Przepowiednie Jackowskiego się sprawdzają…? Jako Polska zbliżamy się do wielkiego wydarzenia (NWO) !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Polska jest od 30 lat państwem upadającym, zwłaszcza gospodarczo, ale i duchowo jesteśmy w rozsypce ! Tego nie trzeba udowadniać, to pokazują wszelkie możliwe statystyki, nie tylko gospodarcze, ale i te prowadzone przez Kościół Katolicki. Czy będzie jeszcze gorzej niż jest ? Ponieważ zajmujemy się na naszym portaliku sprawami ducha, duchowością, religią i innymi z przestrzeni nadnaturalnej, to warto kolejny raz zatrzymać się nad przepowiedniami jasnowidza Jackowskiego. Nie to żebyśmy jakoś mocno wierzyli w jego wizje, ale robimy to raczej z perspektywy poprawności przepowiedni, czy się potwierdzają. W marcu 2021 roku Jackowski miał wizję: "Bogaci będą pozbywać się domów", czy to nie dziwne ? Mogło to być dziwne do dzisiaj, czyli do 16 maja 2022, bo oto portal PCH24 informuje: "Nowy podatek na horyzoncie. Polacy zapłacą daninę od pustych mieszkań."

 

Przez wiele miesięcy, albo i nawet już lat, Jackowski zapowiada wielki upadek polskiej gospodarki, a nawet rozpad PiSu ! Wszyscy widzimy "powolny" rozpad gospodarki, szaleństwo kowiodowe doprowadziło państwo do bankructwa, ogromna ilość ludzi porzuciła swoje małe biznesiki, już zapowiadają zwiększenie podatków, w tym ekstremalnego ZUSu, na jeszcze bardziej ekstremalny, co doprowadzi licznych na skraj, a teraz przecież są kolejne dziwaczne decyzje w sprawie Ukrainy, spychają nas na dno i w kompletną ruinę. To właśnie przepowiadał Jackowski, i to się sprawdza !

To jeszcze nic, bo Jackowskiego wizja na lato 2022 jest przerażająca, zwłaszcza dla tych, którzy nie słuchają jego audycji i są zahipnotyzowani propagandą demonów z TV. Zbliżamy się do wielkiego przesilenia, to jest pewne. Pamiętam rządy lewicy, lata temu, zwłaszcza SLD, było tak samo jak dziś ! Wszystko się rozsypało, nie pomagała propaganda, wszyscy widzieli że jest tragedia. To samo jest już teraz na wiosnę z rządami PiSu. Jest gorzej niż źle, a rząd idzie cały czas tą samą drogą, ku przepaści ! Oto co zapowiada Jackowski:

"Nagle mocno pogorszy się gospodarka w naszym kraju, po pierwszej połowie czerwca. Będzie tak, że właśnie rząd zacznie o tym mówić. Nie będzie tego uspokajał ani przykrywał czymś, tylko podkreślał pogorszenie sytuacji, co spowoduje panikę na rynkach, wśród ludzi" - ostrzega, dodając, że "rząd będzie próbował pomóc, ale na nic się to zda. Coś się takiego wydarzy, że gospodarka zacznie się posuwać na dół ale bardzo mocno - czyli można powiedzieć, że to, co jest w tej chwili to jest jeszcze niewiele do tego co się wydarzy w drugiej połowie roku" - alarmuje. Potem przypomniał, że widział Polskę podzieloną na "trzy strefy". Wskazał tę najbezpieczniejszą... Południowo-wschodnia część jest najbardziej czerwona, od centralnej Polski tak gdzieś w rejon za Poznań w taki łuk to jest żółta, a zielona to jest południowo-zachodnia i zachodnia Polska - tu będzie najspokojniej" - wyjawił.

Od kilku tygodni, albo kilku miesięcy Ks. Natanek wspomina (proroczo?!), i to często, o jakichś wysiedleniach Polaków, jeśli się nie nawrócimy jako naród ! To jest dziwnie zbieżne z tym co mówi Jackowski ! "Jackowski powtarza też w kolejnych programach, że Polacy mieszkający na terenie obrysowanym na jego mapie będą z jakiegoś powodu uciekać z domów, zaś Polska zostanie podzielona na trzy części." (ciąg dalszy w podanym linku)

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wiele rzeczy się potwierdza

Wiele rzeczy się potwierdza co Jackowski przepowiadał ! Gospodarka jest w ruinie, nie wiemy czy PiS dotrwa do wyborów bo prezes TVP już uciekł, bojąc się nadchodzącej katastrofy... do tego mamy wiele sygnałów o ruinie wielu sektorów pańśtwa... oddawaniu suwerenności za judaszowe srebrniki, itp, itd, a nad tym wszystkim wsi Rosja z możliwością wywołania katastrofy, co też wydaje się przepowiedziane w najnowszych przepowiedniach Jaskowskiego z roku 2022 z grudnia ! Pod tym linkiem...

http://argonauta.pl/jackowski-w-przekazach-spoza-czasu-i-przestrzeni-widzial-olbrzymia-wrecz-globalnych-rozmiarow-falszywa-flage/

Przesłałem adminowi tekst ale chyba trochę się obawia go publikować bo Jackowski wskazuje na globalne NWO... które zaatakuje ludzkość i Polskę ! Wszystko w rękach Boga YHWH i Jego Syna Yeshui !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika taki tam

Ciekawe kto tego typa

Ciekawe kto tego typa sponsoruje , prawdę mówiąc to nie trzeba być geniuszem by się domyślić ......  a co do tych ponsorowanych przepowiedni to będzie tak jak zwykle ......  i tyle w temacie

Portret użytkownika Zofian

Jaki to jasnowidz jak jego

Jaki to jasnowidz jak jego "poczucia" sprawdzaja sie w najlepsym razie w jednej trzeciej. Dobry analityk bez "Daru" potrafi to samo. Co innego że pan Jackowski jest genialnym "Medium" co jest udokumentowane przez policje w odnajdywaniu osób zaginionych czy też rzecy.

Portret użytkownika Homo sapiens

Od około 3 miesięcy Ks.

Od około 3 miesięcy Ks. Natanek powtarza, bardzo często, prawie w każdej swojej audycji/kazaniu, że będziemy jako polacy uciekać ze swoich mieszkań i domów, jeśli się nie nawrócimy. Ks. Natanek ma tam u siebie medium, która, ta pani, przekazuje mu wiadmności od Jezusa i od Duchów, i  chyba ma jakieś wiadomości o zbliżającej się wielkiej akcji w Polsce... zadziwiające jest to, że to samo mówi pan Jackowski. Coś się szykuje, i nie jest to wacele dobre dla Polski i Polaków. Cała nadzieja w Jezusie Chrystusie !

Michalkiewicz wRealu24 BEZ LITOŚCI o polskim frajerstwie, drożyźnie, inflacji, cenzurze i Eurowizji!

https://www.youtube.com/watch?v=pqXZe42BYTo

Mocne kazania Ks. Natanka o wojnie duchowej diabłów iluminackich z katolikami i zniszczeniu Polski!!

https://youtu.be/t-_GvTMvI6k

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Znawca

Ta ustawa Morawieckiego o

Ta ustawa Morawieckiego o podatku od ilości mieszkań jest całkiem dobrym rozwiązaniem, bo obecnie w Polsce wielkie korporacje zachodnie wykupują wszystkie mieszkania na potęgę, w ramach spekulacji ale i jako lokatę kapitału, dlatego normalni ludzie nie mogą sobie kuoić mieszkania bo ceny są nierealne, i jeśli to ma związek z tymi działaniami spekulantów to wszystko ok, niech płacą od ilości mieszkań, ustawa powinna być robiona skokowo, od 3 mieszkań do 10, a potem od 10 do 30, i powyżej 30 mieszkań astronomiczny podatek, tak żeby wyzbyli się tych tysięcy pustostanów. Cała Polska jest obecnie w rękach spekulantów lokujących miliardy w pustostanach ! Natomiast przepowienia Natanka i Jackowskiego może dotyczyć działań wojennych które przygotowuje Putin, bo przecież nie odda ukrainy bez walki ! Polacy mogą być zmuszeni do wyśedleń w ramach wojny co spowoduje panikę wśród bogaczy...

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika dd

Jeden mały zapis - będzie

Jeden mały zapis - będzie dotyczył mieszkań posiadanych przez osoby prywatne a nie przez korporacje . Jeszcze nie słyszałem o polskim prawie, które miałoby bronić obywatela a ściągać kasę z korporacji. Jak na razie to korporacje przejmują nasze życie.... Tak, że to podatek będa płacić Polacy, którzy się dorobili i kupili mieszkania dla swoich dzieci a korporacje będą musiały spełnić jakieś wymaganie - np będzie to fundusz inwestycyjny którego nie będzie dotyczyła tworzona ustawa i nic nie zapłaci.

Skomentuj