Prawda o syrenach odnalezionych na brzegu Wisły

Kategorie: 

Youtube

Już od conajmniej kilku dni w internecie można było usłyszeć o zaskakującym zdarzeniu jakie miało mieć miejsce w Warszawie. Z zeznań świadków wynikało, iż grupa ubranych w kombinezony ochronne ludzi udała się do brzegu Wisły i wyłowiła z niej kilka stworzeń, które przypominały znane nam z legend syreny.

 

Co ciekawe zdarzenie z Warszawy zainteresowało nie tylko polskie media, ale pojawiło się na kilkunastu zagranicznych portalach internetowych. Całość akcji rzekomego wyławiania syren została uwieczniona na dość słabej jakości nagraniu, które przedstawia bardzo mało szczegółów. Jedyne co rzeczywiście na nim widać, to ogon rzekomej syreny, bądź jak stwierdziły zagraniczne media syrena/trytona.

 

 

Mało tego na temat rzekomego odkrycia wypowiedział się sam wice prezydent Warszawy w następujących słowach:

Dziś, we wczesnych godzinach porannych, pracownikom warszawskich Filtrów udało się uratować niewielką grupę syren, które najprawdopodobniej w nocy trafiły do systemu miejskiej kanalizacji i nie zdołały się z niego wydostać. Pracownicy Filtrów nie wiedzą, w jaki sposób te stworzenia dostały się do systemu, podejrzewa się jednak, że pewien wpływ miał na to niski stan wody w Wiśle – powiedział w specjalnym oświadczeniu Jarosław Jóźwiak Jak dodał - stworzenia są zdrowe, a niedługo zostaną zorganizowane specjalne wycieczki, dzięki którym mają one poznać miasto.

Jak się jednak okazało wypowiedź wice prezydenta wcale nie dowodziła istnienia syren a raczej była elementem promocyjnym dla festiwalu pt. Nowi Warszawiacy . Gra teatralna z syrenami w roli głównej była pomysłem reżysera Geralda Tylera i miała za cel zainteresowanie mieszkańców Warszawy całą akcją. Trudno sobie wyobrazić co mógł mieć na myśli sam reżyser kiedy tworzył to przedstawienie, ale bez wątpienia osiągnięto zamierzony rezultat. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Xerxes

Pierwszego filmu już nie ma

Pierwszego filmu już nie ma oficjalnie z powodu praw autorskich ... Pewnie zawierał coś prawdziwego skoro wyleciał jak większośc filmów o UFO, te prawdopodobnie prawdziwe zostają usunięte z powodu praw autorskich a fejkowe zostają żeby mącić ludziom w głowach.

Portret użytkownika Cabaj

W momencie 1:49 wyraznie

W momencie 1:49 wyraznie widać że ta "syrena"ma brode więc może to jest trabant?Paru kolesi i stara nokia plus odpowiedni manekin i tanim kosztem rozgłos jest.Z drugiej jednak strony to ciekawe jakby wyglądał sex z prawdziwą syreną?Czy znałaby sie na rzeczy...Podobno rozmnażają sie przez otwór gębowy więc nie ma wiele kombinacji.[ibimage==25347==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Syreniash

"stworzenia są zdrowe, a

"stworzenia są zdrowe, a niedługo zostaną zorganizowane specjalne wycieczki, dzięki którym mają one poznać miasto"
HAHAHAHAHAHAHA dawno sie tak nie usmialem. Podobno pozniej maja udac sie do warszawskich klubow na techniawkie Smile

Strony

Skomentuj