Proroctwo Indian Hopi przewiduje wybuch III wojny światowej

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Indianie Hopi, niezwykle fascynujące i tajemnicze plemię Ameryki Północnej, od setek lat żyją w zgodzie z naturą na terenach dzisiejszej Arizony. Są znani z głębokiego związku z ziemią, niebiańskimi przepowiedniami oraz unikalną kulturą, która przetrwała próbę czasu. Ich historia jest świadectwem bogactwa duchowego i niezłomności w obliczu zmieniającego się świata.

 

 

Jednym z najbardziej intrygujących aspektów kultury Hopi jest posiadanie starożytnych przepowiedni, które, według wierzeń, mogą determinować losy ludzkości. Szamani i starszyzna plemienia, utrzymując kontakt z zaświatami, regularnie otrzymują te mistyczne wiadomości, które miały trafiać nawet do najwyższych władz Stanów Zjednoczonych. Chociaż opinia publiczna szerzej dowiedziała się o nich po wydarzeniach 11 września 2001 roku, rząd amerykański zdawał się nie przywiązywać do nich większej wagi.

 

Proroctwa Hopi mówią o dramatycznym czasie zagłady, który dotknie całą cywilizację, zapowiadając III wojnę światową o charakterze duchowym, a nie tylko militarnym. Zgodnie z tymi wizjami, materializm ma zostać zniszczony przez siły nadprzyrodzone, pozostawiając szansę na przetrwanie tym, którzy żyją w zgodzie z naukami Hopi i będą gotowi wkroczyć do nowego, piątego świata.

Tajemnice Hopi są również zawarte na starożytnych kamiennych tablicach, przechowywanych przez plemię od wieków. Opisują one m.in. nadejście białoskórych ludzi, rozwój technologii, a także pojawienie się myślących maszyn i broni nuklearnej. Te fascynujące artefakty stanowią dowód na dalekosiężną wizję Hopi odnośnie przyszłości ludzkości.

 

Według przepowiedni Hopi, koniec czwartego świata ma zostać zapowiedziany przez pojawienie się dwóch potężnych pomocników Pakana, mitycznego Białego Brata. Ich działania mogą wstrząsnąć ziemią i zdecydować o losach przejścia do piątego świata. W przypadku ich niepowodzenia, ludzkość może zmierzyć się z okresem bezprawia i ostateczną zagładą.

W obliczu spełnienia się części przepowiedni i możliwości zrealizowania się kolejnych w najbliższej przyszłości, świat z zainteresowaniem obserwuje starożytne, tajemnicze plemię Hopi. Pytanie o to, czy możliwe jest zapobieżenie nadchodzącej zagładzie, pozostaje otwarte. Czy sekrety Hopi okażą się kluczem do przetrwania naszej cywilizacji? Tylko czas pokaże, jakie miejsce w historii ludzkości zajmą te dawne przepowiednie.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mecha3418

Tym, którzy naprawdę są

Tym, którzy naprawdę są zainteresowani poznaniem prawdy o przyszłych wydarzeniach polecam zapoznanie się z proroctwami Boga zawartymi w Biblii. A jeśli ktoś nie ma czasu na jej lekturę polecam zajrzeć np. na blog Odrodzonego, gdzie jest wiele konkretnych informacji na ten temat.

Portret użytkownika Mecha3418

Szkoda, że zamiast

Szkoda, że zamiast demonicznymi wizjami i przepowiedniami o bliżej nie określonym stopniu wypełnienia świat nie interesuje się proroctwami Boga, które zawsze spełniają się ci do joty. A zainteresowanych ich tematyką odsyłam do bloga Odrodzonego, gdzie bardzo wiele miejsca zostało poświęcone przedstawieniu tych proroczych wydarzeń zapowiedzianych przez Boga wieki temu, które już niebawem czekają świat w trwających właśnie czasach końca.

Skomentuj