Przełomowe odkrycia chrześcijańskiej ufologii

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Sprawa jest bardzo poważna, bo jesteśmy świadkami ujawnienia w Polsce, chyba pierwszy raz w historii naszego Narodu, tajemnicy pojawiania się w naszym wymiarze tzw. istot UFO, tego co robią tu z nami, sprawy wykorzystywania nas dla ich ukrytych celów.

Jak się okazuje jest to związane z Ks. Daniela 2:43. Te kilka filmów jakie możecie już obejrzeć, opisujących mieszanie się tych bytów poprzez ludzkie nasienie, jest naszym zdaniem, gigantycznym przełomem w rozumieniu tego fenomenu ! 

 

To co kryje się za tym i innymi biblijnymi wersetami jest niezwykle interesujące. Tylko Biblia, pochodząca od Boga YHWH, podkreślmy: prawdziwego Boga, mogła nam przekazać tak ważne informacje, zwłaszcza że dotyczą albo pokrywają się z raportami UFO. Pismo Święte podpowiada nam jak te "spotkania" rozumieć, zwłaszcza w całym kontekście naszej cywilizacji. Informacje z Księgi Daniela i Ks. Rodzaju, kiedy Synowie Boga "brali" sobie Córki Człowieka, są dla nas, ludzi epoki technologicznej, omamionych ewolucjonizmem, bardzo potrzebne, mogą uratować wielu zagubionych, ocalić nasze dusze ! 

Przypomnijmy, istoty UFO w Polsce też prowadzą ten sam proceder, co w innych państwach. Nie jesteśmy jakoś oddzieleni od reszty, u nas także przeprowadzają ten sam proceder, który opisuje Ks. Daniela 2:43 Zacytujmy tu urywek jednego z głośnych polskich "spotkań", jest to bardzo ważny moment w spojrzeniu na tą sprawę poprzez pryzmat Biblii: "Następnie według Czesławy G. między nią a siedzącą przy niej istotą nastąpił telepatyczny przekaz myśli, który prawdopodobnie docierał również do świadomości jej męża. Czesława G. jest przekonana, że ów przekaz czy też wymiana myśli trwała dłuższy czas, lecz zapamiętała jedynie następujące zdanie: „Jesteś potrzebna do reprodukcji ludzi", „Zmieni się kalendarz i czas, oraz bliżej nie sprecyzowane zdanie: „Jesteśmy istotami nieziemskimi lub .,nie jesteśmy Ziemianami". Czesława G twierdzi, że pamięta dobrze, że w czasie wymany myśli z nieznaną istotą zgodziła się jechać razem z nimi. Po pewnym bliżej nieokreślonym czasie obie istoty nagle znikły nie ruszając się z miejsca." urywek raportu UFO Krzysztofa Piechoty pt.: "Spotkanie w czwartym wymiarze ?"

Ważnym podkreślenia jest również tytuł tego raportu "Spotkanie w czwartym wymiarze". Naszym zdaniem tego typu "zajścia" są prowadzone właśnie w innym wymiarze, albo dodatkowym, pojawiającym się podczas tego typu ingerencji. Świat aniołów jest dla nas ludzi mało rozpoznawalny, ale jeszcze bardziej zagmatwanie wygląda sprawa ich planów względem ludzkości, ktoś przecież może zapytać do czego potrzebne są im nowo tworzone hybrydy, skoro dysponują tak zaawansowaną technologią ?

 

Spoglądając na naszą cywilizację z tej perspektywy można zadać jeszcze inne bardziej ogólne pytanie, co takiego wyprawia się na planecie Ziemia ? Jest bardzo możliwe i prawdopodobne, że jakaś część tej planety  zostanie w przyszłości przejęta przez istoty UFO, może mieć to związek z tym o czym czytamy w Apokalipsie św. Jana ! Jest tam wiele cennych informacji, wskazujących na takie właśnie scenariusz, co znowu znajduje swoje potwierdzenie w pracach ufologów. ale o tym postaramy się napisać innym razem. Na razie zapraszamy na dwa filmy o Czwartym Królestwie.

 

 

Kiedy przybędzie piąty element ? - Hoggard

Piąty element Czwartego królestwa w symbolach - Hoggard

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (6 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

"Kiedy przybędzie piąty

"Kiedy przybędzie piąty element ?"

--NIE "przybędzie" a "ODEJDZIE" ... w MAJU tak pod koniec....

OKAZAŁ SIĘ ZBĘDNY WIĘC SOBIE IDZIE.... do siebie

turbokatolstwo da radę spierdolić nawet "cepa" a tym bardziej swoją JEDYNĄ SZANSĘ na ponowne życie w RAJU

Portret użytkownika sohNO22

Poszukajcie sobie numeru

Poszukajcie sobie numeru "Nieznanego Świata" z materiałem o Salvadorze Freixedo - byłym księdzu, który badał UFO i doszedł do wniosku, że to demoniczne byty. Szokują jego wnioski. To był chyba numer 3/2015.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mordulec

,,Tylko Biblia, pochodząca od

,,Tylko Biblia, pochodząca od Boga YHWH, podkreślmy: prawdziwego Boga"

Jahwe to demon, żywiący się ludzką krwią, śmiercią i cierpieniem. Wiele przykładów działalności tego bydlaka jest w starym testamencie, najlepsze w księdze wyjścia. Jesteś totalnie obłąkany człowieku i przeżarty religijnym bełkotem, wymyślonym w celu kontroli populacji i jej mordowania, nie wspominając o karmieniu się niską wibracją, powstałą w wyniku egzystowania w sztucznym i zdegenerowanym tworze zwanym rzeczywistością. Szatan przy jahwe to potulny, miły i współczujący jegomość, który stał się kozłem ofiarnym, wyczynów twoich bożków z mitologii koczowniczej i samego ludzkiego sqrwysyństwa. I przestań w końcu namawiać innych do wiary w diabła. Z jednego drzewa mam 100 razy więcej pożytku, niż z całej tej twojej żydowskiej ferajny.

Strony

Skomentuj