Proroctwa Nostradamusa na 2015 rok

Kategorie: 

Źródło: onlinereport.ro

Przepowiednie Nostradamusa do dzisiaj wzbudzają wiele zainteresowania. Słynny jasnowidz, który szyfrował proroctwa w tak zwanych centuriach, przewidział też wydarzenia, które według badaczy jego spuścizny mogą mieć miejsce w 2015 roku.

 

Wygląda na to, że czekają nas straszne wydarzenia, które radykalnie zmienią nasz świat. Według francuskiego proroka, w 2015 roku nastąpi wiele zmian, a świat wejdzie na nową drogę. Z jego przewidywań ma wynikać, że w przyszłym roku przynajmniej kilka wiodących krajów świata stanie się ofiarami ataków.

 

Interpretatorzy Nostradamusa, uważają, że w 2015 roku możemy spodziewać się poważnych konfliktów militarnych, i że dojdzie do dużych zmian, które spowodują koniec bariery językowej między narodami.

W 2015 roku Nostradamus przewiduje również, znaczącą erupcję Wezuwiusza, która poważnie wstrząśnie Włochami. W tym samym czasie Francja i Niemcy znajdą się w poważnym kryzysie.

 

Oprócz tego w przyszłym roku uda się opracować eliksir długowieczności, dzięki któremu ludzie będą mogą żyć nawet 200 lat. Pomimo tego odkrycia, ludzkość nie będzie jednak w stanie używać go, ponieważ nastąpi wzrost promieniowania słonecznego docierającego do Ziemi, na skutek czego ludzie będą umierali młodo.

Słynny jasnowidz przewiduje również silne trzęsienie ziemi w Ameryce, w wyniku czego kontynent doświadczy poważnego kryzysu humanitarnego. W społeczeństwie zachodnim dojdzie do likwidacji podatków, a na płaszczyźnie naukowej czekają nas wielkie odkrycia.

 

W przepowiedniach Nostradamusa można też wyczytać, że ludzie będą się w stanie komunikować ze zwierzętami, a w niektórych krajach nowe urodzenia będą pod ścisłą kontrolą. W krajach tych będą potrzebne specjalnego zezwolenia, aby mieć dzieci.

 

Sceptycy często podkreślają wieloznaczność przepowiedni Nostradamusa, które ze względu na poetycki i często bardzo enigmatyczny język, są trudne do zrozumienia i często bywają nadinterpretowane. 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Mieczysław Jacek Skiba

Nie ufam Ciemnym proroctwom -

Nie ufam Ciemnym proroctwom - bo uważam, że Ciemne siły usiłują nas
wmanewrować w cierpienie i eksterminację ! A my te ciemności powinniśmy
przekształcić naszą miłością i działaniem w światłość - w dobrobyt i w
szczęście i w POKÓJ.
Są to wszystko plany sił Ciemności. My mamy te plany udaremnić - aby POKÓJ już nastał !
A to, że za tymi planami sił Ciemności stoją elity światowe to też jest smutny fakt !
to wszystko jest zaprogramowane przez
Okupantów Rasy Ludzkiej - Imperium Oriona - i my jesteśmy tu po to żeby
wojnom zapobiec ! moja książka jest taką próbą powstrzymania wojen !
[ciach]
edit: skasowano
Niezgodne z regulaminem
/mod/

Portret użytkownika Gołąbek

Zaufanie to ważna rzecz.

Zaufanie to ważna rzecz. Jednak nie należy podchodzić fanatycznie do wszystkiego i od razu mówić że coś jest złe skoro nic się nie wie na ten temat. A niewiedza to pierwsza droga do piekła. Ciemnota jest szczególnie wykorzystywana przez siły zła jak to okresliłeś. Pamietaj że Nostradamus był lekarzem i nie jedno życie uratował. Pewnie próbował ostrzec ludzi właśnie przed złem. Ale fanatyzm jak zwykle nie idzie w parze z wiedza i rozsadkiem tylko jest właśnie narzedziem zła. Posłuchaj sobie innej interpretacji Nostradamusa, której analizy dokonał były pracownik wywiadu wojskowego, który potraktował jego przesłanie jak zakodowany raport wywiadu. To co odkrył jest bardziej przerażające niż wszystko co widziałes i słyszałeś do tej pory. I wyraźnie ostrzega ludzi przed tym czego mogą właśnie uniknąć jeśli postapią rozsądnie. Więc twoja wypowiedź przeczy samej sobie i wprowadza w błąd stad jak już sam widzisz właśnie zostało zdemaskowane twoje działanie na rzecz zła. Kwestia kto cię tak "zaprogramował" ? Bo przecież ktos ci zasugerował że Nostradamus to zło, ktos kto chce abyś tak myślał i zginął w np. trzeciej wojnie światowej zamiast zrobić coś aby jej uniknąć. Szukaj na YT po hasle - Nostradamus według eksperta Cz. 2     https://www.youtube.com/watch?v=4UJpeyoENS8&index=2&list=PLzDDll76hCXZNW8ov7jAo11Pgx9iqZ9L5

Portret użytkownika Q...

Czy admin nie słyszał o

Czy admin nie słyszał o klątwie Nostradamusa grożącej tym którzy na siłę będą interpretować jego wizje (skoro tak to po co je spisywał ale widocznie  musiał by urealnić prawdopodobne albo dać dowód że jest coś więcej niż materialna rzeczywistość)?. Czy admin nie pamięta iż wybraniec Nostradamus wyraźnie zaznaczył że ludzkość Ma Zawsze Opcję Do Wyboru i to co programatorzy myślenia tworzą nie musi się stać?.
Pewien znany ktoś powiedział niedawno że "Tworzenie NWO jest zagrożone przez opór ludzi". Stawiajmy więc ten opór nadal. Jak kto potrafi ale najważniejszym czynnikiem jest nie pozwolenie by dawać ukierunkowywać swoje myślenie!. Na dobry początek trzeba nauczyć się mówić że ... JEST DOBRZE. Nie "chciałbym żeby było", nie "oby było", nie "dobrze już było"  ale JEST!. I że cokolwiek robią i zrobią destruktorzy ludzkości nie uda się i obróci się przeciw nim.
To działa ale trzeba to w sobie zakodować by stało się nawykiem jak stał się nim fatalizm, dla większości z nas.
To była wersja dla niewierzących bo wierzący wiedzą że jest coś takiego: "Proście a będzie wam dane".

Portret użytkownika debet

Te przepowiednie to bzdury

Te przepowiednie to bzdury już oglądałem tego typu programy o preppersach czyt. idiotach co przygotowywali się na koniec świata 2012 wśród nich patrick geryl budowali domy, schrony cuda wianki hhhahha pewnie ich miny były nietęgie gdy długo oczekiwany koniec nie nadszedł jak discovery i inne kanały siały paranoję przed końcem zresztą discovery nie ma już nic wspólnego z nauką teraz to tylko pierdoły o survivalu aukcjach czarodziejach typu dynamo i właściwie tyle 

Portret użytkownika Zenek :)

"że dojdzie do dużych zmian,

"że dojdzie do dużych zmian, które spowodują koniec bariery językowej między narodami."
 
- przecież wedle tych samych przepowiedni:
 
"wszyscy się mają uczyć języka polskiego, języka Bogów. Biggrin 
Skoro tak to mowa będzie różna tym kilka jak hebrajski czy jidisz wyginie wraz z użytkownikami.
 
 
PS. Odnośnie Nostradamusa to tu są jego centurie z tłumaczeniem Arteuzy:
 
http://xeibos.pl/?page_id=45
 
PS.
Niektórym się może wydawać iż "język polski jako język Bogów" to niesmaczny żart.
 
Odpowiem wam tak:
 
"Zaprawdę powiadam wam bracia i siostry
wasza wiara jest miałka jeśli nie uwierzycie w te słowa
bo są rzeczy na Niebie i Ziemi stanowiące Wolę Boga
a nie urojenia wykastrowanych, satanistycznych pedofili."
 
PS.
Dziś kolejny anioł żydonazizmu zakończył swój żywot z efektownym jękiem.
Może być powoli trudno uzyskać (jakikolwiek) "głos w głowie". Smile
 
Ale skoro robactwo nie chce odpuścić Polsce i stąd wypierdzielić to Bozia nie odpuści ich duchom aż wszelkie wyginą.
 
 

Portret użytkownika Herubinek

"ta wojna ma wybuchnąć w XXI

"ta wojna ma wybuchnąć w XXI wieku, w roku, w którym suma cyfr=3, a każda z dat podzielona przez 3 daje liczbę całkowitą – takimi datami w XXI wieku są: rok 2001, rok 2010, rok 2012, rok 2021 i rok 2100. " No to policzmy:
Rok 2001  2+1 =3  2001: 3 =667 ale jaiejś wojny globalnej nie bylło. Nie licząc zamachu terrorystycznego w USA.
Rok 2010  2 + 1 = 3 2010 :3 =670 wojny dalej nie było.
Rok 2012 2+1+2 = 5 data nie spełnia warunków 2012 : 3 = 670,6666666  Ten też nie jest spełniony
Rok 2021                   Jak wyżej                         2021 : 3 = 673,6666666
Rok 2100 2+1 = 3  2100 : 3 = 700 Co prawda spełnia warunki ale nawet ci dzisiaj narodzeni mogą spać i dorastać bezstresowo. Będą wtedy mieć  Około 86 lat to mogą temat olać jak dożyją. Na emerytury wtedy będzie się szło w  wieku 86 lat. Tusek i kopaczka to już zaczęli zalatwiać w ameryce dzięki tusomatołom.

Portret użytkownika qnio

Temu panu Nostradamusowi to

Temu panu Nostradamusowi to juz dziekujemy! Przypomne ze niedawnym millenium tj. 1999/2000 miały nastąpić kataklizmy itp. Ile jeszcze tych końców świata i innych wydarzeń ten gość przewidzial? Ile z nich sie spełniło?

Portret użytkownika baca

obawiam się i mówie to z

obawiam się i mówie to z pełną powagą, że możemy po prostu nie dożyć ani roku 2015 - tego ani zniesienia podatków... to wszystko dzięki strasznym przepowiedniom jasnowidzacego wróża arona... są już pierwsze potwierdzone informacje... i tak, kiedy tylko naukowcom udało się w końcu przy użyciu najnowocześniejszych superkomputerów zwizualizować przepowiednie arona na rok 2014-ty oczom zdumionych obserwatorów ukazało się coś bardzo niepokojącego: http://www.youtube.com/watch?v=IelE1241KGI i chociaż to niewiarygodne on to przewidział bezbłędnie już dawno temu i to wszystko ma się wydarzyć jeszcze w tym roku...

Portret użytkownika kimbur

Podejrzewam, że Admin nie

Podejrzewam, że Admin nie przeczytał sam tego, co napisał. "bardzo enigmatyczny język" - "będą potrzebne specjalnego zezwolenia".
Przede wszystkim jednak trzeba powiedzieć, że Nostradamus nie podal żadnej daty związanej z 2015 rokiem! Dat możemy się jedynie domyślać.
Którzy to interpretatorzy podali informacje, powtórzone przez Admina? Dlaczego brak źródła? W których centuriach są te przepowiednie?
Czy ponieważ czekamy niemalże z utęsknieniem rok po roku to już pora najwyższa by stało się zło? Rozpiętość czasowa przepowiedni Nostradamusa jest ogromna, do tego trzeba dorzucić rozpiętość tłumaczeń i dyskusje nad oryginalnością przepowiedni. Niemniej tak jak z końcem życia człowieka, tak z końcem w miarę spokojnych czasów - koniec jest coraz bliższy.
To spójrzmy, może centuria I.63, raczej wyraźnie wskazuje, że kiedyś wojny powrócą, ale bez daty:
I.63.
Zaraza przeszła, świat staje się mniejszy,
Przez długi czas lądy zamieszkane będą w pokoju.
Ludzie będą bezpiecznie podróżować przez niebo, lądy i morza:
Potem wojny wybuchną na nowo.
 
Z listu Nostradamusa do Cezara (syna)
... proroctwa od dnia dzisiejszego [1 marca 1555] do roku 3797...     
...przed wielkim pożarem wszechświata ludzkość nawiedzona zostanie przez potop i wielkie powodzie, które będą tak potężne, że niewiele pozostanie lądu nie pochłoniętego przez fale...
...Również przed i po owych potopach w różnych okolicach opady będą bardzo słabe, a w przeciwieństwie do tego z nieba spadać będzie wielki ogień, tak przemieszany z kamieniami, że nie będzie można znaleźć miejsca, w którym można by się schronić i nie zostać zabitym. Stanie się to krótko przed ostatnią katastrofą ognia, gdy planeta Mars zakończy swój cykl...

Portret użytkownika aron jasnowidz

Przepowiednie to scenariusze

Przepowiednie to scenariusze które są dane nam abyśmy mogli zrobić wszystko aby się nie sprawdziły ,jeżeli mówią nam ze unia upadnie jak się zjednoczymy to tak będzie ale jeżeli się nie zjednoczymy to wówczas odpalają taki właśnie procesy zamienne jak np klęska żywiołowa która zniszczy kraje i to spowoduje upadek unii itd .co do eliksiru to będzie nam dany jak będziemy w stanie przejść na wyższy wymiar ,jeżeli wszystkie wydarzenia na ziemi spowodują ze energia potrzebna do zmian będzie na ziemi i co najważniejsze zostanie przyjęta przez ludzi to zmiany nastąpią a wówczas wiek zostanie podniesiony adekwatnie do danego wymiaru ,a co do wybuchu wulkanu ,pisałem o tym pół roku temu że jest to alternatywa dla nas jeżeli okaże się że ludzie rozpoczęli 3 wojnę światową i niszczą planetę ,widziałem wybuch wulkanu ale wiem też ze są on w pełni kontrolowane co widać po yelowstone i jeżeli nie będzie potrzeby niszczenia ludzi to go nie będzie ,każdy scenariusz można zmienić ,ale są wydarzenia które muszą się stać tak jak np 11 września czy Smoleńsk aby potem można ich użyć do zmiany energii i jako argumentów do obudzenia ludzi.Nostradamus widział wiele ale wiele z tego co mówił się nie sprawdziło bo były to scenariusze alternatywne ,zwłaszcza teraz kiedy mamy zmianę wymiarów to przepowiadania jest bardzo trudne bo ma ono służyć aby pokrzyżować plany złu ,odseparowac prawdę od fałszu i zmusić ludzi do pracy a nie bezczynności .Polskę czeka trudny czas jeżeli zostanie sojusznikiem USA ale jeżeli Rosja dogada się z Niemcami ,a my również odejdziemy od USA wszystko się zmieni ,jeżeli nie to co widziałem wczoraj to będzie masakra dla Polaków ,wiec wszystko zależy od nas samych ,będziemy siedzieć i nic nie robić to zostaniemy na łasce innych a wtedy żadne psioczenie na żydów ,boga ,polityków nic juz nie da ,bo będziemy kompletna ruiną .Tworzy się nowy świat bez podziałów na narodowości ,kraje ,obyczaje ,przeszłość ale będą go tworzyć ci co to zrozumieją a nie ci co wiecznie narzekają i nic nie robią .

Portret użytkownika sio

Aronie -z jakiegoś powodu nie

Aronie -z jakiegoś powodu nie lubisz polaków  i uważasz, że są głupsi od rosjan czy niemców.
Ok nie potrafimy ocenić sytuacjii dla siebie, ale co by było, gdyby polacy przyłączyli się do faszystów?
Co by było gdyby faszyzm wygrał? Co by było jakby komunizm wygrał?
Rola Polski nie jest łatwa, jest dziwna.
Cokolwiek się wydarzy to nie będzie sytuacja lepsza dla rosjan czy niemców czy polaków.
Popełniasz błąd jak zwykle faworyzując innych.
Jeżeli chcesz wiedzieć to przyszłość należy do Azjii albo jeszcze innego kontynentu.
W pewnym sensie nie ma znaczenia co się tu wydarzy ani nawet w izraelu.
Liczy się to się wydarzy lekko ponad.
Poza tym jest jeszcze kwestia kto scenariusz napisał i ten nostradamusa oczywiście nie jest najważniejszy.
W tym właściwym scenariuszu nie ma błędów.
Jedno jest pewne, każdy musi odpocząć
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

Mylisz się w tym ze nie lubię

Mylisz się w tym ze nie lubię polaków ja po prostu nie rozgraniczam ludzi na narodowości ,na lepszych gorszych,mądrych głupich tak jak robi to większość z was ,nie osądzam ,pisze od początku dokładnie to samo ,poszerzone o wiedzę od ludzi z którymi mam kontakt i swoje doświadczenia w rozmowie z wieloma ludźmi ,pisze to co widzę a ze prawda nie podoba się Polakom ,co ja zrobię ze jest dokładnie tak jak to opisuje ,chciałbym abyśmy się zjednoczyli i zrobili to o czym mówił nostradamus ,klimuszko, rasputin ,i to nie moja wina ze jak zrozumiemy będzie dobrze a jak nie zostaniemy podzieleni lub zalani ,ja kocham wszystkie istoty ale przypadła mi rola pisania prawdy a nie lukrowania fałszu w jakim żyjemy ,otrzymaliśmy 3 szanse na zjednoczenie się ,właśnie teraz tworzy się ostatnia ,jeżeli nasz naród podda się i zostanie przy politykach którzy się sprzedali ,zrujnujemy siebie i ten kraj i wiesz mi ze daleko mi jest od tego aby potem powiedzieć :a nie mówiłem ?a nie pisałem ? wole abym mógł powiedzieć :tym razem polak był mądry przed szkodą,spotykam na swoje drodze dzieci indygo ,ludzi o potencjałach i doświadczeniach o którym niektórzy czytali tylko w książkach fantastycznych i zgadnij z jakiego oni są kraju ? oczywiście że to Polacy i nie ma dla mnie większej przyjemności jak rozmowa z istotą która dokładnie wie po co została zesłana na ten czas i co ma robić dzięki swojemu potencjalowi ,a ze jeszcze większość ludzi śpi to porostu oznacza ze argumenty jakie nam dali są jeszcze za słabe aby nas zjednoczyć albo my jesteśmy już za słabi aby to zrobić bo każdy naród w europie zachodniej jednoczy się przeciwko uni ,widząc tylko co się dzieje a nam dali taśmy z politykami ,fałszywe wybory ,wybuch kamienicy z dziennikarzem ,a teraz prawdę o Smoleńsku i wszystko to zostaje z ignorowane i dalej 500 osób rządzi 36 milionowym narodem ,wiec widząc ten absurd i to co nas czeka jak będziemy bezczynnie siedzieć ,pisze o nas prawdę bo prawda wyzwala a fałsz rujnuje .Ja wierzę że nam się uda i o to proszę codziennie górę tak samo jak moi przyjaciele ,szkoda ze reszta narodu narzeka i obwinia innych zamiast prosić o pokojowe zmiany na ziemi .Jeżeli tak odebrałeś moje wpisy to przepraszam ,ale wierz mi będę pierwszy który napisze gdy nasz los zostanie zmieniony przez nas samych i gdy obcy pochwalą polaków za działanie .Na razie widzą tylko jak Polacy proszą o to aby rząd znikł a przyszedł nowy który im da worek pieniędzy ale nie wszystkim po równo tylko zawsze aby ten co sie modli mial więcej od sąsiada wiec oszukiwać możemy siebie ale nie oszukamy ani Stwórce ani istot obcych które czerpią z naszej Energi i dokładnie ją widzą ,zresztą opisałem to na blogu .pozdrawiam

Portret użytkownika Ciemny

"Na razie widzą tylko jak

"Na razie widzą tylko jak Polacy proszą o to aby rząd znikł a przyszedł nowy który im da worek pieniędzy ale nie wszystkim po równo tylko zawsze aby ten co sie modli mial więcej od sąsiada"
Aronie to są stereotypy - nie powielaj ich proszę. Polacy stają się coraz bardziej otwarci i nawet ludzie bardzo biedni mają swój honor i za datek chcą odpłącić pracą.
Dopóki człowiek, może Polak a Polak na pewno, będzie siebie widział w innym człowieku dopóty ten świat będzie istniał i się rozwijał. 
Nie musimy przechodzić do wyzszego wymiaru, spotykać obcych i mieć paranormalne zdolności. Niebo jest na ziemi, musisz je tylko dostrzec. Wie to ten który jest szczęśliwy a szczęście osiągnąć można tylko w jeden sposób - poprzez drugiego człowieka.

Portret użytkownika sio

Prosić Górę o pokój? To nie

Prosić Górę o pokój?
To nie funkcjonuje i nie będzie.
Myślisz,ze jakby dinozaury potrafiły się modlić to by nie wyginęły?
Bóg próśb nie lubi i ich nie akceptuje. Przemiana to niestety dla wielu coś strasznego.
Po pierwsze ratunku dla tej cywilizacjii nie ma.
Dla ludzi też.
Dla duszy - tak.
Nie zapominaj, że Bóg to istota duchowa,od której pochodzimy - duchowo i nasza forma podobna jest do Jego. Dla tych,którzy są jak On nie ma tragedii tak czy owak ponieważ przezwyciężyli śmierć w sobie i wszelki grzech.
Wszystko musi zacząć się od nowa - to jest PRAWDA.
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

to jest twoja prawda ,nie

to jest twoja prawda ,nie moja ,znów robisz z boga Stwórcy ,człowieka ,myslisz ze ktos kto tworzy materie i ducha ,woli bardziej ducha od materii ,przeciez od razu widac niesprawiedliowosc ,pojmujesz boga ludzkim rozumem z ludzkimi wadami i podzialami ,na lepszych i gorszych ,nie mozesz zrozumiec ze to najczystrza sprawiedliwość ,miłosc ,dobro ,
to nie mieści się w głowie ludziom bo widząc ten wymiar i cieprienie nie rozumieją ze jest to dane po coś .Dlatego masz prawde swoja a ja swoją ,ja wierze w Żródlo nie skalane ,idealne ,gdy widze jak rozwija się materia w wyższych wymairach i jak są szczeliwe istoty ubrane w ciała to wiem ze kocha tak samo materie bo ianczej nie dał by im szans na to aby byli tak szczesliwi . jak przeczytasz na moim blogu jak bawią się dagonowie i ty widzisz to czasami w tv w filmach przyrodniczych to wówczas wiesz ze ten wymiar to przystanek do tego aby było o wiele lepiej ,niewyobrażalnie lepiej ,ale gdy nie ma wiary ,gdy uwaza  ze ludzki rozum to najgenialniejsza rzecz na swiecie i ze tylko my jestesmy na podbienstwo boga (obcego) to nie dziwie ci sie ze tak widzisz wszystko .ja widze cuda wsród dzieci i ludzi ,widze cierpienie wynikajace z braku wairy i takiego myslenia ,widze rasy obce które pokonały to co nas czeka i to co udało im sie stworzyc ,widze to co bedzie na ziemi zrobine ,pisze o tym dokladnie ,ale nie będą was uczyl wiary skoro kazdy z was ma ja w sobie, tylko niektórzy głęboko ją schowali za rozgoryczenie i pretensje ,Zacznij widziec dobro a nie zło ,bo jest jego dużo dookola nas ,tylko ze nam wmówili ze umsiechniety człowiek to wariat a ten który nienawidzi ,niewierzy ,zazdrości to norma .Dla mnie jest odwrotnie nienawaisc traktuje jako chorbe a wiare jako szczęscie a że mam doczynienia i z tym i z tym to staram się leczyc tych z nieniawsci i pokazywac drugim że szczescie to norma a nie nieosiągalny pułap .A RATUNEK DLA LUDZI JEST TYLKO ZE JEDNI JUZ SŁUCHAJA A INNI NIE .KTO BĘDZIE TWORZYŁ NOWY WYMIAR ,PRZECIEŻ LUDZIE WIĘC LOGICZNE ŻE MUSZA PRZEŻYĆ  tylko nie rozumieją że każdy ma szanse ,wolą narzekac i mysleć że to wszystko bzdury i obudzić się w dniu smierci ,lub gdy straca juz wszystkie zabawki i dopadnie ich rozgoryczenie i żal na Boga ,zamiast na swoja głupotę i brak chęci poznania wymiaru w którym zyja .Nie wszyscy przejdą ale to nie oznacza że wszyscy umrą i ludzkośc wyginie ,to tłumaczenie tych któzy w nic nie wierzą i prosza boga aby wszystkich zabił ,myslenie typu :"no bo jak on umrze to dlaczego innym ma zyć skoro on jet taki wspaniały .prawie równy bogu i jemu wydaje polecenia" .Takie myslenie jest wlasnie droga do starego a nie nowego .Ale kazdy ma wybór aby potem nie mówił że nie wiedział .nawet po smierci ciała będzeisz mial swaidomosc tego co przeczytałes i uslyszales i gdy zapytają cie czemus nie wierzyl w Stwóce ? w ludzi ? w zmiany ?w ostrzezenia ? to co odpowiesz ? ze zydzi cię zmanipulowali Smile że sam uznales sie za boga Smile że nie wierzyleś bo nie widziałes u innych wiary Smile że wierzyles w nauke:) obojetnie co powiesz na kazdy twój argument pokazą ci sto z twojego zycia gdzie wiedziałes ,słyszałes co sie tworzy ,pokaża ci 100 szans jakie ci dano a które odrzuciłes i zapytają " jakto jest że  uznales sie za boga a nie potrafiles dostrzec dobra? ,wiec jaki z ciebie bóg? obys nigdy nie nikt z nas nie musiał odpowiadać na to pytanie ,i to jest moja prawda pozdrawiam 

Portret użytkownika sio

Aaronie, ludzie rozumieją

Aaronie, ludzie rozumieją Boga lub nie.
Jak Hitler chciał być bogiem tylko,że był złym człowiekiem,a Bóg nie jest zły.
Dla mnie Bóg to ktoś bez przemocy, bez pychy i arogancjii.
Nikt normalny nie myśli, że chce być bogiem ( no hinduscy guru może).
Ale takim jak Bóg - czemu nie?
Oprócz poprzednich zalet mogę wymienić kilka jak czystość, nieskazitelność.
Zaczynamy od zera albo długu nawet, i różnie to ludzie nazywają: wadami,grzechami,karmą.
Bóg żebractwa nie akceptuje, ale raczej zachęca do brania.
Sam możesz się błogosławić też pod warunkiem że dokonałosć jest celem, ale nie w słowach czy na piśmie.
Jeżeli mówisz o materii obecnej - nie ma wiele wspólnego z tym co Bóg stworzył.
Relacje ducha z materią są oczywiste. Spójrz na materię i zobaczysz stan ducha.
Chorobę musisz nazwać po imieniu i nie ma w tym nic złego.
lepiej koncentrować się na Stwórcy a nie na czymś co jest zepsute tak czy owak a darowanie miłością czegoś co jest zepsute nie jest logiczne. Jeżeli masz w coś wiarę i miłość to po to aby zepsucie oddalić od osoby jak najdalej, ale problem jest z tożsamością.
Ja z zepsuciem się nie utożsamiam, ale staram się zrozumieć i usunąć to jeżeli jest.
Wolę być pod wpływem Boga aniżeli materii czy czegokolwiek innegoi wiem, że nienawiść tu nic nie zmieni a pogorszy ale też nie chcę być naiwnym jagnięciem

Portret użytkownika b@ron

no właśnie...tak działają

no właśnie...tak działają przepowiednie...
"Oprócz tego w przyszłym roku uda się opracować eliksir długowieczności, dzięki któremu ludzie będą mogą żyć nawet 200 lat. Pomimo tego odkrycia, ludzkość nie będzie jednak w stanie używać go, ponieważ nastąpi wzrost promieniowania słonecznego docierającego do Ziemi, na skutek czego ludzie będą umierali młodo."
...czyli jeśli teraz dajmy na to człowiek żyje 80 lat, po zażyciu eliksiru długowieczności żyłby 200 lat ale przez promieniowanie słoneczne bedzie żył krócej, czyli...jakieś 80 lat Smile
jasnowidz, nie przepowiedział niczego...to ludzie podciągają zdarzenia pod jego przepowiednie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj