Pozostałości gigantycznych humanoidów z RPA nie zainteresowały świata nauki

Kategorie: 

Fragment szczęki i zęby gigantów - źródło: internet

Wzmianki o istnieniu w zamierzchłej przeszłości gigantów obecne są w wielu legendach i opowieściach, a nawet w świętych księgach. W Biblii można przeczytać: "A w owych czasach byli na ziemi giganci (…) mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach" (Rdz 6,4). Czy są to tylko baśnie czy też świadectwa niegdysiejszej bytności na Ziemi humanoidalnych olbrzymów.

 

Okazuje się, że oprócz źródeł pisanych i opowieści istnieją też namacalne dowody na istnienie gigantycznych humanoidalnych istot. Zdobył je holenderski antropolog Ralph von Koenigswald. Gdy był w Hongkongu, udał się do jednej z tamtejszych aptek. Na oknie zobaczył coś, co wyglądało na ząb trzonowy, ale był sześciokrotnie większy od ludzkiego odpowiednika.

Później w południowych Chinach, w krasowych jaskiniach zostały odkryte inne gigantyczne zęby. Do tej pory ich liczba osiągnęła kilka tysięcy sztuk. Znaleziono nawet kilka szczęk, których rozmiar jest kilka razy większy niż w przypadku współczesnych ludzi.

 

Są to bezpośrednie dowody istnienia starożytnych gigantów, niemal nieznanych w naszych czasach. Zaproponowano, aby ten gatunek nazywać Gigantopithecus blacki von Koenigswald. Zaproponowano, że są to pozostałości największego znanego naczelnego żyjącego w Azji Południowo-Wschodniej. Jednak okazuje się, że fakty istnienia gigantycznych przodków człowieka nie pasują do tradycyjnej klasycznej teorii ewolucji i po prostu podważają jej fundamenty, zwłaszcza, jeśli chodzi o powstanie gatunku homo sapiens.

 

Ewolucjoniści próbowali podważyć znaczenia tych znalezisk twierdząc, że to jest bardzo dziwne, że naukowcy nie są w posiadaniu czaszki tej istoty tylko jej uzębienia. Gdzie są zatem inne kawałki gigantycznych szkieletów? Być może wyjaśnienie jest znacznie prostsze. Pojawiły się sugestie, że to, co odnajdywano to nie szczątki dużych naczelnych, ale mamy tu do czynienia z pewnego rodzaju odkształceniami proporcji ciała u znanych hominidów. Coś jak ogromna głowa i ciało normalnej wielkości.

Jednak zęby to nie jedyne dowody. Okazuje się, że już w 1960 roku górnicy z Południowej Afryki pracujący w kopalni na północy Namibii, w Górach Otavi, znaleźli wyjątkową skamieniałość. Jest to fragment ludzkiej kości udowej, górnej części prawej nogi z kością stawu biodrowego. Sądząc po tym fragmencie, całość takiej kości udowej byłaby około 2-3 razy większa niż tej w biodrze nowożytnego człowieka.

Źródło: YouTube

Odkopana kość zamiast zrobić międzynarodową karierę została schowania na wydziale medycznym Uniwersytetu Witwatersrand w RPA, którego kampus jest w pobliżu Johannesburga. Kości leżały w zapomnieniu przez kilka lat, aż w końcu jeden z najbardziej znanych popularyzatorów wiedzy o starożytnej historii ludzkości, Michael Tellinger, dowiedział się o istnieniu tego cennego odkrycia ignorowanego przez naukowców.

 

Tellinger zadzwonił do paleoantropologa, profesora Francisa Thackeray, dyrektora Institute of Human Evolution i byłego prezydenta Towarzystwa Paleontologicznego Południowej Afryki, i przekonał go, aby pokazał mu dziwną kość. Profesor był bardzo zdziwiony, że dziennikarz wie o tej kości, ale nie odrzucił jego propozycji. Na pytanie dziennikarza o datowanie fragmentów kości profesor odpowiedział sugerując, że zawartość mineralna kości i ta stwierdzona w skałach osadowych, których wiek określa się za pomocą różnych metod geologicznych, wynosi około 10 milionów lat.

 

Thackeray od razu założył, że ​​ludzkie szczątki współczesnego Homo sapiens nie mogy zalegać w takich dawnych warstwach geologicznych. To właśnie dlatego zwolennicy ewolucji woleli zakopać ten artefakt, bo ludzka kość udowa nie może być w warstwach osadowych skał sprzed milionów lat, ale oto jest przed nami.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

"Naukowcy" nie działaja w

"Naukowcy" nie działaja w interesie nauki, a w interersiue choirych ambicji niektórych wysoko postawionych osób z tegio  środowiska wysłyguj ącegoi się elitom działającym na szkodę opoipulacji  świata.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

O tych gigantach się mówiło

O tych gigantach się mówiło że to dzieci zrodzone z ludzi i aniołów (owe hybrydy to nefilim), którzy potem dorastali do takich rozmiarów i podobno byli bardzo krwiożerczy i żądni bitew. Pewnie biblijny Goliat to był jeden z nich.

Portret użytkownika mlodyrob

Wegiel zalega na różnych

Wegiel zalega na różnych głebokosciach 400m 500m 700m 800m 900m 1000m posiada rórną grubosc od 0.6 m nawet do 12 m.Pytam jakim cudem on zalega na tak róznych głebokosciach.Wystepuje lokalnie na ziemi.Warstwy wegla maja slady/odciski roslinnosci (widziałem)potwierdzam. Sa i warstwy wegla 2 cm,10 cm kamienia i  warstwa wegla.Ktos zagarną do wielkiej dziury całą faune i flore i to kilka razy?

Portret użytkownika m65

Tępym, jajogłowym naukofcom

Tępym, jajogłowym naukofcom nie chce się pisać podręczników od nowa. Nie chcą narażać się "autorytetom" ani ryzykować utraty posadki. To zboczone towarzystwo wzajemnej adoracji brnie zatem dalej w ślepą uliczkę, powtarzając ciągle te same błędy i wymyślając chore teorie nie mające potwierdzenia w wykopaliskach. Tak przedstawia się stan CAŁEJ dzisiejszej nauki, która jest jedynie fasadą i jednym z filarów niewolniczego systemu.

Portret użytkownika Q...

Jesteś niesprawiedliwy m65.

Jesteś niesprawiedliwy m65. Oni nie są "tępi" (statystycznie nie bardziej niż reszta społeczeństwa) tylko uwikłani w system zależności (co pięknie opisuje Homo Sapiens w kolejnym artykule). Mam znajomego archeologa po studiach które skończył parę lat temu. Jeśli chce mieć miejsce w tym zawodzie musi grać tak jak mu piłkę podają. Jest swoistym "czeladnikiem". Może w kuluarach wymieniać poglądy ale nie z każdym i nie na każdy temat. Gdy zacząłem mu podsuwać różne ciekawostki i dowody na temat tego czego go na studiach nie nauczono w końcu przestał się ze mną kontaktować. Doskonale go rozumiem. To jego życie i przyszłość a z wilczym biletem niewiele wskóra choć by był najbardziej zaangażowany w ujawnianie przemilczeń i zatajeń!. Tak jest w każdym punkcie tej rzeczywistości. Nie ma mocarzy w pojedynkę. Ludzie chcą żyć. Tu potrzeba wzrostu ogólnej świadomości i stopniowego nacisku na środowisko. Tzw. "inicjatyw oddolnych". To w kwestiach naukowych bo w zakresie  postaw społecznych (gender i inne patologie) sytuacja wymaga "sił szybkiego reagowania" i "pospolitego ruszenia" ale to jest potencjalnie do załatwienia o ile nie dojdzie do totalnego rozproszenia nas co jest realizowane systemowo przez satanistów!. 
Znajomy dziś nic nie zrobi by zaszkodzić swojej karierze ale zapewniam że ziarno zostało zasiane na podatny grunt. Będzie kiełkowało i  drażniło ciekawość. Z czasem, gdy sam być może zostanie profesorem, zacznie przemycać to i owo.
Pytanie brzmi czy starczy nam życia by system oczyścić czy też sam system zrobi to co jest od dawna zaplanowane czyli pozorne obalenie NWO i "uwolnienie nas" z ucisku którego apogeum jeszcze nie nastało a to co obserwujemy to zaledwie preludium. W każdym razie pomijając tzw. "naukowy beton" większość ludzi nauki to istoty inteligentne i wyrażanie się o nich z pogardą jest po prostu dla nich krzywdzące!. Można im wytykać działania reakcyjne ale nie ubliżać!.

Portret użytkownika Winford

Tepym, jajogłowym zadymiarzom

Tepym, jajogłowym zadymiarzom internetowym nie chce się badać, uczyć i obalać tylko marnie krzyczeć. Nie obrażaj naukowców skoro sam nic nie zrobiłeś. To co piszesz to brednie wyssane pod publiczkę a jak tak nie jest to udowodnij że się mylimy. 
To że powstają nowe teorie to właśnie szukanie odpowiedzi na dziury w nauce, niektóre są obalane niektóre przetrwają próbę czasu i zmieniają spojrzenie na świat.
Dzieciaki takie jak ty powinny mieć zakaz uzywania internetu.

Portret użytkownika m65

A ty co. Jakiś zakompleksiy

A ty co. Jakiś zakompleksiy naukowiec onanista? A może doktorat osiągnięty za robienie loda gremium profesorskiemu? Żałosny jesteś palancie. Pojęcia nie masz o strukturze i fałszu tzw. nauki. Gdybyś tylko z lekka interesował się problemem, to na przykładzie np. medycyny widziałbyś, jak z ludzi robi się króliki doświadczalne i odpowiednio "wychowuje" pod swoje dyktando i dyktando fałszywych autorytetów. Ale najpierw trzeba ruszyć łbem, wyłaczyć tvn i zdjąć różowe okulary. Ale ty widać na własne życzenie lubisz być dymany. Twój wybór kolego.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

A takie marne syjonistyczne

A takie marne syjonistyczne bękarty jak ty powinny mieć zakaz rozmnażania się. Idź pod swoją ścianę płaczu i tam czekaj na swoją zagładę, bo waszego żmijowego "narodu" kres nadchodzi a twoje syjonistyczne szczekanie na osoby o otwartych umysłach nic ci nie da i cie nie uratuje elohimsko-jahwistyczny podżegaczu.

Portret użytkownika Winford

To że nie rozumiesz dziedzin

To że nie rozumiesz dziedzin nauki innych niż wchłanianie się alkoholu do krwoobiegu nie znaczy że nauka cię okłamuje. To że żyjesz w getcie nie oznacza że wszyscy dookoła to żydzi. To że jesteś głupi i nic nie robisz by poszerzyć swoje horyzonty oznacza twoją prostotę. 
Szkoda słów na stado wymoczków podbudówujacych się w internecie. Młodzi mówią o takich jak ty: piz... w świecie kozak w necie.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Hahahahah i kto to mówi,

Hahahahah i kto to mówi, nawet hipokryta z ciebie marny więc skończ się w końcu ośmieszać. Podejrzewam że w realu to nawet nie przetrwał byś samego mojego spojrzenia a twój makijaż ze swastyk i gwiazd dawida rozmył by ci sie od łez. A twój nabormuszony styl pisania jasno wskazuje na to że sam żyjesz w getcie i jesteś nieszczęśliwym menelem którego żona rzuciła bo śmierdzi.
Tak więc powtarzam ci po raz kolejny po polsku (może w jidysz byś zrozumiał od razu) że twoje marne próby zdyskredytowania świadomych umysłów spełzają na niczym a miejsce dla syjonistycznych lemingów na świecie się kończy, bo na tej stronie sie już dawno skończyło jakbyś nie wiedział.

Portret użytkownika Winford

Żałosny jesteś. Może jeszcze

Żałosny jesteś. Może jeszcze postraszysz mnie swoimi kolegami z 2 klasy gimnazjum?
Świadomym się nazywasz Biggrin to co tak cię uświadomiło? Zakłamany i zmanipulowany internet gdzie każdy oszołom moze wymyslić teoryjkę i znaleźć 1000 oszołomów którzy uwierzą mu. A może sam coś zrobiłeś by udowodnić że któaś dziedzina nauki jest zakłamana i zmanipulowana- nie nawet nie odpowiadaj na to bo to była ironia. 
Szkoda słów, lepiej jak będę czytał i śmiał się z waszego naiwniactwa i nieuctwa.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

I znów po żydowsku odwracasz

I znów po żydowsku odwracasz kota ogonem bo żałosnym trollem to ty jesteś i chyba naprawdę musisz sam siebie potwornie nienawidzieć skoro tak sobie w stopę strzelasz każdym postem a nawet w łeb z którego już durszlak intelektualny sobie zrobiłeś. I wybacz ale z takimi jak ty to radzę sobie sam i to z wieloma naraz bo nieraz już w szkołach niemal zabiłem z liścia fikających szczurów twojego pokroju. I podejrzewam że nawet taki "kolega z 2 gimnazjum" by na ciebie wystarczył Smile
 A ty co tak wogóle zrobiłeś dla świata, żeby udowodnić że jadnak masz napletek? Albo rozum? Bo póki co udowadniasz tylko że nie masz jednego ani drugiego.
Innemedium to teraz innekrematorium, a palaczy tu coraz więcej hehehe.

Portret użytkownika sahib

ty jeśli chcesz zaistnieć to

ty jeśli chcesz zaistnieć to pisz łaciną najlepiej  w popularnym szmatławcu NIE
nie odróżniasz : syjonisty , Żyda, chasydów, żmijowego plemienia i innych
http://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm
„elohimsko-jahwistyczny”  nie obrażaj ludzi i nie bezcześć imienia Bożego  
Jeśli nie wiesz co napisać to najpierw poczytaj jeśli potrafisz zdobądź wiedze a potem zabieraj głos publicznie
 

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Jakiego znowu imienia bożego

Jakiego znowu imienia bożego haha, dla twojej wiadomości powiem ci że ta największa zdegenerowana łajza kosmosu jahwe nie istnieje już duchowo od ponad pół roku i nawet sobie nie wyobrażasz jakie męczarnie go spotykały a takowe prędzej czy później spotkają was wszystkich i lepiej mi uwierz. A przykłady które tu wymieniłeś różnią się co najwyżej wartością opałową.
I w przeciwieństwie do was ja zawsze wiem co napisać by wprawić takich jak ty w ataki padaczki skutkujące tańczeniem kankana na uszach hehe Smile
PS: aha i jeśli wikipedia jest twoją wyrocznią to pozdrowienia od mojego lewego sandała Biggrin

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Winford.. Akurat trafiłeś

Winford.. Akurat trafiłeś kulą w płot. Mam do czynienia z środowiskiem naukowym i są naukowcy, który wiedzą inaczej jak mówią... To niestety jest tabu. Aby być, trzeba skrzeczeć poprawnie. Widzę, że ty nalezysz jednak do jajogłowych tępaków, ktorzy niczym sie nie moga pochwalić bo są jajogłowcami, wyłącznie z tytułem popartym wymeczoną praca doktorską czy układową profesurą. Nie gimbuj mi tu o świecie naukowców, bo w nim siedzę i 98% to gimbusy....
 Tak, że w pełni popieram twojego adwersarza, którego tak pojechałeś...

Portret użytkownika panharnas

Kiedyś przyszła mi do głowy

Kiedyś przyszła mi do głowy taka myśl, a mianowicie może dawniej ziemia obracała się wolniej przez co posiadała mniejsze przyciąganie, co z kolei sprzyjało wzrostowi potężnej fauny i flory. Udowodnione jest przecież, że kiedyś na ziemi rosły gigantyczne drzewa, skrzypy o niesamowitych rozmiarach, spaceroawały po planecie dinozaury niebotycznych rozmiarów itp. Wydaje mi się, że w skutek jakiejś kolizji na skalę kosmiczną (być może poprzez uderzenie meteorytu, lub asteroidy) ruch obrotowy ziemi się zwiększył, co spowodowało, że ogromne rośliny zwalaly się nie mogąc utrzymać swojego ciężaru, a zwierzęta wymierały ponieważ zaczęły mieć problem ze swobodnym poruszaniem się, a co za tym idzie ze zdobywaniem pokarmu, ze względu wlaśnie na swoją ( zwiększoną po takim zdarzeniu) wagę. Może się mylę, lecz jeśli biorąc pod uwagę takie założenie, wydaje mi się, że jest bardzo prawdopodobne występowanie na ziemi człekokształtnych równie gigantycznych co otaczający ich świat.

Portret użytkownika Czytelnik

Poszukaj informacji, o takim

Poszukaj informacji, o takim japońskim eksperymencie. Naukowcy w laboratorium odtworzyli potencjalne warunki z tamtego okresu, ilosc tlenu, cisnienie, grawitacje itd. Wyrosly im pomidory wielkosci pilek lekarskich Smile

Portret użytkownika ZADZIOR

Blisko blsiko blisko. Ja

Blisko blsiko blisko.

Ja zbierając informacje z wielu naprawde wielu dziedzin też zacząłem się nad tym zastanawiać. Ale okazuje się, że ziemia kręciła się szybciej, ona wytraca prędkość - obliczono ułamkowe ilości danych przez kilkanaśćie lat - pomnożono tak aby (omijając ciąg arytmetyczny bo przecież nikt nie mógł tego badać przez miliony lat) otrzymać względny wynik i okazało się, że w czasach dinozaurów doba trwała około 21 godzin. A to co piszesz o gigantyzmie fauny i flory to efekt odmiennego składu atmosfery - więcej tlenu bodajrze (przyznam, że już nie pamiętam dokładnie)
kolejna sprawa o której piszesz - uderzenie asteroidy czy coś tego typu to informacje znalazłem w wedach hinduskich, w opisach atomowych wojen bogów ( o tym też były tu artykuły). Te pisma łączą się poniekąd z teorią o pustym księżycu.
Mianowicie wg wed spadł podczas tych wojen na ziemię w pacyfik tak zwany mały księżyc - czymkolwiek był.
Pewien rosyjski badacz p.Sall tłumaczy w swoim dokumencie, że w ameryce pd. są poprzewaracane w sposób charakterystyczny świątynie na wysokości około 2000 metrów i podobnie w azji. Fala musiała by być ogromna. Jednak obliczyli z kolegami, że asteroida wielkości/masie X musiała by mieć taką prędkość, że prawdopodobnie pękła by prędzej skorupa ziemska. Czym więc uzupełnić dane? - objętością - mały księżyc mógłby być 10 razy większy od asteroidy a spadając z orbity (mogła być mała) nie rozwinął wielkiej prędkosci za to jego wyporność była przeogromna. Fala powstała po tym była by wielka. Co potem? Rozsypała się skorupka na powierzchni dna oceanu, erozja zrobiła dawno swoje, ziemia wytraciła prędkość poprzez zwiększenie chociażby masy i od uderzenia. Chyba taka fala bardziej pasuje do wielkiego potopu niż to, że 40 dni padało i padało i nagle się potop gwałtownie zebrał w postaci fali? Dodatkowo Sall ukazuje, że są na świecie piramidy młode - skierowane na współczesny biegun i stare skierowane w punkt, który był biegunem przed sytuacja z potopem.
Dziękuję, jeśli ktoś to doczytał do końca Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Księżyc to mityczna Nibiru,

Księżyc to mityczna Nibiru, która wpadła ok. 6000 lat temu w nasz system słoneczny i rozbiła dwie planety (Venus to wewnętrzne słońce tej planety, dlatego obraca się odwrotnie niż pozostałe względem Słońca i jesli sie nie mylę to Merkry też)
Nibiru wskutek podwójnego impoaktu wytraciła prędkość oraz własny  ruch obrotowy i dryfując w kosmosie wpadła w sidła grawitacyjne Ziemi.
Tak wielkie zakłócenie przestrzeni oddziaływaniem grawitacyjnym spowodowało potęzne naprężenia i wskutek nich popekanie czaszy Ziemi w wyniku czego Ziemia pogrązyła się w Potopie.
 Przemieszczenia nowopowstałych płyt kontynentalnych a więc wypiętrzenia ( góry i lądy) i zapadliska (obecne  rowy oceaniczne ) utworzyły zbiorniki zwane teraz Pacyfikiem i Oceanem Spokojnym.
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Mam znajomego , profesora UW

Mam znajomego , profesora UW Wydziału Archeologii ( ul. Uniwersytecka we Wrocławiu).
Ponad wszelką wątpliwość, bo brał udział w badaniach opisywanych znalezisk 10-cio metrowe giganty zamieszkiwały przed kilku tysiącami lat Ziemię i tworzyły zaawansowaną cywilizację.
Jednak aby piastować swój tytuł i stanowisko tej uczelni nie może o tym mówić..
To dowód na to, że hipoteza o ewolucji jest lipą, co sam stwierdza bardzo kategorycznie..

Portret użytkownika kuzYn

  A nie wydaje Ci się dziwne

 
A nie wydaje Ci się dziwne Angelusie, że jest mnóstwo zdjęć ludzi gigantów w internecie, ale tak naprawdę to nie ma żadnego autentycznego, poza foto montażami ?
Gdyby takie odkrycia jak piszesz miały miejsce, to zrobiono by tysiące zdjęć, i setki filmów. Jakieś na pewno przeciekły by do internetu, ponieważ już taka jest natura ludzka, czyli pokazać sensację światu. Ba, gdyby takie odkrycie istniało chociaż jedną, byłby wysyp autentyków w internecie, i żadni naukowcy nie byliby w stanie temu przeciwdziałać. Chociaż jeden krótki filmik 20-to sekundowy  wystarczył by żeby mnie przekonać, pod warunkiem że byłby autentyczny. No ale niestety NIE MA !
A wiesz dlaczego ? Bo nikt jeszcze tak naprawdę nie odkrył tych gigantów, poza jakimiś pojedynczymi kośćmi być może goryla lub innego ssaka.  Nie twierdzę stanowczo, że ludzi gigantów nie było, ponieważ liczne źródła historyczne podają że podobno istnieli. Ale jak do tej pory nikt tak naprawdę nie odnalazł niczego konkretnego.
 

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

... I zapewniam Ciebie, że

... I zapewniam Ciebie, że istnieją w wybranych muzeach takie aterfakty, jedynie dostępne dla środowisk illuminackich. dostpne sa również dla ważnych, uprzywilejowanych mieszkańców Hollywoodu.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Muszę Ci zaprzeczyć. Wiem i

Muszę Ci zaprzeczyć. Wiem i jestem pewien, bo widziałem fotografie z ekspedycji badawczej bardzo wiarygodnego człowieka.
Odkryto dość liczną kolekcję 10-cio metrowych humanoidów i z cała pewnością nie wielkich małp. Podróbki, jakich pelno w internecie to obróbka tych fotografi w fotoshopie tylko i wyłacznie dla dezinformacji i ośmieszenia znalezisk. Sam powiedz... Po co te podróbki są tak banalnie wykonane, że można na pierwszy ( no może drugi) rzut oka rozpoznać fałszywkę?...
 Nie dajcie się zwieść...

Portret użytkownika baca

odkryto gigantów Kuzynie -

odkryto gigantów Kuzynie - nie są to co prawda homosiowo-potopowe wielkoludy skumplowane z mojżeszem i wioślarzami z arki noego ale 3-4 metrowe prymitywne i zdegenerowane plemiona żyjące w najlepsze do dziś w pewnym miejscu na Ziemi...
do niedawna ludzie normalni byli nawet ich wielkim przysmakiem hi hi ale pogrom za pogromem powolutku ich przetrzebił no i oduczył polowań na ludzików - obecnie panuje rozejm - giganci w dzień nie wyłażą tylko siedzą w podziemiach jednej z dwóch wysp których nie ma na mapach świata... nocami sobie żerują kiedy nie ma ludzi kręcących się po wyspie... pod cała wyspą jest multum jaskiń i tam jest ich królestwo do którego ludzie nie włażą...
a  czy ktoś o nich słyszal?
słyszeli i widzieli ich... wszyscy tubylcy... co do jednego a nawet sporo przyjezdnych poszukiwaczy przygód, badaczy, inżynierów i tak dalej...
i wlaśnie ze względu na gigantów których są tam aż trzy różne rasy sprawa jest utajniona totalnie a tej wyspy oficjalnie nie ma Smile - światek naukofców ma więc spokój i nie musi się z niczego, nikomu tłumaczyć...
ta sama sytuacja co z Antarktydą - Osrael obstawił afromurzynami wejście i nikt się tamtędy do wnętrza Ziemi zadawać pytan nie dostanie...
no i to tyle o gigantach ale ta druga wyspa której też nie ma na mapach jest dużo ciekawsza... jest otoczona wiecznym wirem mgły i z niej prowadzi kolejne wejscie do podziemnego świata... nazywa się Ultima Thule i jej też można sobie długo szukać w atlasach Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Nikt Cię nie zmusza do

Nikt Cię nie zmusza do wiary... Lecz skontaktuj fakty, iż kiedyś były wielkie dinozaury, które obecnie są tylko małymi jaszczurkami....
Ba, są tez dostatecznie wielkie jaszczurki, które z łatwością mogą Cię pożreć...(Warany). Skoro były one tak wielkie za dawnych czasów, a obok ich śladów odkryto w wielu miejscach ludzkie ślady... Więc jak to możliwe, że "miliony lat temu"... byli ludzie...
 Wniosek jest jeden: wiedza, którą nam się przekazuje jest celowo głupia, by utrzymac władzę nad naszymi zachowaniami i umysłem... Tkwić w kłamstwie i stanąć przed ścianą ogłupienia. Zapewniam Ciebie, że to nie wiara w wielkich humanoidów, lecz odkryta wiedza o ich istnieniu przed wiekami.
 Znamienne jest również to, że oprócz medialnego ośmieszania tematu, żadne autorytety nayukowe nie zdementowały tych odkryć... Oficjalna nauka jedynie milczy... i osmiesza a naukowców jawnie publikujących te fakty wyklucza ze społeczności naukowej. To jest dowód.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Ja akurat wierzę bacy, gdyż

Ja akurat wierzę bacy, gdyż na google earth pewne miejsca są "zachmurzone"... I zawsze w tych samych miejscach. Nie chce mi się teraz podawać gdzie, bo nie pamietam, ale jak sobie inteligentnie zaobserwujesz to je zlokalizujesz. Pozdrówko

Portret użytkownika satan

Pewnie Baco to chciałeś

Pewnie Baco to chciałeś dodać? We wnętrzu ziemi są całe rzesze czystej krwi aryjczyków. Zamieszkuja tam i sprawuja kontrolę nad całą obecną populacją. Zmany takie jak UE czy NWO to jest właśnie ich robota. Nadchodzi czas kiedy to przejmą w ten sposób Ziemię we władanie i wytoczą wojnę samemu Bogowi. Po wygranej zapanuje na Ziemi okres całkowitego błogostanu. Wszyscy ludzie będą zjednoczeni pod jednym sztandarem, opornych i niewygodnych oddali się od prawdziwie czystego rasowo społeczeństwa.

Satan est sur terre...

Portret użytkownika Q...

Mylisz się. Teksty etruskie

Mylisz się. Teksty etruskie daje się tłumaczyć z pomocą języka staroruskiego a pomimo to droga tej wiedzy na "salony" jest celowo blokowana. Mamy do czynienia z embargiem na pewne sprawy ponieważ zmieniają one wszystko co zostało wymyślone w oparciu o wykopaliska i tendencyjną myśl "poprawnościową". Zostało to ułożone w domek z kart który runie gdy tylko pozwolą by któreś z okienek zostało otwarte co spowoduje swoisty "podmuch świeżego powietrza".  W końcu ten ktoś sam chce by dowody zostały przebadane a mimo to jest odsyłany z kwitkiem.
Owszem, "dowody" zdjęciowe o gigantach to  w stu procentach fotomontaże ale UFO też łapie się w tej kategorii tyle że jest zgodne z tendencją jaką ci sami którzy blokują poznanie w oparciu o pewne dowody, chcą wpisać do naszej świadomości i podświadomości. To jest wielka, scentralizowana "Psi Op." na takim poziomie że jest jak samonapędzający się mechanizm. Jak to mówią "musi odejść całe pokolenie" by nowi ludzie o otwartych umysłach mogli przywrócić nauce jej status. Z tym że naukowcy są sponsorowani i blokowani przez tych od NWO (promocja wiecznie teorii darwinowskiej i zwalczanie kreacjonizmu) więc wątpię czy jedno pokolenie wystarczy!. Niemniej ludzie nabierają świadomości fałszu i dlatego czeka nas "reset" ekonomiczny i wojenny który spowoduje że zajmiemy się doczesnością nie zaprzątając sobie głowy czyś co nie pozwoli na przetrwanie a może być czynnikiem powodującym obalenie naszych ciemiężców. Ma im to umożliwić zachowanie panowania nad ludzkością. Jak widzisz sprawa dotycząca olbrzymów ma szeroki kontekst.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

To, że istnieją fotomontaże

To, że istnieją fotomontaże nie oznacza, że nie przedstawiają prawdziwych obiektów.
Prawda jest taka, że przecieki archeologiczne zostały zmienione tak, aby kazdy z łatwością stwierdził fotomontaż..
Nie należy zapominać, że jedna strona monety zawsze ma tę drugą...

Portret użytkownika Zenek :)

      Skoro wszelkie

 
 
 
Skoro wszelkie publiczne dostępne zdjęcia kości olbrzymów są zmanipulowane w taki sposób iż nawet leming GMO jest w stanie orzec iż to fałszywka
 
to co taki leming zrobi jak się przypadkiem natknie na taką "kość" gdzieś w terenie czy wpadnie na jej transport?
 
To co System od niego oczekuje: wyśmieje, że o to spotkał kolejną fałszywke czy rekwizyt od filmu.
 
A tak naprawde w taki sposób eliminowane jest z przestrzeni publicznej wszystko co zagrażałoby nazistom w sprawowaniu władzy i ich twierdzeniu o byciu rasą pa(ca)nów.
 
Bo ludzie nauczeni propagandą zapomnieli o samodzielnym wnioskowaniu czekając na gotową papkę "co maja myśleć" usłużnie im przez agresorów podsuwaną.
 
By Bestia yahwe zbudowała na ziemi wreście te swoje upragnione jerusalem z mnóstwem ludzkiej przekąski co jest celem żydowskiej ekspansji po ich przetrzebieniu przez Zbawiciela atomówkami te 3600 lat temu jak płonęła Sodoma, Gomora i inne centa żydopedałokracji. Ich "ziemia obiecana".
 
 
 
 
 

Portret użytkownika aniam

Zakładając że to co napisałeś

Zakładając że to co napisałeś jest prawdą, to jest to dowód nie tyle na fałszywość ewolucji, ani nawet na istnienie gigantów ale dowód na to że jesteśmy okłamywani, okłamywani i jeszcze raz okłamywani tak by przestać wierzyć w Boga (ewolucja nie potrzebuje Boga). Podobnie jest z medycyną, historią i innymi dziedzinami wiedzy. Tylko nieliczni umieją to dostrzec.

Skomentuj