Proroczy sen po 15 latach przyniósł kobiecie bogactwo

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Mieszkanka australijskiego miasta Redlands w stanie Queensland wygrała niemal milion dolarów w tamtejszej wersji Lotto. Kobieta twierdzi, że skreśliła liczby, o których śniła 15 lat wcześniej.

W 2005 roku pragnąca zachować anonimowość Australijka zobaczyła we śnie sekwencję liczb, których używała odtąd podczas gry w totolotka. 

„Dosłownie widziałam, jak liczby pojawiają się jedna po drugiej i od tego czasu skreślałam je w tej samej kolejności” - powiedziała.

Przez lata liczby z proroczego snu przynosiły jej niewielkie sumy pieniędzy. Kobieta po raz kolejny skreśliła je na kuponie, który kupiła na losowanie 6 lipca. W rezultacie wygrała 700 tysięcy dolarów australijskich. Jak twierdziła w wywiadzie danym lokalnej prasie zaraz po szczęśliwej wygranej, natychmiast zdała sobie sprawę, że wypadły jej magiczne wyśnione numery. Znała je na pamięć ponieważ zaznaczała je na kuponach przez ponad dziesięć lat,

 

Szczęście niekiedy uśmiecha się do ludzi. Niedawno informowano, że mieszkaniec amerykańskiego stanu Maryland po raz kolejny grał na loterii liczbami ze snu i trafił w dziesiątkę. Wcześniej inna Amerykanka była już zwycięzcą losowania z milionową pulą nagród dzięki zwycięskim liczbom, które również widziała we śnie. Wygląda na to, że jeśli komuś przyśnią się jakieś cyfry to warto dać szanse ślepemu losowi, bo może akurat szykować przyjemną niespodziankę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj