Prawda istnieje: Chcę wierzyć (Część 2)

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wyobraźmy sobie, że mieszkamy w domu, który jest kuchenką mikrofalową. Nagle ktoś włącza to urządzenie i zaczynamy się smażyć. Z pewnością z takiego mieszkania wyprowadzilibyśmy się w przeciągu kilku sekund. Wyobraźmy sobie, że możemy przekierować te fale w jakimś kierunku. Czy taka technologia jest możliwa? Tak, owa technologia działa i jest używana. 

 

W Afganistanie wprowadzono pewne dyski mikrofalowe, które służą do rozpraszania tłumu. Jakiś czas temu zestrzelono drona bezzałogowego przy pomocy lasera, który spowodował jego spalenie. Przekierowywanie fal energii magnetycznej fascynuje Pentagon. Na Alasce powstał system HAARP. Jest to system do spraw badań nad aktywnymi zorzami na dużych wysokościach. System zawiera 360 anten połączonych w jedną. Te anteny generują 3,5 mln wat.

 

Co ciekawe 50 tys. wat to  maksymalna dopuszczalna w USA ze względu na zdrowie obywateli. To jest ogromna różnica. Oni nie kierują energii w ludzi ale w jonosferę. Chcą zobaczyć co się stanie. Kiedy skierowali energię w kierunku nieba zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Pojawiła się zorza. Tak jak zorza polarna ale sztucznie wytworzona. Zorza ta stała się aktywna stąd program aktywnych zórz. Zorza stała się jak antena. Zaczęła emitować fale elektromagnetyczne w kierunku ziemi.

Te fale są niskiej częstotliwości. Pentagon jest tym bardzo zainteresowany. Fale o niskiej częstotliwości mogą przenikać przez budynki przez co Pentagon może oglądać nas w domach. Są one dla zdrowia dosyć niebezpieczne ponieważ mogą powodować zaburzenia układu nerwowego. Niskie częstotliwości mogą również wywoływać trzęsienia ziemi. Możemy terrorystę wypłoszyć z kryjówki dokonując trzęsienia ziemi przy pomocy niskich częstotliwości.

 

Nie wiemy dokładnie jaki jest dokładny wpływ tej technologii na ludzi. Jeśli chcielibyśmy sami sprawdzić co się dzieje na Alasce, nagle pojawi się samochód z przyciemnionymi szybami, wysiądzie kilka osób w garniturach i zapytają czego tutaj szukamy.  Następna sprawa. Jest takie urządzenie EMP czyli impuls elektromagnetyczny, które paraliżuje inne urządzenia elektroniczne znajdujące się w pobliżu.

 

Ludność mieszkająca niedaleko domu Osamy Bin Ladena twierdziła, że przed nalotem helikopterów Navy SEALs w okolicy wysiadł prąd a telefonia komórkowa przestała działać. Elektryczność wróciła kiedy helikoptery odleciały. Informacja pochodzi z raportu ABC. Obecnie jest ona jeszcze w fazie eksperymentalnej. Są osoby, które pracowały przy takim projekcie i powiedziały, że ów projekt jest odpowiedzialny za wszystkie zmiany klimatyczne jakie obserwujemy np: śnieg maju, czerwony deszcz padający z nieba, inne anomalie pogodowe, pojawiające się huragany w miejscach gdzie nigdy nie występowały.

 

Prace zaczęły się po tym jak 1957 roku Sowieci wystrzelili Sputnika w kosmos i zaczął się wyścig kto podbije kosmos,  o czym wspominałem w innym artykule. Amerykanie zaczęli panikować. Ameryka ściągnęła autora programu rakiet V1 i V2 i poprosili go aby zbudował program lotów kosmicznych w USA i cały ten program był oparty właśnie o te rakiety. Jonosfera jest odpowiedzialna za to, że komunikacja między krótkofalówkami może istnieć ponieważ jonosfera odbija krótkie fale, które są niezbędne do komunikacji.

 

Amerykanie mieli pomysł, żeby opanować jonosferę i zapanować nad komunikacją na całej ziemi za pomocą specjalnych igieł. Co więcej, USA zdetonowało 5 bomb atomowych w sferze ozonowej, czyli w sferze ma za zadanie bronić nas przed promieniowaniem ultrafioletowym. W 1962 roku doszło do ekplozji nad Pacyfikiem, która była około 100 razy większa od bomby zdetonowanej w Hiroszimie. Na niebie pojawiały się zorze. Ludzie nie wiedzieli jak to się stało.

 

Co ciekawe na Hawajach wtedy też zgasło światło. Ustalono, że potrzeba będzie kilkaset lat żeby ustabilizować pewne sfery. Każda rakieta startująca w kosmos robi dziurę w sferze ozonowej.  W 1989 roku wystrzelono 1500 rakiet. Efekt tych wszystkich działań jest taki: w 2007 roku zaobserwowano pomarańczowy śnieg na Syberii, w 2009 roku w Japonii żaby spadały z nieba, w 2010 roku spadały martwe ptaki, w 2012 roku zaobserwowano czerwony deszcz w Indiach i w Srilance. Pytanie co dalej?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Negagtywne energie zawsze

Negagtywne energie zawsze działaja na niskich częstotliwościach, bo dlatego są negatywne i działaja na szkodę populacji, bo energie oniskiej częstotliwości moga byc zawarte  w żywności, w lekach i róznych składnikach, a niekoniecznie musza  pochidzic od fal alektrycznych ,  elkektromagnetycznych lub  megnetycvznych, bo każda materia jest energią  i  może byc wykorzystywana w rózny sposób.

Portret użytkownika ChucPan

A mię to bardziej przypomina

A mię to bardziej przypomina cienistą sfastykę... ;-)no ale jak to mawia sceptyczna część użyszkodników tego portalu:"Jaki poziom umysłu szukającego prawd, takie jego prawdy..."
i coś w tym jest, w sensie że jakie nasze podejście do badania, takie jego wyniki.
Napomknę tylko że stanowi to istotę teorii kwantowej - cokolwiek badasz,to zawsze pobrana próbka będzie zabrudzona tym co w naczyniu na dnie pozostało. 
 

Portret użytkownika ktoś

Co do fal z zakresu od 0,1Hz

Co do fal z zakresu od 0,1Hz do 24Hz... mogę trochę powiedzieć z praktyki, bo na zlecenie nasza firma wykonywała pewne urządzenie do ich emisji. Jest wielkości 10x4x5cm zawiera w sobie element sterujący czyli kawałek telefonu komórkowego, tak aby można zdalnie się tym posługiwać. Fale o tak niskich częstotliwościach tradycyjne są ciężkie do wygenerowania, posługując się pewnym francuskim patentem można praktycznie zminiaturyzować ów generator (kto się trochę zna na fizyce to się domyśli albo odnajdzie ów patent).
Generalnie urządzenie było testowane lata 2003 do 2010 w kilku miastach w Polsce, najwięcej we Wrocławiu. Umieszczane przeważnie w blokach w skrzynkach elektrycznych. Efekty od napadów silniej depresji, włącznie do popełniania samobójstw, do zgonów (atak serca) w ciągu 3 minut działania urządzenia.
Lub same pozytywy w postaci poprawy nastorju, czy wyraźnej poprawy zdrowia.
Wiem, że może to wydać się nieetyczne lub niemożliwe ale w tej chwili prowadzi się bez wiedzy Polskiego społeczeństwa parę innych eksperymentów z dziedziny promieniowania i torsji. Polskie służby nie mają nic do gadania i nie liczcie, że się tym zajmną...
Z daleka pozdrawiam rodaków...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Zapodaj schemat tego "pewnego

Zapodaj schemat tego "pewnego urządzenia" waszej firmy. 
Fale o niskich częstotliwosciach nie są ciężkie do wygenerowania, jedynie antena musi być wielka, a urządzenie do generowania może mieć wielkość kalkulatora. 
Dawaj dane z tych depresji samobójstw... chłopie chrzanisz pod publiczkę jak pobity przez zdesperowanych że im po podwórku łaziłeś z wiadrem na głowie i wmawiałęś żeś kosmita.
Twoja prawda dorównuje tej trutniowej niczym po LSD albo innych kwasach.

Portret użytkownika b@ron

Juszka1980OGL...smugi

Juszka1980OGL...smugi chemtrailsowe mogą być skutecznymi antenami o olbrzymich wymiarach i zasięgu...po co w kółko zadajesz te same pytania, przecież już ci to tyle razy tłumaczyłem.
odpowiednia modulacja i częstotliwość wygenerowana nad danym miejscem może spowodować depresję, agresję , czy sen...skojarz z artykułem o uśpionej wiosce w Kazachstanie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika sceptyyk

"... to i tak będziesz ludzi

"... to i tak będziesz ludzi obrażał..."  To ilu Was tam jest z tymi prawdami?                           ps piszę, ponieważ wiem że dowartościowuje Cię-Was ilość wpisów pod "Twoimi-Waszymi prawdami" Jak nabijemy licznik to "prawdy" będą prawdziwsiejsze Smile

Portret użytkownika Cabaj

Kościólek dzieli równo dla

Kościólek dzieli równo dla siebie tacę a dla wiernych ...o
[ciach]
Czarna psychomanipulacja Dlaczego tak bardzo sukienkowi pchają się do najmłodszych dzieci, tak bardzo dbają by od najwcześniejszych chwil życia, programować w człowieku sugestie które będą w nim do końca ? Wyzwolić się można od najsilniejszych wrogów; ale wyzwolić się od rzekomo własnych przekonań, jest często niemożliwe. Ludzie żyją jak zombie i myślą że takie jest właśnie życie, tymczasem wcale takie nie jest. To ich interpretacja wyuczona przez powtarzanie, sprawiła że tak wszystko interpretują. Zostali oszukani tak samo jak i ja. Tylko nieliczni budzą się z tego koszmaru sennego, i mają jakąś tam szansę zrobić coś z własnym życiem. Cała reszta idzie jak po szynach, doskonale zaprogramowana i kontrolowana przez cudze przekonania. Wielu młodych rodziców chce chrztu dla swoich dzieci. Mają gdzieś jego rzekomo duchowe znaczenie, chodzi o ty by nie być pokazywanym palcem przez rodzinę. Do tych ludzi chcę powiedzieć, żeby to porządnie przemyśleli, ponieważ ich dziecko będzie musiało żyć z silnym poczuciem winy, strachem przed wyimaginowanymi diabłami i demonami, w poczuciu pokory przed silniejszym. Czy tego chcesz dla własnego dziecka? chcesz sam uczyć dziecko jak żyć, czy oddać je ludziom którzy nauczą je cierpienia, poczucia winy, strachu? Twoja decyzja, a także Twoje konsekwencje później, gdy dziecko będzie musiało iść przez życie z tak ciężkim bagażem. A może wolność? gdy dziecko będzie miało osiemnaście lat, niech sobie wybierze samo jaką religię wybrać? moim zdaniem każda większa struktura, działa tylko i wyłącznie na zrobienie z człowieka niewolnika. I w tym celu musi go przeczołgać, wyprać mu mózg. Tyczy się to każdej religii, w tym muzułmańskiej i żydowskiej, które różnią się od "naszej" tylko innymi nazwami diabłów i bożków, innymi bajkami, świętami i ceremoniami, a w środku jest to od zawsze to samo; zło i zniszczenie człowieka.
 
[ciach]
edit: skasowano
ostrzeżenie za łamanie regulaminu
/mod/

Portret użytkownika niebieski52

Trochę nie na temat

Trochę nie na temat napisałeś...ale każdy człowiek to inna prawda.Psychika człowieka działa jak nagrywarka,żeńska przez 6 lat a męska przez 7 pierwszych lat życia bez mozliwosci rozsądzania co dobre a co złe.Rodzice,politycy i kapłani starają się uformować dzieci wg swoich programów.Zmienić te programy może tylko każdy sam pracując nad swoja psychiką.Dlatego ten nasz swiat taki porąbany bo nie ma wyjścia z tej pętli.Polityka strachu zabija mózg.Jedyna droga do indywidualności i Prawdy to medytacja.

Portret użytkownika Lord_J

Sorry, że nie w temacie ale

Sorry, że nie w temacie ale chciałbym się podzielić pewnymi doświadczeniami, które przeprowadziłem sam na sobie. To co tu napiszę każdy może sprawdzić sam. Trafiłem niedawno na książkę pana Jerzego Zięby pt. Ukryte terapie, czyli to czego nie powie ci lekarz. Nie powiem, że ksiązka nie zrobiła na mnie wrażenia, bo zrobiła i to olbrzymie. Otóż od lat cierpiałem na refluks. Kto się z tym zetknął, ten wie jak potrafi to być uciązliwe. Zgodnie z zaleceniami zacząłem przyjmować duże dawki witaminy C dochodzące do 100 g dziennie. Refluks zniknął, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki już po pierwszej 5 - cio gramowej dawce. Jednak to nie koniec. Byłem na imprezce alkoholowej. Po powrocie do domu zmierzyłem poziom akoholu w wydychanym powietrzu profesjonalnym alkomatem, gdyż taki posiadam bo to różnie bywa. Miałem tego 2,8 promila. Rozpuściłem 50 g witaminy C w wodzie i wypiłem. Po pół godzinie poziom alkoholu spadł do 1,6 promila. Powtórzyłem dawkę jeszcze raz. Minęło pół godziny i poziom akloholu spadł do 0,4 promila. Powtórzyłem kurację jeszcze raz i po dalszej pół godzinie poziom alkoholu był 0,00 promial !!!  Po dawce 150 g witaminy C w półtorej godziny poziom alkoholu w wydychanym powietrzu wynosił 0,00 promila, mimo że czułem iż mam jeszcze w czubie. Jesli ktoś może to niech powtórzy moje doświadczenie i je opisze, bo mi jeszcze nie chce do końca się w to wierzyć.

Portret użytkownika b@ron

Lord_J...to fascynujące

Lord_J...to fascynujące doświadczenie....ale idzie to logicznie wyjaśnić... jak miałeś 2,8 promila i zapodałeś witaminę c, to film ci się urwał i jak się budziłeś by zapodawać coraz to nowe dawki witaminy to zaliczałeś zgony aż obudziłes się i miałeś zero promili, wszystko się zgadza, ale to było półtorej godziny po pierwszym pomiarze...no i te 3 dni które spałeś pomiędzy dawkami Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Teraz pora zacząć leczyć

Teraz pora zacząć leczyć nerki bo alkohol przekształca sie w octan aldehydowy wędrujący wprost do nerek (pomarańczowy szczoch) Jesli alkomat wzkazuje zero - wynika że calkowicie pozbyłeś sie alko z krwii ale i organów
1 tabletka witaminy C zawiera ok 20 ug ołowiu. u zdrowego człowieka po zjedzeniu 100 g vit c powinno nastapic rozwolnienie - Odruch jelitowego nasycenia.
Teraz sobie odpowiedz na pytanie ile naprawde wypiłeś i czy czasem to piguła gwałtu nie była...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Lord_J

Ech pasjonacie. Nie bierze

Ech pasjonacie. Nie bierze się witaminy C z apteki. Są w niej różne świństwa łącznie z aspartamem. W takiej tabletce jest wszystko, a najmniej witaminy.Po zażyciu 100 g witaminy z apteki możesz się zatruć, ale nie witaminą, tylko tym co jest tam oprócz niej :-). Ja kupuję L- kwas askorbinowy czysty zdatny do analizy i robię sobie L-askorbinian sodu za pomocą sody oczyszczonej również czystej zdatnej do analizy. Jednako jak ktoś nie wie jakie mieszać proporcje i ilości to niech kupi sobie gotowy. Co do rozwolnienia masz rację. Jak za dużo to wyleci. U mnie to się objawiło raz po zażyciu 300 g w dawkach po 25 g przez 12 godzin, a raz już miałem rozwolnienie po 25 gramach. Więc różnie to przebiega, ale jak widać witaminę C w odpowiednich ilościach można stosować jako środek przeczyszczający. Z tym alkoholem to mi samemu jest w to trudno uwierzyć, ale tak mi pokazało. Przecież możesz sam sprawdzić. No chyba żeś abstynent. Wtedy nie sprawdzisz Smile .

Portret użytkownika kuzYn

Witamina C występująca

Witamina C występująca naturalnie w przyrodzie, oprócz swojego leczniczego działania również odkwasza organizm, co jest bardzo zdrowe. Niestety, kwas L-askorbinowy wyprodukowany sztucznie zakwasza organizm i to bardzo, co jest złe. Dodając sodę  co prawda zmniejsza się kwasowość, ale sód i tak jest cholernie szkodliwy, głównie na nerki i wątrobę. Ja jestem zwolennikiem witaminy C ale tej naturalnej w owocach i warzywach, jak i takowych substytutach. Przykładowo witamina C z dzikiej róży, aceroli lub polskiej gryki. Jest droższa, ale zdrowsza.
A najlepiej jeść dużo owoców i warzyw zawierających duże ilości witaminy C
Ja uwielbiam paprykę, i jem jej bardzo bardzo dużo. Smile

WITAMINA C W 100 GRAMACH

 

Portret użytkownika Lord_J

Kuzynie, oczywiście masz

Kuzynie, oczywiście masz rację. Najlepsza forma witaminy C to jej naturalna postać. Jednak ile tego byś musiał zjeść żeby jej dostarczyć np. 10g ? W różnych terapiach z tego co wyczytałem stosuje się dawki w gramach na kilogram masy ciała, więc to są olbrzymie ilości. W ksiażce "Ukryte terapie czyli to czego nie powie ci lekarz" pan Zięba zadaje kłam tym wszystkim mitom o zakwaszeniu i o tym, że bedziesz miał kamienie na nerkach. Podaje również tabelę ile nadmiarowa, wydalana z organizmu witamina C zabiera z sobą metali cięzkich i róznego świństwa, a więc oczyszcza organizm z groźnych toksyn. Warto obejrzeć jego wykłady na YT. Tego jest sporo, ale moim zdaniem nie bedzie to czas stracony.

Portret użytkownika Lord_J

Pasjonacie. Jak sam wiesz,

Pasjonacie. Jak sam wiesz, gdy spożyjesz za dużo to dostaniesz rozwolnienia :-). Możesz uzywać kwasu askorbinowego jako formy zastępczej cytryny np. do herbaty (ale nie może być ona za goraca), do galarciku zamiast octu itd. Acha. Cukier bardzo redukuje wchłanianie witaminy C. Nie wiem jaka jest interakcja z piwem, bo nie próbowałem, ale jesli już to zastosuję to przed imprezką i po. Zgadałem się z kolegą i on to tak stosuje. Ponoć efektem spożycia witaminy C przed piciem akloholu jest duża odpornośc na alkohol i nie można się szybko upić. Mówiąc prosto, inni leżą pod stołem, a ty dopiero zaczynasz się bawić :-). Czy tak jest? Sprawdzę.

Portret użytkownika Lord_J

Moi drodzy hejterzy ))).

Moi drodzy hejterzy :-)))). Impreza trwała dość długo, tego alku nie wypiłem od razu i napisałem ile pokazał alkomat w wydychanym powietrzu. Zastrzegam żeby nie brać tego co napisałem za jakąś wykładnię, a już broń Panie Boże żeby prowadzić jakiś pojazd pod wpływem. Każdy organizm reaguje inaczej i ja opisałem to co dotyczy tylko mnie i wcale nie musi sprawdzić się na kimś innym. Rzadko piję alkohol, ale czasami się zdarza. Wątrobę i nerki mam póki co w jak najlepszym porządku i niech tak zostanie jak najdłużej. Nikogo nie namawiam, żeby miał 2 promile, ale każdemu zdarzy się wypić dwa-trzy piwa, lub parę kieliszków czegoś mocniejszego z kolegami lub na rodzinnej imprezce prawda? Wtedy mozna zrobić taki pomiar. Ja od kwasu L-askorbinowego wolę askorbinian sodu.Kwas askorbinowy jest strasznie kwaśny, można zbuforować go sodą oczyszczoną i wtedy otrzymujemy L-askorbinian sodu. Lepiej jest jednak go kupić już gotowego. Ma łagodny smak i odczyn i jest lepiej przyswajalny przez organizm. Teraz w okresie zimowym używam tego średnio 15 do 30 g dziennie i odpukać nie miałem nawet katarku. Zastrzegam jednak, że to co ja robię, to robię na sobie i wy wcale nie musicie tego powtarzać, ale jeśli już coś zrobicie to zrobicie na własną odpowiedzialność. Moja rada: zanim cokolwiek zaczniecie robić zasięgnijcie większej wiedzy na ten temat, żeby nie było na mnie, chociaż nie słyszałem żeby witamina C w przeciwieństwie  do alkoholu komuś zaszkodziła.
 
Witamina C jest najlepszym na świecie naturalnym antybiotykiem, środkiem przeciwwirusowym, antytoksyną i lekarstwem przeciwhistaminowym. Znaczenie witaminy C jest tak wielkie, że nie można jej przecenićDr. Andrew Saul

Portret użytkownika viola

Można wiedzieć Lordzie_J o

Można wiedzieć Lordzie_J o jaką witamine "C" chodzi ? Mniemam że o kwas L-askorbinowy który kupuje się na wagę, np: na allegro ? Czy może piszesz o naturalnej witamine c.  ( np z w proszku z aceroli, lub dzikiej róży) ?

Strony

Skomentuj