Prostokątne UFO pojawiło się w okolicy Las Vegas

Kategorie: 

Źródło:

Para anonimowych świadków mieszkająca w okolicach amerykańskiego miasta Las Vegas zdołała uchwycić niecodzienny widok. Sfotografowali oni obiekt UFO, który nie przypominał standardowych podłużnych czy spodkowatych pojazdów tego typu ale raczej przybrał kształt prostokątu. Zdarzenie miało miejsce 29 października bieżącego roku.

Dzięki zgłoszeniu sprawy do organizacji MUFON dysponujemy dwiema fotografiami przedstawiającymi dziwny obiekt z dwóch osobnych punktów widzenia. Zdecydowanie dobrze wpływa to na wiarygodność całej obserwacji. 

Świadkowie twierdzą, że obiekt znajdował się bardzo blisko ich samochodu i planowali oni nawet pojechanie jego śladem, niemniej jednak nagle UFO miało zmienić kształt i odlecieć z dużą prędkością. Niedługo potem, prostokątny kształt przyspieszył po czym zniknął z ich oczu.

Nie da się ukryć, że mimo iż fotografie są w całkiem dobrej jakości bardzo trudno byłoby stwierdzić z czym mieli oni doczynienia. Prostokątny obiekt może być zarówno dronem operowanym przez okolicznego entuzjastę lub amerykańskie wojsko co i pojazdem Obcych. Narazie, komercyjne drony nie są w stanie osiągać aż tak zawrotnych prędkości jak te opisywane przez świadków zdarzenia, a już na pewno nie zmieniają kształtu. W związku z czym co takiego zaobserwowano w Las Vegas? Tajny wojskowy projekt czy może rzeczywisty pojazd Obcych?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Prostokątne ufo to

Prostokątne ufo to ciekawostka, może mieć związek z tajemnicą Biblii "wraz ze wszystkimi świętymi zdołali ogarnąć duchem, czym jest Szerokość, Długość, Wysokość i Głębokość,"List do Efezjan 3:18 ! Tajemnic Biblii jest znacznie więcej !

Cywilizacja przed biblijnym Adamem - Gary Stearman, Steven Dill

https://www.youtube.com/watch?v=iFxsjrhePRk

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Jacek1

Od czasu premiery photoshopa

Od czasu premiery photoshopa namnożyło się już tyle tych "zdjęć" ufo, że aż nie chce mi się już nawet czytać takich doniesień.

Do redakcji:

Jak chcecie, to mam unikalne zdjęcie ufo, w kształcie krowy. jest łaciate i ma rogi, tyle że trzy.

Tanio sprzedam Smile

pozdrawiam

Strony

Skomentuj