Przepowiednie na 2017 rok: Część 1 – Nostradamus

Kategorie: 

Źródło:

Jasnowidze i astrolodzy naszych czasów oraz prorocy z przeszłości. Dzięki ich przepowiedniom wiemy, co czeka nas w nadchodzącym roku. W części pierwszej przyjrzymy się proroctwom Nostradamusa.

Pierwsza z nich, głosi nieuniknioną III wojnę światową, w którą zaangażują się wszystkie najważniejsze państwa, z Rosją na czele. Podczas wojny testowane będą nowe bronie chemiczne, powodujące poważne choroby skóry. Populacja na świecie zostanie znacznie zredukowana, a kontynent europejski opustoszeje.

Druga przepowiednia Nostradamusa na rok 2017 potwierdza nastąpienie konfrontacji między islamem a chrześcijaństwem. Konflikt uda się jednak załagodzić dzięki interwencji Chin. Ciemność będzie nadciągać ze Wschodu. Ludzie w turbanach rozpętają brutalną wojnę, podczas której rzeki zamienią się w potoki krwi. Nostradamus pisał o konflikcie militarnym pomiędzy 2 państwami Arabskimi. 

Rosja zostanie współczesną kolebką cywilizacji, a następnie w roku 2018, wspólnie z Chinami, stworzy całkowicie niezależną siłę, aspirującą do światowego przywództwa. Stany Zjednoczone będą przeżywać wielki kryzys ekonomiczny. Niektóre państwa zbuntują się przeciwko amerykańskiej agresji, w wyniku czego powstanie potężna koalicja, w której główną rolę odgrywać będą: Rosja, Indie i Chiny. Sojusz ten stanie się główną siłą militarną i polityczną na Ziemi przez następne 50 lat.

Nastąpi rewolucja energetyczna, polegająca na ulepszeniu metod gromadzenia energii słonecznej, co zapewni ludziom tani dostęp do elektryczności. Populacja naszej planety zacznie aktywnie badać morskie głębiny. I wreszcie, w 2017 ludzkość zmierzy się w bezpośredniej konfrontacji z obcą cywilizacją.

Już jutro, część druga przepowiedni na rok 2017!

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Suu

Czy mogę wiedziec, na jakich

Czy mogę wiedziec, na jakich materiałach oparliście się, przedstawiajac taka wizje roku 2017?? Przepowiedniami nostradamusa zajmuje się od kilkunastu lat i musze powiedzieć, że absolutnie nie zgadzam się z tym co przedstawiacie. Nie zgadza sie równiez na profanowanie twórczości Nostradamusa. Przez takie "NAJMĄDRZEJSZE I WSZYSTKOWIEDZACE" strony internetowe, jego przepowiednie traca na wiarygodności.Przede wszystkim, przytaczając jego przepowiednie, nie mozna jednoznacznie przypisać ich do konkretnych lat a jedynie do okresu, którego dotyczą. A wy DOKŁADNIE WIECIE  co stanie się w 2017... Po drugie, sprostuje jedną z podanych przez Was rewelacji, na więcej szkoda mi czasu.  Kontakt z cywilizacją pozaziemską według Nostradamusa będzie miał miejsce ponad 100 lat po ukończeniu III wojny światowej, w roku 2163. A o kosmitach, którzy okażą się dalekimi potomkami ludzi, którzy odwiedzając ziemię, po prostu badaja historie swego gatunku Nostradamus pisze min. taki sześciowiersz :

„Przez wieki na niebie niektórzy widzieć będą moce tajemne
Błyszczące obracające się okrągłe okna, cicho sunące talerze
Będą migać różnymi kolorami świateł jak z krainy baśni
Nikt nie będzie znał tajemnicy, bo nie będzie szeroko uznawana
Tylko w ukryciu przed narodami rządy mocarstw wiedzą o ich istnieniu
Ale nie wiedzą, że boskie statki z przyszłości będą badać historię człowieka”

Co do innych, przedstawionych przez was "zdarzeń na 2017", cóż... Nostradamus nic takiego nie wieszczył... Bzdura, bzdurę pogania, może oprócz tej wojny między państwami arabskimi, gdyż w niedalekiej przyszłości rzeczywiście w tym regionie świata ma zrobić się goraco...
 

Portret użytkownika Judaszodnowiciel

Gdby dziśiaj on żył napisał

Gdby dziśiaj on żył napisał by ci tak.

Przemyśl to czytelniku, najroztropniej, jak możesz,Wara jednak od moich wierszy, motłochu tępy i bezbożny.Precz od nich, astrologowie, barbarzyńcy i głupcy!Albo was wydam czcicielom szatana.

 

 

Portret użytkownika Postradamus

Dlaczego kłamiesz, Autorze,

Dlaczego kłamiesz, Autorze, niegodnie?

Nie masz żadnego argumentu na to, że podane przez Ciebie przepowiednie są zapisane przez Nostradamusa a nadto datowane na rok 2017.

Spekulować Ci wolno, ale nazwij to odpowiednio.

Jeśli sam jasnowidzem jesteś to nie kryj się za imieniem Mistrza.

Portret użytkownika Aliens

Bzdury piszesz. Przedstawię

Bzdury piszesz. Przedstawię ci innego JASNOWIDZA który żył około 600 roku p.n.e i przedstawił co zrobią kosmici z naszą Ziemią i ludzkością. Sofoniasza 1:17-18 ,, I udręczę ludzi, że chodzić będą jak niewidomi i krew ich jak kurz będzie rozpryskana, a ich szpik jak błoto, gdyż ogień strawi całą ziemię; bo dokona zgłady wszystkich mieszkańców Ziemi''. Przy ich technice jest to realne.

Portret użytkownika b@ron

ile rzeczy musi się jeszcze

ile rzeczy musi się jeszcze nie sprawdzić, żeby do łatwowiernych doszło, że wszystkie "nostradamusy" jasnowidzące to ściema... jak do 2018 r nie bedzie wojny z obcymi, to i tak znajdzie się jakiś oszolom, który zinterpretuje "przepowiednie" tak, że wystarczy mu byle jaka wojna, kraju X... z krajem Y... aby ogłośić wypełnienie się przepowiedni, bo... do kraju X... weszły "obce" wojska z kraju Y ... a przecież nostradamus pisał...

ps. babe wange sobie odpuść, bo ta to dopiero się rozpędziła na tysiąclecia i tez jest sławna pomimo braku jakichkolwiek wypełnień jej przepowiedni...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kuzYn

Wolna Polska kiedyś podawała

Wolna Polska kiedyś podawała ciekawe informacje, ale obecnie to tylko ścieki. Równie dobrze mogli by napisać że „ Wczoraj WikiLeaks ujawniło kolejny wielki wyciek nowych informacji ( z dupy wziętych) – Pingwiny z Madagaskaru zaatakują w Wigilię Bożego Narodzenia Waszyngton, i wezmą do niewoli Amerykański Parlament. I było by to tak samo wiarygodne jak ten art. Biggrin

 

Portret użytkownika Sio

Wiecie po co obecnie istnieje

Wiecie po co obecnie istnieje wielka rosja, chiny i ameryka? Aby odkryć parę wynalazków. Jak wimany, wolna energia,4d itp. Potem się zniszczą wzajemnie. Bo będzie ktoś o wiele inteligentniejszy. Obecność zaciemnionych umysłów tu na ziemi szkodzi i nie ma miejsca w świecie przyszłym a tutaj jeszcze ma

Strony

Skomentuj