Proroctwo o 44 prezydencie Stanów Zjednoczonych - czy Barack Obama jest ostatni?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na wstępie należy przypomnieć proroctwo Federico Martelli o ostatnim prezydencie Ameryki, które dotyczy bezpośrednio aktualnego 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych. W Internecie można znaleźć stare forum, gdzie temat został omówiony na długo zanim można było nawet mówić o tym poważnie.

 

 

W rozwiniętej w 2004 roku dyskusji na wspomnianej platformie omówiono przepowiednie o ostatnim 44 przywódcy USA i wskazano, że będzie on czarny. W 2004 roku nikt nawet w żartach nie mógł zakładać, że Amerykanie wybiorą Afroamerykanina. Było to głoszone z pewną dozą humoru.

 

Przy tej okazji warto wspomnieć o treści tych i innych przepowiedni o ostatnim prezydencie Stanów Zjednoczonych. W jednym z klasztorów we włoskiej Bolonii w XV wieku żył mnich astrolog Federico Martelli. Nadano mu przydomek Ragno Nero, co tłumaczy się jako „Czarny Pająk”, a swoje proroctwa spisał w „Wiecznej Księdze”. W 1972 roku archeolodzy przeprowadzili radioizotopową analizę tego rękopisu i stwierdzili, że dzieło napisano w średniowieczu. Naukowców zainteresowały zapisy, odnoszące się do obecnego prezydenta USA Baracka Obamy.

 

„Kraj nad brzegiem dwóch oceanów będzie najsilniejszy na ziemi. Panowanie władców będzie trwało cztery lata, a 44 z nich będzie ostatni”.

 

Barack Obama został wybrany w 2008 roku. Pierwsze cztery lata jego prezydentury zakończyły się w 2012 roku. Według Nostradamusa po odejściu 44 prezydenta kraj czekają wielkie zmiany. Każdy wie, że słowo zmiany (change) stało się hasłem wyborczym nowo wybranego prezydenta USA. We wczesnych latach trzydziestych amerykański jasnowidz i mistyk Edgar Cayce znalazł się, podczas jednego z transów, na pokładzie statku, który mógł poruszać się w czasie. Obcy z UFO pokazali mu początek życia na Ziemi w XXI wieku. Casey zobaczył, że amerykańskie i japońskie tereny nadmorskie, a także Europa Północna, leżą w ruinie. I nie były to rzekomo skutki wojny, a wynik ruchu płyt tektonicznych na dnie oceanu. Edgar nie wskazał dokładnej daty tego wydarzenia. Powiedział, że nastąpi ono po zakończeniu panowania 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przewidywania Baby Wangi, mimo osobistej niechęci do Stanów Zjednoczonych, są również komentowane. Wanga podczas transu w 1978 roku powiedziała:

 

„Kiedy czarny człowiek wygra, Ameryka zamarznie i wpadnie w przepaść poważnego kryzysu. Może nawet rozpaść się na stany północne i południowe”.

 

Wszyscy zgadzają się co do jednego, że 44 prezydent Stanów Zjednoczonych jest czarny. Zdaniem Wangi, będzie on ostatni. W 2008 roku prezydent Barack Obama został wybrany 44 prezydentem Stanów Zjednoczonych. Kolejne wybory odbyły się we wtorek 6 listopada 2012 roku, a inauguracja nowej kadencji miała miejsce 20 stycznia 2013 roku. Następnej już nie będzie – nie pozwala na to prawo. Warto wspomnieć, że Anders Rasmussen, sekretarz generalny NATO powiedział, że Barack Obama, jako prezydent USA, działał „zbyt niepewnie” w dziedzinie interwencji zbrojnej w konfliktach światowych.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

"We wczesnych latach

"We wczesnych latach trzydziestych amerykański jasnowidz i mistyk Edgar Cayce znalazł się, podczas jednego z transów, na pokładzie statku, który mógł poruszać się w czasie. Obcy z UFO pokazali mu początek życia na Ziemi w XXI wieku. Casey zobaczył, że amerykańskie i japońskie tereny nadmorskie, a także Europa Północna, leżą w ruinie. I nie były to rzekomo skutki wojny, a wynik ruchu płyt tektonicznych na dnie oceanu. Edgar nie wskazał dokładnej daty tego wydarzenia. Powiedział, że nastąpi ono po zakończeniu panowania 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych."-- PO czyli TERAZ - do stycznia. Do zaprzysiężenia kolejnego bo wtedy byłoby "za 45 prezydenta"....Obstawiam iż Włochy zaczną tzn superksięzyc pokocha Wezuwiusza, ten z uczuciem westchnie, Watykan pochłonie piekło i się dalej....  rozpęknie Europa do Islandii....  Grecja poprzez Turcję do Iranu.... Yellowstone "weźmie decha" i 3/4 ameryki wessie w siebie... chińczycy po utracie nadmorskich terenów będą zmuszeni iść na Syberię......  a potem już będziecie szukali odcisku zywej stopy w wulkanicznym pyle......
A wszystko dzięki temu iż pozwolicie katabasom na koronowanie antychrysta jezusa (jehovę/ jozuego) na króla polin.... 19 listopada.....zamiast zrobić im najazd.....i tak się zamknie kolejny cykl w BLUŹNIENIE BOGU judaistycznymi gusłami....zanikiem organicznego życia na planecie.

Portret użytkownika Pio'76

Po zakończeniu, czyli po

Po zakończeniu, czyli po styczniu. Nie teraz. A kiedy dokładnie? To jak w reklamie "do 50 procent większa wydajność". Jedyne co gwarantuje taka reklama, to to, że nie będzie więcej niż 50%. Tzn., że może być i 5. 

Tak samo przepowiednia mówi nam, że nic się nie stanie przed zakończeniem prezydentury Obamy, a nie kiedy się stanie Wink

Portret użytkownika rubciorak

no... Ale Ty to tak na serio

no... Ale Ty to tak na serio czy jakiejś religii wierny jesteś? Sranie na katoli czy turbany to nie bliźnierstwo Bogu, wręcz przeciwnie, to byłoby uwolnienie ludzi i planety od zbiorowej halucynacji i złej energii... 

Portret użytkownika Mark

Moim zdaniem te proroctwa

Moim zdaniem te proroctwa wymyslanę są na aktualne potrzeby. Niedawno zastanawiałem się, czy dziedziczka Baby Wangi trafi z przepowiednią o wygranej w wyborach Hilary Clinton i niestety nie zawiodłem się. Nie trafiła Smile Oto cytat jej przepowiedni:

"Matka młodej jasnowidzki twierdzi, że Kaede od niedawna śmiertelnie boi się imigrantów z Bliskiego Wschodu. Młoda wizjonerka wyraziła także swoją opinię na temat Hillary Clinton - kandydatki na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Według Francuzki, Clinton jest w ciągłym stresie, a w jej pobliżu zawsze przebywa lekarz, który jej pilnuje. Clinton choruje i zmaga się z wieloma chorobami, a mimo to pokona Donalda Trumpa w listopadowych wyborach."

No i tak to z tymi przepowiedniami. Niebawem kolejna się zbliża, mianiowicie od 14 listopada zagości noc na naszej planecie i trwać będzie przez kilka dni. A to za sprawą układu planet.... przekonajmy się. Ja na wszelki wypadek nie chowam okularów słonecznych Wink

Portret użytkownika zibi1973

Ja jako nie jasnowidz,mógłbym

Ja jako nie jasnowidz,mógłbym postawić na taki scenariusz,Trump nagle umiera z niewiadomych przyczyn,co by się działo w stanach i na kogo spadłby cień podejrzeń,ładny scenariusz do wojny domowej,myślę że niejednemu z góry by pasowało?,a nawet jak tak nie będzie to wystarczy co będzie wyprawiał,jakiś mur z meksykiem,emigrantów będzie dusił

Portret użytkownika vastu555

Czarny to czarny i koniec

Czarny to czarny i koniec kropka. Niech oni rządzą sie sami i nie powinno sie im przeszkadzać. Natomiast w żaden sposób nie nadają sie do tego by przewodzić białym. Jedynie biała rasa jest twórcza, co pokazuje historia. Z tego powodu jest niszczona- szczególnie Słowianie.Jeśli lewackie prostytutki wymieszają was z innymi nacjami stworzą szaraków, którymi będzie łatwo manipulować. O to chodzi NWO  

Portret użytkownika Beton

"Wszyscy zgadzają się co do

"Wszyscy zgadzają się co do jednego, że 44 prezydent Stanów Zjednoczonych jest czarny." Wybaczcie ale, aż mi joint z ręki wypadł jak to przeczytałem... Hehe:) Mistrz! Ale co racja to racja, był czarny.

Portret użytkownika X

we wszystkich językach świata

we wszystkich językach świata "4" czyta się tak samo jak "śmierć". Liczbę tą reprezentuje egipski miecz w kształcie sierpu. Sierp - atrybut Panny "żniwiarki" czyli Śmierci.

"44" to koniec cyklu żniw.

"45" zaś to "Śmierć i Pustka" (upadek w przepaść).

44-45-66  "i przyjdzie śmierć i przyniesie upadek rasie człowieka"

Portret użytkownika K81

"Donald Trump na

"Donald Trump na zaprzysiężenie na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych będzie musiał poczekać do przyszłego roku. Zgodnie z amerykańską tradycją prezydent-elekt, który wygrywa wybory w listopadzie, zostaje oficjalnie prezydentem dopiero 20 lub 21 stycznia kolejnego roku."

Do tego czasu rządzi Obama. Także wszystko przed nami.. (oby nie :-()

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

No i widzisz tallinku, że

No i widzisz tallinku, że jest 45 Prezydent USA... Do dupy z przepowiedniami... Zydowski plan się nie udał wg scenariusza "przepowiedni" napisanych przez kręgi "wtajemniczonych" intrygantów Ziemi..., czyl żydów.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika gvlax

Spokojnie, spokojnie, jeszcze

Spokojnie, spokojnie, jeszcze nie jest. Do przysięgi trochę czasu, a Killary wie za jakie sznureczki pociągnąć w razie planu 'B'. Mi tylko szkoda, że szlak trafił UFO, bo ta babka widać, że miała ochotę coś wygadać, a Trump jako typowy businessman pewnie będzie miał to w d.. dopóki na tym czymś nie da się zarobić kasy.

 

Skomentuj