Profesor Harvardu kieruje projektem do badań nad istnieniem obcych cywilizacji

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Projekt Galileo, kierowany przez profesora astronomii z Uniwersytetu Harvarda, Avi Loeba, będzie poszukiwał obcych cywilizacji, zdolnych do wykorzystywania technologii przewyższającej ziemską. Powołany w tym celu zespół badawczy, wykorzysta dostępne obserwacje teleskopowe, misje kosmiczne i wszelkie dane nadesłane przez kosmiczne instrumenty, aby udzielić odpowiedzi na tą zagadkę.

 

Loeb w wywiadzie dla USA TODAY, powiedział, że idea projektu zakłada, że ​​w przyszłości, znajdziemy więcej obiektów z przestrzeni międzygwiezdnej. Te, które wyglądają osobliwie, powinny być szczegółowo zbadane, najlepiej za pośrednictwem misji kosmicznej, która pozwoli nam się do nich zbliżyć i zebrać niezbędne dane. Projekt, pozwoli naukowcom przyjrzeć się bliżej niezidentyfikowanym obiektom kosmicznym.

Zespół, w skład którego wchodzą profesorowie z uniwersytetów w Princeton, Cambridge i Sztokholmie, będzie badał istniejące i przyszłe dane astronomiczne przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, aby zidentyfikować obiekty międzygwiezdne, które przeczą obecnym wyjaśnieniom naukowym. Zebrane dane będą dostępne publicznie. Badacze wychodzą z założenia, że nie natrafią z miejsca na przełomowe dowody, ale wierzą że ich badania, pomogą zrozumieć wiele trudnych do wytłumaczenia zjawisk.

 

Biorąc pod uwagę obfitość systemów gwiezdnych przypominających układ Ziemia-Słońce, jakie odkryto na przestrzeni ostatnich lat trudno jest się dziwić Avi Loebowi, Projekt Galileo poświęcony jest twierdzeniu, że ludzie nie mogą dłużej ignorować możliwego istnienia Pozaziemskich Cywilizacji Technologicznych (ETC) i że nauka nie powinna dogmatycznie odrzucać istnienia potencjalnych pozaziemskich wyjaśnień, z powodu napiętnowania społecznego, lub preferencji kulturowych. Zdaniem badacza, są to czynniki, które nie sprzyjają naukowej metodzie bezstronnego, empirycznego badania.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika on 50

My cywilizacje wysoko

My cywilizacje wysoko rozwiniete a zarazem My ich przedstawiciele oświadczamy że będziemy rozmawiac i współpracowac z jedynym narodem ziemskim który uznaliśmy za godny, i rozwinięty w sposób pozwalający na komunikację , współpracę i porozumienie. My przedstawiciele wierzymy i jesteśmy pewni że od przyszłego roku nawiążemy pełną komunikacje i współprace z Przedstawicielami Narodu Polskiego.

Portret użytkownika Homo sapiens

Pan Avi Loeb z Projektu

Pan Avi Loeb z Projektu Galileo z Uniwersytetu Harvarda jest tylko małym trybikiem, który kreuje coś co jest mało istotne z punktu badań nad ufo, bo przecież prawdziwy kontakter, jak wiecie z artykułu pt.: "Pojawiła się druga seria sensacyjnych filmów o Ranczo Skinwalkera!", rabin Ariel Bar Tzadok nawiązał kontakt z ufo duchami/istotami na ranczo skinwalkera, które zostały nagrane przez kamery termowizyjne !

"...w czwartej części zaproszono na ranczo znanego z telewizyjnej serii „Starożytnych kosmitów”, rabina Ariel Bar Tzadok’a, który tuż po przybyciu na miejsce doświadczył mentalnego kontaktu z UFO istotami, co objawiło się na niebie natychmiastową manifestacją kosmicznej UFO inteligencji ! Jego zadaniem było nawiązanie kontaktu z nieznanym, obecnym na ranczo."

Rabin Ariel momentalnie po przybyciu na teren badań doznał łączności z ufo, które przybyło nad ranczo, co potwierdza duże możliwości tego rabina, ale i prawdziwą moc modlitwy do Boga YHWH ! Generalnie Ariel wyprosił wielkie objawienie się tych inteligencji, widziano zaraz po jego modlitwie światła w nawiedzanych pomieszczeniach... Biblia jest potężnym przekazem i jednocześnie sposobem łączności z Duchami Boga, Bożymi, z samym Bogiem ! Te istoty należą, tak jak przekazuje Biblia, sam Bóg, do strefy "Władz" i "Tronów" - "Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !"

Istnieją także w Biblii: "Panowania i Zwierzchności"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj