Posąg Matki Boskiej z Malezji zaczął nagle płakać

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Setki pielgrzymów przybywają każdego dnia do domu Michaela George w Penampang w stanie Sabah w Malezji. Pragną oni zobaczyć na własne oczy "płacz" figurkę Matki Boskiej. Niezwykła figurka to prezent od żony brata, która z kolei kupiła artefakt na Filipinach.

 

Nikt nie wie dlaczego 33-centymetrowa figurka kupiona w zwykłym sklepie z pamiątkami, nagle zaczęła płakać. Właściciel niezwykłego artefaktu twierdzi, że jego figurka została w zeszłą niedzielę poświęcona przez arcybiskupa Sabah - Johna Wonga.

"Nie mogłem uwierzyć własnym oczom Ona ​​naprawdę płakała. Byłem tym zaszokowany, bo nigdy nie spodziewałem się doświadczyć czegoś tak cudownego" - oświadczył Michael George.

Według właściciela figurki codziennie do przybywa do niej do stu pielgrzymów. Każdy z nich pragnie dotknąć posągu. Miejscowy nadal bada to zjawisko i stroni od wypowiadania jakichkolwiek sądów na temat jego cudowności.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kok

"Nie uczynisz

"Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są wwodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniącymiłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich."

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

... A jaka to jest podobizna

... A jaka to jest podobizna Boga? Bo ja nie wiem... Kto widział Boga? Czy Bóg jest człowiekiem by go rzeźbić? Czy w rzeźbie, albo w malowidle jest istota Boga?

 Czcicie zjeby Szatana..!!. On ma podobiznę, bo jest fizyczną istotą mającą władzę nad materią i nakazuje uznawać się za Boga pod karą unicestwienia wiecznego idioto!!

 Jesus to bękart Szatana a słowa "mądre" to tylko szatańska charyzma Kłamcy!!

 Żadną śmiercią naszych "grzechów" nie odkupił!! To celowe zwiedzenie, byście mogli bezkarnie grzeszyć i tkwić w podłości!!

 Jezus Crystus to własnie ze swoim krzyżem symbol Unicestwienia ludzkiej duszy!! To symbol śmierci a nie zmartwychwstania!

 Idioci...Symbole są tak oczywiste a oni wierzą w Zbawienie!!

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj