Prostokątne UFO zauważone nad Brooklynem

Kategorie: 

Źródło: http://earth-chronicles.com/

3 maja 2017 roku o godzinie 8 rano, mieszkaniec Nowego Jorku zauważył z balkonu swojego mieszkania dziwny, prostokątny obiekt, unoszący się na niebie. Miał on regularny kształt i swobodnie poruszał się w powietrzu.

Nowojorczyk był w szoku, ponieważ nie mógł znaleźć racjonalnego wyjaśnienia czym może być ten obiekt. Zostało wykluczone, że jest to samolot lub śmigłowiec wojskowy. Dziwny obiekt unosił się przez około 15 minut ponad budynkami i poruszał się po niebie nie wydając z siebie żadnego dźwięku.

Ciemnoszary prostokąt po chwili zniknął z pola widzenia, lecz obserwator zdarzenia zdążył zrobić kilka zdjęć telefonem komórkowym. Fotografie zostały przesłane do amerykańskiej organizacji ufologicznej MUFON w celu zbadania zjawiska.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Ja na jego miejscu teraz bym

Ja na jego miejscu teraz bym do nich poszedł i poprosił o zwrot tych fotek,bo rozmawiałem z inną prywatną agencją zainteresowaną,znając życie nigdy już by nie zobaczył tych zdjęć,na pewno by stwierdzili że nie mogą oddać bo są w toku dochodzenia,a później albo by zostały zaginione lub zniszczone,takim sposobem mógłby sprawdzić wiarygodność agencji co stara się ukrywać a nie szukać inne cywilizacje tak samo robią rządy na całym świecie

Strony

Skomentuj