Prawdziwy Naród Wybrany

Kategorie: 

internet

Przykro mi to wam żydzi zakomunikować, ale nie jesteście narodem wybranym. W obliczu naocznych faktów to nie wy ale Cyganie są narodem wybranym. A więc fakty: w moim mieście mieszka sporo prawdziwych koczowników – niepracujących Cyganów, którzy wbrew pozorom mają więcej pieniędzy niż zwykły polski pracujący obywatel.

 

Ta tak zwana „romska mniejszość narodowa” nie robi kompletnie niczego. Ich polskie prawo nie obowiązuje. Żyją oni z moich pieniędzy, gdyż ja jako osoba pracująca płacę podatki, z których oni otrzymują tak zwane zasiłki, które nie wiadomo dlaczego „im się należą”. Oprócz pieniędzy otrzymują oni również, w trybie natychmiastowym mieszkania socjalne, zaraz po tym jak dokonają nielegalnego w świetle polskiego prawa tak zwanego rytualnego ślubu w pogańskiej liturgii cygańskiej co w praktyce oznacza po prostu że Cygan zapłodnił Cygankę i zrobił jej brzucha.

 

Te mieszkania socjalne są po generalnym remoncie, w których można zamieszkać od zaraz. Okna, drzwi, podłogi, instalacje są zawsze kompletnie nowe. Polski obywatel natomiast musi na mieszkanie socjalne czekać od siedmiu do piętnastu lat, a gdy już się doczeka to jest to obowiązkowo zapleśniała i zatęchła nora pozbawiona okien i podłóg nadająca się co najwyżej do arcykosztownego generalnego remontu.

 

Cygańskie dzieci, które bawią się na podwórkach często zabierają polskim dzieciom zabawki twierdząc że „im się należą”. Cyganie i Cyganki w tym czasie siedzą na ławkach popijając kawkę i palą wyłącznie Marlboro. Cyganka brudna i niedomyta wchodząc do mięsnego jest traktowana jak królowa, ponieważ za jednym razem zostawia tam 300 – 400 złotych – do drugi lub trzeci dzień.

Dlaczego też piszę o braku dla nich prawa?

Jest tak, ponieważ młodzi Cyganie 15 -18 lat rozbijają się najnowszymi Mercedesami prosto z salonu. Żaden z Cyganów nie posiada prawa jazdy a policja kompletnie nic z tym nie robi. Polakom podczas polowań na ludzi tylko patrzą jak odebrać prawo jazdy albo doliczyć jakieś śmieszne punkty – a Cyganów jednocześnie nawet się nie kontroluje. Prawie żadne z cygańskich dzieci nie ukończyło gimnazjum. Jedyne co ci analfabeci potrafią to tylko się podpisać.

 

Wszyscy jednakże doskonale wiedzą co im się od Polaków „należy” żerując bezwzględnie na pomocy socjalnej naszego przecież Państwa. Kiedy byłam w urzędzie pracy widziałam ogromny plakat, na którym jest napisane: „Pomagamy Romom we wszystkich sprawach związanych z urzędami i sądami” – ten plakat wisiał nie w jakimś romskim tylko polskim urzędzie pracy! Cygan otrzymuje z moich podatków na osobę 800 złotych miesięcznie oraz wszystkie koszty eksploatacji mieszkania oraz już wcześniej wspomniane samo mieszkanie.

 

Polacy mieszkający w Polsce są gorzej traktowani niż Cyganie – co jest jawnie wbrew konstytucji w której pisze, że każdy obywatel jest równy wobec prawa. Cygańskie dzieci w odróżnieniu do dzieci polskich otrzymują bezpłatnie wszystkie książki do szkoły oraz talony na obiady. Nadmiar pieniędzy u Cyganów jest w związku tym tak wysoki że dorośli Cyganie non stop kolędują po wszystkich lombardach, gdzie systematycznie wykupują na pniu całe zastawione przez Polaków złoto.

Nasi Słowiańscy sąsiedzi Czesi – tymczasem już dawno sobie doskonale poradzili z tą cygańską patologią. Cyganie są tam traktowani jak obywatele a nie jakaś mityczna „mniejszość narodowa” i tym samym zostali zmuszeni do pracy i samodzielnego utrzymywanie się. Oczywiście większość tamtejszych Cyganów uciekła na Słowację, gdyż nie uśmiechało im się codziennie wstawać i chodzić do pracy.

 

Podsumujmy więc: czy to żydzi czy jednak Cyganie są narodem wybranym? Jedyna myśl mi się nasuwa – jest to Cygan, gdyż on wszystko ma a nie musi robić nic. Żyd natomiast musi kombinować nad lichwą lub oszustwem, w czasie kiedy Cygan w tym czasie słodko śpi lub popija kawkę.

Na ilustracjach typowe cygańskie osiedle.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Asiek

Niepożądana populacja, czyli

Niepożądana populacja, czyli nie ma czegoś takiego jak LUDZKOŚĆ bo do ludzi zaliczane są zwierzęta w formie człekokształtnej. W taki sposób realizowany jest ten apokaliptyczny wielki ucisk istot ludzkich. Każdy z was ma w swojej rodzinie takie stworzenia:
 
W każdej rodzinie ludzkiej musi znajdować się co najmniej jeden diabeł. Kim są diabły? Były to kiedyś oryginalnie zwierzęta morskie które miały zadziwiającą zdolność do przyjmowania formy i wyglądu zewnętrznego istoty której krew wypiły. Obecnie od ponad 3 tysięcy lat są stałym elementem rodzin ludzkich. Tak zarządzili nieśmiertelni którzy władają tą planetą. W starych legendach słowiańskich diabły nazywały się podrzutkami, podmieńcami.
 
Jak to robią. Otóż małe dziecko ludzkie do wieku około 2 lat trafia do szpitala na nagłą przypadłość (np. biegunka) tam jest nakłuwane w celu wysączenia całej krwi. Tą krew podają na miejscu do spożycia małemu diabłu które dzięki temu przyjmuje wygląd istoty ludzkiej pod którą jest podstawiane. Resztę ciała tego dziecka ludzkiego zjadają inne dorosłe diabły.
 
Mały diabeł jest zupełnie inny niż dziecko za które zostało podstawione chociaż z wyglądu jest prawie idealną kopią. Małe diabły są bardzo żywiołowe, nieopanowane a to dlatego że są bardzo głupie i nie potrafią zrozumieć zagrożenia. Wspinają się po wszystkim jak małpy. Potrafią wspinać się po płaskich powierzchniach przyklejając do nich ręce bo mają wiecznie wilgotne i takie śluzowate dłonie. Małe diabły mają silną niepohamowaną agresję, podniecenie seksualne od najmłodszych lat, biją „rodzeństwo” bo uważają je za pożywienie, męczą i zabijają małe zwierzęta z upodobaniem przyglądają się krwi. Jeżeli zwąchają krew istoty ludzkiej np. przy skaleczeniu człowieka to robią się bardzo agresywne. Jeżeli same się skaleczą to z rany wycieka im mało krwi a więcej takiej zielonkawej śluzowatej wody. Zjadają z upodobaniem własne strupki. Już jako dzieci są karmione spermą mężczyzn ludzkich bo to jedyny sposób na panowanie nad nimi. Agresja i napastliwość cechuje je też w dorosłym życiu. Mają postawę roszczeniową wobec rodziny (w której pasożytują) i otoczenia.
Młode diabły lubią wodę i taplanie się, kąpiele (jako morskie stworzenia). Męskie diabły w wieku szkolnym mogą nagle przemieniać się w małe ryby zwłaszcza jak się dłużej pomoczą w kąpieli. Żeńskie diablice po pierwszej miesiączce muszą przechodzić co jakiś czas przemianę. W wannie według faz księżyca zamykają się na długą kąpiel. Można jedynie zaobserwować kłęby pary wodnej unoszące się pod sufitem w łazience (człowiek tego nie umie zrobić).
 
Zarówno żeński jak i męski diabeł wydziela woń ryby przy spoceniu się lub niedomyciu. Męskie diabły cechuje mały członek ale wielka chuć zwłaszcza wobec kobiet ludzkich. 
Diabły są w rodzinach ludzkich po to żeby zniszczyć te rodziny. Każdy diabeł jest od początku prowadzony przez organizację która ich zrzesza. Oni dowiadują się tam kim są i jak mają się oprawiać z rodziną na której pasożytują. Od początku mają np. jako dzieci cukierki nie wiadomo od kogo, pieniądze, zapewnione wyjazdy nie wiadomo za jakie pieniądze i przez kogo organizowane, mają ciągle jakiś znajomych i przyjaciół w ilości hurtowo ponadprzeciętnej (są to znajome diabełki z organizacji). Mają zapewnioną opiekę prawną i psychologiczną oraz ochronę przed biedą. Są upewniane i przekonywane w organizacji o tym iż są wyższą formą istoty ludzkiej a prawda jest taka że są tylko odwróconym obliczem człowieka i głupim zwierzakiem, pasożytem na rodzinach ludzkich. Nie mają wrodzonej inteligencji są głupie i tępe ale żądne zaszczytów i tytułów. Zazdrosne o wszystko o co tylko można być zazdrosnym.
 
Są bardzo mięsożerne. Co jakiś czas jedzą mięso ludzkie które dostają w swoich organizacjach. W rodzinie na której pasożytują regularnie wypijają krew i energię z domowników. Ludzie mają później na ciele takie malutkie siniaki wielkości opuszka od palca i mocno czują osłabienie zaraz po. Kiedy zbyt często ludzie są wypijani z krwi i energii przez diabły to robi im się tzw. skóra naczynkowa (pękają naczynka włosowate) oraz żylaki.
 
Diabły to zwierzęta i jako takie nie krzyżują się z istotami ludzkimi. Każdy seks z diabłem dla człowieka jest degradacją i upodleniem. Ze związku z diabłem człowiek nie będzie miał dzieci, a jeżeli jest potomstwo to wiadomo że nie z diabłem. Diablice jeżeli urodzą małego diabła to nie potrafią się nim zajmować. Małe diabły rodzą się wśród zielonych wód płodowych. Teraz jest ich tyle że tylko część jest podrzucana do rodzin ludzkich. Znaczna część diablic musi obecnie chować swoje potomstwo choć ma ochotę zatłuc je. Często podrzucają te swoje dzieci istotom ludzkim bo tylko ludzie mają dość cierpliwości żeby to pomiotło nie zabić.
Zwierzęta dzikie oraz psy i nawet koty atakują zawsze diabły. Dlatego że są oni nieprawidłową formą a drapieżniki są naturalnymi czyścicielami. Dlatego też wszystkie psy podlegają szczepieniu na wściekliznę bo przez to jest im tłumiony węch żeby nie rozpoznawały diabłów. Oni generalnie nie cierpią psów i kotów chociaż czasem je hodują. Takie zwierzęta hodowane przez diabłów często zachowują się jak oszalałe.
 
Na koniec najlepsze. Diabły mają 100% ochronę przed atakiem ze strony istoty ludzkiej nawet jeżeli człowiek zaatakuje diabła w samoobronie (najczęstsze przypadki ludzie nie atakują jak tępe istoty i potrafią panować nad agresją). Taki diabełek leci do swoich szefów w organizacji i skarży się że „coś” mu zrobiono. Istota ludzka nie ma żadnej możliwości wytłumaczyć dlaczego to zrobiła i jak to było a od razu „dostaje za swoje”. Tu trzeba pamiętać że diabły dysponują czarami których są uczone w organizacjach. Więc taki człowiek nie ma szans – za próbę samoobrony przed agresywnym diabłem zostanie sponiewierany, okradziony, pozbawiony pracy (mają naprawdę silną organizację), zdarzy mu się poważny wypadek lub zostanie sprowadzona na niego choroba przez truciznę lub inaczej. Jeżeli pies czy kot zaatakuje diabła np w obronie istoty ludzkiej (lub ludzkiego dziecka) – natychmiast jest zabijane. Jeżeli istota ludzka doprowadzona do ostateczności poważy się w samoobronie zagrozić życiu diabła jest skazywana na śmierć (żadnego sądu tu nie ma).
 
To wszystko dzieje się w waszych domach w waszych rodzinach na waszym podwórku. 

Portret użytkownika Asiek

Niepożądana populacja, czyli

Niepożądana populacja, czyli nie ma czegoś takiego jak LUDZKOŚĆ bo do ludzi zaliczane są zwierzęta w formie człekokształtnej. W taki sposób realizowany jest ten apokaliptyczny wielki ucisk istot ludzkich. Każdy z was ma w swojej rodzinie takie stworzenia:
 
A teraz o klonach czyli sobowtórach. Jeżeli istota ludzka poważy się zagrozić życiu diabła to skazywana jest na śmierć. Zamiast tego człowieka podstawiany jest klon.
 
Klony są „produkowane” jako już dorosłe (lub prawie dorosłe) osobniki. Jest to istota do złudzenia przypominająca oryginalnego człowieka różni się z wyglądu tylko szczegółami. Może mieć np inny kolor włosów, włosów łonowych, oczu, skóry. Może nie mieć niektórych cech szczególnych jak np. pieprzyki, znamiona, blizny.
Jeżeli chodzi o pamięć to wybiórczo pamięta jakieś zdarzenia z życia oryginału ale najczęściej zasłania się niepamięcią nawet ważnych zdarzeń albo można złapać klona na nieznajomości faktów które były jakimś ważnym wydarzeniem w życiu oryginału. Kiedy w mojej rodzinie podstawiono klona zamiast mojej siostry (z obozu młodzieżowego powrócił już klon siostrę mi zabili) to sobowtór nie wiedział które biurko w mieszkaniu jest jej, gdzie ma spać, które rzeczy są jej itp.
 
Klony w przeciwieństwie do oryginałów są dużo bardziej agresywne bo mają w sobie genotyp zwierzęcy wymieszany z ludzkim. Sobowtóry nie mają swojego charakteru. Są „produktem”. Ich charakter i poglądy są niejako z zewnątrz załadowane, czyli przez prasę, telewizję i inne media pokazuje się im kilka zestawów poglądów i zachowań które one podchwytują i naśladują. Same nie mają własnego poglądu, przemyślenia ale mają „wybrany zestaw” który prezentują jako swój. Po prostu są tępe i nie myślą. Tak samo ze strojami, ubiorami, fryzurami, zainteresowaniami. Wszystko jest wybrane z podanego w mediach zestawu (tej tzw sieczki) bo one same sobą nic nie reprezentują.
 
Szybko się starzeją. W wieku 25 lat potrafią już posiwieć i mieć potężne zmarszczki. Mają nasrane na punkcie swojego wyglądu fizycznego. Jakby nic innego dla nich nie istniało. Są bardzo bardzo bardzo leniwe. Zrobią wszystko żeby jak najmniej robić a zabierają się tylko do tego co wywołuje w nich emocje. Może to być cokolwiek aby były emocje. Za normalną, czasem żmudną pracę czy czynności wokół siebie życiowe zabierają się z wielkim trudem. Generalnie są wampirami energetycznymi. Jeżeli istota ludzka np. zdenerwuje się lub zacznie przeżywać jakieś emocje natychmiast się zlatują (jak muchy do gówna) aby wyssać tą energię. Chcą roztrząsać sytuację, rozmawiać, naciągają na zwierzenia, dotykają, wszystko tylko po to aby wyssać energię (na pewno każdy człowiek nie raz doświadczył takiego wyssania). Oficjalnie są bardzo miłe (do zarzygania) tylko że to jest ich bierna agresja, poprzez takie nadmierne spoufalanie się i przesadne bycie miłym wchodzą w bliższe relacje po to aby móc z istot ludzkich czerpać energię.
 
Klony są prowadzone w ichniej organizacji. Są zaopiekowanie, nie może im się dziać krzywda. Mają zapewnione przez swoją organizację dobre warunki do życia. Bardzo często dostają za mężów lub żony istoty ludzkie. Dla istot ludzkich seks z klonem (tak jak z każdym zwierzęciem) jest upadlający i prowadzi do degradacji człowieka (zanika człowieczeństwo). Klony są generalnie bezpłodne ale żeńskie muszą spożywać dużo tabletek hormonalnych antykoncepcyjnych takich które bardzo szkodzą kobietom ludzkim (inaczej źle funkcjonują bo są zbyt agresywne). Jeżeli klon zajdzie w ciążę urodzi niepełnosprawne dziecko. Od jakiegoś czasu mają przywilej bo zapłodnienie in vitro to dla nich jedyna szansa urodzić zdrowe dziecko. Swoją drogą to in vitro jest też klonowaniem ale inną technologią i mogą „wyprodukować” dziecko – wciąż z genotypem zwierzęcym.
Ciąg dalszy nastąpi  ........................

Portret użytkownika H.R.

Artykuł dobry i trafny.

Artykuł dobry i trafny. Zastanawiające jest co innego w kontekście tego tematu. Reakcja zdecydowanej większości na nic innego, jak brutalną rzeczywistość pokazaną w tekście. Dla tego odnoszę coraz większe wrażenie, że Polacy to banda idiotów i dla tego mają w kraju, jak mają, bo na nic więcej nie zasługują, a i to co mają będzie im odebrane, jak już tyle innych rzeczy w ciągu choćby ostatnich 25 lat. Nawet ameba posiada instynkt samozachowawczy i dla tego instynktownie broni swego środowiska, swoich warunków życia i swojego życia. Każdy żywy organizm i stworzenie na Ziemi posiada ten mechanizm, oprócz .... Polaka. Że tak powiem - "brawo wy!".

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika baca

Trzcinka nie ma obaw lub

Trzcinka nie ma obaw lub uprzedzeń wobec świateł ksenonowych... w sumie ty także jesteś dzielny, bo kiedy ciągałeś sanki po plaży też żadnych stanów lękowych nie wykazywałeś...

PS choroba która objawia się niechęcią wobec obcych koczowników nazywa się... zdrowe myślenie...
i nie ma się co tu cyganić pool - ty nie jesteś chory... myślę że uciągniesz nie tylko sanki ale i przyczepę kempingową cygańskiego króla, no bo od razu widać że łapę masz silną heh... jak mały Cygan nogę...

Portret użytkownika pool

  baca... ile to już lat

  baca... ile to już lat trzymasz to zdjęcie - co ? ... toż to prawdziwa miłość ( chyba ze trzy lata ) ... ale muszę cię zmartwić,ja nie gustuję w niebieskich hitlerowskich śmiesznych smerfach ... a wracają do cyganów ...ja też ich średnio toleruję,ale to nie zmienia faktu że to też ludzie,i musicie się wszyscy z tym pogodzić,jak i z tym że będą tu,i nic na to nie poradzice bo musimy tu na tej ziemi się jakoś pomieścić - no chyba że ty,i inne inwidua sięgniecie po niemiecko-nazistowkie metody ... ( ciekawe gdzie wtedy będziesz ty i twoje sumienie - w którym miejscu ) , a co do trzciny  to jak wszyscy wiemy :
byle co jara , byle co pije , byl co zjada i byle co pisze - co jej ślina na mózg przyniesie ...   Smile
 
P.S  pamiętaj ja i inni trzymamy srogi bat w rękach ... a co do mojego zdjęcia,nie wyraziłem bezpośredniej,i oficjalnej zgody na upublicznianie go,w chwili kiedy zmieniłem awatar -więc w świetle prawa,ty będąc osobą prawną przebywającą na terenie UE,jak i administracja portalu ( choć ona trochę mniej ) ponosicie odpowiedzialność prawną za upublicznienie go  - czyli macie problem ... nie wspomnę o artykule ! ... nie dalej jak wczoraj w wszystkich wiadomościach ogłoszono  sprawniejsze  ścignie osób wypowiadających się niedostatecznie o emigrantach,i mniejszościach narodowych czyt. ( cyganie ) ! ... rozumiem że portal jest bardzo niezależny,i dobrze żeby tak pozostało,ale admin powinien bardziej sceptycznym okiem patrzeć na to co tu jest wypisywane ... innymi słowy   :
 
  SAMI ZAMORDUJECIE TO MIEJSCE GDZIE WSZYSCY CHCĄ SIĘ DOBRZE BAWIĆ WERTUJĄC WIADOMOŚCI O OBCYCH ZJAWISKACH,CIEKAWOSTKACH NAUKOWYCH ... MORDUJECIE TO MIEJSCE  ROBIĄC Z NIEGO NIEMAL ŻE  TAKIE  WYDAWNICTWO  JAK np : WOLNA POLSKA !!!

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

 

Portret użytkownika pool

Żałosnyś człowiecze ...

Żałosnyś człowiecze ... Czytaj powyższy post ze zrozumieniem ... Można chwilowo udostępnić swoje dane ... Ja zmieniłem swój awatar i tym samym automatycznie poprzednie zdjęcie nie powinno być udostępniane , bo zdjęcie nie jest awatarem tylko wizerunkiem osoby prawnej ... Co nie znaczy że wstydzę się siebie...wy natomiast sami z siebie nie powinniście umożliwiać innym dokonywania tego typu przestępstw Co czyni was współwinnymi... Policja a kto cię straszy policją w ciągu 48h według prawa zdjęcie powinno być usunięte jeśli nie jakaś fundacja na rzecz dzieci zarobi podwójną kasiore .

Czas płynie tik tak ...
P.s dobrze wiecie że złamaliście prawo ...

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika benet

och pool, takich frajerów jak

och pool, takich frajerów jak ty, co wrzucają dobrowolnie swoje gęby publicznie nie brakuje, no sam zobacz, nie jest ci znajomy ten pysk co zabija zwierzęta dla przyjemności? ... też straszył wszystkich prokuratorem, a zdjęcie wrzucił dobrowolnie, przez nikogo nie przymuszany. W sieci jest pełno idiotów co sami sobie szkodzą, zgadzasz się ze mną... odmiano bilardu ? Biggrin

//innemedium.pl/comment/reply/6451/38540

Portret użytkownika pool

Odpowiem ci kolokwialnie jak

Odpowiem ci kolokwialnie jak na to zasługujesz frajer cię zrobił ... i dobra rada podejdź do szafki narzędziowej weź z niej młotek dobrze wyceluj, i walnij się w łeb ... jeżeli za pierwszym razem mózg nie wypłynie użyj parapetu ... w tym celu weź porządny zamach bezmózgo-czaszką ... Celuj w narożnik ... Jeśli ten etap masz za sobą, i zgniła maź wypłynęła , to teraz weź klucz do ręki i pogrzeb jak w zepsutym silniku ... Pomogło ? , to dobra rada kiedyś już ją dostałeś pacanie ...

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika benet

 uuuu widzę, że jesteś bardzo

 uuuu widzę, że jesteś bardzo chwiejny emocjonalnie pool, twoje wybuchy gniewu są zastanawiające, przyczyna twojej agresji może tkwić w dzieciństwie, wiesz? Jesteś pewny, że to co ksiądz ci wkładał do buzi to na pewno był opłatek? 

ps. Nie uważasz pool,że robienie sobie zdjęć z martwymi zwierzętami to rodzaj zboczenia? 

Portret użytkownika baca

nie bij piany pool...

nie bij piany pool... wystarczy wpisać w google "innemedium pool awatar" i wujek sam cię wyszukuje błądząc po archiwach które sam umieściłeś - no i możesz jego postraszyć policją skoro jesteś pieniaczem i masz plecy w straży miejskiej i składach meblarskich...
ps. jako specjalista tak zwanej branży meblarskiej sam się wszędzie lansujesz jako najbardziej na świecie doświadczony skręcacz taboretów... no więc kaman... jak chcesz podjąć poważne wyzwanie to moge powiedzieć znajomym, którzy są w podeszłym wieku i nie radza sobie z montażem szuflad... a może kto wie przy okazji jakieś krzesło podreperujesz - zawsze to lepiej byłoby ciągać sanki na siedząco, czyż nie?

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika pool

Dobry lans nie jest zły ...

Dobry lans nie jest zły ... natomiast twój to abstrakcyjny antysemityzm ... prawo jest po mojej stronie ,i czas płynie tik tak ... Od chwili kiedy oznajmiłem że nie życzę sobie żeby moje zdjęcie było upublicznione... Tik tak ... widzisz różnica między nami jest taka że ja nie wstydzę się tego co robię to co robię uszlachetnia ,uwielbiam to składanie taboretów wiem że robię coś pożytecznego ,nie wstydzę się swoich poglądów i dlatego pozwoliłem ujrzeć ci moje oblicze (może mój taboret kiedyś trafi w ręce babki która już nie będzie mogła znieść nieroba bacy w domu , i wyprostuje ci wszystkie kręgi szyjne tym taboretem )... a zaraz zaraz ty podobno mieszkach w Policach , mamy blisko do siebie i ja też posiadam twój wizerunek ... co powiesz na to : Ogłoszenie ze zdjęciem pt.antysemita -w całych Policach

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika baca

he he pool jak nie życzysz

he he pool jak nie życzysz sobie aby twoje zdjęcie nie było upubliczione no to może...
nie upubliczniaj go matole...
to taka dobra, rymowana rada.
ps odpuśc siłownię, weż coś na gorączkę heh... poolo-pirynę, potem zapuść łeb do książek to nie tylko rozum ale i potencja ci powróci kiedy ci spadnie temperatura i odrośnie członek...
ginekomastycznych sutków jak wentyle od kamaza to już się raczej nie pozbędziesz ale i tak warto odstawić te anabole... poczytaj sobie książki bo życie masz tylko jedno i nikt ci go nie zwróci jeśli je zmarnujesz na bycie pieniaczem lub siłownianym matołem - czas ci ucieka pool... tik tak, tik tak...

Portret użytkownika pool

Fantejstrony ...Łatwo jest

Fantejstrony ...Łatwo jest się chować za niezarejestrowanym ... Uwielbiam takich nieudaczników jak ty co krzyczą za plecami innych ... No no dobrze właśnie tak uderz no dalej kopnij go ... wiesz dlaczego takie bydlęta jak ty wypowiadają takie słowa bo brak im kręgosłupa, dlaczego uwielbiam takich jak ty ? bo tacy jak ja nie pozwalają bydlątkom osiągnąć jakikolwiek kręgosłup moralny ... bo twoje miejsce jest tylko i wyłącznie w Internecie, i nigdzie więcej tu czujesz się odważny ... Prawda boli

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika fantejstrony

Tak tak pool, wmawiaj to

Tak tak pool, wmawiaj to sobie.  Tak się składa, że więcej tu wchodzi nie zarejestrowanych osób, i nie ma wtym nic dziwnego. 
Zastanawiam się czemu pool tak dawno Ciebie tu nie było. Pół roku, więcej ? Wyszedłeś na przepustkę, czy wypisali Cię ?
 

Portret użytkownika pool

Fantejstrony ... zabolało ?

Fantejstrony ... zabolało ? miało zaboleć widzę że choć jesteś bez kręgosłupa, to jakiś mózg posiadasz bo wszak widać po sposobie roztrzęsionej czcionki pisania ,i słów używania że śród-czasze zabolało ...

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika fantejstrony

poolopiryna napisala: "widać

poolopiryna napisala:
"widać po sposobie roztrzęsionej czcionki pisania" ???
A  HAHAHAHAHAHAHAH
No to już teraz wszystko wiadomo, poolopirynie skonczyły sie leki. Pewnie dał nogę z przepustki i ukrywa się w kanalizacjach miejskich.  Pooool ? Możemy zawrzeć układ. Jak obiecasz nie pisać juz tu więcej to kupimy Ci kilo bananów. Co Ty na to ? Wchodzisz w to ?

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika Homo sapiens

Tajne stowarzyszenia duchowe

Tajne stowarzyszenia duchowe prowadzą działania w różnych sferach życia ludzkiej i ufonautycznej cywilizacji, są w tym bardzo zakonspirowane, czasami do takiego stopnia, że aby działać i realizować ich UFO PLAN muszą dawać sygnały innym głęboko usadowionym, czyli agenturze. Tego typu kontakty odbywają się dzięki środkom masowego przekazu (prania mózgów). Przykładem takiego "przekazu" do wiernych antycywilizacji człowieczej jest ostatnio "wyemitowany" tekst ONZ.
Przedstawmy urywek:...

więcej w nowym tekście pt.: "Wyobraźcie sobie... - sygnalizacja"
http://popotopie.blogspot.com/2015/09/wyobrazcie-sobie-sygnalizacja.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Znawca

Homo sapiens napisał tak

Homo sapiens napisał tak "Członkiem tej tajemniczej organizacji staje się przez złożenie następującej przysięgi: „Uroczyście przysięgam, iż będę przestrzegał tych zasad pod niemniejszą karą, niż poderżnięcie mi gardła, wyrwanie języka i wrzucenie mego trupa do wody tam, gdzie przypływ pojawia się i znika."
 
Moim zdaniem szyfrant Zielonka chciał ujawnić informacjęo przygotowywanej akcji ale ponieważ należal do masonerii to go załatwili ! Pokaz masoński był znakiem dla tych ktorzy by chcieli też zdradzić na rzecz Polski i Polaków ! Kabel na szyi to znak masoński jak na zdjęciu u homo sapiensa ! Możliwe że Zielonka coś odszyfrował i chciał ujawnić ?!
Gazeta Polska” zapoznała się z aktami śledztwa w sprawie zaginięcia st. chor. Stefana Zielonki, szyfranta Służby Wywiadu Wojskowego. Z lektury dokumentów nasuwa się jeden wniosek: odnośnie do przebiegu zdarzeń co najwyżej można snuć hipotezy, a jedynym pewnikiem jest fakt zniknięcia wojskowego. Nic nie wskazuje na to, że miał on depresję lub że cierpiał na chorobę psychiczną. Z zeznań świadków można wywnioskować, że chorąży snuł plany na przyszłość i nie miał myśli samobójczych.
27 kwietnia 2010 roku odnaleziono ciało w stanie całkowitego rozkładu nad Wisłą. Niedaleko znajdował się też kabel, na którym miał powiesić się, zdaniem śledczych, Stefan Zielonka. W porzuconej nieopodal torbie na laptopa był przelew na jego nazwisko. Policja odnalazła w tym miejscu fragment szkieletu i czaszkę na wypalonej trawie. Części ciała nie miał jednak śladów ognia. W dalszej odległości odkryto kolejne części ciała. "Gazeta Polska” pisze, że rodzina nie rozpoznała ubrań, które znajdowało się nieopodal szczątek, chociaż odpowiadało ono opisowi tych, w których chorąży wyszedł z domu.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Funky Koval

Jak nie wiadomo o co chodzi

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o konszacht niemiecko-rosyjcki za  naszymi plecami i bez nas tak jak w sprawie emigrantów ! O planach budowy dwóch nitek gazociągu od wybrzeża Rosji przez Morze Bałtyckie do wybrzeża Niemiec rosyjski koncern poinformował w czerwcu podczas 19. Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu. Dał wówczas do zrozumienia, że faktycznie chodzi o ułożenie dwóch nowych nitek magistrali Nord Stream (Gazociąg Północny), którą od 2011 roku gaz z Rosji po dnie Bałtyku płynie bezpośrednio do Niemiec. Gazprom poinformował wtedy, że strony w najbliższym czasie przystąpią do tworzenia spółki, która będzie realizować to przedsięwzięcie. Nowy gazociąg ma mieć taką samą moc przesyłową, jaką ma Nord Stream - 55 mld metrów sześciennych gazu rocznie.
 
Niestety nie ma w Polsce prawdziwego rządu Polaków...

Portret użytkownika ***

Zniszczenie Europy Plan

Zniszczenie Europy
Plan zniszczenia Europy poprzez napływ muzułmańskich uchodźców to dobrze zaplanowane przedsięwzięcie, którego inicjatorem jest sam George Soros, biznesmen i filantrop reprezentujący interesy żydowskich bankierów Rothschild. Złowieszczy ślad George Soros jest wszędzie.
Gdyby nie ogromne pieniądze Sorosa, spora liczba organizacji lewicowych byłaby znacznie mniej wpływowa. On przeznacza ponad 7 miliardów dolarów, na media i organizacje takie jak ACORN, La Raza, the Huffington Post, the Southern Poverty Law Center, Planned Parenthood, the Center for American Progress, MoveOn.org oraz setki innych.
W Polsce Soros finansuje działanie Fundacji Batorego, organizacji Nigdy Więcej oraz wspiera środowiska LGBT. Jest on członkiem klubu Rzymskiego, Grupy Bilderberg i najważniejszą postacią corocznego forum ekonomicznym w Davos.  w 2012 roku na corocznym szczycie w szwajcarskim Davos  George Soros oznajmił zebranym:

„jestem aniołem który chce ratować świat”
http://pulsbiznesu.pb.pl/2550861,30751,jestem-aniolem-ktory-chce-ratowac-swiat
Soros od kilku dekad toruje drogę do mającego się wyłonić z chaosu Nowego Porządku Świata, w myśl zasady: Problem, Reakcja, Rozwiązanie. Już niedługo będziemy mogli usłyszeć o propozycji  rozwiązania problemu imigracyjnego, przedstawiony zostanie kolejny plan ratunkowy dla Europy, będący kolejnym krokiem do jeszcze większej kontroli i zniewolenia ludzkości.

Portret użytkownika proxi

No jasne Cygan to wybraniec,

No jasne Cygan to wybraniec, a za jakiś czas okaże się, że to mieszkaniec Papui Nowej Gwinei, zgroza. Portal schodzi na psy głosząc takie sensacje. A kiedyś to było naprawdę źródło ciekawostek z różnych dziedzin a nie hybrydą Faktu.

Portret użytkownika Homo sapiens

"Nawet jeśli nie uda się im

"Nawet jeśli nie uda się im całkowicie przekształcić Ameryki, to i tak częściowo “zmeksykanizują” jej społeczeństwo.
Gdy zastanawiam się nad znaczeniem języka w kulturze, natychmiast przychodzi mi na myśl Polska, której historia stanowi najlepszą lekcję dla Amerykanów. To dobrze, że w Ameryce jest tylu pełnoprawnych obywateli i rezydentów pochodzenia polskiego.

Być może przypomną oni Amerykanom, jak ważny jest język w podtrzymaniu tożsamości i integralności narodu. Odporność Polaków na wszelkiego rodzaju najazdy szwedzkie, rosyjskie, niemieckie, węgierskie i wiele innych stanowi wspaniały przykład. Dziś Polska tylko dlatego jest jednolita kulturowo, ponieważ kiedyś jej obywatele przelali wiele własnej krwi, aby zachować swój język ojczysty.

Żadnej cyrylicy na naszej ziemi! Mam nadzieję, że współcześni Amerykanie podążą w ślad za Polakami i sprawią, że język angielski na zawsze pozostanie językiem dominującym w Ameryce.  http://www.bibula.com/?p=39476#sthash.CPwvtvW6.dpuf

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika kamujac

Skoro jesteś taka MUNDRA i

Skoro jesteś taka MUNDRA i uczona to przy wpisie o konstytucji powinnaś wiedzieć, że powinno być: "jest napisane" a nie: "pisze".
Ale tak matoły już mają. Niedouczone a muuuundre, że aż strach.
Takich bzdetów mimo wszystkiego co można powiedzieć o cyganach, to jeszcze nie czytałem.

Portret użytkownika And

Ja nie chcę tego, co ty.

Ja nie chcę tego, co ty. Pozatym wolałbym na niemieckiej fladze albo polskiej takie oczy.
Tylko pytałem, bo wygląda jakbyś nałożył je na mapę świata.
Fajnie to ci wyszło nawet Smile
 

Strony

Skomentuj