Potężny obiekt wypatrzony w okolicy Słońca

Kategorie: 

Źródło: NASA

Praktycznie cały czas pojawiają się doniesienia, że na zdjęciach Słońca wykonywanych przez kosmiczne obserwatoria solarne należące do NASA, pojawiają się dziwne obiekty. Naukowcy twierdzą, że to "artefakty obrazu", ale ufolodzy analizują te dane sugerując, że to statki kosmiczne. Właśnie doszło do kolejnego tego typu przypadku.

 

Nietypowy obiekt zaobserwowano 15 lipca bieżącego roku na zdjęciach z koronagrafu SOHO. Rzekomy obiekt, który uchwycono na pierwszy rzut oka nie wygląda imponująco, ale ufolodzy docenili jego regularny kształt sugerując, ze jest to ogromny statek kosmiczny wielkości około 200 tysięcy kilometrów kwadratowych, co odpowiada powierzchni typowego kraju na Ziemi.

 

Wedle niektórych teorii nasze Słońce pełni też funkcję transportową. Jak twierdzą niektórzy badacze wszystkie gwiazdy we wszechświecie mogą być czymś w rodzaju "gwiezdnych wrót", a supermasywne czarne dziury znajdujące się w centrach galaktyk to wielkie huby transportowe jak nasze większe lotniska.

 

Jednak przyjęcie do wiadomości, że w naszej całkiem bliskiej okolicy trwa duży ruch statków kosmicznych, których pasażerowie zupełnie nie zwracają na nas uwagi wydaje się być dla większości ludzi teorią nie do przyjęcia, ale czy my sami tak bardzo interesujemy się mrowiskiem w naszej okolicy? Dlaczego zatem założenie, że istoty, które byłyby w stanie wykorzystywać gwiazdy do transportu przez galaktyki, będą tak bardzo zainteresowane kontaktem z nami?

 

 

 

Źródła:

http://sohowww.nascom.nasa.gov//data/REPROCESSING/Completed/2015/c2/2015...

https://www.rt.com/news/310459-nasa-ufo-sun-aliens/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Aniel

No cóż ja osobiście w UFO

No cóż ja osobiście w UFO wierze i ufam że istnieje, ale może ci wszyscy naukowcy ufolodzy itd pomyśleli trochę... i spojrzeli na naszą planete... przecież w dzisiejszych czasach w chinach mamy plemiona.. kompletnie zacofane władza się nimi za bardzo nie interesuje plemiona raczej im w przewozie i transportowaniu obywateli w niczym nie przeszkadza więc wszyscy mają ich w dupie. Teraz lecimy do Ameryki, z tego co wiem w USA też mają różnych zacofanych obywateli, ale najwięcej plemion itd jest w dolnej ameryce wszystko super też raczej sobie nie zawracają nimi głowy a oni nie zawracają sobie władzą głowy tylko dziwią się co to za dziwne latające metalowe ptaki i jeżdżące dziwne pojazdy. Z tego wszystkiego wynika przynajmniej dla mnie że nasza planeta my ludzie dla UFO jesteśmy poprostu zacofanymi mieszkańcami planety, widzą w nas idiotów którzy się biją i myślą sobie " o co im chodzi o co oni się biją ? " no właśnie ich pojazdy latają nad naszymi głowami ewidętnie je widać, ale ludzie są za głupi żeby ogarnąć to wszystko i badają i badają i patrzą szukają a taki kosmita właśnie sobie londuje gdzieś na łące żeby zapalić papierosa, albo żeby zatankować albo odpocząć a my dalej szukamy. Nie będą się nami interesować bo im ani nie zagrażamy ani nie przeszkadzamy, jedno jest pewne jeśli nasze UFO miałoby do nas problem już dawno by nas  tu nie było, ale to właśnie różnica pomiędzy ufolutkami a nami tamci mają mózgi i wiedzą że broń nie jest im potrzebna wojny nie są potrzebne nie zaatakują nas nigdy bo wojna to dla nich coś niezrozumiałego. Powiedzmy sobie tak... Ufo nie mogło prowadzić wojen.. ponieważ się rozwineło ludzkość mogłaby rozwinąć swoją technologie tak bardzo jak oni tylko że różnicą jest to że u nas siębiją i kłócą a u nich się bratają. Każdy statek inny  może jest wiele cywilizacji Ufolutków ? może to takie państwa w kosmosie które kontrolują pewne granice ale są jak Unia i mogą przez nie przelatywać itd itd wieczny sojusz jedno państwo imperium ? współpracują i używają naszych ziem niczym Krzysztof.C w czasie odkrywania Ameryki ?
tylko bez agresji ? a może nas jeszcze sprawdzają ?  dają nam znaki i patrzą czy ludzie już są na tyle mądrzy czy jeszcze im brakuje do tego byśmy się im ujawnili z pełnej pary ? wiecie ludzkośćaktualnie zmierza do samozniszczenia a Ufo poszło w rozwój może nawet ich planety nie istnieją ? może zaczeli kolonizowaćkiedy my toczyliśmy jak głupi wojny. 

Portret użytkownika Ja

To jest fizyczna emanacja

To jest fizyczna emanacja istot DEMONICZNYCH ;] którzy przenikaja ten wszechwiat (w tym ziemię) na wskroś ;]
 
P.S. Mimo, że nie stanowią bezpośredniego zagrożenia ale lepiej ich unikać ;] To nie na nich czekamy ;] oni nam nie pomogą dbaja o siebie i karmia sie ludzkimi emocjami ;] więc zalezy im by ziemia długo jeszcze istniała i nic sie jej złego nie przytrafiło.

Portret użytkownika Homo sapiens

Cabaju oni wierzą że te UFO

Cabaju oni wierzą że te UFO istoty są uduchowione Duchem Boga YHWH, ale chyba się mylą, i dlatego powinnismy ludziom to wyjaśniać !
(...)Wielokrotnie wspominałem w różnych miejscach, że jedyną mocą zdolną oswobodzić nas z niewidocznego wpływu ufo istot jest Jezus Chrystus oraz Jego Duch Święty. Nie bez przyczyny powstała w Polsce organizacja chcąca ogłosić Go Królem Polski. Takie zdarzenie miało by niebagatelny duchowy wpływ na całe społeczeństwo, z którego jak widać pobierana jest ogromna ilość życiowej energii. Osobiście byłem świadkiem rozmowy kilku całkiem mi obcych osób, które twierdziły że spostrzegają kłopotliwą do wyjaśnienia sytuację, gdzie nienaturalnie duża ilość ludzi z ich środowiska nagle umiera/umarła.

Ten fenomen ma miejsce zwłaszcza w ostatnich kilku latach ! Tego typu rozmowy mogą być odbierane jako bardzo subiektywne odczucia, jednak gdy się wezmie pod uwagę działalność wspomnianej demonicznej partii obywatelskiej, stwarzającej dogodne warunki pasożytom energetycznym, fakt taki by nie dziwił. Stąd ruch na rzecz intronizacji Chrystusa na Króla Polski wpłynął by z pewnością na działalność ufonautów oraz organizacji pomocniczych wysysu energetycznego (banksterskich). Z czasem można by proceder taki ukrócić do minimum. Ceremonia zasadniczo składa się z dwóch części: z aktu ustanowienia króla oraz z aktu oddania się pod jego władzę, co dało by z pewnością efekt zbawienny.(...)
Cytat z tej strony:
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

Materiału do analizy jest już

Materiału do analizy jest już wystarczająca ilość. Czas nazwać rzeczy po imieniu.
Po prostu...  ufologia to inna nazwa demonologii.
Dochodzi do tego aspekt socjologiczno - ideologiczno - światopoglądowy lansowany przez media i "ujawniaczy", wyznawców "orfizmu", który poniżej udokumentował Polsky znanym wielu od lat materiałem.
Zrozumienie i zaakceptowanie tego faktu nie jest rzeczą prostą dlatego masz do czynienia ze swoistą "opozycją". Sięgając do proroctw można z dużym prawdopodobieństwem założyć że wiele osób na świecie da się uwieść bajce o "obcych" i ulegnie zapowiadanemu zwiedzeniu.
Najważniejsze w tym wszystkim jest to że jakkolwiek potoczą się losy Świata i pojedynczych osób, to i tak... Jesus Vincit.

Portret użytkownika tubylec

A pytałeś Jezusa Chrystusa

A pytałeś Jezusa Chrystusa czy on chce być królem Polski? Odpowiedział coś? Bo ja np. nie chciałbym żeby ktoś robił mnie królem czegoś za moimi plecami i bez pytania mnie o zdanie .. wcale bym się nie zdziwił gdyby Jezus Chrystus powiedział "słuchaj Homo, nie mam ochoty ani czasu zajmować się Polską bo mam ważniejsze rzeczy do roboty, sprzątajcie ten bajzel sami a nie że będziecie się mną wysługiwać a sami tylko klepać pacierze".

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Tak Homo... Zwłaszcza

Tak Homo... Zwłaszcza śmiertelność ludzi po 55 roku życia w stosunku do 2008 r wzrosła 1000 krotnie!!
 A dzieje sie to tak, gdyż NWO wdrożyło program depopulacyjny realizowany falami elektromagetycznymi, i w którym główne zastosowanie ma chemitrails i HAARP

Portret użytkownika El Koto

Zobacz to od strony Indian.

Zobacz to od strony Indian. Masoneria postawiła radio-teleskop na świętej górze Indian. Indianie twierdzą że tam jest ich święta góra gdzie szamani se ucinali pogaduszki z bogami, masoni twierdzą że tam jest szczelina miedzywymirowa i ukradli im całą gorę! A ty H.S. dalej swoje! Spróbuj odczuć tę sytuacje, a nie tylko klepać swoje tralalala-bum-cyk-cyk. Np co by było z twoimi uczuciami religijnymi gdyby masoni ukradli św klasztor w Częstochowie i zrobili tam agencje dla spotkań gejóf? Poczekaj jeszcze kilka lat i nic nie rób, a doczekasz się takich zmian jakie przykładowi Indianie już mają!
(Wódka dopalacze i trujące żarcie GMO te trzy rzeczy za darmo dla polskich tubylców-roboli z getta ale tylko dla tych oznakowanych uprzednio znamieniem właściciela - są realnym planem przeznaczonym do realizacji - tak mówią masoni.)

Portret użytkownika jou

juz pisalem kiedys ze nie

juz pisalem kiedys ze nie chodzi o zadna obca cywilizacje a wypatruja poteznej asteroidy ktora spowoduje 3 dni ciemnosci,wybuch wielu wulkanow,zanieczyszczenie powietrza i wogole upadek rzadow i obecnego systemu,co jest przepowiedziane w 3 tajemnicy fatimskiej 

Portret użytkownika Anuradha

Tak Cabaj, Ta nazwa mówi sama

Tak Cabaj, Ta nazwa mówi sama za siebie. Mnie by do głowy nie przyszło użyc imienia najwiekszego opozycjonisty Boga i to w ogólnie przyjętym Swietym miejscu. Oto jak sobie drwia z ludzi, juz nawet nie wspominam o wiernych, bo oni przełkna każdą zniewgę, "no bo przecież Papież ma zawsze rację..." A o Jezusue wiedzą wystarczajaco duzo, co im nie przeszkadzało poprzekręcać historyczne fakty o Nim i na bazie Jego śmierci zrobić najbardziej okultystyczną religie świata.

Portret użytkownika klaunator

Wszystko fajnie, pięknie, ale

Wszystko fajnie, pięknie, ale artykuł trochę z dupy, zachowując pełen szacunek do autora.
Czemu z dupy? A już objaśniam. Mianowicie takich "artefaktów" są dziesiątki, setki, jak nie tysiące i to licząc tylko rok 2015. Praktycznie na każdym filmiku, gdzie prezentowane są zdjęcia z SOHO można dostrzec ciekawe "artefakty". Stąd interesowanie się jednym przypadkiem i opisywanie go jako niezwykły, a raczej potężny jest tak naprawdę dużym uproszczeniem i w mojej opinii ignorancją przy tworzeniu artykułu. 
Koleżka z tego kanału https://www.youtube.com/channel/UCiDa1Pvau5HpDlGhb9hjuKA ponad rok temu zamieścił filmik, na którym było mnóstwo takich "artefaktów" - co ważniejsze praktycznie wszystkie były większe od kilku do kilkudziesiędziu razy niż ta kropka na zdjęciu pod tytułem artykułu.
I teraz, żebym nie został źle zroziumiany. Nie wiem czy są to faktycznie artefakty, czy coś więcej. Wiem, że jeżeli autor zabiera się za tworzenie artykułu, to ma dużo większe pole do popisu, dostępne na wyciągnięcie ręki, niż pokazywanie "kropki".

Portret użytkownika hmm ciekawe :)

Halo Pozwól że pokaże ci

Halo Smile
Pozwól że pokaże ci inny artefakcik Smile 
https://youtu.be/MWuzPMEjpvg?t=1m38s <-- WIEM ! to jest balon ! NIE ! albo słońce założyło krawat o wielkości 1/3 swojej nie wielkiej kulistości Smile natpewno no bez wątpienia musi to być świstak Smile
tu nastpne artefakty, które pojawiły się podczas misji w której zerwał się kabel o długości 2 kilometrów:
https://youtu.be/8njYpyAkMp8?t=7m43s <-- no to są już rozwielitki ALBO kuleczki lodowe <-- TAK to muszą być migoczące kulki lodowe NAPEWNO Smile jak nie to balony <-- to jest najczęstrze wyjaśnienie "naukowe" BALONY Smile
 
Jeszcze jeden: https://www.youtube.com/watch?v=6SEVowZGEq4 <- ale to napewno jest BALON to bez dwóch zdań  BALON wielkości kilku ziemi Smile
 
może uświadommy sobie coś o wiemy napewno: 
https://www.youtube.com/watch?v=37awV78bxAg&feature=youtu.be&t=20s
 
te małe kopeczki to planety - jedna z nich to MY Smile naprawdę myślisz że ziemia to pępek tego ogromu a ludzie za pomocą arogancji i swojej "mądrości" zdefiniowali wszechświat ?? zastanów się, dopiero od 130 lat mamy technologie, wcześniej były walki z "czarownicami". Obawaim się że jesteśmy za mali na to co się tu dzieje Smile

Portret użytkownika Anuradha

Hmm ciekawe, odnosnie Twojego

Hmm ciekawe, odnosnie Twojego wpisu nasunęła mi się myśl, że większa część ludzi boi się Istot z kosmosu, że to oni zagrażaja Ziemi itp. Nie mówię tu o uprowadzeniach, bo to oddzielny temat uważam, ale chodzi o tą psychozę strachu. Tak naprawdę, gdyby chcieli nas zniszczyć, to przy ich technologi obawiam sie, że nie zdązylibyśmy nawet czgokolwiek zauważyć.

Skomentuj