Potencjalny ślad po upadku UFO odkryty w amerykańskim stanie Nevada

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Internauta poszukujący śladów po dawnej historii dotyczącej domniemanego upadku obiektów UFO, przeglądał zdjęcia satelitarne amerykańskiego stanu Nevada. Korzystając z dobrodziejstw aplikacji Google Maps natrafił on na dość interesującą formację ziemną, przypominającą do złudu trójkąt.

Samo znalezisko jest o tyle ciekawe, że w okolicy tej dziwnej formacji znajduje się kilka innych obiektów sprawiających wrażenie instalacji elektrycznych i systemów odprowadzania wody. Nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego, gdyby nie podejrzanie duża ilość tych konstrukcji, które sprawiają wrażenie jakby zasilały jakąś średniej wielkości placówkę naukową a nie niewielkie opustoszałe ranczo.

Wnioskując po mapach firmy Google, trójkątny kształt, jest obecny na tej pustyni przynajmniej od 1994 roku i wiele wskazuje że znajdował się tam dużo dłużej. Dominujące obecnie teorie wiążą istnienie tego odbarwienia na pustynnej ziemi z jakimś przypadkiem upadku obiektu UFO, co wydaje się dość zastanawiające biorąc pod uwagę, że boki tego trójkąta mierzą po 1 kilometr każdy.

Czy mógłby to zatem być jakiś ogromny statek obcych który z jakiejś przyczyny rozbił się na pustyni w stanie Nevada? Obserwacje trójkątnych obiektów UFO nie są wcale niczym nowym, ale wiele wskazuje na to, że narazie najlepsze na co nas stać to spekulacje na ten temat. Należałoby przy tym nadmienić, że szczegółowe zgłoszenie na temat okoliczności, w których odkryto ten niezwykły obiekt zostało wysłane do organizacji MUFON gdzie otrzymało numer seryjny 95617.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj