Przeprowadzono analizę zwłok z pustyni Atacama i nie jest to człowiek

Kategorie: 

Zwłoki rzekomego obcego z pustyni Atacama

Zwłoki dziwnych humanoidów o niskim wzroście znajdowano już wielokrotnie i to w bardzo wielu miejscach na świecie. Znane są przypadki znalezienia niewielkich obcych na Dalekim Wschodzie Rosji oraz w okolicy chilijskiej pustyni Atacama. Ten ostatni przypadek doczekał się dogłębnego zbadania przez znanego ufologa, dr. Stevena Greena.

 

Zwykle, gdy mamy do czynienia z dziwnymi zwłokami o zdeformowanych elementach ciała najczęściej stosowanym wytłumaczeniem takich zjawisk jest stwierdzenie, że to chory płód ludzki lub dziecko z rzadką chorobą genetyczną. W przypadku wielu znalezisk z wydłużonymi czaszkami obmyśla się najbardziej szalone teorie byle tylko nie zauważyć prób ewidentnego naśladownictwa.

 

Zwłoki z pustyni Atacama zostały znalezione przez 15-letniego chłopca o imieniu Armando, który od wczesnego dzieciństwa uwielbiał ufologiem. Dowiedział się, że na pustyni Atacama często widuje się niezidentyfikowane obiekty latające. Dokładnie 25 października 2002 r., udał się on autobusem do miasta Mehilones, a następnie doszedł do wydm.  Według niego, mimo, że wędrował długo, nie było mu dane zobaczyć UFO. Zaczynało się ściemniać, gdy Armando postanowił wrócić do miasta, i wtedy nagle natknął się na coś w okolicy głazu. 

 

Młodzieniec twierdził, że na początku myślał, że to większa jaszczurka, ale potem, gdy podszedł bliżej, stanął zdumiony.  Przed nim na piasku leżało maleńkie żywe stworzenie przypominające karykaturę człowieka. Głowa na wątłym ciele wydawała się bardzo dobrze rozwinięta. Armando znał wizerunek obcego z licznych książek o UFO i zdał sobie sprawę, że przed nim, może być obcy, choć bardzo mały. Niewielki wzrost może zależeć od siły grawitacji, jaka panuje w danym miejscu. Wiadomo, że im silniejsza grawitacja tym mniejsze formy życia.

 

Chłopiec twierdzi, że rozejrzał się uważnie, chcąc zobaczyć wrak "latającego spodka", ale nie było widocznych śladów katastrofy. Leżąca na piasku istota wyciągnęła rękę, jakby prosząc o pomoc. Nastolatek chodził w okolicy mając nadzieję znaleźć przynajmniej niektóre fragmenty miniaturowego statku kosmicznego, ale nic nie znalazł. Potem zabrał ze sobą zwłoki istoty i wrócił do domu. Obcy po śmierci zmumifikował się a pozostałości Armando wręczył centrum badawczemu w Santiago. Nareszcie istota została dobrze zbadana a to, co odkryto jest zdumiewające.

 

Ufolodzy twierdza, ze mały nieznajomy pojawił się na Ziemi z innego świata. Eksperci dokonali badań rentgenowskich i za pomocą tomografii komputerowej, aby potwierdzić lub wykluczyć pozaziemski charakter tego znaleziska.

Steven Greer z Projektu Disclosure mówi: "Po wielu tygodniach, jesteśmy z powrotem i radością informujemy, że niesamowite wyniki uzyskano w trakcie naszego badania to możliwego potwierdzenie pochodzenia pozaziemskiego tego ciała." 

Oprócz skanów tomografem i zdjęć rentgenowskich zdołano również uzyskać próbki DNA w sterylnych chirurgicznych warunkach. Te próbki będą teraz zbadane przez wiodących światowych genetyków. Rentgen i tomografia komputerowa wykazały, nienaruszoną strukturę biologiczną humanoidalnego organizmu. Dzięki możliwości obrazowania 3D udało się odtworzyć strukturę wewnętrzną tego ciała. Uczeni byli w stanie zobaczyć narządy wewnętrzne, takie jak płuca i czegoś, co można nazwać strukturą serca. 

Greer dodaje: "Te zdjęcia zostały niedawno oglądane przez główny autorytet medyczny w świecie w zakresie szkieletowych nieprawidłowości, i powiedział, że ta istota jest inna od wszystkich znanych mu szkieletów ludzkich. Wiemy też, że nie jest to starożytna forma humanoidalna, ale prawdopodobnie nie jest to też człowiek. " 

Oprócz tego ustalono, że gęstość kości nie pasuje do charakterystyki ciała nieudanego płodu ludzkiego z okolicy 20 do 22 tygodnia. W tym wieku nie ma zbyt dużo wapnia w kościach płodu Procedury badania DNA są skomplikowane i czasochłonne. Z pewnością zostaną użyte najlepsze technologie.  Testy DNA zajmą około dwóch miesięcy, a nawet dłużej.

Powyższe nagranie przedstawia coś co może być kolejnym dowodem na to, że istnieje wiele ras istot odwiedzajacych nasza planetę.

 

 

Źródła:

http://www.newscom.md/rus/obsledovano-telo-predpolozhitel_no-inoplanetyanina-iz-pustini-atakama.html

http://beforeitsnews.com/beyond-science/2013/01/tiny-alien-body-confirmed-with-ct-scans-and-x-rays-says-dr-steven-greer-presidential-briefing-documents-2440614.html

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika MARGO

Cyt.   Przed nim na piasku

Cyt.   Przed nim na piasku leżało maleńkie żywe stworzenie przypominające karykaturę człowieka (...)
Leżąca na piasku istota wyciągnęła rękę, jakby prosząc o pomoc(...)
Potem zabrał ze sobą zwłoki istoty i wrócił do domu..."
 
Baca ja też zwróciłam na te zdania uwagę...
Albo z tego całego Armanda jest (nie powiem głośno CO...) albo...
całe to źródłowe info jest wielkim, śmierdzącym hmm... - też nie powiem czym !!!

 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Yar

Więcej o tym obcym będzie w

Więcej o tym obcym będzie w nowym filmie Sirius. Pojawi się pod koniec zimy, bo przeprowadzają właśnie badania genetyczne tego ciałka.  Ale artykuł woła o pomstę do nieba: 
"Stevena Greena."
"znalezione przez 15-letniego chłopca o imieniu Armando, który od wczesnego dzieciństwa uwielbiał ufologiem"
 

Portret użytkownika hopsiup

Szanowny Panie Baco gdybyś

Szanowny Panie Baco gdybyś nie prezentował chamstwa to pewnie nie byłbyś taki męczacy. Przypominasz owych "smutych panów" z PRL-u co to "my ci pokażemy ty...". Tu następowały jakże mało wyszukane określenia. Standard. Mnie to nawet taki jeden "władca" powiedział "my cię zmusimy". Ale jakoś tak wyszło, że kontynuacji nie było. Ciekawe, że im większy "inteligentny inaczej" tym bardziej przekonany o swym wiekopomnym geniuszu i tym bardziej się "rzuca", jakby chciał tym potwierdzić, że może jednak myśli.
Oj bidoku jakiś Ty niedoceniony. Chyba Ci nawet współczuję... Tyle lat życia i nic.

Portret użytkownika olbabolo

Myśle że to robota  grzebaczy

Myśle że to robota  grzebaczy w genach i ich dzieło wyrzucone z samolotu na pustyni żeby nikt nigdy nie znalazł  , ale jakas łachudra polazła gdzie nie miała i znalazła .A teraz inne mądre wyuczone głowy medytują co to i z kąd a winowajcy rechają ze smiechu że podrzucili smierdzące jajo .

Portret użytkownika V

kolejny sherloc.. ''Myśle że

kolejny sherloc.. ''Myśle że to robota  grzebaczy w genach i ich dzieło wyrzucone z samolotu na pustyni żeby nikt nigdy nie znalazł''
- Naprawde myslisz, ze organizacja ktora stac na nowoczesna aparature, zatrudnienie jajoglowych, samoloty etc nie mialaby co zrobic z nieudanym eksperymentem ? Stary oni by ksiezyc schowali w razie potrzeby... plytka wyobraznia to nic zlego jednak nadmierne jej uzywanie powoduje zabawne efekty.

Portret użytkownika Zenek

Z twarzy to ten obcy wygląda

Z twarzy to ten obcy wygląda jak miniatura NEANDERTALCZYKA. Ta sama bródka, to samo puste spojrzenie. I taka sama wielgachna czacha skrywająca wodogłowie (neandertalczyki mieli skazę genetyczną a nie że byli tak ogromnie mądrzy, nawet biblia mówi iż diabeł yahwe stworzył katykatury człowieka zachowane do dziś w klasycznycm żydowskim wyglądzie).  Ten obcy wygląda na zrobionego z mosiądzu ale to pewnie dlatego iz małemu Armando doskwiera globalny kryzys i więcej złomu na wiekszego obcego się nie dało wygrzebać na wysypisku śmieci.  
Zresztą kultura masowa wmówiła wszystkim iz obcy sa mali o dużych głowach a ten "eksponat" na fotografii jest dokładnie zgodny z tym "trendem".

Portret użytkownika axell69

KuzYn  chłopie  , wszak to

KuzYn  chłopie  , wszak to żydowski translator Smile  więc przenigdy  prawdy nie powie .
geneza  jest  tak  - tłumaczysz  z Polskiego na Turecki  , następnie z Tureckiego   na żydowski (hebrajski)  Więc  jak  to zrobisz w odwrotnej  kolejności  to dowiesz  się  co ma w podpisie  do profilu np: żydowski pomiot "abraHam" 
Mi osobiście nie chodzi o Bace ,  problem mamy w państwie  naszym Polskim ....... obrŻydliwy PROBLEM 

 

Portret użytkownika baca

nasza piękna mowa wychodzi z

nasza piękna mowa wychodzi z głowy ich natomiast język jest pisany hmm... od dupy strony... heh
dlatego on taki rzadki, to znaczy chciałem powiedzieć... ubogi...
abra cham chciał jak ot on po chamsku ubliżyć mi od pedałów w tym swoim homosiowym podpisie, a tu masz... słówek mu w tej podłej mowie zabrakło i musi obrazać jakiegoś bake... ech hebro mendrce
polszczyzna rządzi, wy podJUDzacze obŻYDliwe... a z pustej dupy i Salomon nie naleje...

Portret użytkownika baca

baca jest turystą z

baca jest turystą z przyszłości - w przyszłym tygodniu jade do Berlina 1943 - a jako że ty ciągle przynudzasz zabiorę cię ze sobą - weź odznake szeryfa... pobawisz się w indian i kowbojów... nie będzie nudno...

Portret użytkownika b@ron

abraham...cwaniakujesz a żeś

abraham...cwaniakujesz a żeś cienki ...patrząc na twój awatar możecie porozmawiać raczej w 6 oczu...a tak na marginesie zanim ktoś mi zarzuci że jestem antyżydowski to pamiętaj że przez to wasze wywyższanie tak was nie lubią ...niby taki pokrzywdzony żydek a sam zaczynasz wyzywać prowokatorze ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek

Nie to ci na których

Nie to ci na których narodziny miliony pokoleń zydowskich bandytów, złodziei czy oszustów wciąż oczekuje nie mogac się nadziwić iz kazdy żyd jaki sie im rodzi jest jakis niedorobiony i fizycznie i intelektualnie. Jak ten klozetowy erudyta david.

Portret użytkownika Dawid

Widzisz Zenek ja "fizycznie i

Widzisz Zenek ja "fizycznie i intelektualnie  niedorobiony klozetowy erudyta " i miliony moich braci nie dopuścilibyśmy do władzy ludzi którzy chcieliby uprawiać politykę rujnującą Żydów. Dziwie się jak tacy super-ludzie jak WY wybierają raz po raz na przywódców własnego kraju ludzi którzy mają WAS głęboko w ...  

Portret użytkownika axell69

Jesteście ObrŻydliwi -    to

Jesteście ObrŻydliwi -    to jest  wasz problem że  ktoś was kiedyś  wy******lił  ze swojej ziemi ....nawet nie macie dokąd  wracać .... dziwne BARDZO DZIWNE !!
My słowianie z krwi i kości  z dziada pradziada  znamy nasze miejsce   i nie musimy tego NIKOMU  udowadaniać ,  natomiast wy  jak  cyganie ( oni maja taki tryb życia)   kradniecie w  dzień i  kradniecie  w nocy. 

 

Portret użytkownika b@ron

no i widzisz dawidzie ...my

no i widzisz dawidzie ...my nie jesteśmy super-ludźmi ,to tylko twoje słowa ,czujesz się pokrzywdzony że nie lubimy żydów a zobacz jak ładnie w tym poście pokazałes charakter typowego żyda ...zacytuję "Dziwie się jak tacy super-ludzie jak WY wybierają raz po raz na przywódców własnego kraju ludzi którzy mają WAS głęboko w ...  "...no i kto jest przeciwko komu???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

ależ dawidzie...skąd ten

ależ dawidzie...skąd ten pomysł że się tego boję? dla niektórych tak jak dla ciebie bede [email protected] z @ zamiast o...i mówi się trudno ...widzisz twierdzisz że "chciałem dokopać żydkowi" ...skąd ta twoja stronniczość...niby ja według ciebie czuje się  super-człowiekiem to przeczytaj wszystkie posty pana abrahama ,którego tak zaciekle bronisz w tym temacie kto się wywyższa...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Dawid

"Dawid "Większość Żydów to

"Dawid "Większość Żydów to porządni ludzie"...zapewne chodzi ci o tych którzy  już wymarli..." Również mam na myśli tych którzy wymarli na stosach św. inkwizycji . Czasy się zmieniły a małe zakompleksione rozumki nadal stawiają stosy i szukają heretyków.  Myślisz [email protected] że jesteś lepszy od przeciętnego Żyda?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Lord_J

Kroniki Uras. Kompilacja

Kroniki Uras.
Kompilacja materiałów – starożytna historia, paleoastronautyka, paleontologia, antropologia
Zebrał i przetłumaczył – KE4100000
 
Fragmenty opracowania.
 
Rasy obcych.
 
Kadištu
Akadyjskie Quadistu, przywołujące wysoko postawione kapłanki. Sumeryjskie NU-GIG, oznaczające „nie-źli”, ale także „oblicze zła” - święte prostytutki. Pojęcie związane z łacioskim „caduceus”. Emisariusze Źródła; egzystują w wyższych wymiarach, zwanych „Angal”. Ich rolą jest zjednoczenie gatunków we wszechświecie. Bardzo potężni, lecz nie ingerują w ewolucje bytów w niższych częstotliwościach.

Abgal
Subgrupa Kadištu. Genetycznie spokrewnieni z Gina'abul, lecz uważani za płazy posiadające geny mocno
oddalone od „rasy płazów”. Mędrcy z układu Gagsisá *układ Syriusza+. Tak jak Urmah, to rzadka rasa Kadištu
mogąca rozwijad się w KI (trzecim wymiarze). Byli darzeni szacunkiem i charakteryzowali się współczuciem.
Emanowali jasną, energetyczną poświatą. Jedna z ras rebeliantów Gina'abul .

Amašutum
Samice Gina'abul*. „Jaszczurze Matki”, „Dumni ludzie Węża”. Ich wieczny symbol to dwa splecione węże.
Kapłanki. Subgrupa Kadištu, związana z zasadą „dobra i zła”. Projektantki Życia. Zamieszkują kilka regionów we wszechświecie, np. Wielką Niedźwiedzicę, Hiady, Plejady i konstelację Oriona. Rasa rebeliantów Gina'abul.

Ama'argi
Ziemskie Amašutum, stworzone w naszym układzie słonecznym przez samice Gina'abul z Margid'da (Wielkiej
Niedźwiedzicy); „skopiowane” z tamtejszej biblioteki genetycznej. Tak jak inni przedstawiciele Amašutum,
posiadają ogony. Ciemnoskóre. Pokojowe. Rasa Kadištu. Ich domem jest Abzu w Uraš. Ich władczynią jest
Królowa Dim'mege.
 
Ameli
W połowie eteryczna rasa Kadištu pochodząca z gwiazdozbioru Byka (Aldebaran, Alpha Tauri) i wciąż tam
osiedlona. Pozwolili Ušumgal na utrzymanie kolonii Mìmínu w tamtym układzie, lecz wypędzili ich po Wielkiej
Wojnie. Mìmínu zostali przeniesieni do Mulmul (Plejady). To z kolei zmusiło nową linię Amašutum do
stopniowego wycofywania się z Plejad oraz układu Ubšu'ukkinna i osiedlenia się w Gišda (Hiady).

Sukkal
Subgrupa Kadištu, przypominająca ptaki. „Kuzyni Gina'abul”. Sumeryjskie słowo „sukkal” oznacza posłańca. W sumeryjskiej i asyryjsko-babilooskiej tradycji Sukkal to humanoidy z ptasimi ciałami i skrzydłami na plecach.Greckie słowo „anggelos” także oznacza posłaoca i odnosi się do istot spełniających takie same funkcje jak biblijne anioły. Ważni Projektanci Życia. Urbar'ra (gwiazdozbiór Lutni).

Urmah
„Armia Elohim”. Wojownicy/Projektanci Życia(UR-MAH – „wielki wojownik”, „lew” w języku sumeryjskim-
Gina'abul). Logo - lew. Kotowate. Kocio-humanoidalny wygląd, przypominający lwa. Posiadają szpony - nie
wiadomo czy sztuczne, czy naturalne. Pochodzą z konstelacji Oriona. Oficjalne siły bojowe Kadištu, którzy
często zwracali się do nich w sprawach związanych z władzą. Z tego powodu Urmah kilka razy pojawili się w
naszym układzie słonecznym.

Namlú'u
Człowiek pierwotny. Zdumiewająca, androgeniczna rasa, stworzona przez Kadištu na Ziemi (Uraš). Wysoko
ceniona z powodu genetycznego dziedzictwa, pochodzącego od wielu gatunków Projektantów Życia.

Kingú
Akadyjskie Quingu. Sumeryjskie KIN-GU, czyli „władcy Ziemi” (lub regionów). Logo - orzeł. Rdzenny, książęcy
ród Gina'abul. W stanie wojny z Ušumgal. Trzy typy: biali *Kingú-Babbar, królewscy; Te (gwiazdozbiór Orła)+,
czerwoni [wojownicy-czyściciele; Ušu (gwiazdozbiór Smoka)+ oraz zieloni *ludzie, także wojownicy+. Większoś Kingú ma znak na czole, jak trzecie oko.

Kingú-Babbar
Biali, królewscy Kingú, dominujący w konstelacji Ušu (gwiazdozbiór Smoka), gdzie stworzyli Ušumgal. Przenieśli się do Urbar'ra (gwiazdozbiór Lutni) razem z Ušumgal, których tam zostawili w czasie Wielkiej Wojny. Osiedlili się w konstelacji Te (gwiazdozbiór Orła). Niektórzy z nich są obecni w naszym układzie słonecznym. W stanie wojny z Anunnaki i ich potomkami. Samotni, nie lubią mieszad się z innymi, ponieważ czują się lepsi od reszty Gina'abul. Najwięksi ze wszystkich Kingú. Niektórzy posiadają skrzydła i rogi (ci w naszym układzie słonecznym raczej nie). Ze wszystkich Gina'abul najbardziej przypominają ludzi. Noszą emblematy Urin (orła).

Czerwoni Kingú
Poniżej Kingú-Babbar w społecznej hierarchii. Specjaliści od wojny; żołnierze. Czerwonoskórzy. Posiadają ogony, rogi i skrzydła. Kiedy Kingú-Babbar opuścili Ušu (Smok), tamtejsza władza przeszła do rąk Czerwonych Kingú. Ludzie Kingú Robotnicy i wojownicy. Brali udział w bitwach na Dukù. Zielonoskórzy, odrobinę jaśniejsi od Anunna.

Imdugud (Anzu)
Mieszanka Kingú-Babbar i Urmah. W symbolice sumeryjskiej i akadyjskiej przedstawiani, jako pół-orły, pół-lwy, co miało obrazowad ich genetyczne korzenie. Biała skóra (tak jak u Kingú-Babbar). Wyglądają „nordycko”,posiadają „zwierzęce” spojrzenie, co wiąże się z ich genami. Przypominają ludzi, niebieskoocy i wysocy. Źrenice są pionowe. Wydają szczekliwe lub świszczące dźwięki. Widziani zawsze ze szponami, naturalnymi lub sztucznymi. Osamotnieni. Stworzeni w Ti-ama-te (nasz Układ Słoneczny) mniej więcej 300 000 lat temu, gdy Anunna tutaj przybyli. Docelowo stworzeni do nadzorowania ziemskich zasobów i działao mających pogodzid Gina'abul i Kadištu. Mieli opinię pokojowych istot, nieszukających kłopotów - w przeciwieostwie do swoich twórców, Kingú-Babbar. Zawsze zakulisowo wspierają Kadištu, z którymi są w dobrych stosunkach.

Ušumgal
„Wielkie Smoki”. Późno sumeryjskie pojęcie, którym Sumerowie określali swoich bogów i suwerenów.
Wywodzą się od Kingú-Babbar, stworzycieli Anunna i innych ras. Rada Ušumgal, Nalulkára, przetrwała Wielką
Wojnę.

Šutum
Samce Gina'abul . „Jaszczury” po sumeryjsku. Stworzeni przez Abzu-Abba, aby zapładniad Amašutum, ale ich zdolności reprodukcyjne stopniowo zanikały. Cierpieli na chorobę nieznanego pochodzenia. Robotnicy,
pracujący dla całej rasy Gina'abul. Margid'da (Wielka Niedźwiedzica).

Nungal
Wielcy Panowie. „Upadłe Anioły”. Księga Enocha - obserwujący. Bené Elohim (Synowie Elohim). Kopulowali z
ludzkimi kobietami bez pozwolenia Yahvé (An-Enlil). Igigi po akadyjsku. Mężczyźni. Stworzeni w wielkim
pośpiechu przez Sa'ama i Mamitu-Nammu z genów Imdugud, na których Abzu-Abba eksperymentował.
Postrzegani, jako Projektanci Życia, aczkolwiek nie posiadali wiedzy o klonowaniu. Zwolennicy Ozyrysa i Horusa.
Rasa rebeliantów Gina'abul.

Anunna, Anunnaki
Wojownicy. „Anioły Yahvé”. Stworzeni przez An i Ninmah na Dukù, w konstelacji Mulmul (Plejady), z
genetycznego dziedzictwa odkrytego przez Ninmah na Nalulkára. Linia komórkowa była bez wątpienia
ulepszeniem Šutum. Wojny wśród Gina'abul przywiodły ich na Ziemię. Anunnaki - "Anunna Ziemi".
Manipulowali ludzkością przez tysiąclecia.

Mušgir
„Wściekłe jaszczury”; skrzydlate smoki. Po asyryjsku – „Pazuzu”. Mogą z łatwością poruszad się pomiędzy
pierwszym i trzecim wymiarem. Stworzeni przez Ušumgal w gwiazdozbiorze Lutni; An i Ninmah stworzyli drugą linię na Dukù, w Plejadach, używając puli genetycznej odkrytej przez Ninmah na Nalulkára. Posiadają ogony, rogi i skrzydła. Podobni do gargulców straszących w wielu kościołach i katedrach.

Mìmínu
Mrówki wg Dogonów. Znani nam, jako „Szaraki”, ETs. Genetyczni potomkowie Mušgir - nie posiadają skrzydeł,
gładka skóra, drobni. Stworzeni przez Ušumgal, poprzez przeprogramowanie genów Mušgir, jako częśd
programu, w którym Mušgir uczestniczyli dobrowolnie. Potem liczne rasy Mìmínu zostały stworzone z komórek spreparowanych przez Kingú. Wiedzą jak wykonywad rozkazy. Niewolnicy samców Gina’abul.

UKU3-BI, "niska większośd"; UGU4-BI, "małpy"
Ukubi zostali stworzeni przez Kingú dla pożywienia (analogicznie do bydła hodowanego przez nas), oraz przez „królewskich” i później przez Ama'argi, aby wypełniad rozkazy „królewskich” (którzy wtedy kontrolowali ich w niewielkim stopniu). Lecz Nammu potajemnie ulepszyła tą rasę, dając im autonomię (aby mogli się bronid przed Kingú). Parks odnalazł sumeryjską legendę, która to potwierdza.

Wczesny Człowiek
Genetyczna kombinacja Człowieka Pierwotnego, Gina'abul i małp. Sa'am zrobił z nimi to samo, co jego matka
(Nammu) z małpami. Pierwszy humanoid, pierwszy Ádam, mieszanka Ukubi, Ama'argi i zielonoskórych Kingú,
służył w Edenie (Edin) jako robotnik. Proszę zauważyd, że Kingú nie chcieli wziąd odpowiedzialności za tą
kreację. Ich geny zostały uwzględnione, aby zaznaczyd dominację Ušumgal-Anunna nad Kingú - aby ich
upokorzyd. Sa'am, przy wsparciu swojej matki i dwóch sióstr, potajemnie ulepszył rasę pod nosem Ana i Enlila. Dodali komórki Namlú'u, w ten sposób „uczłowieczając” Ádama. Tamte istoty były czarnoskóre. Mając Ama'argi w obrębie swoich genów, posiadali ogony. Sumerowie nazywali ich Sag-gi-ga, co oznacza „czarnego
niewolnika”. W odpowiedzi Kingú poprosili Sa'ama, aby dodał geny Kingú-Babbar (z Ti-ama-te) do Sag-gi-ga, co zaowocowało białoskórym człowiekiem - miało to podkreślid ich przewagę. Zamierzali zdominować czarnych. Istota ta zwana była Lú-bar, co oznaczało „biały człowiek”. Gra słów - Lú-bara oznacza „suwerenny człowiek”;

Lú-bar-ra – „obcy” lub „cudzoziemiec”. Enki i jego poplecznicy potajemnie ulepszyli również i tą istotę - dając jej więcej autonomii. To wczesne rasy ludzi, inne niż współczesne. Powodem tych genetycznych manipulacji jest chęć dominacji jednej rasy nad drugą. Nie chodzi tutaj o większe palce do zbierania jagód, albo o ogony służące do kołysania się na drzewach, w co wierzy akademicka nauka.
 

Portret użytkownika Rasta4Peace

Bardzo interesujące, wiele

Bardzo interesujące, wiele świętych obrazów przedstawiających królestwa niebieskieskie przedstawiały istoty lwo czy ptako podobne, nie wspominając o RA czy innych mitycznych bogach. Jeśli masz więcej informacji lub możesz podać źródła temu podobne byłbym bardzo zachwycony Wink

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Rasta4Peace

Książke już sciągnełem,

Książke już sciągnełem, stronke równierz przeglądałem. Ogólnie fascynujący dzień dzisiaj mam wiele ciekawych informacji przezemnie przeszło Smile
Właśnie przed chwilą skonczyłem oglądać wykład pewnego pana na temat budowy kalendarza majów tutaj link:
http://www.youtube.com/watch?v=8MZRbaLV1BI
Szczerze mówiąc dawno nie czułem takiego zlepku puzzli.
Wykład z początku troche nudnawy lecz z każdą częścią zaczyna być coraz ciekawiej.
Niektórzy mówią że się mylił co do paru spraw gdyż nagranie jest z 2004 roku, spraw na temat wolnej energii, teleportacji, mówił on że do 2011 to wszystko będzie ogólno dostępne, moim zdaniem on się nie mylił lecz wszystkie te rzeczy i odkrycia wciąż są sekretem dla przeciętnego obywatela.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Strony

Skomentuj