Przebiegający pies zmaterializował się znikąd na jezdni

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się nagranie wykonane w Meksyku, które zszokowało wiele tysięcy użytkowników portalu YouTube. Przedstawia ono psa, który pojawia się nagle na autostradzie. Jego wtargnięcie jest jednak na tyle niezwykłe, że niektórzy mówią wręcz o teleportacji.

 

Nietypowe nagranie wykonano w Meksyku i znalazło ono zainteresowanie kilkudziesięciu tysięcy internautów. Większość z nich była zaszokowana tym jak nagle pojawił się ten zwierzak. Można powiedzieć bez wielkiej przesady, że piesek znalazł się na środku autostrady dosłownie znikąd.

 

Ten niezwykły pies z pewnością wywołał u kierowców przejeżdżających tą drogą zdecydowany wzrost adrenaliny. Na szczęście nie doszło do żadnej kolizji, ale sądząc po prędkości przemieszczających się tą droga aut zwierzak miał wiele szczęścia przeżywając to zdarzenie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Andrzej

To nic nadzwyczajnego, CCD

To nic nadzwyczajnego, CCD chip został poddany przez moment dużemu naświetleniu z nadjeżdżającego samochodu I dlatego nieco później nie zarejestrował ciemnego obrazu z psem wbiegającym. Z naszymi oczami również ten sam efekt występuje w bardzo krótkim okresie czasu i jesteśmy wtedy oślepieni na moment.

Portret użytkownika Q...

Ach te matryce elektroniczne

Ach te matryce elektroniczne (dowolnego rodzaju ale marnie działające przy słabym oświetleniu jeśli nie są elementem sprzętu profesjonalnego).
Gdyby ujęcia kręcono starą kamerą z użyciem kliszy, nawet kolorowej, pies nie byłby superpsem ale zwykłym, miłym kundelkiem który przeskoczył przez bandę pomiędzy jezdniami w nieodpowiednim momencie i  który, czasem tylko, dziabie w kostki gdy się na niego nie patrzy.  Ile można pisać o tym samym czyli o marności popularnego sprzętu fotograficznego jak o jakiejś sensacji?.
Czas na jakąś "szczepionkę" uodporniającą, celem obniżenia  wysokiego współczynnika naiwności.
A może to dotychczas podawane powodują ou wielu wzrost poziomu tego współczynnika?.

Portret użytkownika Łukasz_inny

O ja cie pierdykam adminie

O ja cie pierdykam adminie piszę że jestem tutaj raz ostatni
TEN PIES NIE TYLKO SIĘ ZMATERIALIZOWAŁ ZNIKĄD, ALE TEŻ ROZPŁYNĄŁ SIĘ W PIKSELACH PO PRZEBIEGNIĘCIU PRZEZ JEZDNIE - zostały tylko jego Świecące Ślepia , oby więcej takich fantastico tematico
Takimi o to artykułami podkopujesz jakkoliwiek inne posiadające choć cień wiarygodności artykuły wcześniejsze i następne, nie wiem może masz 5 kolumnę u siebie czy jakieś 5 koło u wozu się zmaterializowało w redakcji ?
To za dużo jak dla mnie dlatego postanowiłem nie odwiedzać więcej tej strony Smile

Portret użytkownika El Koto

A na Ukrainie pies drogi nie

A na Ukrainie pies drogi nie przebiegl za to przemaszerowała UPA.
Dziś, na cześć urodzin Stepana Bandery, nazistowskiego kolaboranta, w Kijowie w dół ulicy Władimirskiej do Majdanu odbył się pochód z pochodniami tysiąca zwolenników radykalnej partii „Swoboda”. Demonstranci, którzy w przeważającej części przyjechali z zachodnich województw Ukrainy, wykrzykiwali neofaszystowskie hasła.
Protestujący domagali się przywrócenia Banderze tytułu „Bohatera Ukrainy”, nadanego mu przez Wiktora Juszczenko i anulowanego przez Wiktora Janukowycza.
Jak kto mi nie wierzy to sam niech się przekona, a tu jest filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=NFXiDujU4tY

Portret użytkownika baca

to potrójny cud bo przecież

to potrójny cud bo przecież zanim jeszcze sie kundel pojawił tuż przed nim zmaterializowała sie autorstrada i jeszcze koleś z otwieraczem do butelek którym nagrał film...
na bank tuż po zakończeniu zdjęć filmowych na miejscu zmaterializował się hycel aby opanować tę groźną sytuację pojawiania się oszołomów z innego wymiaru...

Portret użytkownika Swarg

 Rozgryzlem to po glebokich

 Rozgryzlem to po glebokich przemysleniach i medytacjach porannej toalety i pozniejszej konsultacji z moim 6cio letnim synkiem:

Wspolnie uzgodnilismy, ze brak peleryny mogl zostac spowodowany pospiechem ;):D

Portret użytkownika zielonawyspa

To mogła być sprawka ufoli,

To mogła być sprawka ufoli, oni mają takie możliwości !  Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika metabo

hahah  dobitnie to ujales   ,

hahah  dobitnie to ujales   , ale tak jak  kiedys  pisalem  "admin" to  stanowisko ktore piastuje kilka osob bo styl pisania   rozni  sie co jakis czas  ,jednych  artk  z sensem w innych o dupe sie "rozczaść".No chyba , ze  jest najebany ?To zwracam honor:)
wkazdym razie  artk  bija rekory  absurdu a bicie piany na forum  nie ma sensu  tylko  z  humorem podchodzic  do tego bo  taki tez  objela  ta  strona kierunek...kabaret.

Portret użytkownika Swarg

 Superdog supermana, tylko

 Superdog supermana, tylko gdzie do cholery, superpeleryna sie podziala? Biggrin A moze to byl pies policyjny z fotoradarem w jednym z oczodolow? Niedlugo ta technologia wejdzie w Pl: cyborgdogcop. Wabi sie zacnie: Radar Biggrin

Portret użytkownika Tombr

Nagrywał bo wyścigi na 1/4 są

Nagrywał bo wyścigi na 1/4 są dosyć ekscytujące , zważywszy że pies pojawia się dokładnie w momęcie przejazdu samochodu po lewej stronie jest to bardzo zastanawiające . Kamerka jest wolna ale no bez przesady . Nie widać by nawet miał przeskoczyć w tym momęcie przez betonowy  murek oddzielający przeciwległe pasy . Bardzo możliwe że ktoś zrobił sobie żart , lecz nie wszystko co dzieje się na świecie jest wytłumaczalne a to co niewytłumaczalne to kłamstwo !

Portret użytkownika robertus

No przecież "kamerzysta" stał

No przecież "kamerzysta" stał przy autostradzie, nagrywał bardzo interesujące wydarzenie, jakie dają nam przejeżdżające samochody i przypadkowo wyskoczył mu pies z nikąd. Kurde, on zamiast zegara z kukułką, ma kamere z psem ;).

Portret użytkownika TheOgoras

Są lepsi od Jackowskiego,

Są lepsi od Jackowskiego, czekali we właściwym miejscu, o właściwej porze żeby nam to nagrać i z pieskiem się zaprzyjaźnili, naprawdę w porządku kolesie, jedynie co zastanawia to ten ziomek na końcu z tym okiem w trójkącie, to dopiero zagadka, adminie możesz napisać kilka słów o tym tajemniczym człowieku ? Co prawda materiał krótki ale tajemnica goni tajemnicę, bo jeśli to Meksykanin Iluminati to naprawdę świat się kończy.

Portret użytkownika zibi1973

Jak widzi zibiego oko,to tak

Jak widzi zibiego oko,to tak zatrzymali psa na środku,oni wiadomo o kogo chodzi ,koło psa przeleciały auta,do tego  załączyli swój hologram w którym nasze oko traci widok i normalnie znika nam  z pola widzenia,i to cały rebus

Skomentuj