Przerażająca istota została sfilmowana w Kanadzie

Kategorie: 

Źródło: YouTube/Audrée Tanguay Fréchette

Dziwne stworzenie zostało nakręcone na poboczu drogi na półwyspie Gaspésie w prowincji Québec w Kanadzie. Zdarzenie to miało miejsce 29 lipca 2018 roku.

Audrée Tanguay Fréchette, który czystym przypadkiem sfilmował to niewzwykłe stworzenie, powiedział:

„Filmowałem w trakcie jazdy łosia stojącego na poboczu drogi w Gaspésie. Przeglądając później swoje nagranie zobaczyłem ten dziwny kształt z tyłu po lewej. Nie mam pojęcia co to jest.”

Stworzenie pojawia się w kadrze nagrania, a następnie chowa się za drzewem i obserwuje łosia. Wygląda to tak, jakby dziwaczna kreatura chciała zaatakować zwierzę. Zdarzenie to przypomina historię z 2010 roku, kiedy to myśliwy z Baton Rouge w Luizjanie wykonał fotografię bardzo podobnego przerażającego stworzenia.

Obserwacje tego typu istot muszą rodzić pytania na temat ich pochodzenia. Czy są one wynikiem jakichś tajnych eksperymentów, a może niespotykanych w przyrodzie mutacji. Swoją drogą, skąd wiadomo, że nie mamy tu doczynienia z obserwacją jednej ze słynnych amerykańskich kryptyd czyli legendarnego Wendigo.

Wendigo powstaje z człowieka odrzuconego przez ukochaną osobę. W czasie dnia posiada ludzką postać i atakuje ludzi, którzy mają z tą osobą coś wspólnego, np. grupę krwi. Według wierzeń Wendigo wyrywa serca swym ofiarom, a sam ma serce z lodu. Boi się jedynie ognia, który może go zabić, roztapiając jego serce. Biorąc pod uwagę lokacje w których natrafiano na jej obecność trudno zaprzeczyć iż teoretycznie może to być ta sama istota, która przemieszcza się po lasach północnej Ameryki. Choć na tą chwilę jedyne dowody które mamy to dwa mało wyraźne zdjęcia, które równie dobrze mogą zostać uznane za oszustwo.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj