Pozaziemskie koalicje mogą celowo izolować Ziemię od kontaktu z innymi rasami

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Nowo opublikowana praca naukowa sugeruje, że nie można wykluczać tego iż fakt nieznalezienia do tej pory żadnych innych form inteligentnego życia we wszechświecie może być w zasadzie dowodem na jego istnienie. Najnowsza teoria zakłada, że zaawansowane obce cywilizacje utworzyły liczne "związki planet", które teraz działają w ochronie swoich interesów.

 

Zdaniem naukowców, nie można wykluczać, że Ziemia znajduje się w obszarze przestrzeni zajmowanym przez konserwatywną kosmiczną klikę nastawioną na brak kontaktu z "prymitywnymi" z ich perspektywy cywilizacjami. Oczywiście dla większości z nas taka teoria wydaje się conajmniej fantastyczna. Jednak według sławnego paradoksu Fermiego o ile obcy wogóle istnieją, Ziemia powinna już zostać przez nich dostrzeżona a może nawet odwiedzona.

Źródło: NASA

Prowadzi nas to do bardzo prostego pytania. Jeśli naprawdę nie jesteśmy sami w kosmosie jak to się stało, że nie spotkaliśmy kosmitów? Jedną z możliwych odpowiedzi jest tzw hipoteza "Rezerwatu", która zakłada, że pozaziemskie cywilizacje celowo powstrzymują nas przed zawarciem z nimi kontaktu w celu badania naszych zachowań w różnych okresach rozwoju.

Źródło: ESO/G. Bono & CTIO

Nowe badania opublikowane przez Bibliotekę Uniwersytetu Cornell nieco podkopują tę wizję. Zakładają one że jeśli rzeczywiście istnieje wiele cywilizacji w samej naszej galaktyce to najprawdopodobniej utworzyły one kilka sojuszy zamiast jednej galaktycznej organizacji. Model stworzony przez brytyjskiego astrofizyka Duncana Forgana oparty jest na całym zbiorze czynników, takich jak to, jak długo każda cywilizacja musiała się rozwijać by zacząć uczestniczyć w międzygwiezdnej komunikacji, odległości między konkretnymi światami i długowieczności cywilizacji.

"Uważamy, że aby istniała tylko jedna grupa (coś pokroju Galaktycznej Federacji), średni czas życia cywilizacji musiałby być bardzo długi, natomiast dystans między poszczególnymi cywilizacjami musiałby być stosunkowo niewielki. Być może jest to mało prawdopodobny scenariusz, gdyż wymagałoby to pojawienia się znacznej liczby cywilizacji w całej galaktyce w bardzo krótkim odstępie czasu." - powiedział Duncan Forgan

Co więcej, niedawno opublikowane badanie zakłada, że nawet jeśli pradawna cywilizacja, która rozwijała się na samym początku historii naszej galaktyki rzeczywiście istniała, to nadal mogłaby nie dysponować odpowiednią technologią by skonstruować taką galaktyczną organizację. Jednakże, jeśli wszystkie te cywilizacje powstały stosunkowo równocześnie, i udałoby im się przetrwać i rozwijać się dłużej niż miliony lat, to najprawdopodobniej w pewnym momencie doprowadziłyby one do powstania szeregu mniejszych sojuszy.

Galaktyka Drogi Mlecznej
Źródło: Bruno Gilli/ESO

Badanie dowodzi, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że istnieje kilka sprzecznych grup interesu które nie osiągnęły jeszcze jednorodnej polityki odnośnie kontaktowania się z innymi cywilizacjami. Tłumaczyłoby to ciszę radiową jakiej doświadczamy od momentu rozpoczęcia nasłuchów z pomocą radioteleskopów i coraz częstsze obserwacje pojazdów UFO o rozmaitych kształtach i właściwościach.

Ta niezwykła sprzeczność może wynikać z jakiejś nieznanej nam międzygwiezdnej umowy o niezawieranie kontaktów radiowych z przedstawicielami naszej planety. Przynajmniej do momentu gdy strefa pod którą podlega nasza planeta przejdzie pod władanie innego sojuszu. Oczywiście wszystko to może być jedynie mocno odrealnioną hipotezą, lecz nie da się ukryć, że tłumaczyłaby ona wiele zagadek dzisiejszej ufologii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Piotr Pliszka

  Reset jaki miał miejsce w

  Reset jaki miał miejsce w przeszłości, dotyczący cywilizacji i strzeżenie artefaktów i odkryć wskazujących na cywilizację pod niektórymi względami przewyższającą obecną, napewno świadczy o ponadnarodowym spisku. Osobiście nie mam odwagi twierdzić o istnieniu tylko obcych w sensie organicznych istot czy tylko demonicznych, bo uważam, że mogą być i jedne i drugie. 

Kolejna sprawa, jaką może być zmowa/pakt o wzajemnej wymianie dóbr wsparcie technologiczne w zamian za eksperymenty: uprowadzenia, opętania. Gdzie występuje najwięcej uprowadzeń wbrew woli jednostek? Sugeruje to umowę/pakt: bydło z naszego podwórka możecie sobie dyskretnie brać do badań a wy dacie nam narzędzia do kontroli umysłów. (Broń obosieczna - nie zostanie w pełnym zakresie przekazana ziemianom, bo szaraki nie zdążą stąd zwiać jak "lojalni" żołnierze zrobią szarym kuku). Rasy nie znające emocji, nie znające miłości ani nienawiści, nie znające rozwoju nie kierują się pełnym zakresem praw uniwersalnych - i zwyczajnie w dupie mają prawo nieingerencji. Uprowadzają, eksperymentują próbują wcielić się w nowe życie. 

Jedno jest pewne: celowo pozbawieni zostaliśmy dostępu do wiedzy, nadal trzymani jesteśmy w ciemnej d.pie i to nie dla naszego dobra. Można by podejmować dywagacje, że to niezbędny element z punktu widzenia doświadczeń karmicznych cała amnezja, zawężone postrzeganie i spostrzeganie, otępiałe możliwości umysłowe. Ogłuszeni i oślepieni, ze spaskudzonym kluczem DNA i dodatkowo docelowo podtruwani szczepionkami, fluorem, masturbowni w łeb przez telewizję, w szkołach zakłada się obręcze na umysłach, żeby nie daj Boże nie powołać kreatywności.

Portret użytkownika Bb

Tak właśnie jest, jak w

Tak właśnie jest, jak w artykule. A ci robiący kręgi w zbożu to graficiarze i buntownicy przeciwni prawom konfederacji, którzy uważają, że każda istota ma prawo do całej wiedzy o świecie i korzystania z wszelkich narzędzi do rozwoju i pomocy innych zaawansowanych cywilizacji. Czyli taka "lewica" trochę.  Niestety niewiele mogą zdziałać, bo ogranicza ich poprawność polityczna i niechęć do przemocy. A ich kręgi w zbożu robią nam tyle, ile nasze lajki głodującym dzieciom z Afryki.  Choć zawsze pozostaje nadzieja i poczucie że przynajmniej myślami są z nami.

Portret użytkownika DomQ

Kilka razy w powyższym

Kilka razy w powyższym artykule zostało użyte słowo "badania". Ale badania czego? Jak można nazwać "badaniem" założenia na temat czegoś, co autorzy nie wiedzą czy istnieje. To wszystko są hipotezy. Być może słuszne, byćmoże nie, ale hipotezy. Dopóki nie zostaną zweryfikowane, są nic nie warte, nie ważne jak fajnie by brzmiały. A autorzy ich nie zweryfikowali.

Po drugie, autorzy tych "badań" wydają się rozumować w typowo ludzki sposób na temat tych obcych, używając typowo ludzkiego narzędzia - logiki. Tak jak z tym Paradoksem Fermiego.. "skoro jeszcze ich nie znaleźliśmy to znaczy, że pewnie nie istnieją". Obcy, jeśli są bardziej zaawansowani od nas, mogą wymykać się jakiejkolwiek logice z ludzkiego punktu widzenia i w ogóle wymykać się wszelkiemu pojmowaniu jakie znamy. Więc więc próba patrzenia na obcych używajac typowo ludzkiej logiki na prawdę nie ma sensu.

Po trzecie, skąd twierdzenia, że obcy "jeszcze się z nami nie skontaktowali". Przecież jest tyle dowodów na wizyty obcych, od twierdzeń naocznych świadków, po malowidła naskalne przedstawiające statki kosmiczne po odtajnione dokumenty CIA. Nawet jeśli przyjmujemy supersceptyczne podejście i uznamy powyższe za tylko poszlaki, a nie dowody, to jednak te poszlaki coś znaczą, prawda? I należy wziąć je pod uwagę zanim uzna się z pewnością, że "jeszcze się z nami nie skontaktowali".

Po czwarte, całe to rozkminianie, że gdyby obcy istnieli to byśmy ich dawno temu znaleźli/skontaktowaliby się z nami jest bezsensowne. Po pierwsze, jak napisałem powyżej, są dowody, a przynajmniej - poszlaki, że już dawno temu nas odwiedzili, a po drugie skąd my możemy wiedzieć jakie są obcych intencje. Nawet jeśli założymy na chwilę, że na prawdę się jeszcze z nami nie skontaktowali, to mogą mieć milion powodów na to, które to powody mogą się wymykać naszemu rozumowaniu więc zgadywanie ich to wróżenie z fusów.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Wszystko co napisałeś to

Wszystko co napisałeś to dywagacje na temat dywagacji a wynikają z prostej jak bicz podstawowej logiki umysłu. Niczego nie sugerują i niczego nie wyjaśniają. Równie prawidłową byłaby dywagacja, że skoro są krowy, które pasą się na pastwisku, mogą być krowy,które latają i zywią się owadami...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika DomQ

Nie rozumiem o co Ci chodzi.

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Możesz wyrażać się jaśniej? Moje "dywagacje" kwestionują teorie naukowców, które moim zdaniem są bezpodstawne, biorąc pod uwagę, że nie wiedzą oni praktycznie nic o obiekcie swoich badań, czyli obcych. Moje "dywagacje" nie mają na celu czegość udowodnić, tylko wskazać dzury w rozumowaniu tych naukowców. A że niby co Ci się w moich "dywagacjach" nie podoba?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Pisałem już dlaczego... , Ale

Pisałem już dlaczego... , Ale powtórzę. Istnienie innych zaawansowanych cywilizacji kosmicznych skończyłoby sie eksterminacją Ziemian już na początku ich istnienia. Takie jest prawo Natury. Jest krwiożercza i zachłanna. W świecie materialnym są materialne potrzeby a nasza planeta jest w stanie przyciagnąć każdego, by te potrzeby zaspokoić. Domniemanie istnienia mniej zorganizowanego życia poza Ziemią graniczy z głupotą, gdyż Ziemia nie jest, jak powiadają idioci mieniący się naukowcami, najstarszym obiektem w najstarszej Galaktyce. Gdyby zaś jakaś hipotetyczna supercywilizacja kosmiczna zakończyła swoją egzystencję, pozostawiłaby na Ziemi liczne ślady eksploatacji jej złóż, jak równiez pozostałości technologiczne w okolicznym kosmosie a takich nie ma.

 Stąd wniosek, że Ziemia nigdy nie została odkryta  (cojest niepradopodobne, gdyż leży jak na celowniku  na skraju drogi Mlecznej), albo nigdy takiej cywilizacji nie było... A skoro nie było to dlaczego miałaby się pojawić za naszych czasów?? Jeżeli by sie pojawiła, bylibyśmy odnalezieni i eksterminowani jak powiedziałem.

 Idiotycznym naiwniactwem jest domniemanie istnienia istot duchowo wyższych, które nas ułomnych śmierdzieli, darzyliby wyjątkowym uczuciem, głaskając po główkach i otaczali opieką...  No raczej dla ochrony Nas przed Samym Sobą... pozdrawiam..

 A i tego jakoś nie widać, nie słychac i nie czuć...

 Jesteśmy zdani wyłącznie na swój intelekt, intuicję i chart ducha...

 I nie potrafimy z tego korzystać dając się manipulować jakimś przygłupom, którzy maja władzę i pieniądze,

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika DomQ

Być może faktycznie prawo

Być może faktycznie prawo natury nakazywałoby nas zniszczyć, a może...nie? Może prawo natury nie jest aż tak brutalne. Skąd wiesz, jakie jest? Mówimy tu o potencjalnych bytach potencjalnie oddmiennych od wszystkiego co znamy, więc nasze wnioskowanie, zwłaszcza w oparciu o "logikę" i "zdrowy rozsądek" mija się z celem, ponieważ, gdyż te byty mogą poza niego wykraczać. Poza tym..skąd wiesz, że nie ma śladów ich technologii w naszym sąsiedztwie w kosmosie. Ja nie wiem czy są, czy nie. A Ty skąd wiesz, że na pewno nie ma? Nie o wszystkim się nam przecież mówi.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To nie tak... Prawa natury

To nie tak... Prawa natury nie każą niszczyć.. To co się niszczy przeważnie wynika z zasady słabszego, niezależnie co przez to pojęcie rozumiemy. Jestem zdecydowanym kreacjonistą, chociaż nie odwołuję  sie w swoim poglądzie do żadnych znanych bóstw czy bóstewek kreowanych przez róznorakie religie ( w tym religię ewolucjonizmu, czy ideii społecznych) W tym kontekście nie widzę boskiego celu tworzenia życia alternatywnego w Kosmosie i uważam że inne formy życia nie są możliwe, gdyż nie są potrzebne...

 Gdyby było inaczej, zostałoby to już odkryte...

 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

A dlaczego się nie zgadzasz?

A dlaczego się nie zgadzasz? Komu są potrzebne cyjanowodorowe mrówki?

i jak można odkryć inne formy życia , które nie istnieją...?

 Jeśli był boski plan, a niezaprzeczalnie był, to jesteśmy tylko my i nasi stwórcy ci "dobrzy i ci "źli" a Ziemia była stworzona dla tego eksperymentu...

 Nie ma innych "wielowymiarowych światów" tylko ten jeden, trójwymiarowy i cholernie prosty w konstrukcji.... pozdrówko

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Otóż to... "zwykły

Otóż to... "zwykły człowieczek"... Nie jestem ani ja ani Ty zwykłym człowieczkiem.. Jesteśmy niezwykli, gdyż mamy w sobie boski pierwiastek świadomości i umysłu. mamy tylko " zwykłe cielsko"... W naszych umysłachj jest zakodowana cała wiedza o Wszechświecie. A ja "zwykły człowieczek miałem tego farta, że odkryłem cel istnienia... A odkryłem, gdytz od dzieciństwa nie dałem się zindoktrynować żadnej demoagogii.. Czułem ten bezpośredni kontakt z "samym sobą" I dokonywałem wg tego wyborów... I za każdy zły wybór otrzymywałem reprymendę od wewnętrznego głosu.. I gdy rozmawiałem sam ze sobą w krytycznych momentach zycia zwracałem się do swojego "stróża" we mnie aby mi pomógł.. I zawsze pomógł... Nie wzywałem imion, nie wyobrażałem postaci..

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Homo sapiens

Łatwo wytłumaczyć ten cytat

Łatwo wytłumaczyć ten cytat "Uważamy, że aby istniała tylko jedna grupa (coś pokroju Galaktycznej Federacji), średni czas życia cywilizacji musiałby być bardzo długi,.."

Cywilizacje mogą istnieć zaledwie 6 tysięcy lat ! Rzeczywistość gwiazd i galaktyk jest stworzona i ma swój początek !

Żelazna logika naukowca kreacjonisty - dr Thomas Kindell

https://www.youtube.com/watch?v=BYKIYBsOoJk

Zresztą skoro na Ziemię "przybył" jeden z bogów, toczy się zmaganie anielskie to w strefie wojennej prowadzone są działania ! Ziemia może być wyłączona z normalnego trybu...!

Prawdziwa przeszłość ludzkość to jedna z najbardziej skrywanych tajemnic. Kto jest odpowiedzialny za jej ukrywanie ? Przebywając na tej planecie, w tym Układzie planet słonecznych, należy starać się odkryć to co jest zakryte. Historia starożytności wcale nie jest tak odległa jak moglibyśmy podejrzewać. Jakie istoty wywierają na nas wpływ ? Kim są ?

http://popotopie.blogspot.com/2014/11/prawdziwa-przeszosc-ludzkosc-to-jedna-z.html

Dyskusje na temat cywilizacji ufo kosmicznych będą trwały w nieskończoność, a to dlatego że „…A jeśli nawet Ewangelia nasza jest ukryta, to tylko dla tych, którzy idą na zatracenie, dla niewiernych, których umysły zaślepił bóg tego świata, aby nie olśnił ich blask Ewangelii chwały Chrystusa, który jest obrazem Boga…” 2 List do Koryntian 4:4

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Cywilizacje mogą istnieć

"...Cywilizacje mogą istnieć zaledwie 6 tysięcy lat ! Rzeczywistość gwiazd i galaktyk jest stworzona i ma swój początek !..."

Z rachunku biblijnego tak to wynika, ale jakich lat... Ziemskich obecnie, czy rajskich onegdaj?

Czy Eden był na Ziemi? Ziemia jest miejscem wygnania...

 Noi dodałbym ten haczyk, co mówi, iż "dla Boga 1 dzień, to 1000 lat..."

 Może się wtedy okazać, że Wszechświat ma wiele setek tysięcy lat... ziemskich...

 Jeżeli Eden krążył wokół słońca w cyklu np. 26 000 ziemskich lat a nie 365 dni? To ile tysięcy lat ma Wszechświat?

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika b@ron

cywilizacje pozaziemskie mogą

cywilizacje pozaziemskie mogą istnieć i to jak najbardziej, problem w tym, że człowiek w swoim zadufaniu myśli, że skoro się z nami nie kontaktują to znaczy że ich nie ma Smile nic bardziej mylnego, to że nie widzimy bakteri, nie świadczy że bakteri nie ma i działa to dokładnie na takiej samej zasadzie... żeby to pojąć trzeba niestety pogodzić się z faktem że nie jesteśmy najważniejsi i "obcy" bynajmniej nie muszą być humanoidami...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Nexus

Dopuki Homo Sapiens choruje

Dopuki Homo Sapiens choruje na wscieklizne duszy ziemia jest pod kwarantanna. Od tysiecy lat sa wysylani emitarjusze ktozy przekazuja ludzkosci szczegulowy kodex zachowania zycia miedzy soba a ludzie od tysiecy lat maja to w dupie i bazuja swa kulture na niewolnictwie, chciwosci i ludobujstwie. Tak wiec jest ludzkosc, jak wszystkie wirusy izolowani. Czas dany ludzkosci na przeksztalcenie dobiega konca i niedlugo planeta zostanie wysterylizowana z gatunku HomoSapiens i przekazana bardziej owocnemu gatunkowi. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

No skoro na całym świecie...

No skoro na całym świecie... to dlaczego by nie w kosmosie? Wszystko jest podobne a natura jest krwiożerecza... Dlaczego by hipotetyczna cywilizacja, nie miałaby być bardziej okrutną od naszej? Skąd debilne przeświadczenie, że owa hipotetyczna cywilizacja jest esencją dobra?

 Naiwność i głupota,czy każde z osobna??

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika nazwisko

A po co mają nas izolować?

A po co mają nas izolować?
Za 200 lat będzie po naszej cywilizacji, wtedy byćmoże ktoś tutaj zbuduje nową albo zostawi planetę samej sobie aby doszła do ładu po 2 tysiącach lat ludzkiej ekspansji...

Portret użytkownika K...W

Problem w tym że jeśli jakaś

Problem w tym że jeśli jakaś rasa wymyśliła sposób żeby pokonywać lata świetlne w akceptowalnym czasie to nie będzie czekać na fale radiowe. Musieli wymyślić coś co co pozwoli łaczyć się w sensowny sposób... albo dali sobie spokój. Nie wyobrażam sobie że statek leci spod najbliższej gwiazdy w miesiąc a potem sadzają ludka na lata przy radiu, bo może z bazy coś nadadzą;) 

Portret użytkownika LoneRider

a ja zadam wobec tego pytanie

a ja zadam wobec tego pytanie jesli wszechświat jest matrwy a życie istnieje tylko TU na naszej planecie... to czemu otaczający nas wszechświat jest tak nieograniczono wielki???

... przecież jeśli życie miało by istnieć tylko na naszej zakużonej planecie, to "było by to ogromne marnotrastwo przestrzeni"...?  niesądzicie? dziwne to trochę...?

Portret użytkownika Pio'76

Tylko jeśli zakładasz, że

Tylko jeśli zakładasz, że życie jest celem istnienia wszechświata, czyli wierzysz np. w boski plan. Jeśli nie przyjmujemy tego założenia to nasze istnienie lub nieistnienie jest we wszechświecie zupełnie nieistotne.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie ważne, czy istotne, czy

Nie ważne, czy istotne, czy nieistotne,... ważne, że zjawisko występuje. A skoro występuje w sposób inteligentny, to może być tylko wytworem inteligentnego umysłu a stąd wniosek, że jesteśmy boskim planem... Nie wiemy tylko, czy wypalił, czy jeszcze odbywa się procedura testowania... pozdrówko

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika rozz

fakt nieznalezienia do tej

fakt nieznalezienia do tej pory żadnych innych form inteligentnego życia we wszechświecie może być w zasadzie dowodem na jego istnienie"

 

Cóż za gieniusze. Bo gdyby obce życie nie istniało, to na pewno byśmy je znaleźli.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Do jasnej cholery!!! Nie

Do jasnej cholery!!! Nie istnieją żadne pozaziemskie cywilizacje!!! UFO to pojazdy - protezy zdegenerowanych bytów anielskich, które rozpaczliwie kombinują, jak zyskać niesmiertelność kosztem naszych istnień i zachowac demoniczny charakter swoich bytów. Oni nas  hodują jak mrówki mszyce!!

 Idiotyzm założenia, że jesteśmy "izolowani" od innych cywilizacji, polega na konkluzji, że jesteśmy "czymś wyjątkowym"  nie ważne w jakim, dobrym, czy złym znaczeniu, czyli niejako "pepkiem świata".

 Przecież angażowane środki nakładcze  byłyby bez sensu... A gdybyśmy istotnie stanowili zagrożenie, przestalibyśmy istnieć...

Wszechświat jest martwy! A my jesteśmy niczym innych jak cenną hodowlą... ze względu na nasze boskie "wyposażenie" - duszę = pierwiastek Boga - byt niesmiertelny, którego owe istoty nie posiadają już..

Oni tak chcą, byśmy uważali, że pochodzą "z innych wymiarów", lub galaktyk!

Bo mieszkają u nas, wśród nas!! i kontrolują naszą populację, korumpując rządy mocarstw światowych!!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika NN

Niee mamy na to dowodów więc

Niee mamy na to dowodów więc każda hipoteza jest prawdopodobna jak ta w artykule jak i Twoja może kiedyś się dowiemy jaka jest prawda ja wieżę że nie jesteśmy sami istniejemy w jakimś celu może jest tak jak piszesz.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Ależ dowody i to

Ależ dowody i to niepodważalne są! Jak dotąd nie znaleziono żadnych śladów życia w Kosmosie ani warunków do jego powstania.

 Nie znaleziono KOMPLETNIE nic!!!

W myśl reguł naturalnych podobieństwa, nie zaistniała żadna przesłanka nawet podejrzenia o występowanie takiego prawdopodobieństwa!

 Wszelkie informacje na ten temat sugerujące, iż jest inacze,j mają cel zgoła inny: wyciąganie kasy na badania, która utrzymuje setki tysięcy żydowskich darmozjadów, za pieniądze głupich gojów, którzy wierzą iż nie są sami w Kosmosie a co gorsza, głupi na tyle, że wierzą iż owa kosmiczna cywilizacja ich utuli i nie przerobi na paszę dla swojego bydła...

 P.S. rozumiem, że twoje "wieżę" pochodzi od "wiary".. pozdrówko...  Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Andre

Tak? A jak duży obszar

Tak? A jak duży obszar Wszechświata zabadaliśmy, żeby twierdzić o niepodważalnych dowodach na nie istnienie życia poza naszą planetą? Odkryliśmy zaledwie kilka czy kilknaście planet i to w naszym najbliższym otoczeniu, których zresztą nie potrafimy tak naprawdę do końca zbadać ze względu na nasze jeszcze marne możliwości techniczne.

To trochę tak jakby rzucić Ciebie na środek Sahary, byś rozejrzał się wkoło (i to na leżąco) i stwierdził niepodważalanie, że "na tej planecie życia nie ma, nie znaleziono KOMPLETNIE nic!".

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Powiem Ci, że obszar, który

Powiem Ci, że obszar, który jest śmiertelnie martwy jest wystarczający do wniosku, że cały Wszechświat jest martwy. Nie wciskaj mi tutaj kitu z Saharą, bo to zupełnie nie adekwatne odniesienie. Jak czytam idiotów twierdzących, że Wszechświat "tetni życiem" to mi ręce opadaja na klawiaturę i przez parę minut nie mam siły odpowiedzieć... Dowodem na to, że Wszechświat jest martwy jest to, że nasza ludzka poulacja istnieje jeszcze. Gdyby istniały inne, to wg zasady krwiożerczego prawa Natury już by nas nie było u zarania dziejów.

 Skąd w waszych głupich główkach w ogóle narodziłsiępomysł, że nie jesteśmy sami w Kosmosie? Dlatego, że "niemożliwe aby wśród trylionów trylionów gwiazd tylko Ziemia była obdarowana życiem...??

Równie niemożliwe wydawałoby się nieistnienie latających krów...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

W przeciwieństwie do ciebie

W przeciwieństwie do ciebie dzieciaczku wiem, że Wszechświat poza Ziemią jest martwy. Gdyby nie był, to nasza cywilizacja zostałaby u zarania zlikwidowana a nasza piękna planeta skolonizowana... Tylko skrajnie niedorozwinięty umysł moze sobie pofantazjować, że istnieją cudowne rasy opiekujące się srającym i pierdzącym gatunkiem o średniej inteligencji miesięcznego królika...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Zenek :)

Drogi Angelusie, ależ

Drogi Angelusie, ależ jesteśmy izolowani..... ale głownie OD ROZUMU (i logicznego myślenia). Biggrin

GUPI WSZYSTKO KUPI... NAWET GÓWNO..... JAKO BRYLANTY..... ZŁOTO.... CZY "WIARĘ OBJAWIONĄ"......

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To prawda Zenku...:)  Mamy do

To prawda Zenku...:)  Mamy do czynienia niestety z  produktami ułomnego okresu edukacji tzw "nauki czytania ze zrozumieniem"...

 Smile  Skoro napisane, że "zapewne Wszechświat tętni życiem"...to ze zrozumiernia tego tekstu wynika, że to życie tętni i nie może bycinaczej... ( jeno tętna ni widu ni słychu)... buhahhhaaaa...!!

Najtragiczniejsze jest, że niestety młodzież, która niegdyś była filarem narodowego intelektu jest teraz nie filarem, ale drewnianym płotkiem na suszenie  wypranych mózgów... Sad Pozdrówko...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie wiem, co masz na mysli,

Nie wiem, co masz na mysli, że sami siebie nie potrafimy tolerować...jeśli masz na mysli głupotę i bezmyślność, to jesteśmy mistrzami tolerancji.

W innym świecie idiotów i bezmózgowców po prostu z pewnością by się eliminowało...

I nie byłoby przeludnienia..., "a człowiek znalazłwszy ślady drugiego człowieka by je całował..."!!  Buhahhaaaa..!!

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj