Promień z nieba wypalił otwór na Tasmanii, coś podobnego widziano w okolicach wulkanu Katla

Kategorie: 

Źródło: abc.net.au

Przynajmniej w dwóch miejscach na Ziemi pojawiły się doniesienia na temat pojawienia się tajemniczych promieni świetlnych, które wydawały się pochodzić z nieba. Jedno takie zjawisko wystąpiło na wyspie Tasmania, a drugie w obrębie wulkanu Katla na Islandii.

 

W przypadku wydarzeń z Tasmanii wiadomo tylko, że doszło do tego 2 marca a świadkowie twierdzili, iż widzieli słup światła. Miało to miejsce w okolicach Hobart.  Gdy strażacy udali się w miejsce obserwacji okazało się, że na ziemi zastali płonący okrąg. Strażacy sądzili, że mogła to być jakaś flara, ale po zgaszeniu pożaru nie znaleziono śladów czegokolwiek podobnego do wypalonej flary. Poinformowano, że ten incydent zostaje uznany za zamknięty mimo wielu świadków twierdzących, że widzieli słup światła w oddali. Odpowiedzi na pytania nurtujące mieszkańców przedmieści Hobat raczej już nie będzie.

Co ciekawe zjawisko wyglądające zadziwiająco podobnie do tego z Tasmanii widziano również dzięki kamerce internetowej śledzącej wulkan Katla na Islandii. Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy, 4 marca 2013 roku. W przypadku tego nagrania cisną się aż skojarzenia do przypadków z wulkanem Popocatepetl. Jednak wtedy mieliśmy cylindryczne obiekty wlatujące do wnętrza wulkanu, tutaj jest to raczej promień światła.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kika

Takie zjawisko z promieniem

Takie zjawisko z promieniem światła też obserwowałam na śląskim niebie jednej nocy
 okolo 2...3 lata temu, towarzyszyly temu tez inne "zawiska" ; było....minęło...do dzisiaj nie wiem co to takiego Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wszystkim tutaj

Wszystkim tutaj podejrzewającym o ingerencje z kosmosu i plan zagłady przez "obcą" cywilizacje pragne uświadomić, że gdyby tak istotnie było to by nas juz nie było...
 To co sie dzieje to militarne harcówki bogatych elit przed innymi bogatymi elitami.
 Czyli walka o władzę i panowanie nad ziemskimi zasobami.

Portret użytkownika PilipWeeFee

tak?^^ a mi się wydaję, że

tak?^^ a mi się wydaję, że ktoś zrobił "żarcik" i najnormalniej w świecie wypalił taki o to placek na polu. w ogole żałosne jest to, że dyskutujemy pod tym dennym artykułem skąd taki o to placek mógł się wziąc...

Portret użytkownika zielonawyspa

A jesli to ślad po miedzy

A jesli to ślad po miedzy planetarnej wojnie orgonowej ?
„14 grudnia o 16.30 rozpoczęła się pełnowymiarowa międzyplanetarna bitwa” – napisał. „Bitwa, która wydała by się niemożliwa i niepojęta dla każdego, kto nie wiedział nic o problematyce (UFO) lub kto obstawał przy iluzji”, że ani UFO, ani orgon nie istnieją.
Na początek grupa z Orgonon musiała przypuścić  “specjalny rodzaj ataku śmiercionośnym orgonem”, który pozostawił ich w złym stanie… chorych, otępiałych i wytrąconych z równowagi”. Nad Tucson wyrosła ogromna, czarna chmura wyglądająca jak dym z ogromnego ognia, która przybrała w końcu kolor wściekle czerwono-purpurowy dająca odczyt 100.000 na minutę na liczniku Geigera. Wszyscy badacze cierpieli z powodu nudności, drgawek, bólu w górnej części brzucha i odbarwienia ruchów”, w czasie gdy “około dziesiątki samolotów Air Force rozmaitego rodzaju” przeleciało nad ich obozowiskiem.
Kwestie orgonu, korzystne lub trujące, pomijając opis zdarzenia dany przez Reicha, przypomina test bomby nuklearnej: silna wojskowa obecność, radiacja, dym, mdłości. Jednak jest to mało prawdopodobne, że rząd zdecydowałby się na użycie bomby nuklearnej w bezpośredniej bliskości Tucson – kwitnącego centrum handlowego.
Reich wprowadził igły radowe do pogromcy chmur i zaczął strzelać do chmury aby rozproszyć jej energię. Operacja zajęła około 20 minut, po którym to czasie chmura rozproszyła się, a licznik geigera powrócił do normy.
Padało trzy tygodnie później. W między czasie, dziennik Reicha jest wypełniony dziesiątkami opisów obserwacji UFO – “czerwono-biało-niebieskie pulsacje”, “żółte pulsacje”, “srebrne dyski”, “zielono-żółte i stałe” – w które celował ze swego kosmicznego działa. Większość ze świateł “blakła”, “znikała” lub “migając zanikała”. Trawa pokrywająca pustynię urosła do wysokości “od kilkunastu centymetrów do pół metra” zachęcając farmerów do przepędzenia w ten region swoich stad bydła.
http://counter108.wordpress.com/2009/11/17/wilhelm-reich-i-ufo/

Portret użytkownika Endor

Takie ślady są tajemnicze

Takie ślady są tajemnicze jeżeli są świadkowie. A na stronie fundacji natulisowej jest opowieść o ufo i faszystowskim znaku, jak wiadomo wszystkim taki znak nosili hitlerowcy mordujący Żydów od których jak donosi Ewangelia idzie zbawienie !
 
"Wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to, co znamy, bo zbawienie pochodzi od Żydów" 
Ewangelia według św. Jana 4:1-26

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Zenek

"...jest opowieść o ufo i

"...jest opowieść o ufo i faszystowskim znaku, jak wiadomo wszystkim taki znak nosili hitlerowcy mordujący Żydów od których jak donosi Ewangelia idzie zbawienie !"
 
- BRAWO. I wyszedł naziol z worka. Wink
 
Ciekawe czemu "semici" wszelkiego pokroju bacy zarzucają głoszenie niewłasciwych rasowo poglądów skoro sami sa czcicielami dokonań wujka Adolfa, ich brata i w ideologii i w wykastrowaniu.

Portret użytkownika baca

matematyka jako wiedza dla

matematyka jako wiedza dla niego tajemna go pokonała Zenek i z tego wszystkiego Mendorowi sie już pomieszało pod deklem do samego konca:-)
jednak ma rację !
aby to zrozumiec trzeba jego wypowiedź rozłożyć na czynniki pierwsze
wiec tak Mendor jak zwyile chciał sie żydom podlizać ale zapomniał że sam jest żydem więc automatycznie...skłamał
ponadto chciał tez oczernić Hitlerowców, (których przecież osobiście nie zna a wie o nich tylko z syjonistycznej propagandy) no więc znowu nałgał i to niemiło
te dwa kłamstwa dały w efekcie prawdę - podwójną ponadto jako że w matematyce nie ma to tamto i wszystko się musi zgadzać po obu stronach równania
i stąd aż dwie prawdy z posta Mendora
1. od żydów rzeczywiście idzie zbawienie - czyli śmierć, gdyż tym sie w zasadzie żydzi zajmują (200 milionów ofiar w ostatnim stuleciu)
2 Hitlerowcy mordujacy żydów rzeczywiście dawali wybawienie - od żydów naturalnie i to jest niepodważalny fakt.
 
 

Strony

Skomentuj