Przedstawiono przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok

Kategorie: 

Źródło: wikipedia.org

Rosyjskie archiwa mają chyba nieograniczoną ilość przepowiedni słynnej bułgarskiej ślepej jasnowidzki zwanej Baną Wangą. Mimo, że Wanga już dawno nie żyje, co roku pojawiają się jej rzekome kolejne nieznane przepowiednie. Oto następne, tym razem na rok 2020.

 

Baba Wanga zmarła w 1996 roku, gdy miała 85 lat. Jak się okazuje rosyjscy dziennikarze dotarli jednak do synowej Wangi, Zdravki Janewej. Przypomniała ona sobie, że Wanga wspomniała o katastrofie naturalnej, która może mieć miejsce na Ziemi w 2020 roku. Zdaniem słynnej jasnowidzącej Bułgarki, Słońce w 2020 roku przestanie wytwarzać ciepło. Konkretnie przekaz wskazuje, że w przyszłym roku Słońce nie będzie dawać ciepła, chociaż nadal będzie dawać światło.

 

Być może chodzi o ryzyko minimum słonecznego, które rzeczywiście zawisło nagle nad nami. Jeśli aktywność słoneczna będzie pozostawała na tak niewielkim poziomie jak obecnie, to może nas czekać nawet epoka lodowcowa, tak jak podczas poprzednich minimów. 

Oprócz tego w pierwszych sześciu miesiącach 2020 roku ma się rozpocząć globalny kryzys gospodarczy. Jego nadejście jest zresztą wieszczone nie tylko przez jasnowidzów, ale też wielu analityków.  W Europie Zachodniej w nadchodzącym roku Wanga przewidywała konflikty religijne i etniczne. Zamieszki mają wstrząsać Europą przez kilka kolejnych lat. Oczywiście aby się tego spodziewać nie trzeba do tego jasnowidzenia.

 

Kolejne przepowiednie Baby Vangi, pojawiające się w grudniu każdego roku, można traktować jak swego rodzaju folklor. Zresztą w Polsce również w okresie noworocznym publikuje się w tym okresie roku przepowiednie znanych jasnowidzów. 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Chmielu

A co z tymi z 2019? Ktoś coś

A co z tymi z 2019? Ktoś coś zauważył? xd

* Donald Trump, prezydent Stanów Zjednoczonych ma zachorować na ciężką, nieznaną chorobę, przez co straci słuch, a jego mózg ulegnie częściowemu uszkodzeniu
* dojdzie do wielkiego kryzysu gospodarczego
* dojdzie do zamachu na życie Władimira Putina, którego dokona osoba z jego najbliższego otoczenia - ochroniarz. Mistyczka nie przepowiada jednak czy Putin przeżyje zamach czy też zginie
* na terenie Rosji ma spaść także potężny meteoryt, niszcząc wszystko w promieniu kilkuset kilometrów
* w Azję uderzy Tsunami, porównywalne do tego, które nawiedziło kontynent w 2004 roku

Kocopoły takie piszecie, ale chociaż można się pośmiać z rana.

Skomentuj