Prawdopodobne UFO nad Wielką Brytanią wypatrzone na kamerce internetowej

Kategorie: 

UFO nad Guernsey

Kamery internetowe są często źródłem niezwykłych obserwacji. Nie inaczej jest tym razem. 52 letnia kobieta, Denise Poole zalogowała się do kamerki pokazującej niebo nad Guernsey. Jej oczom ukazał się dziwny widok.

 

Kobieta ujrzała coś co przypominało latający spodek. Ukształtowany w dysk obiekt przypomina klasyczne UFO. Dla pani Poole to co zobaczyła wydało się dziwne.

 

Pomyślała początkowo, że to odbicie Słońca, ale aby się upewnić zadzwoniła do swojej znajomej, która również zalogowała się na tej samej stronie internetowej i zobaczyła w kamerce dokładnie to samo.

 

Obie kobiety twierdzą, że oglądały to przez pewną chwilę, po czym obiekt powoli przesunął się nieco i zniknął. Po chwili znowu pojawił się na ekranie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

Co prawda z automatycznego

Co prawda z automatycznego koślawego tłumacza, lecz mimo to warto zapoznać się z artykułem z gazety "The Telegraf" o niedawnym niebezpiecznym spotkaniu pasażerskiego brytyjskiego samolotu z ufo.
 

Jet w "grożącej" z UFO
Pilotem donosi bliskie spotkanie z UFO w pobliżu lotniska Heathrow, które władze lotnictwa przegrodami

Incydent miał miejsce podczas lotu był Airbus A320 na 34000 stóp, około 20 km na zachód od lotniska, na wsi Berkshire

Incydent miał miejsce podczas lotu był Airbus A320 na 34000 stóp, około 20 km na zachód od lotniska, na wsi ZdjęcieBerkshire: Alamy

 

Jasper Copping
Przez 

07:30 GMT 05 stycznia 2014

Komentarze760 Comments
 

To był z pewnością bliskie spotkanie, ale z dokładnie tym, co pozostaje tajemnicą.

Pilotem zgłosił pobliżu Miss, w których "rugby ball" w kształcie UFO przeszła w ciągu kilku stóp jego samolot pasażerski podczas lotu w pobliżu lotniska Heathrow.

Kapitan powiedział, władze lotnictwa, którzy zbadali incydent, który był pewien obiekt zamierza zawiesić w jego samolotu i zanurkował jak kieruje ku niemu.

Dochodzenie nie był w stanie nawiązać jakąkolwiek ziemską tożsamość tajemniczego rzemiosła, które opuściły załogi samolotu bez czasu wykonania manewru uniku.

Incydent miał miejsce podczas lotu był Airbus A320 na 34000 stóp, około 20 km na zachód od lotniska, na wsi Berkshire.

Powiązane artykuły

Kapitan dostrzegł obiekt poruszający kierunku strumienia out z lewej strony, w kokpicie okna, najwyraźniej pozycji bezpośrednio za nim.
Raport w sprawie incydentu stwierdza: "Był pod obawą, że są na kursie kolizyjnym z nie czas na reakcję. Jego natychmiastowa reakcja była kaczka w prawo i dotrzeć na celu ostrzeżenie FO (pierwszy oficer), nie było czasu, aby porozmawiać z nim ostrzec ".
Dodaje: "Kapitan był w pełni spodziewając się poczuć jakiś wpływ ze sprzecznych samolotu."
Opowiedział śledczym, że wierzy obiekt przechodzi "w ciągu kilku stóp" nad strumieniem.
Opisał ją jako "cygaro / rugby piłkę jak" w kształcie, jasnym srebrnym i najwyraźniej "metalik" w budowie.
Kiedy już składa się, sprawdził instrumentów samolotu i skontaktował się kontrolerzy ruchu lotniczego, aby zgłosić incydent. Jednakże, nie było ani śladu statku tajemnicy.
Incydent był badany przez brytyjski Airprox Zarządu, który bada "sytuacje niebezpieczne" z udziałem statku powietrznego w brytyjskiej przestrzeni powietrznej.
Sprawdzone to nagrania danych do ustalenia, jakie inne samoloty były w okolicy w tym czasie, ale wyeliminować je wszystkie z jego dążeniu, aby dowiedzieć się, co było odpowiedzialne. Orzekł również, balony meteorologiczne, po sprawdzeniu, nie zostały wydane w pobliżu. Balony były również dyskontowane, ponieważ nie są wystarczająco duże, aby osiągnąć takie wyżyny. Wojskowi operatorzy radarów skontaktujemy ale także nie byli w stanie prześledzić zgłoszony obiekt.
Obserwacja miała miejsce w świetle dziennym, na około. 18:35 w dniu 19 lipca. Okazało się dopiero teraz, po opublikowaniu raportu, w którym stwierdzono, że "nie można namierzyć obiekt i określić prawdopodobną przyczynę obserwacji".
Raport nie wymienia do linii lotniczych lub lot zaangażowany. Mimo że opisuje samolotu jako "tylko do zachodu Heathrow", eksperci lotnictwa uważają, że w takiej wysokości nie jest prawdopodobne, aby miały się z, lub być przygotowanie do lądowania na, lotnisko zachodnim Londynie.
Zamiast tego, A320, który jest popularny wśród wielu przewoźników, w tym British Airways i Virgin, jest prawdopodobne, aby w podróży między lotniskiem regionalnym w innych częściach Wielkiej Brytanii, a drugi na kontynencie. Samoloty zwykle przewozić około 150 pasażerów.
Ministerstwo Obrony zamknął biurko UFO w grudniu 2009 roku, wraz z jej gorącej linii dla zgłaszania takich obserwacji. W następstwie tej zmiany, Urząd Lotnictwa Cywilnego podjął decyzję, że będzie nadal szukać w takich raportów, z załogi samolotu oraz kontrolerów ruchu lotniczego, ponieważ mogą one mieć wpływ na bezpieczeństwo lotu "".
W 2012 roku, szef National Air Traffic Services przyznał, personel kontroli wykryto około jeden niewyjaśniony obiekt latający co miesiąc.
Dr David Clarke, Sheffield Hallam akademicki i konsultant UFO do Archiwum Państwowego, powiedział: "Władze lotnicze oczywiście, że to jest coś, powinny one nadal przyglądać się, a jeśli są regularne podróżnik powietrze, to mogą się zgodzić."
Dr Clarke, sceptykiem w sprawach UFO, powiedział: "Ta ostatnia obserwacja jest ciekawa, ponieważ jest szczegółowe i jasne. Te piloci nie złożyć te raporty za coś i nic. Nie było oczywiście coś tam. "
Chris Yates, konsultant lotnictwa, powiedział: "Chociaż zakładamy, kiedy takie rzeczy się zdarzają, UFO jest odpowiedzialny, jest zazwyczaj wyjaśnienie, że materializuje się w pewnym momencie."

 

Portret użytkownika Homo sapiens

W Polsce jest niewiele

W Polsce jest niewiele dyskusji na temat tego czy ufo jest dobre czy złe. Często przeważa opinia, że ufo to po prostu jacyś ludzie z gwiazd, a szaraki to tzw. "bioroboty" lub jakaś podrzędna rasa, więc możemy zepchnąć ich do podświadomości i zająć się tymi "dobrymi" co to nam pomagają, wielu znanych "ufologów" opowiada że oni nie mogą zrobić nikomu krzywdy, a jeżeli już się coś takiego stało to był przypadek, niechcący (a kto maltretuje swoją uprawę ? Jaki rolnik znęca się nad krowami ?)
Chodzi o to by podejść do sprawy ufo uczciwie, przedstawiać całokształt zjawiska i wszystkie elementy, nawet jeżeli one są złowieszcze i pokazują coś przeciwnego do tego o czym opowiada pan B. z fundacji nautilus, która w sprawie duchów i tajemniczych manisfestacji jest o wiele bardziej czytelna, niż w sprawie ufo. Zresztą ze znanych ufologów pokazujących się w mediach tylko pan Zagórski ukazywał niebezpieczeństow ufo demoniczne. Dlaczego jest tak mało mowy o niejasnym działaniu "ufo istot" ? Bo ci medialni ufolodzy traktują ufologię jako zabawę i chcą by taką pozostała. Jest wielu polskich specjalistów ufologicznych lecz nie są oni tak medialni jak panowie Z. i B. a są o wiele bardziej poinformowani, są bardziej w temacie. Oczywiście pan B. i pan Z. robią czasami dobrą robotę pokazując nam ciekawe elementy zjawiska, ale czy to jest całość ? Zresztą obecnie ludzie chcą słyszeć tylko dobre rzeczy, w ciężkich czasach ekonomi bandyckiego systemu cywilizacji śwmierci ufologia z jej demonicznym aspektem jest niemile widziana. Ludzie są spragnieni "przyjaznych gości" z "kosmosu" którzy ich wybawią z problemów, lub zabiorą na ich cudowne planety gdzie będą żyli szczęśliwie ! Natomiast młodzi ludzie spaczeni przez demoniczne produkcje hollywoodu nie widzą już innej możliwości ufo jak tylko tych którzy przynoszą ludzkości technologię i cudowne możliwości zmian ludzkich ciał w superistoty... (piekielna powtórka z czasów Noego...?)

[...]W innych pracach zwracałem uwagę na to, że zjawiska powietrzne podobne do dzisiejszych obiektów UFO pojawiały się w doniesieniach z XIX w., gdzie przybierały formę podniebnych łodzi, statków powietrznych a także widmowych rakiet, jak te z 1946 roku. We współczesnych czasach przybrały one formę statków kosmicznych, zatem wydaje się, jakby zawsze zjawisko to dopasowywało się do ludzkich oczekiwań.[jest to niezwykle ważna informacja-spostrzeżenie ! może ono odkrywać prawdziwą naturę zjawiska lub naturę istot ukrywających się za formą humanoidalną wszczepianą ofiarom porwań, indukowaną do ich pamięci !] Zawsze jednak wygląda na to, że zjawisko to jest krok naprzód przed ziemską technologią
.[ to też niezwykłe odkrycie mogące rzucić światło na inną naturę tego zjawiska niż oficjalnie się sądzi !] W ostatnim okresie, kiedy zaczęto zwracać uwagę na biologię molekularną pojawili się także „kosmici” dokonujący podobnych genetycznych interwencji. Zwolennicy hipotezy ETH mogli zatem wpaść w pewną pułapkę tuż na samym progu odczytywania przekazu, który zjawisko to chce nam dać.
Podobne historyczne rozważania połączone z badaniami nad folklorem i mitologią doprowadziły badaczy takich jak Bertrand Meheust i Hillary Evans do wniosków mówiących, że całe zjawisko UFO to projekcja świadomości jego obserwatorów. Wskazują oni, że postaci ze science-fiction i legend również zawsze wyprzedzają człowieka o krok pozostając nieuchwytnymi. Hipoteza psychologiczna zrodziła silną opozycję wśród amerykańskich ufologów.
 
Jednak relacje osób, które doświadczyły abdukcji są szczególnie ciekawe jeśli chodzi o teorię psychosocjologiczną. Trudno bowiem znaleźć na Ziemi lud, który nie posiadałby legend opowiadających o małych ludziach, którzy dopuszczają się porwań ludzi. Często dopuszczają się oni na ludziach pewnych zabiegów oraz zabierają ich w „podróże astralne” do nieznanych miejsc. [ i tu wkracza teoria innych wymiarów lub światów duchowych, o których badacze uwarunkowani materialnym pochodzeniem ufo nie chcą słyszeć !nie wspominając o tych "wyznających" ewolucjonizm kosmiczny...] o tym pisałem tutaj:
http://popotopie.blogspot.co.uk/2014/02/swiat-materialny-kosmosu-galaktyk-jako.html
tutaj jest przykład jak nieświadomi są odnośnie pokazywania ufo szaraków jako tych "dobrych" lecz trochę tylko "nietakich" !
Hybrydy uczą się być ludzmi ! Hybrydy stają się bardziej ludzkie ! Hybrydy bawią się nawet lalkami ! Hybrydy pokazują "wspaniałości technologiczne" byśmy sami zaczęli stosować GMO do nas samych i odlecieli z tej planety...(szukać wiatru w polu galaktycznym...?)
TO jakiś HORROR ! Przecież to jest hybrydyzacja ! To są urywki horroru istot GMO !!! Fundacja nautilus jest pod wrażeniem istot GMO ! Oczywiście ci zatopieni w ufo istotach GMO są w innej fazie umysłu, są w kosmosie "wspanioałości ufologicznej"... Fundacja pisze, że czasami ich biorą z "chałupy" do pojazdów a potem się im myli coś i ich odstawiają gdzieś zle... A po co ich wogóle porywają ? ( To oni nie są tymi cudownymi kosmitami ?! To oni nie przylecieli tu po to by poznać nas i odlecieć do swojego raju ?!)!
http://www.nautilus.org.pl/index.php?p=artykul&id=2708A gdzie jest o ludziach i ich wspaniałym pochodzeniu, o miłości ?! Gdzie o Aniołach i wkońcu o zagrożeniach GMO istot białkowych ? To jest oswajanie ludzkości z piekielnością hybryd ufologicznych gdzie często widzi się te istoty w wielkich probówkach zamiast w brzuchu Matki z uczuciem miłości !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pako1205

Wrzucę coś,dla mniej-więcej

Wrzucę coś,dla mniej-więcej porównania.                                                                                                                  

Portret użytkownika borek

Pomyślała początkowo, że to

Pomyślała początkowo, że to odbicie Słońca, ale aby się upewnić zadzwoniła do swojej znajomej, która również zalogowała się na tej samej stronie internetowej i zobaczyła w kamerce dokładnie to samo.
 
no dziwne jak by zobaczyła coś innego Smile przecież obie miały widok z taj samej kamerki i zapewne obie widziały ten sam refleks słoneczny w obiektywie, chyba że u nich każdy kto się loguje do kamerki łączony jest z inną kamerką ...


e-mail [email protected]
gg 2701808

Portret użytkownika baca

niesamowicie to

niesamowicie to rozkminiłeś... kurde jakie to było zagmatwane... no ale sa jeszcze ludzie z głową na karku...
niewiarygodne że ty to sam wszystko Borek wydedukowałeś, w dodatku... w niecałe trzy dni Smile

Portret użytkownika Q...

Boszszsze... widzszsz i nie

Boszszsze... widzszsz i nie gszmisz!.  Czy to test zidocenia Polaków?. Stare pokolenia na plewy nabierać się raczej nie dają. Młode, po obróbce w marnej jakości kuźni edukacyjnej, być może tak. Ale ile razy za UFO można brać refleksy światła słonecznego w obiektywie kamery?.  Wszystko co ma stożkowaty kształt  i jest półprzezroczyste jest dla was "statkiem między wymiarowym"?. Tak jak flota gwiezdna... piwo do ręki i śmiać się do rozpuku. Tylko pilnować żeby się nie wylało!.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Portret użytkownika kamujac

"Kobitka wsiada do autobusu i

"Kobitka wsiada do autobusu i pyta kierowcy: czy dojadę tym autobusem na plac Kościuszki? Nie,- pada odpowiedź. W tym momencie inna kobitka nieźle przestraszona pyta: A ja, dojadę?"
No cóż, może to te same?
Oczywiste, że owe "UFO" to refleks z osłony kamery. Ładne bywają. Ale, żeby tak umieszczać to jako artykuł dotyczący Zmian Na Ziemi??? Chyba, że chodzi o zmiany mózgowe ludzi i coraz większy brak logicznego rozumowania. Bo to faktycznie jest coraz bardziej przerażające!

Portret użytkownika kamujac

Tak masz rację. Ale odnośnik

Tak masz rację. Ale odnośnik otworzyłem na Zmiany Na Ziemi. Poza tym wydaje mi się, że obie te strony bardzo ze sobą współpracują Wink
Zresztą. Chodzi przede wszystkim o bzdetny artykuł. Oczywistym jest, że to bzdura i takich rzeczy nie powinno się zamieszczać na tych stronach. Niedługo nie będzie tu już co czytać bo będą same urojenia.
Ale rację masz. Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Dzięki adminowi mamy kolejną

Dzięki adminowi mamy kolejną zagadkę bo ufo które nie wygląda na prawdziwe może być "prawdziwe" ! Istnieją także takie relacje które są uznane za rzetelne i przeprowadzone przez solidnych ufologów a jednak wyglądające jak by były projekcją jakiegoś rodzaju lub nierealne ! Dlatego trzeba się zastanowić nad całym zjawiskiem ufo, co sobą przedstawia ? Duża część przypadków jest całkowicie niematerialna a jednak uznaje się je za prawdziwe, istnieje wielka liczba całkiem dziwacznych ufo przypadków. O czym one nam mówią ? Moga być rodzajem wielkiej akcji pozorowanego kontaktu, jakimś rodzajem modyfikacji naszych umysłów.
Ostatni z argumentów wiąże się z założeniem, że nasi „goście” poprzez precyzyjne genetyczne zabiegi dostosowali się do formy, w której obecnie się z nami spotykają. Jeśli jednak tak jest, to dlaczego nie produkują ludzkich okazów biologicznie nieodmiennych od populacji zamieszkującej naszą planetę? Hipoteza o pozaziemskim pochodzeniu UFO nie jest w stanie udzielić nam przekonujących odpowiedzi. Jeszcze bardziej intrygujące jest to, że domniemani kosmici rozumieją ludzkie komunikaty niewerbalne, a także wykazują typowe dla człowieka emocje, jak zaskoczenie, zainteresowanie czy radość (choćby w przypadku Hillów czy wydarzeniu w Valensole). Sugeruje to zatem nie tylko wielką biologiczną bliskość, ale także pewne związki społeczno-kulturowe.
 
Liczba relacji o rzekomych uprowadzeniach przez kosmitów wykorzystywana jest przez pewną część badaczy UFO jako kolejny dowód na to, że odwiedzają nas pozaziemianie, nawet jeśli nie do końca znamy miejsce ich pochodzenia. Dokładna analiza zachowania domniemanych ufonautów, którą znamy z relacji świadków zdaje się jednak wskazywać na co innego.
Według informacji uzyskanych z książek i prasy ufologicznej liczba abdukcji wynosi kilka tysięcy. Incydenty te charakteryzują zwykle doznania przenoszenia świadka do pewnego pomieszczenia (kulistego lub półkolistego) a następnie przeprowadzania na nim badań. Wiąże się to (czasem, bo nie jest to zasadą) z pobieraniem próbek krwi, rożnego rodzaju doświadczeniami seksualnymi a także utratą poczucia czasu. Z kolei cały epizod jest wymazywany z pamięci świadka i da się go odzyskać jedynie pod wpływem hipnozy. [dlaczego taka konspiracja ?! oficjalna wersja pozytywnie nastawionych badaczy sugeruje żesą to nieszkodliwe działania mające nas uchronić przed szokiem kulturowym wywołanym zbyt szybkim ujawnieniem ich obecności...[albo czegoś gorszego, jakiegoś rodzaju wykorzystywania ludzi do ich skrytych działań )]
Do czasu napisania tej pracy przebadano ok. 600 osób, które zostały rzekomo uprowadzone przez UFO. Niektórych wywiadów dokonali psychologowie. I choć nie wynikło z tego nic konkretnego jeśli chodzi o pochodzenie i cel porywaczy, badający często wyrażają opinię, że abdukcje są kolejnym dowodem na prawdziwość hipotezy o pozaziemskim pochodzeniu UFO.
Aby przyjrzeć się tym twierdzeniom załóżmy, że przedstawiciele pozaziemskiej inteligencji nabrali ochoty na wizytę na Ziemi. Wydaje się jasne, że jeśli zjawiliby się na niej posiadaliby fundamentalną wiedzę z takich dziedzin, jak fizyka i biologia. Z tym zgadza się chyba większość.
Nasi goście wiedzieliby zatem o medycynie i jej technikach przynajmniej tyle, co nasi lekarze. Dziś przeciętny doktor jest w stanie pobrać krew, nasienie czy próbki skóry nie zostawiając na pacjencie śladów i nie wywołując traumy. Obecny stan biologii molekularnej, która na Ziemi dopiero raczkuje, pozwala przedstawicielom świata medycyny na uzyskanie genetycznych informacji z tych próbek.
Grupa pozaziemskich naukowców dysponująca zaawansowaną technologią, o której wspominają ludzie wzięci na pokład latających talerzy byłaby w znakomitej pozycji, jeśli chodzi o uzyskiwanie próbek czy nawet przeprowadzanie eksperymentów bez ogromnych napięć i zakłóceń, o których piszą badacze abdukcji. Ktoś o tak wielkich możliwościach (z którymi się nie kryje) byłby w stanie osiągnąć swe cele nim zostałby wykryty. Biorąc pod uwagę nasz stan wiedzy i techniki medyczne, trudno założyć aby zabiegi dokonywane przez „obcych doktorów” wymagały takiego właśnie postępowania.[ i tu jest sedno sprawy ! może ich celem jest także zadawanie jakiegoś rodzaju bólu ?! albo jest on efektem ich niepohamowanej chęci stworzenia hybryd ?! lub co gorsza nieznajomości zasad moralnych obowiązujących Ziemian, a których oni nie respektują ! ]
 
Moim zdaniem ludzkość jest bezbronna do jakiegoś stopnia w stosunku do tych istot. Jednak są doniesienia że na wykrzyknięte imię Tego Który przybył do tej rzeczywistości 2000 tyś lat temu ufo odpuszcza i "ucieka" !
http://beforeitsnews.com/alternative/2013/05/proof-that-jesus-stops-alien-abductions-2666246.html
 
[...]The fact is that the name of Jesus has stopped well over 400 documented cases of alien abductions!   Joe Jordan is a MUFON state section investigator that found his first case of an alien abduction being stopped by Jesus many years ago. Many of his fellow MUFON investigators didn’t want to touch this topic because nobody else was reporting on it.  They didn’t want to “go there” for fear of being ridiculed by their peers.  So Joe picked up the ball and began to collect the cases and now his evidence can not be denied!  Aliens are demons and are NOT your friends!  Joe Jordan has been joined by Guy Mallone and they are doing their best to expose the Alien Demon connection to others.  
 [....]
Angel Wars - Steve Quayle
https://www.youtube.com/watch?v=0gEqExTPyzI
 
Skoro ufo się boi słowa-imienia Jezus to możliwe, że społeczeństwo będące pod ich kontrolą reaguje nerwowo na cały ruch zwany chrześcijaństwem !
[...]Chodzi tu konkretnie o to, że widujemy ich za dużo. Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?
Z takiego, że jesteśmy ich uprawą, to znaczy pewne grupy ludzi lub narody stały się ich chodowlą, pytanie tylko co uprawiają ? Czy żywią się jakąś energią ludzi, naszymi uczuciami, emocjami czymś związanym z umysłem...? Jakie badania przeprowadzają ? Co badają ? Czy człowieczeństwo i nasze Dusze ich interesują jako istoty owadzie ?[...]
Wielu ludzi nie chce i nie może przyjąć do wiadomości iż istoty te mogą coś od nas ludzi pobierać i wcale nie musi chodzić o materię naszych ciał ale o coś bardziej niezwykłego ...
Jeżeli ludzie są pod wpływem tych istot to często ich reakcja na to Imię jest nerwowa lub wręcz wybuchowa ! Moim zdaniem tak się sprawy przedstawiają z ingerencją ufo plantatorów, oni mogą i zapewne manipulują całymi narodami czy społeczeństwami...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kazek12

Trudno uznać, że wszyscy

Trudno uznać, że wszyscy przybysze są wrogo nastawieni do Ziemi i życia na Ziemi, bo mu rozpaytrujemy to z pozycji jak sami byśmy się zachowali w stosunku do mieszkańców innych planet.Musimy pozbyć się takiego oglądu zagadnienia, bo ci którzy przybywają mają taką samą chęć poznania jak i my.Mając wyższą technikę budzą strach, bo rozpastrujemy to z pozycji swojej psychologii i zamiarów w stosunku do innych.

Portret użytkownika em

Taaak - to rzeczywiście

Taaak - to rzeczywiście niezwykle dziwne, że dwie osoby (52 letnia kobieta Denise Poole i jej koleżanka) widziały w kamerce to samo, mimo że logowały się z dwóch różnych komputerów(!). Nie wiemy jednak ile ta koleżanka ma lat, więc informacja nie jest do końca wiarygodna.

Portret użytkownika pako1205

Trudno,żeby "znajoma 52

Trudno,żeby "znajoma 52 letniej kobiety",wchodząc na tę samą stronę,zobaczyła inną,przesuwającą się za Słońcem flarę na tej lipnej,brudnej kamerce.Nasz Admin,robi chyba "przygazówkę" przed 1-wszym kwietnia.;)

Skomentuj