Pościg myśliwców za UFO zarejestrowany w Bułgarii

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Oto niezwykła sekwencja zdjęć jakie zostały wykonane w Bułgarii 14 stycznia bieżącego roku. Wygląda to tak jakby dwa myśliwce ścigały jakiś niezidentyfikowany obiekt latający. Obserwacji dokonano w okolicy miejscowości Nova Zagora. Na zdjęciach widać dwa samoloty lecące za cylindrycznym obiektem.

 

Widać, że zarówno UFO jak i bułgarskie myśliwce, operują na stosunkowo niedużej wysokości. W sumie są doniesienia o tym, że widziano UFO i ścigające ją samoloty przynajmniej nad trzema bułgarskimi wioskami. Stomil Voyvoda, Zagorci i Han Asparuhovo. Miejscowi twierdzą że UFO było widoczne przez kilka minut, nie wydawało odgłosów i nagle zmieniało swoją pozycję na niebie, co powodowało, że piloci myśliwców musieli dokonywać spektakularnych zwrotów.

[ibimage==26151==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Mimo to UFO pozostawało nieuchwytne i według świadków w pewnym momencie odleciało z dużą prędkością zostawiając samoloty wojskowe daleko w tyle. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo dobrze udokumentowany incydent z UFO. Zdjęcia wyglądają na autentyczne.

[ibimage==26152==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pozostaje jednak pytanie kto pilotował tą niezwykłą maszynę i odpowiedzenie na nie nie będzie rzeczą prostą. Oczywiście istnieje możliwość, że to przedstawiciele obcych cywilizacji, ale intuicja podpowiada, iż mógł to być jakiś tajny pojazd wojskowy wykorzystujący niedostępną publicznie , technologię. Tak czy inaczej dopóki tego nie rozstrzygniemy jest to klasyczny przypadek obserwacji UFO.

[ibimage==26153==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==26154==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

wychodzi ze ziemska

wychodzi ze ziemska cywilizacja i jej postęp w stosunku do cywilizcji tzw.ufoli jest w czarnej ddd..to tak jak by jaskiniowiec chciał swą maczuga strącić f16

Portret użytkownika Małpa-Małpa!!

Nieeeee !! jak to czarownice

Nieeeee !! jak to czarownice na miotłach nie istnieją ?! Fakt mało z nich lata teraz na miotłach większość przerzuciła się na latanie na odkurzaczach - wiekszy spid i dopalanie. Ufonauci i Istoty SzczuroGMO to REALNE zagrorzenie.. Sam jak dziś rano wstałem na polu grasowały dwa te pierony. Wziołem kija i pogoniłem ,oczywiście ich miotacze plazmy i laserów tylko przypiekają moje futro nie czyniąc mi krzywdy. No ale do rzeczy,- generalnie to jednego dorwałem i dostał niezły oklep, mam dość tego że ciągle robią mi jakieś kręgi na polu. Kręgi robią dla tych szarakowatych Ufonautów - to nic innego jak jakieś oznaczenia terenu. U mnie na polu znakują a światła są zawsze nad sąsiednią wsią i tam londują spodkami. Wzieli ostatnio 2 krowy od sąsiada - jedna wróciła, sąsiad jak sie napił jej mleka dostał bolesnej obstrukcji. COŚ TU NIE TAK. Istoty SzczuroGMO nie tylko związane są z Szarymi Ufonautami ale takrze z Reptylianami - o tym już nikt nie ma odwagi tu napisać. Jak rozpoznać Reptylianina zapytacie? Po pierwsze wyglądają jak nieładni ludzie - np. Jarosław Kaczyński. Są samotni (jak Jarosław) albo udają związki jak Jan Maria Rokita z Nelly Rokitą. NIe da sie ich zabić uderzeniem łopaty w potylice - jak podejrzany przeżyje uderzenie to jest Peptylianinem - trzeba uderzać dalej głównie w głowe i krocze - wtedy wyją z bólu.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiem zainteresowanym.
 

Portret użytkownika KrólMałpaEnpa

Pesymisto ,nie można tak

Pesymisto ,nie można tak pisać... to nieładnie.
Obrarzasz w pierwszym zdaniu wszystkie czarownice które biedne w dobie komputeryzacji i rozwoju technologi, wciąż gniotą swoje pośladki na miotłach (nie oglądałeś Harrego Potera?!). To powoduje hemoroidy i zakwaszenie okolic odbytu - miałem to okropność.
Oczywiście rozwój technoligi wprowadza znak zapytania "czy widziałem UFO" ? - może to być jakiś odstrzelony super dron czy samolot nowej generacji, ALLLEEE - nie karzdy obiekt Niezidentyfikowany musi być pozaziemskiego pochodzenia natomiast część z nich napewno takowego pochodzenia jest. Ufo opisywane było już nawet w dziennikach Krzysztofa Kolumba - wątpie czy testowali wtenczas nowoczesne ponaddzwiękowe sprzęty. Fenomeny UFO, wielka stopa , chupacabra itd itp istniały od zawsze - wtedy kiepski rozwój techniki nie dawał na to wyjaśnień, teraz im mondrzejsi jesteśmy tym głupsi i mniej otwarci stajemy się na takie sprawy. Jeśli coś da sie naukowo wyjaśnić to odrazu się to robi jeśli nieda się to taka sprawa nie istnieje. W tym momęcie jakakolwiek wiara i religia przestałaby istnieć. Jezus jest nadprzyrodzony jak Mistrz Yoda ? wierzysz w Jezusa? jeśli tak to czemu w Yode nie?.
Pozdro dla ludzi z otwartym umysłem wyznających zasade "wiem że nic nie wiem"

 
 

 

Portret użytkownika zadziwiony

"i proszę was zejdźcie już z

"i proszę was zejdźcie już z tych czarodziejskich mioteł. .... warto, aby wreszcie wyjść z ciemnogrodu XV wieku i przenieść się do XXI wieku świata technologi i wiedzy. "

Jakie to budujące, że są jeszcze hmmm.. Optymiści, uparcie próbujący nieść kaganek oświaty wśród tej zawieruchy Smile
Oceniam, że przed Tobą jeszcze dwa etapy: smutek/depresja i potem akceptacja obecnego stanu rzeczy.

 

Portret użytkownika Pesymista

"Oceniam, że przed Tobą

"Oceniam, że przed Tobą jeszcze dwa etapy: smutek/depresja
i potem akceptacja obecnego stanu rzeczy."
Widze że na tym forum znalazł się psychol(og) od siedmiu
boleści który na odległość stawia diagnozy, gdyż mu nie
na rękę, jak ktoś pisze na temat i prawdę, przecież lepiej
żyć w kłamstwie no nie ? i na czarne mówić biale, ale co
ślepemu po okularach, kiedy i tak jest ślepy, jeśli ci chodzi o
nazwe mojego Nicka, to nic ci do tego, bardziej jestem
realistą niż pesymistą, i widzę trochę szerzej rzeczywistość
niż ty, gdyż nie lubie żyć w kłamstwie, a co depresji o której
piszesz, a może bardziej plujesz pesymistycznym jadem, to
mi nie grozi gdyż, gdyż realista - pesymista już dawno zaakceptował
ten stan rzeczy w którym żyjemy, lecz ty i tacy tobie podobni,
dopiero będą to wszystko przerabiać, gdy tylko się o coś
potkną, czyli zderzą się z rzeczywistością prawdy, to będzie
wielkie przebudzenie takich pseudo-optymistów z ręką w dupie.
I nie pozdrawiam.

 
 

 

Strony

Skomentuj