Przelot planety X, jako temat odcinka amerykańskiego serialu o pogodzie

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Znany amerykański kanał telewizyjny The Weather Channel rozprawia na temat planety X i wpływu jej ewentualnego przelotu na Ziemię i inne planety układu słonecznego. Brzmi to jak żart i większość "racjonalistów" zapewne już nadęła wargi w zniesmaczeniu, ale fakty są takie, że The Weather Channel nakręcił jeden z odcinków serialu o pogodzie, w którym omawia się ewentualny wpływ przelotu przez nasz układ planetarny zagubionej planety.

 

Film dokumentalny to klasyczny, „co by było gdyby" z gadającymi głowami. W zwiastunie wyjaśniono, że samotne planety przemierzające wszechświat to nic nadzwyczajnego i astronomowie szacują liczbę takich planet wyrzuconych ze swoich pierwotnych układów planetarnych na setki miliardów. Prawdopodobieństwo, że kiedyś jakaś z takich zbłąkanych planet przeleci w okolicy Ziemi jest całkiem spore.

 

Skutki takiego zdarzenia są trudne do przewidzenia, ale można się spodziewać, że będą różne stosownie do tego czy planeta przejdzie koło Wenus czy też raczej koło Jowisza. W każdym przypadku układ zaburzeń grawitacyjnych będzie z pewnością inny i skutki wywarte przez taki przelot będą się od siebie różnić. Nie trzeba chyba dodawać, że byłyby to zmiany rewolucyjne i raczej katastrofalne. Mowa o przemieszczeniu planety i wybiciu jej z utrwalonej orbity.

Gdyby do czegoś takiego doszło wszystkie ciała niebieskie znajdujące się w zasięgu oddziaływania zostałyby realokowane w nowe miejsca. Dla Ziemi oznaczałoby to zupełnie inne ustawienie w stosunku do Słońca, co skutkowałoby zupełnym zaburzeniem pór roku i zmianą wszelkich wzorców pogodowych. Zanim wszystko się ustabilizuje mogą minąć miliony lat a to oznaczałoby ryzyko wyginięcia wielu gatunków na Ziemi.

 

Fakt, że takim tematem zajmuje się uznany amerykański kanał telewizyjny może wzbudzać zaskoczenie i niektórzy postrzegają w tym czegoś więcej, zapowiedzi nadchodzących zmian i przygotowania ludzi do tego, co powiedziane wprost mogłoby brzmieć zbyt szokująco.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ak

TomaszP Jak widzę

TomaszP
Jak widzę niedokładnie
Jednak dobrze by było abyś trochę poczytał naten temat.
Według Blumkina pierwszy potop wywołany na skutek przelotu Nibiru w pobliżu naszej Ziemi miał miejsce w 55 586 roku p.n.e.
Chociaż przeloty te zdarzają się cyklicznie co 3 600 lat, tak wynika również z zapisów Sumeryjskich, to nie zawsze te oddziaływania Nibiru powodują potop.
Mogą wywoływać inne kataklizmy.
Jak powinieneś wiedzieć ostatni potop miał miejsce na Ziemi w roku 12 386 / Potop za Noego , według naszej Biblii /
Reasumując 12386 -3600= 8786 rok , 8786-3600 = 5186 rok, 5186-3600 =1586 rok te wszystkie lata oczywiście p.n.e
W tych latach w kronikach nie zapisano potopu.
a teraz  1586 -3600 = 2014 rok n.e. Być może właśnie w tym koleinym cyklu może planeta Nibiru spowodować znowu spustoszenia w układzie Słonecznym i również na Ziemi.
A czy to będzie również potop?  trudno powiedzieć , ale być może .
ak.

Portret użytkownika Elvis

To że ktoś napisze książkę o

To że ktoś napisze książkę o Nibiru, Zecharia Sitchin, czy inny Daniken, to o niczym jeszcze nie świadczy. Co roku powstają ksiązki i filmy. Czy ktoś wierzy w filmy o Godzilli? Książka to oczywiście coś innego, no bo i Biblia to książka, wydana na papierze i wszkole podręczniki... stąd ten nasz szacunek do pisma, chociaż to fałszywy szacunek. Za jakiś czas będą tylko podręczni elektroniczne, e-podręczniki. Zecharia Sitchin, to według mnie kompletny świr i nie ważne czy to Żyd, czy nie. To kolejny produkt "kultury". Kto bierze na poważnie serię o Obcych czy Predatorze? pozatym Sitchin nie miał okazji się zbłaźnić jak Patryl Geryl kóry napisał książkę o 2012 roku i apokalipsie. Thank you.

Portret użytkownika Grzesiul84

Planeta Nibiru, obserwowana

Planeta Nibiru, obserwowana przez naukowców i nazywana kometą, mineła już Ziemię ( to znaczy punkt, w którym znajdowała się najbliżej nas). Obecnie jest na wysokości Merkurego i gdy okrązy Słońce ponownie zbliży się do Ziemi. Zagrożenie z jej strony to zwiększenie się aktywności Słońca - burz słonecznych, które mogą zagrozić Ziemi.
Drugim zagrożeniem są obiekty wyrwane przez grawitację Nibiru z obłoku Oorta i pasa Kruipera, które są za nią "holowane" utrzymywane przez silną grawitację. Obiekt, który spadł nad Rosją i inne odnotowywane obecnie na całym świecie (w tym deszcz meteorytów nad Syberią) to własnie te obiekty z "ogona" Nibiru. Ziemia zostanie po raz drugi zaatakowana przez te kosmiczne śmieci w czasie gdy Nibiru drugi raz minie Ziemię w drodze powrotnej. Większość tych obiektów spala się w warstwie plazmy odkrytej niedawno przez naukowców wokół Ziemi, o której informował również ten portal.
Niestety są już pierwsze ofiary Nibiru. W Czelabińsku były również ofiary śmiertelne o czym oficjalnie nie informowano. W Rosji już tak jest, że nawet jak jest źle to jest dobrze.

Portret użytkownika GodzinaW

Apel do wszystkich którym

Apel do wszystkich którym zależy na Polsce.Stworzyliśmy stronę www pod akcję.Pierwsza akcja polega na wyemitowaniu spotu reklamowego przed główna emisją wiadomości w tvp.Spot trwać będzie 30 sekund i pokaże oobraz zrujnowanego Państwa pod rządami zdrajców,Pokaże biedę i złodziejstwo oraz bezrobocie!Uderzymy w komunistyczne media od środka!Skąd fundusze?Wchodząc na stronę klikajcie w reklamy i generujcie ruch na stronce.100 % zysków przeznaczymy na akcje a później na wsparcia najuboższych i pomoc im.Ludzie najwyższa pora zrobić coś dla Polski,bo żyć dalej tak nie możemy!Za tydzień pierwsze podanie statystyk z reklam na stronie
www.bzdetywsieci.pl

Portret użytkownika TP

O ile summeryjskie

O ile summeryjskie podręczniki od historii i astronomii mówią prawdę, to nic się nie stanie, bo Nibiru jest 13tą planetą układu słonecznego i już nie raz go okrążała - i jakoś do tej pory wszystko gra. No chyba że ktoś nam wciska lipę z kulturą summeru albo Sitchin źle przetłumaczył ich język.

Portret użytkownika ak

Jak widzę niedokładnie

Jak widzę niedokładnie czytałeś książki Zacharrii Sitchina, albo wcale .
Dokładnie jest opisane na podstawie odczytanych tabliczek sumeryjskich jakie tragiczne skutki na Ziemi zawsze powodowała przelatująca planeta Nibiru.
Okres obiegu planety Nibiru wynosi 3 600 lat.
To nic dziwnego że nie zachowaly się inne zapisy na ten temat.

Portret użytkownika TomaszP

Jak widzę niedokładnie

Jak widzę niedokładnie przeczytałeś artykuł. O to właśnie się mi rozchodzi. Czy od ostatnich 3600 lat planety zmieniły swoje pozycje, wyginęły gatunki na masową skalę a klimat zdestabilizował się na miliony lat?
A książek faktycznie nie czytałem w ogóle, ale i bez tego moje pierwsze skojarzenie - że coś w tym artykule nie trzyma się kupy.

Portret użytkownika MARGO

maniek(nie zarejestrowany)

maniek(nie zarejestrowany) pisze:
" a 1 kwietnia to wszystko okaze sie jednym,wielkim prima aprilis"
_______________________________
A ja 31 marca ulepię w ogrodzie bałwana i obwieszę go pisankami [ibimage==10238==50_procent==Oryginalny==self==null]

 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Strony

Skomentuj