Pracownik Pentagonu zapowiedział ujawnienie nowych informacji o UFO

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Zeszłoroczne ujawnienie istnienia projektu AATIP, którego celem było badanie przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów nad amerykańską przestrzenią powietrzną, było jednym z ważniejszych zdarzeń dla społeczności ufologicznych. Całkiem niedawno, dowódca projektu ogłosił, że ujawnione dotąd sprawy to dopiero początek, a amerykańskie wojsko planuje ujawnić większą liczbę niezwykłych obserwacji. I to już w 2019 roku!

Gdy w social mediach zaczęły pojawiać się nagrania z niezwykłymi obiektami zarejestrowanymi przez amerykańskich pilotów myśliwców, jasne stało się, że tamtejsze wojsko, ma coś do ukrycia. Nikt nie spodziewał się jednak, że kolejne przypadki tego typu zdarzeń udokumentowane przez AATIP zostaną ujawnione już w 2019 roku. Luis Elizondo, dawny dowódca projektu, ogłosił to podczas niedawnego wywiadu z dziennikarzem Georgem Knappem.

Zgodnie z jego wypowiedzią, dane na temat śledztw prowadzonych przez tą komórkę zostaną udostępnionem z poszanowaniem prywatności ludzi, którzy byli w nie zaangażowani. Dodał przy tym, że projekt dysponuje dużą liczbą nagrań podobnych obiektów z lat 40, 50 i nawet końcówki XX wieku. Mowa tu nie tylko o obserwacjach ze Stanów Zjednoczonych, ale praktycznie z całego świata.

Wiele wskazuje więc na to że 2019 roku, będzie bogaty w tego typu ogłoszenia. Czy oznacza to, że rząd USA wreszcie przyzna się do swoich rzekomych kontaktów z przedstawicielami obcych cywilizacji? Najprawdopodobniej nie ma na co liczyć w tej kwestii. Niemniej jednak wiele wskazuje na to, że archiwa AATIP mogą być jednym z ważniejszych źródeł danych na temat UFO z ostatnich lat.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli chodzi o poważne

Jeżeli chodzi o poważne nagrania ufo istot, to znaczy takie które nagrało kilku świadków, to proponuję ten film, jest tam kilka dobrych i mocno potwierdzonych nagrań Ponadświatowych Intelektów ! Może tytuł wydać się dziwny, ale odzwierciedla zagadnienie...

Ponadświatowe intelekty, Matka Boża Anielska oraz Tritos Uranos

https://www.youtube.com/watch?v=bA-DvUe_NU4

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj