Proroctwa Baby Wangi na najbliższe lata brzmią bardzo niepokojąco

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Baba Wanga była cenioną bułgarską jasnowidzką, ale znano ją głównie w krajach posługujących się cyrylicą. Trafność niektórych z jej przepowiedni jest jednak tak zdumiewająca, że całkiem niedawno została odkryta w świecie łacińskim i stała się gwiazdą mediów zachodnich. Analizują one obecnie, co według słynnej ślepej Bułgarki, może się wydarzyć w bieżącym roku 2016 roku.

 

Słynna Bułgarka, Wangelija Pandewa Dimitrowa, znana jako Wanga, nie żyje już od 19 lat, ale kontrowersje wokół jej osoby nadal trwają. Jej niezwykłym darem jasnowidzenia interesowało się podobno nawet kilka wywiadów. Jak głosi plotka, dzięki wstawiennictwu KGB, już od 1967 r. była ona na stałej liście płac bułgarskiego wywiadu, jako urzędnik z pensją 200 lewów miesięcznie.

[ibimage==26090==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jakkolwiek dziwacznie to brzmi nawet amerykańscy wojskowi bali się jej, a zwłaszcza tego, że ślepa jasnowidzka może "zobaczyć każdy dokument znajdujący się na stole każdego szefa służb w Stanach Zjednoczonych". Zagrożenie ze strony tej babci traktowano tak poważnie, że podobno planowano nawet operację jej porwania.

 

Bardziej interesujące jest to co Wanga miała do powiedzenia na temat najbliższych nam wydarzeń. Bułgarska jasnowidzka już na początku lat dziewięćdziesiątych mówiła o "dużej muzułmańskiej wojnie w Europie". Ostrzeżenie to w dzisiejszych czasach wydaje się brzmieć szczególnie prawdziwe. Zagrożenie ze strony wojowników Daesh, którzy przenikają do Europy jako tak zwani uchodźcy, jest chyba dla każdego myślącego człowieka oczywiste, a ich obszar działania wciąż rośnie.

[ibimage==26091==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Trafność tych prognoz spowodowała, że na zachodzie zapanowała swoista moda na przepowiednie Baby Wangi. Jej nowi fani zaczęli szukać śladów innych proroctw, starając się przewidzieć w ten sposób wydarzenia, które mogą się rozegrać w najbliższym czasie. Duże wrażenie zrobiło to, że kilkanaście lat temu przewidziała trwającą obecnie inwazję ekstremistów muzułmańskich na Europę. W tym kontekście szczególnie niepokoi to, że widziała wielką wojnę, której początki prawdopodobnie zobaczyliśmy ostatnio na zachodzie naszego kontynentu.

 

W ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano ją o to kiedy wybuchnie III wojna światowa odpowiadała, że "jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła". Teraz, gdy widzimy próbę sił wschodu i zachodu jaka ma miejsce w tym kraju jej słowa wybrzmiewają bardzo złowieszczo.

 

Obecnie Syria jeszcze nie upadła, a wzmocniona przez Rosjan daje szansę na utrzymanie takiego stanu rzeczy przez jakiś czas. Jednak rosyjskie zaangażowanie militarne w Syrii jest też czynnikiem ryzyka zbliżającym nas do konfliktu na linii NATO - Rosja. Wystarczy wspomnieć, że jedno z państw NATO niedawno zestrzeliło rosyjski bombowiec. Na szczęście Rosjanie nie przesadzali z reakcją, ale zapewne szykują jakąś odpowiedź dla pana Erdogana z Turcji odpowiedzialnego za to zamieszanie.

[ibimage==26092==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Bułgarka ostrzegała, że pójdziemy na wojnę w Syrii i w tym czasie muzułmanie użyją broni chemicznej przeciwko Europejczyków. Wanga przewidziała też utworzenie wokół Rzymu państwa terrorystów, czyli rozumując dzisiejszymi kategoriami, Państwa Islamskiego zwanego ISIS lub Daseh. Jasnowidzka twierdziła też, że w wyniku ich ekspansji Europa jaką znamy zostanie zniszczona. Zdaniem Wangi już „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie". Chyba każdy już pojmuje, że to całkiem realny scenariusz.

 

Co do obecnego kryzysu w Unii Europejskiej, spowodowanego przez niekontrolowany napływ nielegalnych imigrantów zaproszonych przez Niemców, to warto przypomnieć jej słowa „To, co się łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest obok Rosji". Pierwsze objawy rozpadu UE już widać i w perspektywie kilku lat może już nie będzie co zbierać z tego dziwacznego tworu politycznego wymyślonego przez masonów.

[ibimage==26094==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zwolennicy jej przepowiedni przekonują, że słowa Baby Wangi można brać często bardzo dosłownie. Ponoć w swych wizjach widziała na przykład runięcie amerykańskich bliźniaczych wież WTC. Przewidywała też, że 44 prezydent Stanów Zjednoczonych będzie murzynem i obstawała, że będzie to ostatni prezydent USA. Teraz może to wyglądać nieprawdopodobnie, ale przecież gdy w 1995 roku mówiła o potoku islamistów zalewających Europę to też wydawało się to absurdalne.

 

Baba Wanga w swoich przepowiedniach sięgała w przyszłość bardzo daleką. Już na 2023 roku przewidywała zmianę ziemskiej orbity, która mogłaby nastąpić na przykład na skutek przelotu w pobliżu naszej planety jakiegoś ciała niebieskiego o odpowiednio silnej grawitacji. Według jej słów do 2025 roku populacja człowieka w Europie będzie znacznie zredukowana. Być może właśnie to jej zdaniem ułatwi wprowadzenie kalifatu z siedzibą w Rzymie. Z jej słów wynika, że około 2066 roku Amerykanie użyją broni klimatycznej, która pozwoli odzyskać Rzym, ale już w 10 lat później na naszym kontynencie znowu zapanuje komunizm.

[ibimage==26093==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jej przepowiednie sięgają dalej, do XXII wieku i tak w 2100 roku człowiek ma zbudować coś co nazwała "sztucznym słońcem", które ma oświetlić "ciemną stronę planety". Na 2170 rok przewidywała potężną globalną suszę, która wywoła głód na niespotykaną skalę. Wanga zdradziła też, że w 2187 roku ludzie zdołają zatrzymać dwie potężne erupcje wulkaniczne, które mogły jeszcze pogorszyć sytuację na Ziemi.

 

Oczywiście nikt z nas nie będzie w stanie zweryfikować prawdziwości tych opisów, sięgają po prostu w zbyt odległą przyszłość. Jednak jeśli jej przewidywania co do najbliższych lat się potwierdzą i na te odległe możemy spojrzeć inaczej niż jak tylko fantastyczne ciekawostki.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SONIA

Rosyjski naukowiec przytoczył

Rosyjski naukowiec przytoczył historię, która przydarzyła się jego bliskiemu przyjacielowi, bułgarskiemu metropolicie, który miał okazję osobiście poznać jasnowidzkę. Sławna Baba Wanga mieszkała na terenie jego diecezji. Duchowny wielokrotnie o niej słyszał, ale jako człowiek głębokiej wiary z rezerwą podchodził do wszelkich rewelacji na temat mistyczki, uznając jej potencjalny dar za niezgodny z nauczaniem Kościoła. Kobieta pewnego razu posłała jednak swoich ludzi do kapłana i poprosiła go o spotkanie. Ksiądz, wiedząc, że niewiasta jest niewidoma i schorowana, zdecydował się ją nawiedzić, wierząc, iż staruszka - być może - zapragnęła się nawrócić. Zabrał ze sobą krzyż i ruszył na spotkanie z profetką. 

Kobieta właśnie przyjmowała interesantów, gdy dostojnik pojawił się u niej osobiście. Pomimo że była niewidoma, natychmiast rozpoznała jego obecność. Zmieniła się także wówczas jej barwa głosu oraz wygląd. Kiedy duchowny uniósł krzyż, stało się jednak coś przedziwnego - jej głos się wyciszył i zaczął przypominać odgłos warczenia. 

"Przyszedł człowiek, nakażcie mu natychmiast wyrzucić tę rzecz, którą trzyma w dłoniach. Nie mogę tego znieść. Nie widzę już nic" - miała powiedzieć Baba Wanga, która podobno chwilowo utraciła wówczas swój dar. 

Portret użytkownika KrólMałpaEnpa

Króliczy Odkupicielu, masz

Króliczy Odkupicielu, masz jak najbardziej racje soki trawienne królików w wypadku tego obrzędu spełniły by swoją role. Widzę że nauki Czcigodnego Oliviera Człopansa nie są Ci obce. Masz mój szacunek. Powiedz mi czy przypadkiem nie znamy się z 2001 roku ze zjazdu proroków? Mówiłeś mi wtedy o swojej prywatnej vendeccie przeciwko jednemu Reptylianowi ?
Płodność w europie jest już wielkim problemem i fala turbo-Muslimuw zmodyfikowanych GMO będzie się mnozyć i zalewać nasze ziemie swoim plugastwem i śmiercią. Obawiam się iż Reptylianie mają w tym swój znamienity udział (jeśli chodzi o modyfikacje genetyczne).

Portret użytkownika króliczy odkupiciel

Baba Wanga to jedyny dowód na

Baba Wanga to jedyny dowód na to ,że świat zmierza w kierunku Parapoblitium - kooperacja iluminatów pod
pozorną ucieczką z bliskiego wschodu oraz afryki imigrantów, która ma na celu przy wykorzystaniu  mikrofal do
kontroli płodności państw europy zachodniej. Dowodem na to jest przejęcie władzy w Polsce przez człowieka ,który
nigdy nie wyda swojego potomka czyt. Jarosława k. Od pewnego czasu mam pewne wizje ,które pozwalają mi
przenosić oko wizualizacji do przyszłości dzięki czemu mogę potwierdzić z pełną świadomością ,że to co Baba Vanga
przepowiedziała to fakt, który w niekrótkim czasie się ziści. Jedynym wyjściem z tej trudnej sytuacji jest zbiorowe
odprawianie rytualnych namaszczeń w sokach trawiennych najbardziej płodnego zwierzęcia jakim jest królik.

Portret użytkownika MałpaByćJaProrok

Kochani ! Jestem szóstym

Kochani ! Jestem szóstym wcieleniem króla małp - Małpa Enpa. Przez 412 lat mojego życia wiele widziałem niestety nie moge o tym publicznie pisać gdyż społeczność Tajemnego Kręgu Kamiennych Małp musiało by mnie zgładzić.
Babe Wange spotkałem 3 razy. Pierwszy raz w sklepie na dziale mięsnym ,wtedy nie rozmawialiśmy. Potem dwa razy na zebraniu wspólnoty proroków. Była wielką ikoną w dziedzinie jasnowidzenia. Jej wizje były przejrzyste jak woda moje niestety często są przyćmione otaczającymi nas kosmicznymi mikrofalami.
Ale zaprawdę jedno wam powiem - Baba Wanga miala racje czekają nas rozliczne tarapaty.. bądzie czujni i gotowi.

Strony

Skomentuj