Pościg myśliwców za UFO zarejestrowany w Bułgarii

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Oto niezwykła sekwencja zdjęć jakie zostały wykonane w Bułgarii 14 stycznia bieżącego roku. Wygląda to tak jakby dwa myśliwce ścigały jakiś niezidentyfikowany obiekt latający. Obserwacji dokonano w okolicy miejscowości Nova Zagora. Na zdjęciach widać dwa samoloty lecące za cylindrycznym obiektem.

 

Widać, że zarówno UFO jak i bułgarskie myśliwce, operują na stosunkowo niedużej wysokości. W sumie są doniesienia o tym, że widziano UFO i ścigające ją samoloty przynajmniej nad trzema bułgarskimi wioskami. Stomil Voyvoda, Zagorci i Han Asparuhovo. Miejscowi twierdzą że UFO było widoczne przez kilka minut, nie wydawało odgłosów i nagle zmieniało swoją pozycję na niebie, co powodowało, że piloci myśliwców musieli dokonywać spektakularnych zwrotów.

Mimo to UFO pozostawało nieuchwytne i według świadków w pewnym momencie odleciało z dużą prędkością zostawiając samoloty wojskowe daleko w tyle. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo dobrze udokumentowany incydent z UFO. Zdjęcia wyglądają na autentyczne.

Pozostaje jednak pytanie kto pilotował tą niezwykłą maszynę i odpowiedzenie na nie nie będzie rzeczą prostą. Oczywiście istnieje możliwość, że to przedstawiciele obcych cywilizacji, ale intuicja podpowiada, iż mógł to być jakiś tajny pojazd wojskowy wykorzystujący niedostępną publicznie , technologię. Tak czy inaczej dopóki tego nie rozstrzygniemy jest to klasyczny przypadek obserwacji UFO.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

wychodzi ze ziemska

wychodzi ze ziemska cywilizacja i jej postęp w stosunku do cywilizcji tzw.ufoli jest w czarnej ddd..to tak jak by jaskiniowiec chciał swą maczuga strącić f16

Portret użytkownika Małpa-Małpa!!

Nieeeee !! jak to czarownice

Nieeeee !! jak to czarownice na miotłach nie istnieją ?! Fakt mało z nich lata teraz na miotłach większość przerzuciła się na latanie na odkurzaczach - wiekszy spid i dopalanie. Ufonauci i Istoty SzczuroGMO to REALNE zagrorzenie.. Sam jak dziś rano wstałem na polu grasowały dwa te pierony. Wziołem kija i pogoniłem ,oczywiście ich miotacze plazmy i laserów tylko przypiekają moje futro nie czyniąc mi krzywdy. No ale do rzeczy,- generalnie to jednego dorwałem i dostał niezły oklep, mam dość tego że ciągle robią mi jakieś kręgi na polu. Kręgi robią dla tych szarakowatych Ufonautów - to nic innego jak jakieś oznaczenia terenu. U mnie na polu znakują a światła są zawsze nad sąsiednią wsią i tam londują spodkami. Wzieli ostatnio 2 krowy od sąsiada - jedna wróciła, sąsiad jak sie napił jej mleka dostał bolesnej obstrukcji. COŚ TU NIE TAK. Istoty SzczuroGMO nie tylko związane są z Szarymi Ufonautami ale takrze z Reptylianami - o tym już nikt nie ma odwagi tu napisać. Jak rozpoznać Reptylianina zapytacie? Po pierwsze wyglądają jak nieładni ludzie - np. Jarosław Kaczyński. Są samotni (jak Jarosław) albo udają związki jak Jan Maria Rokita z Nelly Rokitą. NIe da sie ich zabić uderzeniem łopaty w potylice - jak podejrzany przeżyje uderzenie to jest Peptylianinem - trzeba uderzać dalej głównie w głowe i krocze - wtedy wyją z bólu.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiem zainteresowanym.
 

Portret użytkownika KrólMałpaEnpa

Pesymisto ,nie można tak

Pesymisto ,nie można tak pisać... to nieładnie.
Obrarzasz w pierwszym zdaniu wszystkie czarownice które biedne w dobie komputeryzacji i rozwoju technologi, wciąż gniotą swoje pośladki na miotłach (nie oglądałeś Harrego Potera?!). To powoduje hemoroidy i zakwaszenie okolic odbytu - miałem to okropność.
Oczywiście rozwój technoligi wprowadza znak zapytania "czy widziałem UFO" ? - może to być jakiś odstrzelony super dron czy samolot nowej generacji, ALLLEEE - nie karzdy obiekt Niezidentyfikowany musi być pozaziemskiego pochodzenia natomiast część z nich napewno takowego pochodzenia jest. Ufo opisywane było już nawet w dziennikach Krzysztofa Kolumba - wątpie czy testowali wtenczas nowoczesne ponaddzwiękowe sprzęty. Fenomeny UFO, wielka stopa , chupacabra itd itp istniały od zawsze - wtedy kiepski rozwój techniki nie dawał na to wyjaśnień, teraz im mondrzejsi jesteśmy tym głupsi i mniej otwarci stajemy się na takie sprawy. Jeśli coś da sie naukowo wyjaśnić to odrazu się to robi jeśli nieda się to taka sprawa nie istnieje. W tym momęcie jakakolwiek wiara i religia przestałaby istnieć. Jezus jest nadprzyrodzony jak Mistrz Yoda ? wierzysz w Jezusa? jeśli tak to czemu w Yode nie?.
Pozdro dla ludzi z otwartym umysłem wyznających zasade "wiem że nic nie wiem"

 
 

 

Portret użytkownika zadziwiony

"i proszę was zejdźcie już z

"i proszę was zejdźcie już z tych czarodziejskich mioteł. .... warto, aby wreszcie wyjść z ciemnogrodu XV wieku i przenieść się do XXI wieku świata technologi i wiedzy. "

Jakie to budujące, że są jeszcze hmmm.. Optymiści, uparcie próbujący nieść kaganek oświaty wśród tej zawieruchy Smile
Oceniam, że przed Tobą jeszcze dwa etapy: smutek/depresja i potem akceptacja obecnego stanu rzeczy.

 

Portret użytkownika Pesymista

"Oceniam, że przed Tobą

"Oceniam, że przed Tobą jeszcze dwa etapy: smutek/depresja
i potem akceptacja obecnego stanu rzeczy."
Widze że na tym forum znalazł się psychol(og) od siedmiu
boleści który na odległość stawia diagnozy, gdyż mu nie
na rękę, jak ktoś pisze na temat i prawdę, przecież lepiej
żyć w kłamstwie no nie ? i na czarne mówić biale, ale co
ślepemu po okularach, kiedy i tak jest ślepy, jeśli ci chodzi o
nazwe mojego Nicka, to nic ci do tego, bardziej jestem
realistą niż pesymistą, i widzę trochę szerzej rzeczywistość
niż ty, gdyż nie lubie żyć w kłamstwie, a co depresji o której
piszesz, a może bardziej plujesz pesymistycznym jadem, to
mi nie grozi gdyż, gdyż realista - pesymista już dawno zaakceptował
ten stan rzeczy w którym żyjemy, lecz ty i tacy tobie podobni,
dopiero będą to wszystko przerabiać, gdy tylko się o coś
potkną, czyli zderzą się z rzeczywistością prawdy, to będzie
wielkie przebudzenie takich pseudo-optymistów z ręką w dupie.
I nie pozdrawiam.

 
 

 

Portret użytkownika zadziwiony

Tylko, że ja się z Tobą

Tylko, że ja się z Tobą zgadzam Smile (fakt, że dość ironicznie, ale to nie miejsce na powagę)
Jeszcze kilka lat temu sam z zaangażowaniem pisałem w tym stylu licząc, że ktokolwiek przestanie wierzyć w bajki kiedy pod ręką (w szkole czy internecie) ma wyjaśnienia "cudów", książki, opracowania tysięcy mądrych ludzi itd itp.
Potem potem było zrezygnowanie, a następnie akceptacja obecnego stanu rzeczy, że nikt nie zmieni punktu widzenia i nadal będą wierzyli w bajki.
P.S. A co do "etapów" to przyznaj, że dobrze oceniłem (wszystko wskazuje, że obecnie przechodzisz etap irytacji i "walki" następnie będzie smutek, a potem akceptacja Smile )
 

Portret użytkownika Nimm

Klamiesz. To video w linku,

Klamiesz. To video w linku, co to w ogole jest? Czy do ciebie i tobie podobnych dociera w ogole Skad sie wziela i czemu sluzy tzw. religia? Czy masz prawo nazywac kogos demonem? Kiedys tak nazywano Aborygenow, madrzejsze kobiety. Sama jestes alien hybrid jak i cala ludzkosc.

Portret użytkownika Pesymista

Co takiego Soniu ciężko

Co takiego Soniu ciężko przyjąć z tym ufo ?
czy możesz to bardziej objaśnić bo nie bardzo
rozumiem, chodzi ci o to że dalej czarownice
latają na miotłach a my żyjemy w xv-tym wieku
i nie wiemy co to jest technologia, i dajemy się
nabierać na wypowiedzi ciemnogrodu ?

 
 

 

Portret użytkownika KrólMałpaEnpa

Oby tylko to nie byli

Oby tylko to nie byli pobratyńcy Istot-SzczuroGMO  - Homo Sapiens wiesz o czym mówię ? (nie ,nie o religii).
Zmiennokształtni są na ziemi i rujnują nasz przemysł i podbudzają do niszczenia środowiska naturalnego. Tylko Modlitwa do Lorda Humungusa i ofiarowanie mu 2 swoich zębów trzonowych może ocalić człowieka przed I-Sgmo. No chyba że to nie byli ONI tylko naprzykład Ci z rządowego spisku Niemiecko-Syryjskiego któży w podziemiach zamku w Malborku ponoć mają już też w naszym kraju baze... Zmartwienie w raz z potem zrosiło mą twarz..
Opcji jest wiele może być to też nowy testowany przez Iluminatów rodzaj anten zakłucających procesy myślowe i prawidłowe wypróżnianie. Albo nowy środek przerzutu nielegalnych imigrantów.  Jeżeli są to Ci drudzy czyli Szwabo-Muslimy któży wzorują się na imperium krzyrzackim i templariuszach to możemy się spodziewadz w najblirzszych miesiącach kryzysu wodno-kanalizacyjnego.  Niewiem co możemy na to poradzić...niewiem...

Portret użytkownika MisterMajk

Przepraszam ale mam katar i

Przepraszam ale mam katar i troszke kicham, przez to mam kilka plamek na monitorze ,może dla tego na tych zdjęciach widze więcej niż jedno Ufo...
A tak poważnie to dziwi mnie że w dobie gdy każdy nawet zapluty menel ma już aparat w telefonie komórkowym to  w ciąż zdjęcia są "z dupy" .Oczywiście gdy pojawi się jakies dobre foto wtedy każdy jedzie że podejżane itp.
Rozumiem że często nie da sie zrobić zdjęcia bo są to zjawiska dynamiczne i gwałtowne zazwyczaj. Ale kiedy już ktoś robi całą serie zdjęć to czy nie lepiej nagrać filmik ? jeżeli zjawiska trwa dłuższą chwile czy nieda się lepiej uchwycić obiektu?.
Myślę że większość ludzi którzy zobaczą ufo nawet wstydzą sie o tym mówic bo i tak każdy to zaneguje i wyśmieje.
Sam w roku 2009 widziałem UFO (wraz z 16 innymi osobami). Każdy kto tam był stał z wytrzeszczonymi oczami w ten obiekt ,obserwacja trwała może około 5 sekund i nikt z nas nie myślać by zrobić temu zdjęcie. Oczywiście Gdy potem opowiadaliśmy o tym znajomym każdy twierdził że robimy sobie jaja albo że "pewnie pijany byłeś" "wydawało ci sie" po nawet idiotyczne komentaże "może to był samolot albo helikopter"  - oczywiście jestem idiotą i nie wiem jak wygląda samolot...

Portret użytkownika Sio

To samo przydarzyło się

To samo przydarzyło się mojemu bratu jak latał na MIGach 21.
Nad Polską gdzieś w okolicach Modlina widzieli dwa spodki. Czterech pilotów je widziało a więc nie było mowy o halucynacjach. Co gorsze nawet radary wojskowe je widziały, ale dowódcy zabronili im się zbliżać do nich chociaż chcieli je ścigać.  Technologia niesamowita jeżeli ludzka.

Portret użytkownika Sio

Baca gamoniu i zakuta głowo

Baca gamoniu i zakuta głowo słowiańska w nic nie wierzysz a ja jestem tu najbardziej wierzytelnym człowiekiem bo nie udowadniam niczego biblią ani obrazkami z internetu jak ty ciemna maso.
Nie mam przy sobie zdjęć brata w MIG21 bo zostały w Polsce ale i tak byś nie uwierzył.
Nie wierzysz że znam Uri Gelera - twoja sprawa. To że byłem bywalcem loży masońskiej w Sydney w to też nie uwierzyłeś bo podobno zdjęcie wytrzasnąłem z internetu, którego nie wiele oglądam i nie jestem biegły jak ty w tym.
No to przyjrzyj się zdjęciom z loży. To taki program i na scenie są trzy dziewczyny przebrane za anioły.
Jedna ze Słowacji, druga z Montenegro a trzecia to Kim z Południowej Afryki jest pochodzenia żydowskiego. wszystkie są obecnie Australijkami. Kim jest moją dobrą kumpelą, bardzo fajna osoba uczy hathayogi i tańca dżezowego.
Innych zdjęć z tamtego miejsca nie możesz dostać.
Widzisz baca golonka z feniksa powiedziałby nie widzieli a uwierzyli za głosem swego pana jako błogosławiony niewolnik wyzszej rasy. powinieneś się uczyć z tego bo po to jest życie

Portret użytkownika Sio

Haniu i ple jak się

Haniu i ple jak się macie?
Jak jesteś gdzieś po Heidelbergiem to możemy się spotkać.
Będę tam w przyszłym miesiącu żeby spotkać się z szamanami. Uczę ich jak rozróżniać pomiędzy Bogiem i demonami ponieważ katole tego nie potrafią a szamani przynajmnmiej to czają

Portret użytkownika Sio

Nie potrzebuję ayahuaski do

Nie potrzebuję ayahuaski do tego.
Wiesz, że nie zażywam alkoholu itd więc dlaczego miałbym sięgać po narkotyki.
Demon to zawsze problem lub cierpienie a salomonem nie zamierzam być.
Ale widuję je przy innych.
Tak czy owak to jest tylko sensytywność uboczna i nie podnieca mnie to w ogóle.
Demon nic ci nie zrobi jak jesteś czysty tylko problem polega na tym, że nikt nie jest więc pozostaje czujność i trzeźwość umysłu i chodzi również o to aby charakter nie pokrywał się z ich charakterem czy zrozumieniem.
Obecnie nawet papież słucha demonów i nawet wiem którego. Imigranci w każdym domu razem z żoną i dziećmi ha, ha, ha.
Och jakim ''czystym serduszkiem'' franek się kieruje
 
 
 

Portret użytkownika HannaH

A dziekuje ipi u mnie wszysto

A dziekuje ipi u mnie wszysto dobrze. Ale ze smutkiem musze stwierdzic, ze u ciebie po staremu. No nic jak to mawiaja: nadzieja umiera ostatnia.
P.S
Tylko uwazaj zeby ci szamani ci skory nie zloili, jak im cierpliwosci zabrakie, gdyz oni znani sa z gwaltownosci.

Portret użytkownika Sio

Nie ja latałem Baca tylko mój

Nie ja latałem Baca tylko mój brat a potem był kimś od informacji niejawnych.
Chcesz dalej  mnie podchodzić kim jestem?
Otóż nikim. kompletnie nikim.
Jedyne nad czym pracuję to wewnętrzny spokój i szczęście nie oparte na zewnętrznych informacjach czy kompilacjach a reszta to kit

Strony

Skomentuj