Posąg Marii Panny we Włoszech zaczął płakać krwawymi łzami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na Piazza Paolino Arnesano w Carmiano we Włoszech posąg Matki Boskiej zaczął płakać krwawymi łzami. Przyciągnęło to uwagę ogromnej liczby wierzących, którzy przyszli zobaczyć, co się dzieje.

 

Carmiano to małe miasteczko we Włoszech. Początkowo o cudzie dowiedzieli się tylko lokalni mieszkańcy, ale wkrótce do miasta zaczęli przybywać pielgrzymi z innych części kraju. Dziś obok pomnika gromadzą się ogromne tłumy ludzi, którzy przybyli, aby zobaczyć ten niesamowity i jednocześnie przerażający cud. Ksiądz Riccardo Calabrese powiedział, że nikt tak naprawdę nie wie, czy to był cud, wpływ ciepła, czy czyjś wyjątkowo kiepski żart. Statuę nawiedzają nie tylko dorośli, ale także ogromna liczba dzieci.

 

Wielu wierzy, że to krwawe łzy Maryi Panny ostrzegają przed jakimś strasznym wydarzeniem, które może się wkrótce wydarzyć. Nikt nie wie, co się właściwie zadzieje. Może dojść do katastrofy geologicznej lub groźna choroba ponownie zacznie się rozprzestrzeniać we Włoszech w straszliwym tempie. Być może kraj czeka wojna, która powstanie w wyniku konfliktów na Morzu Śródziemnym. W rzeczywistości katastrofa może mieć dowolny charakter i ogromną skalę.

Wierni wierzą, że to, co się dzieje, jest prawdziwym cudem i przychodzą oddawać cześć figurze Matki Boskiej. Mają nadzieję, że w najbliższej przyszłości nic strasznego się nie stanie, chociaż z powodu niekończącej się pandemii, zbliżania się wielu asteroid i innych rzeczy, nikt nie jest tego pewien.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alien9174

.............................

....................................... 
Płaczące figurki Maryi z ostatnich lat: Carmiano we Włoszech - 600 km od Rzymu. Donegal w Irlandii - 200 km od Dublina. Cerro Armadillo Grande - 500 km od Mexico City.. Guadalupe w Meksyku - 600 km od Mexico City. Penampang w Malezji - 4000 km od Kuala Lumpur. Ushuaia w Argentynie - 3000 km od Buenos Aires. Griffith w Indianie - 150 km od Indianapolis. Hobbs w Nowym Meksyku - 300 km od Santa Fe. Jose de Metan w Argentynie - 1400 km od Buenos Aires. Ja-Ela na Sri Lance - 20 km od Kolombo, ale trzeba pamiętać, że Sri Lanka to bardzo biedny kraj i zapewne wierni stamtąd w tej sytuacji musieliby korzystać ze specjakistów z Indii lub Chin. Wspólny mianownik: duźy dystans od głównych ośrodków, naukowych, które byłyby w stanie zbadać "płaczącą" figurkę w krótkim czasie od zaistnienia rzekomego cudu.

https://piotrpocieszyciel.wordpress.com/tag/kosciol-bucznaposki/

Portret użytkownika Mirosław Pawłowski

Żyjemy w królestwie szatana a

Żyjemy w królestwie szatana a ludzie tego nie zauważają. Jej napomnienia przyciągają rzeszę ludzi żądnych sensacji. Słuchają ale nie wchodzą w to co a mówi. Bóg dał wolność każdemu człowiekowi. Nikogo do niczego nie można zmusić. Można tylko płakać nad głupotą ludzi i modlić się o ich nawrócenie ze łzami w oczach

Portret użytkownika Mirosław Pawłowski

Żyjemy w królestwie szatana a

Żyjemy w królestwie szatana a ludzie tego nie zauważają. Jej napomnienia przyciągają rzeszę ludzi żądnych sensacji. Słuchają ale nie wchodzą w to co a mówi. Bóg dał wolność każdemu człowiekowi. Nikogo do niczego nie można zmusić. Można tylko płakać nad głupotą ludzi i modlić się o ich nawrócenie ze łzami w oczach.

Strony

Skomentuj