Promieniowanie elektromagnetyczne a zdrowie człowieka

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

My, ludzie XXI wieku oddychamy Internetem. Nie wyobrażamy sobie życia bez komputerów, smartfonów czy telewizji. Młodsi, czy starsi – wszyscy potrzebujemy nowych technologii na równi. Kiedyś awangardą było żelazko elektryczne, dziś nikogo nie dziwią dotykowe panele czy pralki, które po zaprogramowaniu włączą się o konkretnej godzinie. Coraz rzadziej spędzamy czas aktywnie. Dręczymy nasze zmęczone oczy wpatrywaniem się w monitory komputerów, pochłonięci cyberprzestrzenią.

 

Budzi nas alarm budzika w telefonie, po którego wyłączeniu wertujemy powiadomienia na kontach społecznościowych. Gdy chcemy porozmawiać z sąsiadem, nie kupujemy ciasta czy butelki wina na wieczorne spotkanie w ogrodzie lecz sięgamy po zestaw głośnomówiący i w trakcie siekania warzyw na obiad prowadzimy pochłaniającą nas konwersację. Staliśmy się niewolnikami własnych urządzeń, ale nie narzekamy, bo to niesamowicie wygodne. Młodzi ludzie nie myślą niestety, „Kiedyś to były czasy…”, bo nie znają tego „kiedyś”. Nie pamiętają życia bez nowych technologii, gdyż rodzili się w trakcie nadawania transmisji ważnego meczu. Starsi natomiast czasów bez wygody pamiętać po prostu nie chcą. Człowiekowi bowiem bardzo łatwo przywyknąć do tego, co dostarcza komfortu i pozwala zaoszczędzić czas.

 

Niestety, czasami wygodne rozwiązania niosą ze sobą niechciane skutki uboczne. A jak to się ma do urządzeń elektronicznych? Otóż zanieczyszczają one środowisko promieniowaniem elektromagnetyczym. Tyczy się to nie tylko komputerów, czy komórek, ale także odkurzacza, prostownicy, czy miksera. Elektro smog powstaje wokół wszystkiego, co pobiera prąd z gniazdka. Nasz organizm przyjmuje to promieniowanie zupełnie jak wirusy z otoczenia. Niepochamowany rozwój technologii sprawił, że na ten moment w Polsce jest więcej kart SIM niż samych mieszkańców!

 

Rodzice nie są w stanie zabronić dzieciom korzystania z komputerów, bo często to właśnie Internet jest ostatnią deską ratunku, gdy te nie radzą sobie z zadaniem domowym. Pracując w biurze wpatrujemy się w jasne, promieniujące ekrany przez osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, a po powrocie do domu odpoczywamy kontynuując obcowanie z elektronicznym sprzętem. Nie dajemy chwili wytchnienia naszym organizmom, przez co czujemy się ospali, zmęczeni i zniechęceni do aktywnych działań. Smog towarzyszy nam każdego dnia, jest nieodłącznym elementem prozaicznych zajęć w domu, jak i poza nim. Na szczęście na większość chorób można znaleźć jakieś lekarstwo. Tak też jest z elektro smogiem.

 

Na rynku pojawiać zaczęły się urządzenia, które neutralizują szkodliwe promieniowanie. Eliminują fale rozchodzące się w stronę odbiorcy, sprawiając, że korzystanie z elektronicznych sprzętów przestaje mieć na nas szkodliwy wpływ. Pomocnym może okazać się odpromiennik bio-info 4, którego zasięg wynosi 5 metrów. Odpromiennik najlepiej jest zamontować przy monitorze od tyłu lub przykleić z boku ekranu. Co więcej, urządzenie to przeciwdziała uzależnieniu od struktur internetowych, a także poprawia komfort pracy przy komputerze. Jeśli skupić się na samych telefonach korzystnym rozwiązaniem będzie zamocowanie pod lub nad baterią telefonu odpromiennika bio info 3. Usuwa on negatywne pole energetyczne i elektroniczne. Pozwala zlikwidować uciążliwy ból głowy po długotrwałych rozmowach telefonicznych, a także ustrzec nas przed smogiem. Wystarczy odpowiedni montaż lub systematyczność użytkowania, by uwolnić się od negatywnie wpływającego promieniowania. I nawet jeśli uważamy, że nas to nie dotyczy powinniśmy pochylić się nad rodzicami lub naszymi dziećmi. Smogu nie da się zobaczyć, można go jedynie poczuć gdy odbija się na naszej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. I może właśnie dlatego jest tak niebezpieczny i działa jak cichy zabójca, uszkadzając nasz układ nerwowy i wpływając na samopoczucie. Bo z pewnością każdy z Was modlił się kiedyś w myślach, by ciocia dzwoniąca z drugiego końca Polski skończyła już swój czterogodzinny monolog, gdyż czuliście, że zaraz eksploduje Wam głowa. Albo wypatrywaliście na zegarku 16:00, by móc odkleić zmęczone oczy od komputerów i zmienić perspektywę szklanego szkła na to realne i namacalne, chociażby w autobusie, zmierzając do domu.

 

Nikt nie zmieni swoich przyzwyczajeń ani nie wyrzeknie się niezbędnych dla XXI wieku usług. Usług, które dostarczają nam rozrywki, które są oknem na aktualne wydarzenia ze świata, na kontakt z najbliższymi, a nawet na informacje o korkach na trasie, którą pokonujemy z domu do pracy. Jesteśmy interaktywni od urodzenia, bolesna prawda. Dlatego pomyślmy nad tym jak uchronić się od negatywnego wpływu na nasze zdrowie, bo taki właśnie ma promieniowanie elektromagnetyczne na organizm człowieka. Opisane w artykule metody walki z elektro smogiem z pewnością ułatwią Wam funkcjonowanie w pracy i domu. Odetchnijcie wyrzucając z siebie strach przed elektro smogiem i zastosujcie odpromienniki bio-info 3 lub 4.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MiterMan

ten typek z obszernym

ten typek z obszernym artykulem co napisal pod moim komentarzem bije taką głupotą że aż strach jezeli ktos w to uwierzy.... 

tak więc jeżeli cyt: "Inne eksperymenty dowiodzą, że w zarówno w ludzkich jak i zwierzęcych żywych ,komórkach, wystawionych na ekspozycję  pola elektromagnetycznego charakterystycznego  dla telefonów komórkowych, następował znaczący wzrost jedno- i dwuniciowych pęknięć helisy kodu DNA – czyli uszkodzenie DNA. "    
to byśmy dawno wszyscy razem wąchali gówna dinozaurów.........

Portret użytkownika sternick

Elektrosmog

Elektrosmog zabezpieczenia

Niektóre sposoby zabezpieczania sie przed  szkodliwym promieniowaniem telefonów komórkowych

Telefon komórkowy to zarówno  dobrodziejstwo w komunikacji,  a z drugiej strony emiter promieniowania elektromagnetycznego nieobojętny i zabójczegy dla zdrowia człowieka. Telefony komórkowe  są w powszechnym użyciu zbyt zbyt krótko (licząc wiek cywilizacji) aby ze 100% pewnością  określić  długofalowe skutki oddziaływania, lecz dotychczasowe  badania naukowe niezbicie wykazują, że niejonizujące promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe jest patogenne.
 
Zgodnie z wynikami badań przez Europejskiego  Instytutu ds. Komponentów Elektronicznych w Bukareszcie,  emitowane przez telefony komórkowe promieniowanie ma wpływ na krew,
Próbki krwi poddawano oddziaływaniu mikrofal o zmiennym  natężeniu. Eeksperymenty trwające od 10 do 60 godzin i wykazały, że nawet przy dawkach promieniowania mniejszych niż promieniowanie emitowane przez  telefony komórkowe, dochodzi do wytrącenia , oddzielenia hemoglobiny z krwinek czerwonych i przenikaniu jej do krwiobiegu.
Inne eksperymenty dowiodzą, że w zarówno w ludzkich jak i zwierzęcych żywych ,komórkach, wystawionych na ekspozycję  pola elektromagnetycznego charakterystycznego  dla telefonów komórkowych, następował znaczący wzrost jedno- i dwuniciowych pęknięć helisy kodu DNA – czyli uszkodzenie DNA.

Czym skutkuje  uszkodzenie DNA i jakie ma konsekwencje wszyscy wiemy. Badania wykazały ponadto ,m.in,  że wystawiona na promieniowanie krew miała o 300% więcej uszkodzeń (w tym genetycznych - DNA ) niż palenie tytoniu czy azbest.(!)

W badaniach prowadzonych  przez  cztery lata,  w większości sfinansowanych  z budżetu Unii Europejskiej, brało udział 12 zespołów badawczych z 7 państw.
Jak ograniczyć promieniowanie to pewnie każdy wie.
Jednak dla przypomnienia kilka pożytecznych wskazówek:

  • Ogranicz ilość rozmów i unikaj miejsc o dużym "nasyceniu" telefonami komórkowymi

  • unikaj bliskiego kontaktu, trzymajć możliwie jak najdalej od ciała, (unikajć bezpośredniego kontaktu ,  przy uchu przed uzyskaniem polaczenia bo, wtedy jest największa siła promieniowania a telefon znajdujący  przy kości skroniowej, która jest najcieńszą kością czaszki i stanowi bardzo słabą barierę ochronną, jest najbardziej deskrukcyjny dla szarych komórek)

  • nie trzymajć bezpośrednio przy uchu przed uzyskaniem połączenia

wtedy jest największa siła promieniowania a telefon komórkowy trzymamy głównie przy kości skroniowej, która jest najcieńszą kością czaszki stanowi bardzo słabą barierę ochronną.)w domu trzymać telefon co najmniej w odległości 2 metrów od siebie

  • na noc najlepiej wyłączaj telefon ,
  • nie używajc telefonu komórkowego w samochodzie. (efekt "klatki Faradaya" zagęszcza pole elektromagnetycne w kabinie)

Jeżeli nie potrafiszmy zmienić stylu komórkowego życia i kontaktu z telefonem– polecamy  naturalne remedium, skuteczne w walce ze  szkodliwym promieniowaniem.
Rozmaryn
Badania naukowe wykazały, że rozpuszczalne w tłuszczach kwasy karnozolu i karnozowy ì zapewniają bardzo dużą ochronę przeciwmutacyjną mutacjami naszych komórek.
Działają jako foto-protektor likwidując wolne rodniki  i  stymulując  własne endogenne mechanizmy obronne.
Wystarczy od czasu pić herbatki, zaparzyć ½ łyżeczki posiekanego rozmarynu w szklance wrzątku, używać olejek rozmarynowy, smarować nim z dodatkiem innego oleju, stopy i dłonie, częściej  używać rozmarynu jako przyprawę, robić inhalacje z dodatkiem olejku lub ziela.

Portret użytkownika Homo sapiens

Pole elektromagnetyczne to

Pole elektromagnetyczne to ciągle zagadka. Może służyć do różnych rzeczy.
C E R N the Opening of the Abyss?
https://www.youtube.com/watch?v=e62z5zJjp2I
Książka zawiera również informacje na temat między wymiarowej bramy CERN (Zderzacza hadronów), gdzie w "tajemnicy" pracuje się nad kontaktem z innym wymiarem i jego domniemanymi mieszkańcami, (patrz zdjęcie poniżej).

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Jak male dziecko uczace sie

Jak male dziecko uczace sie jezyka ksztaltuje psychike? Polanskim mi tu dalo. Powiedzenia niestety traca na aktualnosci. Rodzice nigdy nie zalowali mi czasu, stad przyszlo trzezwe myslenia, logika. Nic nie poradzisz na to ze ktos sie urodzil nie inteligentny. Tak samo jakbys mowil ze pedofil stal sie taki od tv. Wg mnie wylegarnia baranow sa podobne do tego portale robiace z byle g. sensacje i podajace to na tacy jako fakt. Przyklad? Konce swiata, robie z pajakow duchow, to jest tzw wiedza bezuzyteczna. Jak miałem dosc techniki mikrofalowej, swiatlowodow i smrodu warsztatu wlaczalem sobie warsawshore i nie dla beki...ale zeby popatrzec np na duza Anie, bo taki typ urody mnie jara, inna sprawa ze w bani przeciag. Telewizja klamie... A moze kolega poprostu nie umie wybrac porzadnego kanalu?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika MiterMan

ad zawsze i na zawsze kazde

ad zawsze i na zawsze kazde pokolenie nie zrozumie nastepnego i poprzedniego... dlaczego ? bo kazde jedno ksztaltowalo sie w innej miarze wartosci na ktore zwracalo sie uwage.... terazniejszy gimbazjoner nie obczai czym jest brak powszechnej elektronicznej komunikacji w istotnej jego czesci... co przenosi sie na na terazniejsze pokolenie ktore powie za dziesiąt lat "to byly czasy"  jestes tylko redaktorem swoich czasow... reporterem bądz poeta relacjonujacym swoje otoczenie.... kazda jedna jednostka ma inne przez co ksztaltowane w podswiadomosci glowne cechy psychiki, klócą sie w znacznej mierze z innymi jednostkami... tak powstawaly narody tak powstawaly cywilizacje i tak powstaja konfkikty.....  reasumujac twoja wypowiedz... chociaz myslisz ze ogladanie dla "jaj" lub gustu telewizji nie wplywa na Ciebie... bardzo sie mylisz...  a jak bardzo ?  tego ty nie zobaczysz ale wartosci ktore twoje dzieci pochłoną...  odebrane z otoczenia.... 

Portret użytkownika pasjonat

Pogubiles sie ... zastanow

Pogubiles sie ... zastanow sie czy chodzi Ci o wplyw tv na Twoje poglady i tzw polityke strachu, czy chodzi Ci o funkcje "oznajmiajace" i przyswajanie ich jako normalnych.
Roznica jest jak zamiast ruchu zaczynasz zrec tabletki i myslisz ze schudniesz i po 100 arcie admina budujesz bunkier bo sie nasluchales o koncu swiata i slupkach poparcia PO Pis i innych gowien. Natomiast nie widze niczego zlego w zasiadaniu przed TV np dla sportow tenis F1 itd, tak jak tv nie spowoduje ze lubisz lesbijki, bo albo to akceptujesz albo nie. Sprawa swiatopogladowa jak kosciol czy invitro. Kazdy rodzic ma wplyw na dzieci jak spozywana nieswiadomie chemia, jesli ktos zobaczyl fajna fryzure w tv i chce taka zrobic to nazywasz wplywem ? jest to mikro wplyw na swiadomosc czlowieka, gorzej jak 100 tys cymbalow gania polsat i placi na Rydzyka. Musisz sie okreslic konkretniej. Bo zaraz bedzie ze reklama danio Nami rzadzi bo jesc sie chce...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika MiterMan

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=bZW2Hx_qshQ
https://www.youtube.com/watch?v=OgPM-TICHIo
w tych dwoch filmikach powyzej jest cala prawda zawarta i ujeta w najkrotszej postaci... nie ma co debatowac....  fakty sa proste ogladasz telewizor=nie jestes soba=zyjesz wedlug tv
nie ogladasz telewizora=jestes soba=zyjesz wedlug spolecznie poprawnie moralnych zasad ktore od setek lat sa nauczane z pradziada na dziada, z brababki na babke za ktore nikt Ci łba nie urwie w ciemnej stronie ulicy....   
W gruncie rzeczy telewizor ma wieksza sile razenia jak karabin czy armata.... nie zabija lecz tresuje, od zabijania ma tresowanych ludzi.... 

Portret użytkownika pasjonat

problemem jest to ze człowiek

problemem jest to ze człowiek głupi krzywde zrobi sobie nawet gumowym nozem cwiczebnym. jak mam zyc wg tv ?
lubie ogladac np wojny garazowe, goraczke złota porcupine creek, programy o kosmosie... w kosmos nie latam, zlota nie poszukuje, w licytacjach nie biore udzialu. wole poczytac literature naukowa, poogladac sprawy techniczne na YT. mozesz mi wiec wyjasnic co masz na mysli ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika MiterMan

obejrzyj jeszcze raz, dwa

obejrzyj jeszcze raz, dwa dodane filmiki w moim komentarzu az zrozumiesz o co mi chodzi....  doczytaj na dodatek jak działa podświadomość czlowieka a odpowiedz na pytanie ktore zadales... sama przyjdzie Ci do głowy....  telewizor kształtuje psychike tak samo jak male dziecko uczące sie jezyka z otoczenia w ktorym przebywa...  wedle zasady z kim przystajesz takim sie stajesz....

Portret użytkownika Io600

Na początku "artykułu"

Na początku "artykułu" powinno być "dzisiejszy program sponsoruje producent nalepek, zwanych odpromiennikami oraz masło i margaryna" : D Poszukaj admin na ebayu, tam sprzedają ciuchy anty-elektro-smogowe, które działają jak osłona, bo są zrobione z włókien z jakiegoś metalu złączonego z materiałem. Tworzy to coś w rodzaju klatki Faradaya. Żadna nalepka nie może być odpromiennikiem, bo przeczyło by to prawom fizyki. 

Portret użytkownika Cabaj

Jak to nikt sie nie wyrzeknie

Jak to nikt sie nie wyrzeknie urządzeń?Od kilku lat "wyrzekłem"sie najgłupszego urzadzenia do omamienia,sterowania,wciskania kitu,zabierania cennego czasu(życia),kłamstwa,manipulacji itp..itd.Żyje swoim życiem a nie życiem innych wymyślonych scenariuszy(fikcja).Jak ostatnio byłem u znajomego i widziałem co oni ogladają?cos jak "ukryta prawda"To wystraczyło pare minut i wyszedłem bo tak debilnego programu nie da sie ogarnąć w żaden sposób.A to tylko jeden z wielu paszkwili jaki jak to pisze Baca koczownicy Wam zapodają.Także każdemu proponuje wziać młotek i porządnie w to "głupie"pudło przygrzać pare razy a wtedy zmniejszy sie promieniowanie,rachunek za prąd i poprawi sie jakość życia.Oczywiście psychiczna jakość także.

Portret użytkownika Roki

Pomijając tekst o bacy to się

Pomijając tekst o bacy to się zgadzam. Mój telewizor wylądował w piwnicy i mówię wam jedną z najlepszych rzeczy jaką może człowiek zrobić to odzwyczaić się od tego diabelskiego urządzenia i pozbyć się tej kuli u nogi oczywiście z deszczu można wpaść do rwącej rzeki i uzależnić się od innych rzeczy. Absolutnie najważniejszym powodem rozwodu z tv jest to że szkoda marnować krótkiego życia aby oglądać fikcyjne głupoty, ale również te pozornie prawdziwe a będące propagandą, humanizmu, materializmu, socjalizmu i ateizmu czyli jest to "nowa" religia (widzieliście dom przeciętnego modernisty? wielkie lcd na komodzie niczym ołtarz w centralnym miejscu pokoju!!) która jest religią nowego porządku świata czyli całkowite odrzucenie starych zasad opartych na wierze w Boga a przyjęciu wiary w człowieka, umysł, ego i jest to czysty satanizm( czyli czyń swoją wolę będzie całym twoim prawem to słowa z tzw. bibli szatana alistera Crowleya) Tak na marginesie to zastanówcie się skąd ci wspaniali ludzie wytrzasnęli tzw. etykę i te zasady...Oświecić was? Tak? Z księgi ciemnogrodu i koczowników, bo to w niej napisano nie zabijaj, nie kradnij, nie kłam itd czyli z Pism Starego i Nowego Testamentu to jest najstarsza z ksiąg która uczy takiej moralności, a reszta to powiela choć najczęściej zniekształca...
Wracając do tv to aby z nim skończyć trzeba przerzucić swoje zainteresowanie na coś innego i życzę wam abyście nie znaleźli czegoś jeszcze gorszego zatykając dziurę w życiu po odstawieniu tv, który to powstał aby zatkać dziurę po Bogu usuniętym z głów "nowego" człowieka.

Idę se przez Warszafkę patrzę i z trudem oczom wierzę. Ludzie dzieci zamiast dobra, Boga, Jezusa Chrystusa, Dobrej Nowiny, Życia Wiecznego wybierają zombi, apokalipsę, śmierć, gwałt, zniszczenie...

Portret użytkownika zLo3000

facet moja leciwa bravia 32"

facet moja leciwa bravia 32" świetnie sie sprawdza w roli monitora więc nie wciskaj ludziom aby zabawki sobie psuli ale faktem jest, że anteny należy wyrwać razem a gniazdkiem a dekodery czy jak te badziewia się zwie najlepiej umieścić na allegro - może jakiś frajer da na 0.7

Portret użytkownika El Koto

Cabaj ma racje. Im wcześniej

Cabaj ma racje. Im wcześniej młody człowiek rytualnie zniszczy swój telewizor i uwolni się od tej TV-traumy, tym ma większe szanse na uwolnienie się od wpływów tej diabelskiej syfilizacji. Bo niestety prawda jest taka jak w wiejskim porzekadle: ''Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci.'' Ja swój TV zawiesiłem na płocie, żeby jaki biedak sobie go wziął, ale koleżanka w stroju kosmicznej wojowniczki (jak widać na fotce) postanowiła wyżyć się lekko na swoim TV rytualnie go gwałcąc ... i luz, bo różne ścieżki wiodą do wolności.

Portret użytkownika superduper

Masz rację cabaj, wywal

Masz rację cabaj, wywal wszystko, komputer też. Najlepiej weź tylko nóż i krzesiwo, i poszukaj sobie przytulnej jaskinii. Bo żebractwa Ci nie polecam, to troche uwłaczające Lol
 

Portret użytkownika Cabaj

Oj! no właśnie...co by sie to

Oj! no właśnie...co by sie to stało jakby dużemu dzieciu zabrać tiwi,kompa i pare innych pierdół?Ano duze dzieciu z twoich rzeczy wziełoby tylko nóż i przyszłoby do twojej jaskinii zeby "odebrać"te sprzęta tobie lub podobnym.Bo duże dzieciu nasiąkniete gównianymi programami bedzie pisało i myślało tak jak napisałeś.I takich duzych dzieciu juz jest 10 zielonych he he.Napisałem tylko o jednym "pudełku"a tu po wpisie widac jakby zabrali to pudełko to dzieciu by wywaliło reszte gratów i przeniosło sie do jaskini.Bo takiego ma focha!

Portret użytkownika superduper

Źle mnie cabaj zrozumiałeś,

Źle mnie cabaj zrozumiałeś, ja Ci dobrze życzę. Ale po co od razu niszczyć telewizor ? Można go przecież wykorzystać na przykład do gier komputerowych Smile   I po co zaraz straszysz nożem ?
Jak lubisz wojować, to zaciągnij się do woja w tym nowym samozwańczym państwie islamskim, i zostań dżihadystą Lol
 

Tylko uważaj bo ony daja kotom tylko jednorazowe misje Biggrin

Portret użytkownika pasjonat

Artykul srednio nawijazuje do

Artykul srednio nawijazuje do tytułu... admin zrobił mango zakupy...
Sprawdzona metoda jest rozlozenie kasztanów ktore doskonale przeciwdzialaja skutkom wplywu pola magnetycznego na organizmy zywe. LCD kiepski przykład bo wiecej "swieci" nieprawidlowo ulozony w scianie kabel od gniazd sieciowych - nie powinien zakrecać wicej niz raz. Od tego odbiornika lepiej zainwestowac w kawalek blachy miedzianej ktora jest idealnym reflektorem. ( ciekawe czemu zawsze koscioly kryje sie blacha miedziana)
 
Nie wiem natomiast jaki jest wplyw wifi na efektywnosc wykonania prac przez dzieci, ani tez wplyw 4-o godzinnej ciotki (hybrydy) na glowe eksplodujacego Jozka. Ale widze jedno, admin kup jakas instalacje do oddymiania swojego studio, bo wpyw smogu widac gołym okiem. Smile

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Eugeniusz

Wiesz, z tym gościem miałem

Wiesz, z tym gościem miałem przzyjemność pracować w 2001 roku nad "spiekami" do Mecedesa" - poczytaj o dziekanie z Politechniki Koszalińskiej, który wymyślił owe spieki (hamulce) do nowoczesnych Mercedesów z 2002-4 roku - dzis te mieszanki pracuja w F1 - chociaż myśmy badali tylko mieszanki danych kompozytów i ich utlenianie w temp. 800 stopni.  Rozumiesz tyle, ile wyprodukujesz ze swojego komputera. 
Prawo Ohma Cię przerasta. Czytamy Twoje wypowiedzi o 2 lat.
Antek muzykant, to był geniusz przy Tobie. Gont - kojarzysz ??

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sajgoniarz

Się pośmiałem. :D  Zacznę od

Się pośmiałem. Biggrin 
Zacznę od tego że jestem programistą, przed komputerem w dzień roboczy spędzam od 10-14h przed komputerem, i trwa to już jakieś 8 lat. Czy narzekam? Nie. Non stop rozwiajm się intelektualnie. Jak nie programuję, to się uczę nowych trendów i technologii, albo używam kompa w celach rozrywkowych. 3 razy w tygodniu wychodzę z dziewczyną, do tego codziennie biegam, w wakacje chodzę na basen. Ile czasu spędzam na portalach społecznościowych? Ok godziny (podpowiada mi program do zarządzania czasem), jest to Fb i Twitter, gdzie na fb głównie udzielam się w grupach poświęconych programowaniu, a na Twitterze jest to zbieranie linków do nowości. Ze znajomymi umawiam się na telefon, Skype jeżeli żaden z nas nie może podjechać w umówione miejsce, bądź za granicą. Teraz tak :

Czy mam problemy z koncentracją? Nie, koncentracja przy komputerze sie intensyfikuje.
Czy czuję przewlekłe zmęczenie, związne z pracą przy komputerze? Nie.
Czy bolą mnie oczy, albo kręgosłup? Nie.
Ile korzystam ze smartphone'a? Głównie do maili, telefony do rodziny, nie wychodzi więcej niż 3h rozmowy tygodniowo.
Czy mam obniżoną odporonośc? Nie.

Już nieraz były prowadzone badania na temat fal EM i całkiem ciekawe podsumowanie jest tutaj  - http://www.safespaceprotection.com/harmful-effects-electromagnetic-fields.aspx dla tych co się przejmują % na wzrost szansy raka mózgu itd.

PS. Usuncię tą reklamę Smile

Portret użytkownika emil

Ten odpromiennik bio-info to

Ten odpromiennik bio-info to chyba jakaś kolejna ściema w celu wyłudzenia kasy.
Ktoś myślał, myślał i wymyślił jak zarobić legalnie, i żeby nikt nie mógł tego sprawdzić i zdyskredytować.
No bo jak można sprawdzic kartke papieru nasączoną niby cudownymi substancjami, którą się gdzieś przykleja. Cudownymi, bo to niby ich zasługa w tym odpromieniowywaniu.
Ko by sie uśmiał ha ha ha. Biggrin

Portret użytkownika zibi1973

Ja osobiście jestem bardzo

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z info z internetu,wcześniej miałem inną wizje świata,żyjemy bo żyjemy i nie za darmo to wiem,nad jednym się zastanawiam czy śmierć jest wybierana losowo, przypadkowa  chodzi mi w tych czasach ?

Portret użytkownika baca

ten odpromiennik bio info 4

ten odpromiennik bio info 4 na pewno przyda się Zibiemu - on bardzo często odchyla monitorek do tyłu...
na moim laptopku wolę nie odchylać monitorka za bardzo bo jeszcze kamerka zajrzy w laptopka tyłek i doczyta się że windows nie jest oryginalny... nie chciałbym narobić siary... lepiej owinąć głowę folią aluminiową z tabliczek czekolady... doskonale chroni przed atakiem ufosonicznym, promieniowaniem gamma i świadkami jehowy...

Portret użytkownika nowoczesny

ja w tym roku zamierzam

ja w tym roku zamierzam zostać politykiem i zamierzam wprowadizć żeby wszystko było sterowane wyłącznie za pomocą telefonu, zamierzam wprowadzić zeby nawet włączania swiatła było tylko za pomocą funkcji bluetooth.  Czas najwyższy aby wszystko było sterowane telefonem, ludzie nei wierzcie w bzdury!!! Telefony, komputery niczemu nei szkodzą. już wkrótce zamierzam wprowadizć zeby wszystkie urządzenia były sterowane telefonem.

Skomentuj