Przepowiednie na 2017 rok: Część 2 – Rosja zostanie panem świata

Kategorie: 

Źródło:

Przedwczoraj prezentowaliśmy wam przepowiednie Nostradamusa na nadchodzący rok (możecie je znaleźć tutaj). Dziś natomiast czas przyjrzeć się zapowiedziom innych, mniej lub bardziej znanych wizjonerów.

Bułgarska jasnowidzka Wanga, podobnie jak Nostradamus, przewidziała wojnę, podczas której ludzie zapomną o istnieniu prawa i sprawiedliwości, a wiele państw będzie cierpiało z powodu klęski głodu. W 2017 pogłębi się konflikt o podłożu religijnym, który nie złagodnieje przez następnych kilka lat. Zdaniem Wangi, w najbliższym roku Rosja przejdzie wielką metamorfozę, polegającą na udzieleniu pomocy wielu krajom, w tym Ameryce. Świat w końcu zrozumie, że Rosja jest ich przyjacielem i dobrowolnie uzna, że zasłużyła na miano najpotężniejszego państwa na świecie. 

 

Zdaniem astrologa, Pavla Globy, w przyszłym roku Rosja zawiąże sojusze z państwami, należącymi niegdyś do byłego ZSRR. Z Unii Europejskiej występować będą kolejne kraje, co wpłynie na to, że jej pozycje na rynku światowym osłabnie, podczas gdy Rosja będzie stale się umacniać. Dzięki nowym paktom i sojuszom, jej wpływy dosięgną całego świata i nikt już nie będzie mógł nałożyć na nią żadnych sankcji.

 

Według znanego medium, Alexandra Shepsa, w następnym roku Unia Europejska oraz Stany Zjednoczone wycofają swoje wojska z terytorium Rosji i przestaną ingerować w jej dążenia do zdobycia Ukrainy oraz Krymu. Znacząco poprawi się też rosyjska gospodarka, a rubel będzie stopniowo umacniał się w stosunku do dolara. Matrona Moskiewska przepowiedziała, że kluczowy dla ludzkości w następnym roku będzie 10 luty. Nie jest powiedziane wprost, co wtedy nastąpi, ale są różne teorie. Być może chodziło jej o koniec świata, ale eksperci doszli do wniosku, że bardziej prawdopodobne jest wystąpienie globalnej katastrofy bądź epidemii.

 

Wolf Messing, jasnowidz polskiego i żydowskiego pochodzenia, pracujący niegdyś dla Józefa Stalina, przepowiedział że w 2017 nastąpi wiele zmian. Pojawią się nowe choroby, Ziemia wzniesie się na wyższy poziom rozwoju, ale co najważniejsze, pojawi się ten, który wszystkich ocali. Co znaczą te słowa, na tą chwilę nie wiadomo. Być może wszystko stanie się jasne w przyszłym roku. Grecki wizjoner, Paisjusz Hagioryta zapowiedział, że w najbliższym czasie wybuchnie wojna, której skutkiem będzie zniknięcie Turcji z map świata, a jej obecna stolica, Istambuł zostanie, tak jak to było w starożytności, częścią państwa greckiego.

 

Jeszcze za czasów swojego życia, Leonardo da Vinci przewidział poważne zagrożenie dla naszej planety, związane ze zmianą klimatu. Podobne zdarzenia zapowiedział amerykański jasnowidz Edgar Cayce, według którego zmiana klimatu spowoduje, że przybrzeżna Ameryka, północna Europa oraz Japonia znajdą się pod wodą, a Nowy Jork, San Francisco i znaczna część Grenlandii znikną z powierzchni Ziemi. Z przepowiedni Cayce'a wynika także, że w nadchodzącym roku Ameryka Południowa zostanie zdewastowana przez trzesięnia ziemi, a całemu światu zagraża globalne ocieplenie. Regiony, w których klimat jest umiarkowany, muszą liczyć się z tym, że w najbliższej przyszłości, przekształci się on w tropikalny. 

 

Znany naukowiec i klimatolog, James Hansen przewiduje gwałtowne topnienie lodowców, które doprowadzi do tego, że części Australii, Danii, Włoch są zagrożone zatopieniem. Wiele państw, mających dostęp do morza lub posiadających duże rzeki, będzie musiało zmierzyć się z powodziami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

To są tylko Twoje gdybania,

To są tylko Twoje gdybania, Autorze, a nie przepowiednie jasnowidzów. Sytuacja na świecie staje się coraz bardziej napięta i można spodziewać się coraz gorszych wieści. Równie dobrze mogę napisać, że w kwietniu podczas bardzo mroźnej nocy nastąpi wielki wybuch a po nim zdestabilizuje się świat!

Portret użytkownika b@ron

nooo... chyba nie bierzecie

nooo... chyba nie bierzecie tego poważnie... baba wanga najpierw zapowiedziała że w 2014r północna półkula nie bedzie się nadawać do życia a potem że Rosja pomoże wielu krajom w 2017? ... czyli jak? przeniesie się na półkule południową?

przepowiedziała że w 2016r europa się prawie całkiem wyludni, a tymczasem zaludnia się wciąż napływającymi imigrantami...

inna przepowiednie też są dobre, bo wynika z nich że grecja odbierze stolicę turcji? ... bo chyba nikt kto podbije turcje, nie bedzie tak chojny by tę stolicę sprezentować grecji?...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Dawid156

Tajemniczy rok 2017- koniec

Tajemniczy rok 2017- koniec proroctw.Nie ma już żadnych dat podobnych do 11.08.1999 czy 01.01.2000 lu ostniej 21.12.2012. Generalnie powoli ludzkość zdaje sobie sprawę że nikt na tej planecie i poza nią nie zna żadnej daty Końca świata, bo takowa nie istniej gdyż konieć cywilizacji ( takiej jakiej znamy) może nastapić dosłownie w każdej chwili i nie będzie to wcale żaden Koniec Świata...

Portret użytkownika ER

Ameryka i państwa EU wycofają

Ameryka i państwa EU wycofają swoje wojska z terytorium Rosji. Ja przepraszam, ale kto pisze te artykuły,jakiś małolat czy człowiek który ma dwa neurony na krzyż, przy czym jak oddycha to nie myśli i na odwrót. Reszta tekstu to spekulacje nastolatka. Ja bardzo przepraszam autora, ale nawet ja  w najbardziej w pijackim widzie potrafię lepiej sklecić logiczny tekst niż to co czytałem powyżej. Pozdrawiam i życzę więcej logiki i mniej fantazji w tych tekstach.

Strony

Skomentuj