Projekt Bluebeam już w trakcie Olimpiady?

Kategorie: 

worldwideconspiracy.co.uk

W Internecie pojawiają się wciąż sugestie, że w trakcie rozpoczynającej się właśnie Olimpiady dojdzie do jakiegoś spektakularnego wydarzenia, które będzie stanowić furtkę do wprowadzenia planów znanych pod ogólnym określeniem, New World Order. Aby wdrożenie świata bez gotówki było możliwe potrzebne jest coś, co zmieni sposób postrzegania świata.

 

I tutaj następuje pewnego rodzaju podzielenie wątków, bo jedni twierdzą, że będzie to zamach terrorystyczny na dużą skalę. Musiałoby to być wydarzenie porównywalne z 9/11 w USA oraz 7/7 w tym samym Londynie. Wydaje się jednak, że Brytyjczycy są szczególnie uzbrojeni, aby przeciwdziałać rozmaitym zagrożeniom. W Londynie rozmieszczono nawet rakiety ziemia powietrze w samym mieście na dachach domów. Jednak możliwości stworzenia sytuacji zagrożenia istnieją, ponieważ jest tam bardzo duża różnorodność etniczna, co utrudnia pracę policji.

 

Drugi nurt internetowy zakłada, że w trakcie olimpiady ma dojść do pozorowanej inwazji UFO. Ma to być wykorzystanie mitycznej technologii holograficznej w celu spreparowania przekonującego show pokazującego lądowanie UFO w momencie, gdy oczy całego świata będą zwrócone na Londyn. Moment czasowy rzeczywiście jest sensowny a konsekwencje dla świata po pojawieniu się gigantycznych statków UFO  byłyby daleko idące. Trudno sobie wyobrazić lepszy moment na formalne powołanie rządu światowego niż wtedy, gdy cały świat będzie oczekiwał reprezentacji.

 

Olimpiada zaczyna się już dzisiaj i miejmy nadzieje, że będzie to normalna impreza sportowa bez brutalności ani niezaplanowanych spektakli.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tom

I co gdzie to ufo.  Już po

I co gdzie to ufo.  Już po Olimpiadzie i nic sie nie stało. Dlaczego ludzie cały czas szukają sensacji i tylko czekają na jakieś zło, najlepiej globalne. Smutne to, ale może już czas poszukać pozytywnych rzeczy w życiu zamiast negatywów.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Jeszcze przed rozpoczęciem

Jeszcze przed rozpoczęciem olimpiady słyszałam o dziwnej symbolice dotyczącej  jej logo i maskotki wiec z zainteresowaniem oglądałam uroczystość rozpoczęcia. Muszę powiedzieć, że byłam zszokowana jej przekazem i chciałabym wiedzieć co za grupa chorych ludzi koordynowała główne założenia dotyczace projektu stadionu, wykorzystanej na imprezie scenografii i całego przebiegu uroczystości. Ciekawie zaczęło się robić około północy.
Cały stadion otoczony jest metalowymi podtrzymywaczami do reflektorów. Od wewnątrz te wielkie metalowe konstrukcje po odpowiednim oświetleniu wyglądały jak stosowany przez iluminatów symbol wszystkowidzącego oka. Mały trójkąt (symbolizujęcy ,,oświeconego" obserwatora, kontrolera) od którego rozchodzą się promienie jest umieszczony na szczycie piramidy. Około północy światła byly tak ustawione, że wyglądalo to zupełnie tak jak na banknocie dolarowym. Rozchodziły się promieniście na wszystkie strony trójkąta. Ludzie na stadionie otoczeni tymi wielkimi konstrukcjami mogli się poczuć jak w domu wielkiego brata. Możecie powiedzieć, że symbol ten czasami jest stosowany na religijnych budowlach jako wyobrażenie Boga ale tu musiał być wykorzystany w innym celu, bo stadion to nie kościół. To odwzorowanie było tak dokładne, że nie wierzę w przypadek.
Na stadionie usypano wielką górę. Około jedenastej nakierowano na nią kamerę i okazało sie, że wygląda dokładnie jak kurchan czyli rodzaj dawnego grobu, grobowca. Był dokładnie jak wiele innych kurchanów pokryty trawą i miał nawet takie ścieżki jak wiele z nich. Nawet ojciec mojego Roobaczka który nie czyta teorii spiskowych ogladajac to powiedział; ,,Co oni tam drugi Kopiec Kościuszki wybudowali?". I miał racje! Wygladało to dokładnie jak Kopiec Kościuszki czyli dawny odrestaurowany kurchan, grobowiec.
No i co się dalej działo?
 LUDZIE prawie WSZYSTKICH NARODÓW ŚWIATA (przemarsz sportowców) Z UŚMIECHEM NA USTACH (nieświadomi) ZATYKALI SWOJE NARODOWE FLAGI NA GROBIE (kurchanie) otoczeni iluminackimi symbolami. Co to ma symbolizować? - NWO, koniec poszczególnych narodowych państw? Co za chora symbolika!
I jeszcze coś! Kogo wyłapywały kamery z tłumu podczas tego dziwnego ,,pogrzebowego" przemarszu. Jakoś dziwnym trafem  zatrzymywały się akurat na przedstawicielach Grupy Bilderberg. No można powiedzieć, że to nic dziwnego, bo skupia ona ludzi bardzo wpływowych ale konsekwencja z jaką to się działo była bardzo zastanawiająca.

Portret użytkownika baca

eee tam... żydowskie

eee tam... żydowskie banialuki
strachy na lachy i to tyle - zydki uwielbiają straszyć ludzikow i co?
no właśnie - nic. WIELKIE NIC!
1 ze starego testamentu wynika że miała być jakaś apokalipsa (uwaga dosłownie) "wkrótce" Smile
 i co? już dwa tysiace lat (łatwo) wierni czekaja i... kicha, he he he 2 kalendarz Majów (otrzymany od "brodatych" "bogów" też ma sie skończyć. i co? i sie skończy wielką kichą, he, he he 3. planetka nibiru pełna annunakow miala już być w maju jak to glosil zydowki autor 12 planety. i co? i znowu kicha, he he he. ludziska zrozumcie żydostwo po prostu odwraca wasza cholerną uwagę i w tym czasie wali wam nowe PODATKI. podnosi także te już istniejące. KURWA dlaczego wierzytcie w coś czego NIE MA a nie widzicie tego CO JEST? pewnie dlatego że zaledwie 3 % ludzi ma oczy które widzą. reszta uzywa ich tylko do patrzenia Smile masakra. jako pierwsi ludzie na świecie płacicie grzecznie podatek od dróg krajowych (chyba już w czterech postaciach) a po olimpiadzie żydzi wcisną wam kolejny o nazwie kataster - także jako pierwsi na świecie go zobaczycie w realu - chodzi o to żeby wam dowalić takie koszty utrzymania mieszkan abyście sie ich pozbyli za grosze - żydzi je przejmą i sprowadzą do Polski 3 miliony swoich krewnych - WTEDY SIE Z MORDKĄ W NOCNIKU ZBUDZICIE. i wtedy dopiero zobaczycie że ufo albo plejadanów NI MA Sad 
zrozumcie do cholery że wasza niedola i permanentna bieda to nie jest jakiś przypadek - to bardzo wyrafinowany plan.od małego wam się wciska kit że "w Polsce nic sie wam nie uda", "w Polsce nigdy do niczego nie dojdziecie" - ale to jest nieprawda to tylko pranie mózgu.
nie wiem czy pamietacie ale Niemcy i Japonia przegraly wojnę. ponado mają tam trzęsienia ziemi, tsunami i tak dalej. nawet jakieś bombki atomowe tam poleciały no i co? i mają tez cholerny DOBROBYT! non stop.
a my te wojnę wygraliśmy - pamiętacie, czy nie do cholery?
żydostwo ktore ją rozpętało ZAŁATWIŁO WAM brak zaproszenia na paradę żwycięstwa w Londynie (nie było tam tylko Polski no i Niemiec), ukradlo wam polowe terytorium kraju oraz zwolnienie z wszelkich odszkodowań za tę wojnę. wszyscy otrzymali odszkodowania od Niemiec tylko nie Polacy. tęgie żydowskie łby myślą tylko o tym jak by się was pozbyć z Polski i sprowadzić swoich. żaden z zydowskich prezydentow (Wałęsa - Kohne, Kwaśniewski - Stolzman, Kaczyński - Kalkstein) nie sprowadził i nie sprowadzi miliona Polakow ze wschodu (ponieważ to potomkowie najwiekszych naszych patriotów) ale 3 miiony zydów - spoko ! domagajcie sie cholrenych odszkodowan od Niemiec (ok 1.5 miliona euro na glowe), domagajcie sie prawdy, domagajcie sie ujawnienia prawdziwych nazwisk tak zwanej polskiej elity. już dwa miliony Polakow wyjechalo z kraju - wasza depopulacja już trwa a blue beam to kolejny temat odwradcajacy uwage. jak we Francji żyd Sarkozy w czasach swojej świetności, czyli kiedy mu przysługiwały służbowe buty na wysokim obcasie, zaproponował aby każde francuskie dziecko nauczylo sie nazwisk dwoch "zamordowanych zydów" oraz bredził coś o podnoszeniu wieków emerytalnych - raz dwa się go pozbyto. nikt się żydami we Francji nie przejmuje a nowy prezydent OBNIZY wiek emerytalny. 
nie dajcie sie wykopac z własnego kraju- żądajcie powrotu naszych ze wschodu zamiast żydowkich pasożytów!

Strony

Skomentuj