Przeklęta lalka odwraca głowę, mruga oczami i mówi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Peruwiańscy miłośnicy okultyzmu nabyli przeklętą lalkę. Mieszkańcy miasta Cusco w południowo-zachodniej części kraju uważają, że zabawka posiada złego ducha, który sprawia, że nawiedzona kukła spontanicznie obraca głowę, mruga oczami i rozmawia, nawet po wyjęciu baterii. Na materiale filmowym widać nadzwyczajną interakcję ludzi z tym niezwykłym przedmiotem.

 

 

Blondynka, pozornie nijaka lalka, reaguje na zgromadzonych Peruwiańczyków, obracając głowę w ich kierunku i mówi: „Dziękuję ... przyniosę wam radość ... Gdzie jestem?” Jest oczywiste, że te zwroty zostały zaprogramowane przez producenta, ale w jaki sposób zabawka działa bez akumulatorków? Na filmie widać, jak okultysta otwiera komorę od baterii i pokazuje, że jest ona pusta.

 

W sieci nagranie obejrzało już setki tysięcy widzów. Wielu komentatorów uważa, że lalka posiada siły nadprzyrodzone. Sceptycy twierdzą, że plastikowa blondynka wyposażona jest w dodatkowe źródło zasilania. Inni zauważają, że tajemniczy obiekt odzywa się tylko wówczas, gdy znajduje się w rękach ludzi i jest uciskany w ich dłoniach. Większość internautów wierzy jednak, że mamy do czynienia z czymś niezwykłym. Ludzie chcą wierzyć w cuda!

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Na filmie widać, jak

"...Na filmie widać, jak okultysta otwiera komorę od baterii i pokazuje, że jest ona pusta...."

 Za to lalka ma drugą komorę z baterią, ale w dupce... Smile

 Zastanawiam się, czy NWO nie ma racji by wytruć robactwo...  "Ziemi... tej ziemi... Smile

 

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj