Powstanie nowy serial o obcych i Starożytnym Egipcie

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Od wielu lat ludzkość zastanawia się kto zbudował monumenty, które znajdują się w Egipcie. Oczywiście można przyjmować bezrefleksyjnie tak zwane ustalenia naukowców, ale na pierwszy rzut oka widac, że są tam piramidy i próby ich naśladownictwa. Trudno się dziwić, że filmowcy sięgają znowu po temat obcych cywilizacji i Egiptu.

Po raz pierwszy koncept ten zaprezentowano w formie fikcji literackiej w 1994 roku przy okazji filmu Stargate. Z fabuły wynikało, że w Gizie znaleziono krąg pozwalający na tworzenie tuneli poprzestrzennych. Film poprzedzał trzy seriale w tym universe. Tym razem za podobną tematykę bierze się Ridley Scott.

Według najnowszych doniesień sławny reżyser będzie producentem wykonawczym serialu HBO o roboczej nazwie "Faraon". Projekt skupi się na eksponowaniu roli obcych cywilizacji w kształtowanie rozwoju starożytnych Egipcjan.

Trudno powiedzieć o czym będzie opowiadał serial, ale pole do popisu w przypadku Starożytnego Egiptu jest naprawdę duże.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Księga Henocha daje nam

Księga Henocha daje nam wskazówki o pochodzeniu Biblijnych Gigantów oraz przybyszach z innego wymiaru:

[...]1 Odpowiadając mi rzekł do mnie swoim głosem: "Słuchaj! Nie lękaj się, Henochu, sprawiedliwy mężu
i pisarzu sprawiedliwości. Podejdź tutaj i posłuchaj mego głosu.
2 Idź! Powiedz Czuwającym nieba (ang. Watchers), którzy przysłali cię tutaj, abyś wstawił się za nimi: ’To wy powinniście wstawiać się za ludźmi, nie ludzie za wami.
3 Dlaczego opuściliście wysokie, święte i wieczne niebo i złączyliście się z kobietami i staliście się nieczyści
z córkami ludzkimi, wzięliście sobie żony i postąpiliście tak, jak synowie ziemscy i zrodziliście synów gigantów?
4 Byliście duchowymi, świętymi, żyjącymi Życiem wiecznym, a staliście się nieczyści z powodu kobiet.
Zrodziliście [dzieci] poprzez krew ciała. Zapałaliście ludzkim pożądaniem i stworzyliście ciało i krew
tak, jak czynią to ludzie, którzy umierają i ulegają zniszczeniu.
5 Dlatego dałem im żony, żeby siali w nich nasienie i żeby dzięki nim mogły się rodzić dzieci, tak, aby
niczego nie brakowało na ziemi.
6 Ale wy pierwotnie byliście duchowymi, żyjącymi wiecznym, nieśmiertelnym życiem po wszystkie pokolenia
świata.
7 Z tej racji nie przewidziałem dla was żon, albowiem mieszkanie [bytów] duchowych jest w niebie.
8 A teraz giganci, którzy zrodzili się z duchów i ciała, otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich
mieszkanie będzie na ziemi[...]

http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Henoch jest jednym z biblijnych bohaterów. Rola, jaką odgrywa w wypełnieniu bożego planu jest niewspółmierna do tego, ile miejsca mu poświęcono w tej 'księdze ksiąg'. Po hebrajsku Henoch to Wtajemniczony. Po wypełnieniu swej ziemskiej posługi prorok Henoch wstąpił do nieba na 'ognistym rydwanie'. Dzięki zapiskom, które po sobie pozostawił dowiadujemy sie o stanie ówczesnej wiedzy w dziedzinie astronomii, zdobywamy informacje o pochodzeniu bogów oraz szczegóły dotyczące 'grzechu pierworodnego'.

Gdyby sprawy potoczyly się zgodnie z wola ojcow Kościoła, to wówczas nikt nigdy nie dowiedzialby się o istnieniu Księgi Henocha. Tymczasem kaprys losu sprawil, ze zwierzchnicy wczesnoetiopskiego Kościoła włączyli kronikę Henocha do swego kanonu.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Dzięki, ale najbardziej

Dzięki, ale najbardziej zadziwia mnie to, że za każdym razem gdy badam starożytność to wypływają informacje potwierdzające treści zawartye w Biblii, coś takiego się dzieje, iż napotykam fakty lub zródła, które zadziwiają mnie samego, na przykład istnieją rejony innowymiarowej rzeczywistości gdzie jakieś istoty przrebywają w ramach kary za to, że stwarzały hybrydy czyli gigantów, mogli to być giganci przebiegłości ale i giganci fizyczni, zostali oni zesłani do innej rzeczywistości za to co robili na przedpotopowej Ziemi. To taj jak z tajemnicą gleby lessowej, musi być ona "świeża" bo gdyby miała miliardy lat jak twierdzą ewolucjoniści to jej cząsteczki dawno by się zaokrągliły w wyniku miliardów lat przewalania się, a tak nie jest ! Interesującą rzeczą  gleby lessowej są jej drobne cząsteczki, które jak się okazało nie są zaokrąglone w wyniku działania wiatru i wody na przestrzeni tysięcy lat! (miliardów) Niektórzy sugerują, żę gleba lessowa "przywędrowała" na Ziemię z kosmosu..., no bo jak nie można czegoś wytłumaczyć to trzeba przywołać kosmos albo najlepiej jak zwykle asteroidy.
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/05/zgony-mamutow-i-tajemnicze-artefakty.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Starożtne przekazy z całego

Starożtne przekazy z całego świata opowiadają o nadprzyrodzonych istotach które się mieszały z ludzmi. Czy to nie jest zastanawiające? jednocześnie niepokojące? Coś niezwykłego się działo na przedpotopowej Ziemi, a do tego jesteśmy utrzymywani w niewiedzy przez tzw. ewolucjonizm! Myślicie że to przypadek? ! Ja nie mam złudzeń, na Ziemi cały czas trwa zmaganie się tajemniczych sił anielskich! Starożytność nie pozostawia w tej kwesti wątpliwości, zresztą teraźniejszość też. Temat jest niezwykle fascynujący jak i przemilczany przez wielu z obawy o wyśmianie, jednak te niezwykle potężne siły są obecne nie bezpośrednio tu lecz w innym wymiarze duchowym..

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ciężko powiedzieć kiedy

Ciężko powiedzieć kiedy nastąpi wchłonięcie ludzkości do cywilizacji ufo ale się starają by asymilacja nastąpiła szybciej niż sądzimy.
Natomiast piramidy z giza to większa zagadka niż sądzimy bo one nie miały żadnych oznaczeń na ich powierzchni co zwiększa i tak już gigantyczną tajemnicę ich przeznaczenia.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Max77

Serial będzie kolejnym

Serial będzie kolejnym krokiem w powolnym uświadamianiu społeczeństwa o tym kto naprawdę kierował rozwojem cywilizacji na Ziemi. Po jakimś czasie tego uświadamiania będzie więcej entuzjastów tej teorii od sceptyków. Po drodze wyciągną jakiegoś królika z kapelusza w formie niezbitego dowodu o ufo i wszystkie religie przestaną istnieć.

Portret użytkownika samten

Różne są interpretacje słowa

Różne są interpretacje słowa religia ale buddyzm jest systemem który łyknie ten temat bez wewnętrznych sprzeczności czy nowych teorii. To są czujące istoty jakich niezliczalne rzesze w nieskończonej przestrzeni i od nie mającego początku czasu rodzą się i umierają nie rozpoznając natury umysłu.
Już Einstein mówił że jedyną religią kóra nie pozostaje w sprzeczności z nauką jest buddyzm a od jego czasów ten pogląd tylko zyskał na mocy...

Portret użytkownika HalinaG

W niektórych programach

W niektórych programach pokazują jak to niejakies dziwne osoby "men i black" nawiedzaja tych, którzy zbyt się interesują sprawami ufo, zwłaszcza kiedy coś widzieli. Dlaczego zatem nikt nie nawiedza i nie straszy producentów tego programu? O co tu chodzi?

Portret użytkownika pirogronian

Być może o powolne ujawnianie

Być może o powolne ujawnianie prawdy, której i tak się nie da ukryć, lub wprost przeciwnie - danie wentylu bezpieczeństwa teoriom spiskowym i sprowadzeniu wszystkiego do niepoważnej pop-kultury. W tym przypadku bardzo łatwo też zupełnie odwrócić uwagę od na prawdę istotnych szczegułów prawdy. Nejlepsza forma dezinformacji - mów prawdę z odrobiną fałszu.

Skomentuj