Proroctwa Baby Wangi na najbliższe lata brzmią bardzo niepokojąco

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Baba Wanga była cenioną bułgarską jasnowidzką, ale znano ją głównie w krajach posługujących się cyrylicą. Trafność niektórych z jej przepowiedni jest jednak tak zdumiewająca, że całkiem niedawno została odkryta w świecie łacińskim i stała się gwiazdą mediów zachodnich. Analizują one obecnie, co według słynnej ślepej Bułgarki, może się wydarzyć w bieżącym roku 2016 roku.

 

Słynna Bułgarka, Wangelija Pandewa Dimitrowa, znana jako Wanga, nie żyje już od 19 lat, ale kontrowersje wokół jej osoby nadal trwają. Jej niezwykłym darem jasnowidzenia interesowało się podobno nawet kilka wywiadów. Jak głosi plotka, dzięki wstawiennictwu KGB, już od 1967 r. była ona na stałej liście płac bułgarskiego wywiadu, jako urzędnik z pensją 200 lewów miesięcznie.

Jakkolwiek dziwacznie to brzmi nawet amerykańscy wojskowi bali się jej, a zwłaszcza tego, że ślepa jasnowidzka może "zobaczyć każdy dokument znajdujący się na stole każdego szefa służb w Stanach Zjednoczonych". Zagrożenie ze strony tej babci traktowano tak poważnie, że podobno planowano nawet operację jej porwania.

 

Bardziej interesujące jest to co Wanga miała do powiedzenia na temat najbliższych nam wydarzeń. Bułgarska jasnowidzka już na początku lat dziewięćdziesiątych mówiła o "dużej muzułmańskiej wojnie w Europie". Ostrzeżenie to w dzisiejszych czasach wydaje się brzmieć szczególnie prawdziwe. Zagrożenie ze strony wojowników Daesh, którzy przenikają do Europy jako tak zwani uchodźcy, jest chyba dla każdego myślącego człowieka oczywiste, a ich obszar działania wciąż rośnie.

Trafność tych prognoz spowodowała, że na zachodzie zapanowała swoista moda na przepowiednie Baby Wangi. Jej nowi fani zaczęli szukać śladów innych proroctw, starając się przewidzieć w ten sposób wydarzenia, które mogą się rozegrać w najbliższym czasie. Duże wrażenie zrobiło to, że kilkanaście lat temu przewidziała trwającą obecnie inwazję ekstremistów muzułmańskich na Europę. W tym kontekście szczególnie niepokoi to, że widziała wielką wojnę, której początki prawdopodobnie zobaczyliśmy ostatnio na zachodzie naszego kontynentu.

 

W ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano ją o to kiedy wybuchnie III wojna światowa odpowiadała, że "jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła". Teraz, gdy widzimy próbę sił wschodu i zachodu jaka ma miejsce w tym kraju jej słowa wybrzmiewają bardzo złowieszczo.

 

Obecnie Syria jeszcze nie upadła, a wzmocniona przez Rosjan daje szansę na utrzymanie takiego stanu rzeczy przez jakiś czas. Jednak rosyjskie zaangażowanie militarne w Syrii jest też czynnikiem ryzyka zbliżającym nas do konfliktu na linii NATO - Rosja. Wystarczy wspomnieć, że jedno z państw NATO niedawno zestrzeliło rosyjski bombowiec. Na szczęście Rosjanie nie przesadzali z reakcją, ale zapewne szykują jakąś odpowiedź dla pana Erdogana z Turcji odpowiedzialnego za to zamieszanie.

Bułgarka ostrzegała, że pójdziemy na wojnę w Syrii i w tym czasie muzułmanie użyją broni chemicznej przeciwko Europejczyków. Wanga przewidziała też utworzenie wokół Rzymu państwa terrorystów, czyli rozumując dzisiejszymi kategoriami, Państwa Islamskiego zwanego ISIS lub Daseh. Jasnowidzka twierdziła też, że w wyniku ich ekspansji Europa jaką znamy zostanie zniszczona. Zdaniem Wangi już „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie". Chyba każdy już pojmuje, że to całkiem realny scenariusz.

 

Co do obecnego kryzysu w Unii Europejskiej, spowodowanego przez niekontrolowany napływ nielegalnych imigrantów zaproszonych przez Niemców, to warto przypomnieć jej słowa „To, co się łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest obok Rosji". Pierwsze objawy rozpadu UE już widać i w perspektywie kilku lat może już nie będzie co zbierać z tego dziwacznego tworu politycznego wymyślonego przez masonów.

Zwolennicy jej przepowiedni przekonują, że słowa Baby Wangi można brać często bardzo dosłownie. Ponoć w swych wizjach widziała na przykład runięcie amerykańskich bliźniaczych wież WTC. Przewidywała też, że 44 prezydent Stanów Zjednoczonych będzie murzynem i obstawała, że będzie to ostatni prezydent USA. Teraz może to wyglądać nieprawdopodobnie, ale przecież gdy w 1995 roku mówiła o potoku islamistów zalewających Europę to też wydawało się to absurdalne.

 

Baba Wanga w swoich przepowiedniach sięgała w przyszłość bardzo daleką. Już na 2023 roku przewidywała zmianę ziemskiej orbity, która mogłaby nastąpić na przykład na skutek przelotu w pobliżu naszej planety jakiegoś ciała niebieskiego o odpowiednio silnej grawitacji. Według jej słów do 2025 roku populacja człowieka w Europie będzie znacznie zredukowana. Być może właśnie to jej zdaniem ułatwi wprowadzenie kalifatu z siedzibą w Rzymie. Z jej słów wynika, że około 2066 roku Amerykanie użyją broni klimatycznej, która pozwoli odzyskać Rzym, ale już w 10 lat później na naszym kontynencie znowu zapanuje komunizm.

Jej przepowiednie sięgają dalej, do XXII wieku i tak w 2100 roku człowiek ma zbudować coś co nazwała "sztucznym słońcem", które ma oświetlić "ciemną stronę planety". Na 2170 rok przewidywała potężną globalną suszę, która wywoła głód na niespotykaną skalę. Wanga zdradziła też, że w 2187 roku ludzie zdołają zatrzymać dwie potężne erupcje wulkaniczne, które mogły jeszcze pogorszyć sytuację na Ziemi.

 

Oczywiście nikt z nas nie będzie w stanie zweryfikować prawdziwości tych opisów, sięgają po prostu w zbyt odległą przyszłość. Jednak jeśli jej przewidywania co do najbliższych lat się potwierdzą i na te odległe możemy spojrzeć inaczej niż jak tylko fantastyczne ciekawostki.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika SONIA

Rosyjski naukowiec przytoczył

Rosyjski naukowiec przytoczył historię, która przydarzyła się jego bliskiemu przyjacielowi, bułgarskiemu metropolicie, który miał okazję osobiście poznać jasnowidzkę. Sławna Baba Wanga mieszkała na terenie jego diecezji. Duchowny wielokrotnie o niej słyszał, ale jako człowiek głębokiej wiary z rezerwą podchodził do wszelkich rewelacji na temat mistyczki, uznając jej potencjalny dar za niezgodny z nauczaniem Kościoła. Kobieta pewnego razu posłała jednak swoich ludzi do kapłana i poprosiła go o spotkanie. Ksiądz, wiedząc, że niewiasta jest niewidoma i schorowana, zdecydował się ją nawiedzić, wierząc, iż staruszka - być może - zapragnęła się nawrócić. Zabrał ze sobą krzyż i ruszył na spotkanie z profetką. 

Kobieta właśnie przyjmowała interesantów, gdy dostojnik pojawił się u niej osobiście. Pomimo że była niewidoma, natychmiast rozpoznała jego obecność. Zmieniła się także wówczas jej barwa głosu oraz wygląd. Kiedy duchowny uniósł krzyż, stało się jednak coś przedziwnego - jej głos się wyciszył i zaczął przypominać odgłos warczenia. 

"Przyszedł człowiek, nakażcie mu natychmiast wyrzucić tę rzecz, którą trzyma w dłoniach. Nie mogę tego znieść. Nie widzę już nic" - miała powiedzieć Baba Wanga, która podobno chwilowo utraciła wówczas swój dar. 

Portret użytkownika KrólMałpaEnpa

Króliczy Odkupicielu, masz

Króliczy Odkupicielu, masz jak najbardziej racje soki trawienne królików w wypadku tego obrzędu spełniły by swoją role. Widzę że nauki Czcigodnego Oliviera Człopansa nie są Ci obce. Masz mój szacunek. Powiedz mi czy przypadkiem nie znamy się z 2001 roku ze zjazdu proroków? Mówiłeś mi wtedy o swojej prywatnej vendeccie przeciwko jednemu Reptylianowi ?
Płodność w europie jest już wielkim problemem i fala turbo-Muslimuw zmodyfikowanych GMO będzie się mnozyć i zalewać nasze ziemie swoim plugastwem i śmiercią. Obawiam się iż Reptylianie mają w tym swój znamienity udział (jeśli chodzi o modyfikacje genetyczne).

Portret użytkownika króliczy odkupiciel

Baba Wanga to jedyny dowód na

Baba Wanga to jedyny dowód na to ,że świat zmierza w kierunku Parapoblitium - kooperacja iluminatów pod
pozorną ucieczką z bliskiego wschodu oraz afryki imigrantów, która ma na celu przy wykorzystaniu  mikrofal do
kontroli płodności państw europy zachodniej. Dowodem na to jest przejęcie władzy w Polsce przez człowieka ,który
nigdy nie wyda swojego potomka czyt. Jarosława k. Od pewnego czasu mam pewne wizje ,które pozwalają mi
przenosić oko wizualizacji do przyszłości dzięki czemu mogę potwierdzić z pełną świadomością ,że to co Baba Vanga
przepowiedziała to fakt, który w niekrótkim czasie się ziści. Jedynym wyjściem z tej trudnej sytuacji jest zbiorowe
odprawianie rytualnych namaszczeń w sokach trawiennych najbardziej płodnego zwierzęcia jakim jest królik.

Portret użytkownika MałpaByćJaProrok

Kochani ! Jestem szóstym

Kochani ! Jestem szóstym wcieleniem króla małp - Małpa Enpa. Przez 412 lat mojego życia wiele widziałem niestety nie moge o tym publicznie pisać gdyż społeczność Tajemnego Kręgu Kamiennych Małp musiało by mnie zgładzić.
Babe Wange spotkałem 3 razy. Pierwszy raz w sklepie na dziale mięsnym ,wtedy nie rozmawialiśmy. Potem dwa razy na zebraniu wspólnoty proroków. Była wielką ikoną w dziedzinie jasnowidzenia. Jej wizje były przejrzyste jak woda moje niestety często są przyćmione otaczającymi nas kosmicznymi mikrofalami.
Ale zaprawdę jedno wam powiem - Baba Wanga miala racje czekają nas rozliczne tarapaty.. bądzie czujni i gotowi.

Portret użytkownika demik

Nie trzeba  przepowiedni

Nie trzeba  przepowiedni kiedy pani merkel zaprosila islamistow do swojego kraju to przecież było kwestia czasu że zaczna robic rozrube i tak sie stało a zobaczycie bedzie jeszcze gorzej skoro policja niemiecka ich unika media klamia ukrywane jest wiele faktów teraz tylko niech zdobeda broń to już bo niemcach MERKELOWA ZROBIŁA NARODOWI NIEMIECKIEMU APOKALIPSE A SAMA CHOWA GŁOWE W PIASEK JAK STRUŚ.OBY TYLKO NASZE WŁADZE NIE POPEŁNIŁY TEGO BŁEDU BO POLAK NIE JEST MIEKIM CH...M ROBIONY I NIE POZWOLI SOBIE NA TAKIE ATAKI WOBEC OBYWATELI POLSKICH RESZTE SOBIE DOPOWIEDZCIE CO MAM NA MYŚLI.

Portret użytkownika Cabaj

Że to była wanga,to jest

Że to była wanga,to jest raczej pewne..
//ale że baba?...to już takie pewne nie jest.
Szkoda że nikt nie zaglądnoł jej w gacie...może ten element  miał "gwizdek"i przez to tak nachalnie podkreślano że to "baba"
....a może to nie miło gaci?..może miało tylko sama gumke ..bo reszta zgniła z upływem lat...niewymieniana....może sobie przepowiedziała że ktoś wymieni jej jak zdechnie...nawet gdyby w prezencie za udaną diagnoze dostała stringi to i tak ten sznurek zaraz by spłonoł w zakwaszonych czeluściach końcówki układu pokarmowego owej wangi.
Ale co tam...grunt że była wiarygodna.
 

Portret użytkownika medion

Nie jestem prorokiem, ale mam

Nie jestem prorokiem, ale mam sny z alternstywnych światów, widziałem wybuch atomowy i lecące atomówki nad Polską,wielki potop oraz ludzi na autostradach uciekających z miast na wschód, otwarcie 7 pieczęci otwierającej piekło,będą przy tym 3 osoby i to młode, znam wszystkie proroctwa na temat Polski i Świata jakie były tłumaczone na Polski w różnych wersjach, i skłamiam się do wzmianek o tym iż można dane wydarzenia przesunąć do przodu lub skupić jedno za drugim lub rozrzucić bezwładnie, i właśnie nasza linią czaso przestrzenna jest tą trzecią która się zgadza w 100% z 90 % przepowiedni z okresu prawie 600 set lat och istnienia w naszej cywilizacji choć napewno były i wcześniej i znajdują się w bibliotece Watykańskiej. Jedena z opowiastek jest prawdziwa że od 1978 roku mamy antychrysta na ziemi który ujawni się do 2060, gdyż dojżeje wiedzą i stanowiskiem w historii ludzkiej wojny która zaczeła kiełkować od 2014 r. będzie zawile, jedyna rada dla Polski niedać się rozdzielić jako Naród nie słuchać byłych rządzących i UE w tym momencie gdyż da nam to przewagę w niedalekiej już przyszłości...

Portret użytkownika Serafczarnegosłońca

Ciekawe, zwłaszcza ten

Ciekawe, zwłaszcza ten fragment dotyczący otwacia 7 pieczęci piekła...
Napisz coś więcej o tych 3 młodych osobach. Będą z Polski, z Europy? Jak wyglądają, jakiej są płci?
Gdzie to ma się wydarzyć? W Europie?
 
 
P.S.
Też miałam sny bardziej realne niż normalne sny...
Jeden o wielkich miastach na które spadały kule ognia w nocy.
A drugi w Polsce, w pochmurny dzień jak staje się wybuch i idzie fala uderzeniowa. Ciekawe doznanie...

Portret użytkownika Damian

Witam Jak czytam takie

Witam Smile Jak czytam takie komentarze jak ten powyżej to aż mnie śmiech ogarnia... Biggrin Wszystko zależy od ludzi nie od Boga tylko od ludzi co się sprawdzi itp...Bo przecież ludzie mają wolną wolę i rozum dany przez Boga mają dar wybierania po miedzy dobrem a złem.Co się tyczy tego wymyślonego przez kapłanów Antychrysta to takiej istoty nie ma jest wymyślona przez kapłanów po to żeby straszyć i mieć kontrolę nad ludzmi...I ma już tyle wymyślonych nazw jak Szatan itp...Bo człowiek który się boi to można mieć nad nim kontrolę i jest podporządkowany...No cóż, teraz trzeba wszystko zganiac na szatana niż za to co ludzie robią bo ludzie myślą że są wspaniali itp.A to co się dzieje to sprawka szatana i że to on jest odpowiedzialny za te zło na ziemi bo to on karze ludzią robić te złe rzeczy a gdzie jest Rozum? W tym wszystkim....Czyli ludzie są wspaniali itp a wszystko to co się dzieje jest wyniekiem tego szatana i antychrysta....heheh Tak naprawdę to większości teraz chodzi po ziemi bardzo dużo Antychrystów i tych szatanów po ziemi są nim ludzie wieksząści...Biblia została kilka razy spisywana w dziejach kościoła i poprawiana przez kapłanów po to żeby ludzie nie myśleli i jak coś im nie pasowało...Jezus był na ziemi i istniał a jego celem było dać ludziom wskazówki dotyczące jak żyć na ziemi i dać to żeby ludzie się szanowali i kochali jak było napisane w przekazaniach Bożych -Szanuj blizniego jak siebie samego...Niech teraz każdy sobie zada pytanie...Co zrobiłem/zrobiłam dla drugiego człowieka?Niech każdy zobaczy siebie w drugim człowieku i niech da to co najlepsze od siebie co sami chcielibyśmy mieć od drugiego czlowieka.Wszystkie religije które są na ziemi mówią o tym samym Bogu tylko każda teraz manipuluje ludzmi i sobie podporządkowała ludzi na swój sposób.Kiedyś na pewno będzie jedna religija i jeden rząd no na pewno nie bedzie tego co iluminaci nam szykują bo ktoś rządzi tym światem a właścicielem ziemi i ludzi jest nim Bóg ale żeby do tego doszło to potrzeba dużo czasu jeszcze...Do tej doskonałości ludzie bedą dochodzili po mału na ten czas jest dane we wszystkich religijach to jest napisane czyli 1000 lat i pozniej się wypełni to co jest napisane w apokalipsie św Jana czyli o nowej ziemi czyli ten raj bedzie na ziemi czyli porządek boski taki jaki sobie życzy Bóg.Na pewno się też sprawdzi upadek kościoła katolickiego czyli chrześcjanstwa i nie tylko i pozniej wszystkich religji na ziemi...A co jeszcze do samego kościoła to na ostatnim soborze watykańskim wyczyścili z Bibli o reinkaranacji bo tak na prawdę wszystkie religije są jedenym i mówią o tym samym Bogu ale różnie się go nazywa i tak to już jest z tymi religijami...Co jeszcze do tego że ludzie uważają się za pępek wszechświata a tak nie jest.... :)Kosmos żyje i jest w nim dużo cywilizacji które już są bardziej rozwinięte duchowo i technologicznie a drugie są już doskonałe... :)To tyle....
Pozdrawiam
Damian

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lipka

To nie są zwykli ludzie

To nie są zwykli ludzie wyszukujący zdarzenia by tłumaczyć je jako przepowiednie, to jest cała machina podporządkowana takim działaniom. Ma to jeden cel - dezorientację i niepewność dnia jutrzejszego zwykłych ludzi, a gdy już to ziarno zostanie zasiane robi się wszystko by program wprowadzić do działania. Kilka cytatów: "Wydarzenia na świecie nie dzieją się przypadkiem. One mają się wydarzyć, czy to w sprawach każdego narodu, czy w sprawach gospodarczych. A większość z nich jest przygotowywana i zarządzana przez tych, którzy pociągają za sznurki – zdradził Brytyjczyk Denis Haeley, były minister obrony" i dalej "Historycy dowiedli, że każdy prawdziwy spisek miał co najmniej cztery charakterystyczne cechy: był organizowany przez grupy, a nie odizolowane jednostki; miał nielegalne lub złowróżbne cele, które nie miały służyć dobru społeczeństwa jako całości; jego działania były zaaranżowane, a nie spontaniczne lub przypadkowe; opierał się on na sekretnym planowaniu, a nie publicznej dyskusji" do tego można jeszcze dodać, że finansowanie takich działań też było zaplanowane i zrealizowane przez konkretnych ludzi i organizacje. Wszystkie plany realizowane są szybciej bo rozwinięta technika przyspiesza ich działania i w zasadzie to już nic ich nie ogranicza.

Portret użytkownika Homo sapiens

Admina napisał i tu zacytuję

Admina napisał i tu zacytuję "Pierwsze objawy rozpadu UE już widać i w perspektywie kilku lat może już nie będzie co zbierać z tego dziwacznego tworu politycznego wymyślonego przez masonów." Moim zdaniem masoni doprowadzili celowo do rozpadu społeczęństw zachodnich, ich celem jest totalna dezintegracja bo wierzą w Lucyfera, co chyba nie trzeba przekonywać większej liczby ludzi tu piszących.

Oni starają się wprowadzić plan, którego celem jest zainstalowanie na Ziemi nowego rządu istot GMO, globalnej dyktatury antychrysta i wyprodukowania nowych istot GMO, które będą musiały się słuchać komputera lub istot UFO, to wszystko będzie wyglądało na niby cywilizację fantastyczno-naukową ale tak na prawdę bedzie to biblijny ucisk i zniewolenie duchowe, nadzorowane przez opętaną masonerią razem z istotami z UFO. Na szczęście są aniołowie od Boga YHWH i Jezusa Chrystusa. To wszystko jest przepowiedziane i może być zrealizowane za 300 lat lub 700 jak to było opowiedziane w filmie Podróż w czasie Ala Bieleka do roku 2137 i 2749 [PL] [FULL]
https://www.youtube.com/watch?v=Ls2H5aBfazk

Na szczęście wierzący w Zbawiciela Jezusa będą wzięci z Ziemi do innego wymiaru gdy nadejdzie komputer bestai połączony z jakimś biologicznym ciałem lub ciałami borgów ludzko podobnych, które będą nadzorować straszliwy ucisk ! Możliwe że w odpowiednim momencie nadleci Matka Boska w kuli światła i rozwali głowę bestii, może układ starujący ufonautami GMO lub borgów ? „Według relacji dzieci była to kobieta niezwykłej piękności siedząca wewnątrz jasnej kuli.” – „niewieście odzianej w słońce” – („Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami,  a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.” Apokalipsa 12:1) – (Kontakt z wyższą formą bytu – część I) To będzie akcja niesamowita i świetlana ! Niebo zastosuje specjalne środki do dezaktywacji mega komputera bestii !
Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie ! – Film

Kluczowe w odłączaniu się od bestii są słowa wspomnianego czołowego polskiego matrixowca ks. Natanka, to nie jest jakaś skomplikowana wiedza, to jest bardzo proste, wystarczy "wyciągnąć sobie kabel" i udać się do okopów (na pustelnie, do kościoła, do zboru), i strzelać modlitwami, postami... !
Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Duchowi matrixowcy - Ks. Natanek o Walce duchowej - urywek wykladu 22.02.2015
https://www.youtube.com/watch?v=5YVfKsC23Ps
Czyż nie w tym zatem leży natura obecnej tzw. "nowej" zachodniej UFO cywilizacji ?! Ta cywilizacja demoniczna, która swe apogeum osiąga w USA i zachodniej Europie chce zmienić człowieka, jego naturę w postać demoniczną, w nowego ufonautę, który ma odlecieć w kosmos za pomocą pojazdu ufonautycznego, którego plany rząd USA ma posiadać, ciągle budować-udoskonalać w skrytości ! Władze masonerii ufonautycznej oraz europejskich technokratów planują zniszczyć naszą ludzką naturę, staje się to oczywiste gdy się przyjrzymy ich wypowiedziom, ich działaniom ! Na tym tle Polska z naszą chrześcijańską cywilizacją człowieczą jest dla nich ratunkiem, którego wcale nie chcą, a być może stoi im ością w gardle ?! Wszystko wskazuje na to że osoby należące do świątyni Lucyfera są osóbami związanymi cyrografem z organizacjami ufonautyczno-okultystycznymi ! Jedyny ratunek to Jezus Zbawiciel ale ludzie są zastraszeni przez niewidoczne siły okultystyczne.

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika niebieski52

Trzeba umieć czytać Księgi ze

Trzeba umieć czytać Księgi ze zrozumieniem;zbawieniem ludzkości jest zyć jak Bóg przykazał...czyli czynić bezinteresownie dobro,pozytywnie myśleć...i żaden żyd czy inny prorok nic nikomu nie pomoże.Religie to feudalne systemy władzy i narzędzia wojen.

Portret użytkownika Sio

W czasie stanu wyjątkowego

W czasie stanu wyjątkowego jako dzieciak napisałem, że socjalizm upadnie za co mnie szkalowano, przepowiedziałem śmierć kilku dygnitaży ruskich i wiele rzeczy- jako dzieciak ha, ha.
Problem w tym, ze jest to zwykła logika nic więcej, nic ponadnaturalnego. Mózg działa czasami szybciej i inaczej analizuje fakty. Owszem jest obszar świadomości, w którym można się przemieszczać w czasie i mieć wizje. Ale one zdarzają się rzadko a reszta to dyrdymały osób, którym raz się poszczęściło i próbują kontynuować swe zdolności, które nie zawsze się ujawniają.
Stąd wiele rzeczy się nie sprawdziło i nie sprawdzi.
To tak jak z wielkimi prorokami. To, że czasami rozumieli Boga bardziej nie oznacza, że tak było zawsze. Światło Jezusa np wygasło znacznie przed ukrzyżowaniem. "Czemuś mnie opuścił Panie?"
 

Portret użytkownika Wiesia

Oto jej przepowiednie, ktore

Oto jej przepowiednie, ktore łatwo zweryfikować:
"2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się w listopadzie i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).
2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.
2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami."
źeródło:
http://www.iluminaci.pl/proroctwa/przepowiednie-jasnowidzacej-wangi

Portret użytkownika Aliens

Ta kobieta widziała to co ma

Ta kobieta widziała to co ma się wydarzyć tu na Ziemi. Można porównać inne proroctwa i dochodzimy do wniosku, że mówią to samo por. Klimuszko, Nostradamus, Ossowiecki, Madame Sylwia, Teresa Neumann, Edgar Kejsi i wielu innych z Biblią włacznie. My jako Polacy w tych wizjach możemy być spokojni, gdyż to co ma się wydażyć dotyczy Grecji, Włoch, krajów bałkańskich, Francji, Hiszpani itp, można powiedzieć całej Europy. Ta horda islamu zatrzyma się na terytorium Niemiec. Dobitnie o tym mówi Nostradamus: Persage I. 13: "Wielkie ogniste zdobyczne grzyby i świetliste strzały spadając z nieba będą towarzyszyły jego pochodowi. Wojna ! Wojna ! przybędzie do dumnych i chorych republik Zachodu". Natomiast po 3 wojnie światowej wszyscy prorocy z Nostradamusem włącznie przepowiadają wspaniałą przyszłość Polski: Persage IX 44, 88: "Po 500 latach kraj Jagiellonów powstanie z kolan. Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa. Razem z Francją w wielkim Przymierzu. Po III wojnie rządzić będą razem Europą". Natomiast Biblia w Objawieniu Jana podaje miejsce spotkania się dwóch potęg militarnych czyli króla północy i króla południa z księgi Dawida w bitwie na bliskim wschodzie pod nazwaą Har-Magedon co znaczy z hebrajskiego / har-góra ( w bibli przedstawia mocarstwo) Megiddo - zgromadzenie, koncentracja wojsk. O miejscu i zniszczeniu całkowitym mówi Izajasz i Ezechiel, że chodzi o Damaszek. Powracając do głównego tematu to ta kobieta widziała coś co przerastało ją i czas w którym żyła. Widziała podróże w kosmosie, zarazę przeniesioną ze dryfującego statku obcych czy oficjalny przylot obcych cywilizacji na Ziemię

Portret użytkownika X

nie panikuj admin - USA nie

nie panikuj admin - USA nie upadnie, bo Vandze chodzilo o to, ze bedzie 44 facetów-prezycentów. Czyli 44-ty bedzie "ostatnim" FACETEM w nieprzerwanej linni.
Po nich ma być kobieta - Hilary Clinton.
 
Nie czytajcie tych przepowiedni jak skończone cepy.
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika niepoprawny

Nie zapominajmy, że

Nie zapominajmy, że przedstawiła ona jeden ze scenariuszy przyszłości. Im bardziej wierzymy, tym bardziej to prawdopodobne. Tak więc już nie bierzmy do głowy choćby tego, że islam tak długo będzie święcił triumfy. Bo inne przepowiednie temu zaprzeczaja.

Portret użytkownika Bb

Gdyby można widzieć

Gdyby można widzieć przyszlość, to znaczy że musiałaby być ona już zapisana. Nie do końca podoba mi się taki koncept, nie uwzględniający możliwości zmiany. Może przyszłość ma jakiś zarys, jest jak rozmyty krajobraz widziny z daleka, ale czy musismy iść właśnie w tym kierunku? I iść tylko jedną drogą?  

Portret użytkownika baca

Trafność tych przepowiedni

Trafność tych przepowiedni jest zdumiewająca, bo we fragmencie „To, co się łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest obok Rosji", wiadomo od razu że chodziło o skrzynkę żubra, która upadła nieszczęśliwie podczas napełniania bagażnika...
omal nie doszło wówczas do III wojny światowej z typem, który zrobił na parkingu stłuczkę z moim wózkiem na zakupy ale na szczęście Syria jeszcze nie upadła, upadła tylko jedna skrzynka więc to i tak niewielka cena utrzymania pokoju w Bartoszycach i Europie...

Portret użytkownika demik

Do DZIADKA tych wizji

Do DZIADKA tych wizji prawdopodobnie wogóle nie było skoro jest taka popularna dlaczego co jakiś czas jak coś sie dzieje na świecie przytaczane sa wizjie baby vongi a po to żeby robić wieksze zamieszanie żeby w ludziach powstał starch w sercu wiekszośc wizji się nie sprawdza albo podawane sa po fakcie czyli sa nie prawdziwe ludzie widza co sie dzieje na świecie i wiedza że nie  jest dobrze trzego trzeba wiecej.

Portret użytkownika Krakatau

Te wszystkie "przepowiednie"

Te wszystkie "przepowiednie" to raczej "popowiednie". Zawsze dopasowuje się jakieś wydarzenia do czegoś, co ktoś wcześniej powiedział. NIGDY jeszcze nie było sytuacji, żeby np. odwołano jakiś lot, ewakuowano jakiś budynek czy wykonano jakąś inną czynność która byłaby podyktowana wcześniejszym mediumicznym ostrzeżeniem przed nieszczęściem co poskutkowałoby rzeczywistym uratowaniem ludzkich istnień ponieważ zapowiedziane wydarzenie rzeczywiście w późniejszym, zapowiedzianym terminie się wydarzyło. Jeden wielki pic na wodę.

Portret użytkownika zibi1973

Ja wiem czy to takie cuda

Ja wiem czy to takie cuda Baby Wangi i jej obwieszczenia,jak ktoś podaje dalej wieści od naszych panów,to tak oni jej a ona nam i takie kółeczko idzie nie  i nie mówię że się myli ,ale można coś zmienić,przeciwstawić się,przestać wierzyć w te cuda co obecnie nam info podaje, na przykład takie coś                                                                                                                                                               http://www.fotosik.pl/zdjecie/ddab83e87fde6266

Portret użytkownika Emil Zatorski

Nie wydaje mi się aby

Nie wydaje mi się aby politycy europejscy byli z defektem DNA. To co się dzieje jest wynikiem świadomego działania,stworzenie realnego zagrozenia,które ma wepchnąć Nas w oblicze totalitaryzmu przy ,których Bolszewia czy Nazi to bajka. Wszystkie państwa UE to państwa demokratyczne narzucenie im (Nam) prawa totalitarnego,inwigilacje,eksperymenty socjo-techniczne czy biologiczne nie wchodzą w gre poprzez umocowania prawne.Ale wytworzenie i eskalowanie zagrozenia ,napady,gwałty,niby nie rejestrowany napływ emigrantów spowoduje ,że każdy z nas zgodzi sie najpierw na lekkie zmiany,póżniej bedzie soft a w końcu bedziemy od kołyski do trumny sterowani i sprawdzani. Nawet tak proste rzeczy jak zakupy na karty stwarzają możliwość badania co dany obywatel preferuje ,czego nie i jak mu przyłożyć. Naprzyklad można wypromować produkt ,uzależnić konsumenta a potem regulować podaż i cenę. proszę zobaczyć co zrobiono na rynku mieszkaniowym stworzono niby warunki, stworzono wizerunek łatwego swojego mieszkania czy domu wpakowano ludziom miazgę do głowy odnośnie kredytów a teraz lekko licząć z 2 miliony Polaków ma poważne problemy i sa na łancuszku banków. To jest tylko przykład ale takto działa.

Portret użytkownika Q...

W kontekście tej i innych

W kontekście tej i innych przepowiedni. Tak, to wynik działań celowych, z premedytacją.  Nie przepadam za JKM  ale tu omawia dużą część prawdy choć w kontekście prezydentów Klausa i L. Kaczyńskiego przesadza, nie uwzględniając presji społecznej wynikłej z mechanizmu "demokracji" (byłem w 19 proc. przeciwników anszlusu ale to była mniejszość i nie pozostawało wtedy nic innego jak "położyć po sobie uszy" szanując demokratyczny mandat wyboru referendalnego. Dziś,  niezbyt rozgarnięci KODziarze potrafią pokazywać transparenty w stylu:  "nie będzie nam większość dyktować co mamy robić" ale to mnie akurat nie dziwi bo...   https://www.youtube.com/watch?v=eyIqq4ZRLto   https://www.youtube.com/watch?v=L47J4I522og    https://www.youtube.com/watch?v=hcJarWz1ltA )   A tu materiał docelowy: Janusz Korwin-Mikke o historii Unii Europejskiej 06.01.2016  https://www.youtube.com/watch?v=gGesS7Uj2Yw   Żarty się skończyły (wolałbym polski film na ten temat ale nie znalazłem)   Deprawacja unicestwia nasze narody  https://www.youtube.com/watch?v=19R77NUC9cU   Jeśli nie obronimy się przed destrukcyjnym wpływem lucyferian (fizycznie i duchowo), pomocników szatana i ich świadomych lub nie popleczników, często użytecznych  i...,  to z Polski niewiele zostanie.  Wizje, proroctwa mają to do siebie że przedstawiają największe prawdopodobieństwo ciągu wydarzeń. To się zmienia. Tylko na krótkich dystansach bywa obarczone determinizmem.   Na długich ma status wysokiego prawdopodobieństwa ciążącego jedynie ku determinizmowi  jeśli nie robi się nic by temu przeciwdziałać. Wielki wpływ ma modlitwa ale to dla wielu niestrawne. Np. z powodu rozdmuchanego "ja" (ego) i graniczącego nieraz z głupotą cynizmu ignorującego czynnik transcendentny.

Portret użytkownika Io600

A dlaczego muzułmanie mogą

A dlaczego muzułmanie mogą zagrozić upadającej Europie? Bo MAJĄ CEL w życiu. Jeśli wszyscy dążą do czegos wspólnie, to siła ich dążenia jest w stanie osiągnąć WSZYSTKO. Dlatego też rządzący w zachodniej Europie - czyli ludzie z defektem DNA oraz wrodzonym brakiem kontaktu z rzeczywistością - tak bardzo starają się uśpić czujność europejczków i mówią, że nic się nie dzieje, że jeśli 9/10 brudasów gwałci europejskie kobiety, to nie znaczy, że wszyscy są źli, a te kobiety są same sobie winne. To właśnie BRAK CELU u europejczyków jest decyzją, jaką podejmują za własne życie. Bo brak decyzji, jest decyzją. 
Europejczycy nie wiedzą jakie jest ich wspólne dobro. Nie wiedzą jak wspólnie obronić się przed najeźdźcą-kolonizatorem, bo nie działają wspólnie. Są podzieleni między koncepcje i etykietki. Sami już - oglądając zdegenerowanych umysłowo polityków - zatracili pojęcie wspólnoty. Bo wspólne nie oznacza komuny, nie oznacza równania wszystkich i ustalania zasad dla wszystkich. Wspólne oznacza, że mimo ewidentnych i niezaprzeczalnych różnic języków, poglądów, kultur (w Europie), strategii gospodarczych i politycznych ci ludzie mogą się dogadać, mogą sobie pomagać i współpracować razem. Dlaczego - bo są inteligentni i cywilizowani! Fałszywy obraz wspólnoty, to obraz widziany oczami degenerata. To obraz przeszłości. Przyszłość, to zrozumienie, że różnice SĄ i to ogromne. Nie jesteśmy tacy sami. Myślimy inaczej, różnimy się, czujemy co innego, widząc to samo i zachowujemy się inaczej, bo nie jesteśmy Borgami, robotami, które oznacza się - jak w Auschwitz - numerem. Jesteśmy żywymi ludźmi i nasze różnice są normale, są różnorodnością życia i są bardzo potrzebne. Natomiast ta pseudo-wspólnotowa polityka Brukseli to degeneracja mózgowa i zacofanie nerupatyczne. Ta intelektualna patologia przodomózgowia stara się coś zmienić nie rozumiejąc kim jesteśmy. A gdy nie wiesz kim jesteś i nie wiesz gdzie idziesz, i nie znasz swojego celu w życiu, to każdy może cię wykorzystać, każdy może ci narzucić światopogląd i zmienić twoją rzeczywistość.  A wtedy ty idziesz i zmieniasz ją na taką, jaką on chce widzieć. To właśnie robią emigranci - chcą WSPÓLNIE zmienić rzeczywistość Europy na taką, jaką widzieli u siebie, w Syrii, w Iraku, w Sudanie. Jeśli chcecie takiej rzeczywistości, to jest to tylko wasz wybór. To zależy od nas, czy nasz świat przetrwa, czy popełni zbiorowe samobójstwo, które jest rezultatem naszych wspólnych dążeń.

Portret użytkownika Pikaczu

Moja przepowiednia dla was

Moja przepowiednia dla was jest taka, że kiedyś każdy umrze a po nocy będzie dzień.
Nikt się nie przejmuje widzę nietrafionymi przepowiedniami Wangi bo to mało ciekawe, lepiej nalręcać się znowu i znowu.

Portret użytkownika RH+

Nie zgodził bym się z Panem.

Nie zgodził bym się z Panem. Ja, jakkolwiek by na to nie patrzeć, zjadam najróżniejsze, czasem przedziwne wręcz rzeczy. Kiedyś łyknąłem foliową torebkę strunową z zieloną zawartością. I wtedy myślałem podobnie do Pana- jak coś weszło od góry, od dołu musi wyjść. I dowiedziałem sie tej ważnej prawdy - cokolwiek zjesz, wysrasz i tak gówno...
 
Slava.

Skomentuj