Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć "to coś" !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Nastąpiło potajemne spotkanie 150 wybitnych naukowców w celu stworzenia syntetycznej informacji DNA. Eksperci ostrzegają, że prowadzić to będzie do biologicznego wyścigu zbrojeń. Etycy wyrażają swoje zaniepokojenie sposobem omawiania tej sprawy. Tak doniosłe, dla globalnego zdrowia, rzeczy nie powinny być rozpatrywane w ukryciu ! Potajemne spotkanie odbyło się we wtorek 10 maja 2016 roku w ośrodku Harvard Medical School, w Bostonie/USA.

 

Uczestników nakłaniano by nikogo o tym nie informowali. Stworzenie całkowitego syntetycznego genomu ma być gotowe za 10 lat. Czołowi światowi eksperci chcą "poprawić" syntezę długich łańcuchów DNA, tak by zastosować je w zwierzętach, roślinach i mikrobach. Synteza całej informacji DNA może przynieść nieoczekiwane dla ekosystemu rezultaty, dlatego projekt poddany został krytyce.

Profesor Drew Endy z Uniwersytetu Bioengineering at Stanford oraz profesor Laurie Zoloth zajmujący się etykę medycznę na Uniwersytecie Northwestern w Chicago stwierdzają, że stworzenie pełnego syntetycznego ludzkiego genomu jest "gigantycznym moralnym gestem". Twierdzi się, że jeśli się to uda, to przetestuje się to najpierw w labolatoriach, gdzie zainstaluje się sztuczną informację DNA w ludzkiej komórce, Następnie ma ona zastąpić naturalne ludzkie DNA. Chociaż się tego oficjalnie nie mówi, w planach jest stworzenie syntetycznego "człowieka". Na początek chcą tak zamieszać z informacja, by ludzie stali się odporni na wszelkie choroby: " I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie" Apokalipsa 9:6

Mowa jest też o tworzeniu syntetycznych Einstainów lub aplikowaniu "informacji geniusza" tym, którzy chcą górować nad innymi. Szacuje się, że koszt budowy całej informacji wyniesie 90 milionów dolarów (suma taka dla bilionerów to wydatek na przysłowiowe "waciki"), syntetyczna konstrukcja ma się składać z trzech miliardów genetycznych par. 

Razem z projektem pojawiły się głosy by stworzyć nowe prawo dotyczące "nowego" humanoida, i jego jakoby "nowego życia". Warto przy tej okazji wspomnieć o planach jakie z tym projektem wiążą bardziej wtajemniczeni. Chodzi na przykład o przeniesienie w syntetyczne ciała ludzkiej świadomości (transfer umysłów uploaded minds), o którym pisane było w tekście "Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia - przygotowania do 'nowej' ?" pamiętajmy również o przeżyciach ludzi porwanych do UFO, którzy opisują ufonautów jako "to coś".

[…]Otóż te istoty nie szły, ale… szybowały nad ziemią… to nie był chód, ale ruch przypominający szybowanie. Kiedy zbliżyły się do samochodu, położyły na nim ręce i jak sądzę, zastanawiały się, jak otworzyć drzwi. Moody otworzył drzwi, uderzając nimi jedną z istot, a następnie obrócił się ku drugiej i z całej siły uderzył ją pięścią w twarz. Następne pamiętał jak został sparaliżowany. Kiedy odzyskał przytomność, leżał na czymś, co wyglądało jak plastykowy lub metalowy stół w kształcie prostopadłościanu. Czuł się skrępowany za pomocą jakiejś siły. Stół miał wymiary porównywalne ze zwykłym łóżkiem. Obok niego stała obca istota. Jak powiedział, jego pierwszym odruchem była „chęć wyrżnięcia tego czegoś, ale nie mogłem się poruszyć, w ogóle nie miałem kontroli nad kończynami.[…] Zwrot „tego czegoś” jest ważny bo pokazuje iż mogą to być twory sztuczne, nie-naturalne, nie stworzone przez NATURĘ !

Zródła informacji o tajnym spotkaniu:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3589785/Secret-meeting-15...

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jonek

Najgorsze jest to ze jestesmy

Najgorsze jest to ze jestesmy pozostawieni sami sobie. Ciagle tylko slysze szukajcie prawdy. No i co z tego ze znamy prawde. Jak mamy walczyc z systemem. Staniesz sie niewygodny to cie zlikwiduja. Jestesmy eksperymentem i nikt nie przejmuje sie naszym losem. Zeby zmienic bieg tej odwiecznej niewoli musialoby nastapic zbiorowe oswiecenie umyslow to czego nie dopuszcza nasi wlasciciele. Jeden taki byl co chcial cos zmienic to go przybili do krzyza a jego nauki wykorzystali do dalszej manipulacji.

Portret użytkownika Rozbawiony

Dal im się przebić jak to

Dal im się przebić jak to robili inna cześć jego jak znam życie miała calkiem udany stosunek z najwarzniejszym apostolem Smile Wydymal ich doslownie I w przenosni to byla pierwsza część planu.Dzieki temu że zrobili z niego męczennika dzieki jego naukom obudziło się setki ludzi.Nigdy nie chodziło o zbawienie świata I ludzi tylko obudzenie jak najwiekszej jego części.Jego apostołowie działają do dzisiaj żyją setkami żyć grając na nosie oglupiacza a ludzi przybywa kochają się I pomagają sobie a elita manipulujaca masami czuje zajebiste pieczenie miedzy posladami :)Coraz wiecej jest dobrych ludzi I o to jemu chodziło 

Portret użytkownika Rafi

Ale pamiętaj że on nie umarł.

Ale pamiętaj że on nie umarł. Pokazał tym samym że ciało to nie wszystko. I że można je kontrolować do poziomu samouzdrowienia(wskrzeszenia). A tego nie da sie sfałszować oraz wykorzystać do złego celu. Nikt jednak nie próbuje w elitach stawiać na kartę rozwoju duszy i samowystarczalności. Wiadomo czemu.

Portret użytkownika andrzejlodz

Potrafią wszystko wyleczyć

Potrafią wszystko wyleczyć ale jaki jest sens ? Wyleczysz i zapominasz ? Nikomu to się nie opłaca .... lepiej zaleczyc i czekac jak przyjdzie za pare miesiecy z inna zaaplikowana choroba ... inaczej caly przemysl by padł ... wazniejsza kasa niz zdrowie obywateli ... brutalne zycie .... niestety potrzebna jest wyniszczajaca wojna zeby wszystko na nowo normalnie odbudować 

Portret użytkownika Homo sapiens

W temacie działalności

W temacie działalności tajniaków od postHitlera, cywilizacji postchrześcijańskiej i ufonautycznej coraz bardziej widocznej w UE i USA to warto wiedzieć, że...

Ufo hybrydy juz w roku 2030 ? SkyWatchTv - 05/06/2015

https://www.youtube.com/watch?v=bISz1omy9Lg

UFO istoty i nowa cywilizacja łowców androidow - David M. Jacobs

https://www.youtube.com/watch?v=wfHMkB6MEn0

Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych

https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8

oraz "Obserwujemy w tym "wzięciu" typowe cechy zachowania istot, które nie liczą się z naszym zdaniem w sprawie naszej nietykalności cielesnej, oni po prostu zachowują się tak,  jakbyśmy byli tylko materiałem do dalszych "badań", nie istotami żyjącymi i mającymi godność.  Są jakby pracownikami w jakimś wielkim "dziele"...? Ciągła skrytość tych istot jest wysoce podejrzanym zachowaniem ! Mamy tu klasyczne komunikowanie się istot drogą telepatyczną. W tym przypadku jak i w wielu innych tego typu, istoty te informują nas  kilkoma wyrazami o swoich zamiarach i o swojej "nieziemskości". (Wydaje się, że jest to bardziej rodzaj dezinformacji, niż informowania ofiar porwań o tym co się faktycznie dzieje). Istoty te nie mają zahamowań by sparaliżować męża tej kobiety, gdy ten chce jej towarzyszyć, co tylko potwierdza ich podejście do człowieka...,  posiadają  "technikę" sterowania głębokimi procesami myślowymi człowieka, a nawet jego intencjami i pragnieniami !  Skąd w takim razie mamy wiedzieć czy nasze pragnienia i zachcianki nie są w jakimś "super kosmicznym komputerze", sterującym daną populacją na danym terenie ? Przecież to nie jest takie znowu niezwykłe, już dzisiaj się myśli o sterowaniu umysłami narodów, a stosuje psychomanipulację poprzez środki medialnego otępienia. Myśląc o tym możemy zadać pytanie, czy zatopieni w obecnej "cywilizacji" pełnej impulsów nieznanego pochodzenia, nie jesteśmy sterowani ? Jeżeli tak, to co może nam pomóc się wyzwolić od niepożądanych ufo  impulsów ? Czy życie zgodne z wytycznymi moralnymi nie jest naszą ucieczką ze świata ufoli i ich mega kontroli ? Jest wielu, którzy starają się dostać na "statek" bytów "nieziemskich" czy "ich chęć" jest tak na prawdę ich ?"

http://popotopie.blogspot.com/2013/05/polskie-wziecie-z-roku-1986-jako-klasyka.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika xyz1

Po co mieszasz w to wszystko

Po co mieszasz w to wszystko "UFO"? Zwrot "to coś" oznacza coś czego nie można nazwać człowiekiem ani zwierzęciem ALE TO NIE OZNACZA, ŻE TO COŚ JEST PRZEDMIOTEM! Fcuk logic... W ogóle nie mam pojęcia po c*olerę wmieszałeś w ten artykuł UFO.

Skomentuj