici nie dostarczyli jasnej odpowiedzi.

 

23 kwietnia 2023 roku światło dzienne ujrzał nigdy wcześniej niepublikowany wywiad z Mabel White, w którym opowiadała o swoim spotkaniu z kosmitami. Przytaczała również wspomnienia z dzieciństwa, kiedy w latach 30. XX wieku była świadkiem dziwnych zjawisk nad szybami naftowymi. Wraz z rodziną obserwowała małe humanoidy ubrane na biało, które jednak zawsze zniknęły, kiedy próbowano nawiązać z nimi kontakt.

 

Teoria porwań przez UFO nie jest nowa. Istnieje wiele historycznych relacji sugerujących, że tzw. "bogowie z nieba", zstąpili na Ziemię, aby stworzyć ludzi. Współcześnie zdarzają się raporty o misterne pobranych narządach od zwierząt i ludzi, które niektórzy wiążą z kontynuacją eksperymentów pozaziemskich.

 

Opowieść Mabel White dodaje kolejny rozdział do tej zagadki. Czy rzeczywiście jesteśmy obserwowani i eksperymentowani przez istoty z kosmosu? Czy tajemnicza rasa hybrydowa jest rzeczywiście celem tych działań? Bez solidnych dowodów te pytania pozostają bez odpowiedzi, ale historia Mabel White na pewno dostarcza więcej paliwa do dyskusji i dalszych poszukiwań prawdy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj