Potwór z Loch Ness może być gigantyczną żabą żyjącą w głębinach

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Nowa teoria odnośnie pochodzenia słynnej gwiazdy kryptozoologii - słynnej Nessie, jest doprawdy szokująca. Potwór żyjący w szkockim Loch Ness może być w rzeczywistości tylko gigantyczną żabą!

Potwór z Loch Ness od wielu lat wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. Wokół tego stworzenia powstały różne teorie, z których wiele nie zostało potwierdzonych. Jednak ostatnio w sieci pojawiła się hipoteza, że ​​potwór może być tylko ogromną żabą.

 

Podobne przypuszczenie zostało już wyrażone wcześniej, w raporcie opublikowanym w 2007 roku, ale wtedy niewiele osób było zainteresowanych tym wyjaśnieniem. Teraz użytkownicy mediów społecznościowych aktywnie dyskutują o nowej wersji pochodzenia potwora z Loch Ness.

Wersję z płazem można uznać za prawdopodobną, ponieważ specjaliści z amerykańskiej firmy SeaTrepid Inc zbadali jezioro, wykonując skan głębinowy. Zamiast nieznanego potwora eksperci znaleźli niezwykłe stworzenie - żabę żyjącą na głębokości stu metrów. Czy to właśnie żaby odpowiadają za dziwaczne obserwacje na tafli wody dokonywane od dziesiątek lat?

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj